Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Mi się wydaje, ale pewności nie mam i to tylko moje podejrzenia, że trochę zatrzymałam laktację szałwią. Położna, która była u mnie tydzień po porodzie i zobaczyła moją prawą pierś, która była 2x większa od lewej i wyglądała jak balon kazała mi pić szałwię po łyku co godzinę. Co prawda zapominałam o tym i tego łyka łapałam co 3 godziny, ale faktycznie pierś wróciła w miarę do normy. Może dlatego zatrzymałam trochę laktację i @ pojawiła się szybko.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 25th 2013 zmieniony
     permalink
    A ja nie dostałam do tej pory @...:confused:

    sysia a ty sama ją ważyłaś? Wiesz, w późniejszym wieku dzieci już wolniej rosną. Sprawdź na siatce centylowej jak to wygląda.

    Co do kupek... Od czasu rozszerzania diety Kacperek puszczał takie małe królicze bobki... Po dwóch dniach odpoczynku od marchewki jak mu poszło tak na prześcieradło przesiąkło a pieluszka widać, że nie dziwne, żźe nie pomieściła takiej ilości. Takie kupki są od dwóch dni właśnie:bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Dzięki za odpowiedzi wstrzymuję więc ćwiczenia i czekam na zielone światło od gina:):):bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: sysia a ty sama ją ważyłaś? Wiesz, w późniejszym wieku dzieci już wolniej rosną. Sprawdź na siatce centylowej jak to wygląda


    tak wczoraj sama ją ważyłam, 3tyg. temu ważona była u lekarza, a ja wczoraj ją zważyłam golutką w pustej wanience, później odliczyłam wagę samej wanienki, ważyłam ją 3 razy za każdym razem wyszło to samo :confused:, w tym momencie spadła z 3 centyla :cry:

    Treść doklejona: 25.04.13 11:05
    a z wzrostem jest na 50 centylu aż, więc do wagi ma to się fatalnie
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Mi na początku kwietnia gin określił na usg jakiej wielkości mam endometrium i jak wygląda reszta i stwierdził, że za jakieś 2 lub 3 miesiące pojawi się okres.

    Treść doklejona: 25.04.13 11:15
    Wczoraj kupiłam tą książkę (co Dii polecała) http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=bobas+lubi+wyb%C3%B3r.+ksi%C4%85%C5%BCka+kucharska&strict=true&qtype=basicForm .
    Myślę że jak w połowie maja wprowadzimy gluten, to może już przed wakacjami zaczniemy korzystać z tych przepisów, chyba że małej posmakuje wszystko wcześniej. Na razie muszę dać jej wody z niekapka.
    I chyba to kupię małej:
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90192962/
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10192956/
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30192960/
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50192959/
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70179754/
    To chyba nam starczy na początek?
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    sysiajaw: że ma 69cm a waga równo 6500g przez 3,5 tygodnia mała przybrała 60g :confused: nie za mało?
    Sysia, poczekaj z tydzień, dwa i zważ ją u lekarza. Moja Lilka miała taki zastój właśnie ok 7 miesiąca - przez chyba 6 tygodni nic nie przybrała. Potem ruszyła (nie jakoś mocno, ale przybierała). Dzieci tak mają, zwłaszcza, gdy pokrywa się to z czasem rozszerzania diety i poruszania się.
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Mamy przewrót z plecków na brzuszek - wiedziałam, że w końcu sobie przypomni:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    migg: Sysia, poczekaj z tydzień, dwa i zważ ją u lekarza. Moja Lilka miała taki zastój właśnie ok 7 miesiąca - przez chyba 6 tygodni nic nie przybrała. Potem ruszyła (nie jakoś mocno, ale przybierała). Dzieci tak mają, zwłaszcza, gdy pokrywa się to z czasem rozszerzania diety i poruszania się.


    mam nadzieję, jeszcze do tego te zęby się nakładają, niby je ale trzeba w nią wmuszać, jeszcze jedno mnie ostatnio zaniepokoiło to potrafi zwymiotować mleczko, to na pewno nie jest ulewanie bo do tej pory rzadko to jej się zdarzało i wyglądało inaczej, a teraz raz na dzień zazwyczaj wieczorem potrafi zwymiotować tak że ja jestem cała do przebrania, łącznie ze stanikiem, i mała to samo i podłoga do sprzątania... nie wiem z czym to mogę powiązać..
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Kurcze, Sysia... ja niestety nie mam zielonego pojęcia, o co może chodzić.
    Acia, co do produktów z ikei. Te sztućce, z tego co pamiętam, są z duże do małego dzióbka ;) A fartuszki przemakają, więc dobrze zaopatrzyć się w jakiś nieprzemakalny śliniak dodatkowo - o taki na przykład :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Ja też nie karmie piersią. karmiłam przez pierwsze 2 tygodnie. okres dostałam szybko bo po ok półtora miesiąca po porodzie cc . Miałam typowy ból okresowy i nawet ostatnio miałam w okolicy 14 dnia cyklu śluz bj z bólem owu . możliwe że to tak szybko owulacja ?
    :bigsmile:

    A ja mam pytanko do mamus karmiacych mm: czy kupowalyscie na podroze samochodem specjalne podgrzewacze czy wystarczy jak zabiorę termos z gorącą wodą do robienia mieszanki? dodam że wybieramy się w kilkugodzinna podróż nad morze i nie wiem, czy wystarczy może np przystanek na stacji benzynowej w celu zdobycia cieplej wody...
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Sysia Nadia przez 6 tygodni w ciągu 5 i 6 miesiąca nic nie przybrała i potem dopiero powoli odbijała. Także spokojnie, ale jeśli chcesz sie pewniej poczuc to zrób może małej morfologię krwi i moczu.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Addictive, ja zabieralam termos i mleko w proszku. Albo w restauracji mi dawali. Zreszta w samolocie tez raz dostalam,jak poprosilam.
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Dziewczyny, helpnijcie mi nt Chrztu św....... :devil:
    Ostatnio na Chrzcinach byłam 20 lat temu i niepamiętam co i jak..... :shamed:
    Więc prosże się nie śmiać z cioci Uli tylko podpowiedzieć :
    muszę kupić gromnicę, tak? i jakieś do niej ozdóbki?
    Co jeszcze?
    Orócz takich typowych kościelnych przyrządów :wink: coś się kupuje dziecku na pamiątke?
    Czy coś w ubraniu powinno być "specjalnego" ..... itp :shamed::devil:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Hej dziewczyny, ja też nie dostałam miesiączki jeszcze ale byłam wczoraj u ginekologa i badała mnie więc wszystko jest ok a @ przyjdzie lada moment, a tak mnie wypchało, że już myślałam, że mam fasolkę znów w sobie :bigsmile:
    Czy Wasze dzidzie też mają problem z zaśnięciem w dzień?? Gratuluję następnych ząbków kochane dzieciaczki teraz to już z górki :bigsmile::clap:
    Dla zainteresowanych mam MATKI I KWARTAŁU WYWALCZYŁY SPOTKANIE Z PREMIEREM, JUTRO ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE O GODZINIE 10 W WARSZAWIE NA JEZUICKIEJ :crazy::crazy: WIERZĘ ŻE BĘDZIE DOBRZE!!!
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Ale się zryczałam razem ze Stasiem, już chciałam dzwonić po pogotowie tak płakał strasznie :( Próbowałam mu włożyć viburcol na uspokojenie, ale jeszcze bardziej się rozpłakał, a czopek wypadał. Jednak ta przerwa w kupie nie jest normalna, chyba mu się jakiś korek zrobił. Biedny zmęczony płaczem padł mi na rękach. Czekam na mamę i jedziemy do szpitala. Jeszcze się trzęsę i łzy mi lecą :(
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Ulcia oprócz ubranka dla malutkiej nic nie kupujesz :bigsmile: ponieważ gromnicę kupuję ojciec chrzestny a szatkę mama chrzestna :bigsmile: Ty kochana załatwiasz kościół, dokumenty: SPOWIEDŹ RODZICÓW CHRZESTNYCH, ZAŚWIADCZENIE RODZICÓW CHRZESTNYCH Z SWOJEJ PARAFII ŻE MOGĄ ZOSTAĆ CHRZESTNYMI, jeżeli robisz w innej parafii chrzest niż w swojej to potrzebujesz ZGODĘ Z SWOJEJ PARAFII ( TAKIE ZAŚWIADCZENIE) no i restaurację ( miejsce gdzie po ceremonii zapraszacie gości ) :bigsmile:

    Treść doklejona: 25.04.13 13:57
    Isiula a próbowałaś delikatnie włożyć końcówkę od termometr w odbyt i poruszać ( w celu rozruszanie jelita )?? u Leszka to pomogło. Spróbuj jeszcze kochana. Biedak jeden :cry::cry:
    --
  2.  permalink
    Ulcia ja nie dawno chrzciłam syna i kupiłam oczywiście gromnice+dodatki,szatke na której wypiszesz imie dziecka +datę chrztu.Co do ubranek to już kwestia gustu...ale moim zdaniem jakieś jasne:)

    Treść doklejona: 25.04.13 14:00
    No to co kraj to obyczaj niby tak jest,ze szatkę i gromnice kupują chrzestni ale juś chyba nie jest to praktykowane nigdzie sie z tym nie spotkałam ostatnio a na 5 chrztach byłam w rodzinie
    -- ,
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Dzięki :)
    Venus - ja nie chcę obarczać chrzestnych niczym (oprócz dokumentów i stawieniem się) więc to ja wszystko kupię.
    A ta szatka z imieniem i datą - to sie gdzieś zamawia ? Cholera, chyba nie zdążę zatem :(
    --
  3.  permalink
    Kochana niewiem jak u Ciebie ale u mnie w mieście jest taki sklep gdzie są artykuły do chrztu,komunii itp i tam sa szatki cena ok 10zł
    -- ,
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Ja też kupiłam szatkę i gromnicę, ale chrzestny oddał mi kasę za gromnice - sam chciał:wink:
    W ubranku nic nie musi być szczególnego ale faktycznie najlepiej jasne - my mięliśmy ecru.
    Ulcia jak pójdziesz do sklepu specjalnego to na pewno Ci powiedzą co jest potrzebne.

    Ja słyszałam jedynie, że ważne jest żeby dizeciaczek miał buciki, bo to podobno po to, żeby nie miał bosego życia czy jakoś tak.
    Są takie fajne woreczki na rączkę zaczepiane głównie dla dziewczynek. Podobno często służą do tego, żeby tam goście kaskę włożyli:wink: ale i tak wszyscy z reguły w kopertach dają...

    Pamiątkowo to fajne są smoczki od swarovskiego albo łyżeczka z kamieniem... Ale tym to niech się chrzestni np. martwą:wink: albo inni goście

    Treść doklejona: 25.04.13 14:10
    Ul_cia: A ta szatka z imieniem i datą - to sie gdzieś zamawia ? Cholera, chyba nie zdążę zatem :(

    My kupiliśmy zwykłą szatkę, ale pewnie można potem gdzieś dać do wyszycia daty i imienia :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    venus87: Isiula a próbowałaś delikatnie włożyć końcówkę od termometr w odbyt i poruszać ( w celu rozruszanie jelita )?? u Leszka to pomogło. Spróbuj jeszcze kochana. Biedak jeden

    Bałabym się wsadzać mu tam termometr, żeby czegoś nie uszkodzić. Sam czopek z poślizgiem go bolał... :( moja mama rozmawiała z koleżanką, która jest chirurgiem dziecięcym. Powiedziała, żebyśmy przyjechali to mu takim cienkim cewniczkiem wleje trochę soli fizjologicznej. Może to go odetka. Mam nadzieję, że to tylko korek. Bo mówiła jeszcze o jakichś wgłobieniach jelit:confused:
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    O! no to po weekendzie majowym ruszam z koksem
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Isiula współuczję, doskonale Cię rozumiem:sad: Pamiętam jak Nadię raz tak zatkało na amen, chyba właśnie jak miała dokładnie 6 miesięcy. Z tym, że ona próbowała robić kuuu i po prostu nie mogła, bo dosłownie wychodziła i wchodziła z powrotem. Nawet jakoś chusteczkami jej wtedy pomagałam, albo gołymi palcami wręcz, żeby jej wyciągać te bobki. Ja wtedy po iluś tam dniach w końcu podałam jej taki mały czopek glicerynowy i po nim się odetkała. Ale ile było płaczu i jej i mojego to nie wspomnę :cry: W każdym razie jakoś poszło. Ale N. wtedy dosłownie rodziła (!) kamienie, a nie normalnego kupala, trwało to i trwało. Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było ok.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  4.  permalink
    Venus - ja niby urodzilam w listopadzie a nie w tym roku ale tez bym chetnie posiedziala w domu, wg mnie powinno to objac wszystkie matki ktore akurat a na urlopie macierzynskim..
    --
  5.  permalink
    Ulcia, też masz chrzest 19 maja? Ja własnie dopiero zajrzalam na stronke parafii zeby zorientowac sie co i jak.

    Treść doklejona: 25.04.13 14:43
    Isiula, mojego malego też juz raz zatkało. Dawalam mu wtedy duzo cieplej wody do picia i sliwki suszone ze sloiczka i odrazu pomoglo.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    12 maja ;-) więc jeszcze "gorzej" ;-))))
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Dziewczyny ratunku. Dałam zupkę jarzynową zmiksowaną Kacperkowi: ziemniak, marchewka, pietruszka, brokuł, półtorej godz. temu. Potem cyca. I chyba go brzuszek boli bo cały czas płacze nawet na rękach. Co robić?!!!!:shocked:

    Treść doklejona: 25.04.13 15:43
    Albo to nie brzuch tylko przez ząbki a ta zupka to przypadek...? Tulę go a on ma główkę mokrą...:sad:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    A ja nie wiem co małej kupić na przebranie na chrzest, bo ubiór kupuje u nas chrzestna. No ale jak by małej było nie wygodnie czy by się jej bardzo po ulewało na ubranko czy cokolwiek. I myślę nad:
    http://www.smyk.com/cool-club-komplet-dziewczecy-rozmiar-74,p1064138517,ubranka-dla-dzieci-p

    http://www.smyk.com/cool-club-komplet-dziewczecy-rozmiar-80,p1064138012,ubranka-dla-dzieci-p

    http://www.smyk.com/cool-club-komplet-dziewczecy-rozmiar-74,p1045784953,ubranka-dla-dzieci-p

    na 5 maja.

    Treść doklejona: 25.04.13 15:55
    A ja jestem szczęśliwa bo Tośka zrobiła kupę :jumping::jumping::jumping: . (ostatnia była rano 20 kwietnia)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Biedny Staś :( kurcze współczuje bardzo...

    Ja karmię piersią i dostałam pierwszą @ tydzień temu:)
    Dziewczyny wiem, ze to moze nie ten watek ale jak zrobic jajecznice młodemu? dodac mleczka i na masełku usmażyć czy jakoś na parze ale jak?:D zielona jestem:D:D
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  6.  permalink
    Ulcia ja będę zamawiała chyba to dla chrzestnych
    http://allegro.pl/szatka-ze-zdjeciem-swieca-profitka-magnes-i3149478186.html
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Hope, ja robię wszystko dla małej tak samo jak sobie ..... no może mniej solę....
    ale oczywiście zdrowiej jest na parze, czytałam, ze dziewczyny tak robią - w garnku gotują wodę na to miska (nie plastikowa) i w niej rozbełtane jajo :))
    ja wiem, ze na dłuzszą metę nie bedę prowadziła 2 różnych "kuchni" wiec od poczatku robię jej masze jedzenie
    --
  7.  permalink
    Ja kupilam wlasnie masło Ghee polecane na wątku blw. Ma wyższą temperaturę dymienia dzięki czemu nie przypala się zbyt wcześnie więc nie jest szkodliwe do smażenia. Przecieram nim ręcznikiem papierowym po patelni i już smażylam omlet, placki owsiane i naleśniki.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Hope ja po prostu wrzucam rozbełtane jajka na patelnię teflonową, przykrywam, zostawiam na parę minut, potem odwracam na drugą stronę i to samo. Dodaję czesto do tego pomidora, bazylię albo jakieś warzywa z obiadu z poprzedniego dnia. Szybkie łatwe i bez tłuszczu. Czasem daję odrobinę masła klarowanego. Można to pokroić w trójkąty lub paski, jeśli dziecko chce jeść samodzielnie. Raz zrobiłąm jajecznicę na parze, potem nie mogłam doczyścić tej miski i podziękowałam :tongue:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  8.  permalink
    Dii, może ma wzdęcie, mojemu zawsze pomaga espumisan i ciepła herbatka- dobra na wszystko.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Penny wlasnie zrobie jak mowisz, bo chce zeby mlody sprobowal lapkami jesc :) widze, ze chce bardzo sam probowac tylko ja za bardzo nie wiem od czego zaczac...
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    No wygodnie się to trzyma, Nadia uwielbia :bigsmile: i mało to jest brudzące w dodatku, może dziecko jeść bez śliniaka czy fartuszka :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Penny a dajesz to zamiast obiadku czy np na podwieczorek:D
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  9.  permalink
    A powiedzcie mi Mamusie, w którym momencie można uznać że dziecko ma na coś alergie. Daje mu Blw więc generalnie je wiele różnych rzeczy każdego dnia. Ma teraz delikatną kaszkę na dekolcie i szyji. Czy to oznacza już że powinnam coś wykluczyć z jego diety czy to nie jest jeszcze oznaka alergii?

    Treść doklejona: 25.04.13 16:48
    A i jeszcze jedno pytanie, ile czasu zajęło Wam przejście z posiłku mlecznego na np jeden słoiczek. Chodzi mi o zastąpienie jednego posilku pokarmem stałym. Ja póki co zawsze proponuje pierś bo Jasiek zjada co najwyżej pół słoiczka w stylu 'deserek' i zawsze wypija tyle co zawsze czyli duzo.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Ciasto możliwe... Kurcze pół godziny z nim chodziłam i jak delikatnie nim poruszyłam żeby zmienić pozycję to jeszcze bardziej płakał. Na szczęście potem usnął więc wyszłam z nim na spacer. Śpi już prawie 2 godziny:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Hope ja robię tego omleta z dwóch dużych jaj plus te dodatki, więc wychodzi spora porcja i daję to na śniadanie lub kolację :) Na obiad tez by się nadało :>
    Ciasto u nas to zastąpienie było około 2,5 - miesiące po wprowadzeniu posiłków stałych, dopiero wtedy Nadia zaczęła rezygnować z piersi w ciągu dnia. A jadła zawsze bardzo dużo: trzy normalne posiłki, plus drugie śniadanie, podwieczore do tego co 2 h cycki !
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Była kupa po tej lewatywce, ale nie taka jak się spodziewałam. Myślałam, że to będzie twardy bobek, a była rzadka tylko mega śmierdząca jak taka dorosła. Jesteśmy teraz na spacerku, kąpiel będzie dziś później, trudno. Niech się zdrzemnie na świeżym powietrzu. Mam tylko nadzieję, że to była jednorazowa akcja..

    Kuleczko próbowałam robić rowerek, masaż brzuszka, ale nic nie pomagało :(
  10.  permalink
    Ja dalej walcze ze smakami mlodego... dalam dzisiaj gruszke wiliamsa ze sliczka i tez sie krzywil, nic mu nie smakuje.. chyba za bardzo lubi mojego cycusia. Dobrze ze nie wracam w maju do pracy by porazka byla jakas:/
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Co zrobić jak dzieciaczek nie chce nic pić. Wody, herbatki... Nic. Właściwie to chodzi o to w czym pije. Butelki żadnej nie akceptuje. Niekapka tez nie... Co podać w takim razie? Ten śmieszny kubek? Też myślę, że nie napije się z niego... Łyżeczką? Już zgłupiałam...
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Moje małe chciały pić tylko mleko z butli, a z doidy potrafią po całym kubku wody wypić. Teraz piją wszystko że wszystkiego, niekapka też załapały bez problemu.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    No to super... Mój tylko cyca pije nic więcej... A chcę mu dać herbatkę i nie wiem jak...:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Dziewczyny tak czytam i czytam i się zastanawiam ... czy Wy wszystkie te herbatki podajecie ? Nadia nigdy nie piła, tylko wodę. No i jakie te herbatki, takie z torebki do zaparzania np. rumianek ?
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  11.  permalink
    Ja mam rumiankowa z rumiankowa z hippa, po 1 miesiacu i jablko-melisa z bobovity. Ale mlody zadko pije, woli cyca ;)
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    A te z Bobovity pewnie są z dodatkiem cukru, tak jak kaszki. Mnie chodzi bardziej o takie do zaparzania, korci mnie żeby dać Nadii do spróbowania, chyba poczytam sobie w necie :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Mnie w tych herbatkach przeraża, że to sam cukier :confused:

    Mam mały problem. Otóż Kacper tak ciśnie paluchy do buzi, że ciągle wywołuje odruch wymiotny i ulewa mleko.
    Wiem, że to normalne, że uczy się wywoływać ten odruch ale czasem jest to kłopotliwe i tak się zastanawiam czy jakoś można go oduczyć tego albo może któraś z was wie ile to może trwać?
    Już dostałam poradę żeby mu paluszki smarować czymś kwaśnym/ostrym/słonym:wink:

    Treść doklejona: 25.04.13 20:28
    PENNY ja dawałam herbatkę z herbapolu malinową i nawet się jej napił, ale stwierdziłam, że na malinę za wcześnie. Próbował też dziką różę z jabłkiem.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    PENNY
    ja tutaj kupuje malej herbatki owocowe w saszetkach bez cukru.Daje jej rowniez wode a czasami wieczorem pije herbatke na sen ziolowa.
    U nas dzisiaj bylo tak goraco ze mloda w samym bodziaku na ramiaczkach i rybaczkach po dworze paradowala.:tongue:
    No i mam cyganskie dziecko :tongue:dzisiaj w szpitalu pielegniarki nosily ja na rekach a mala byla szczesliwa.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.