Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    Własnie na google szukałam i nic takiego nie znalazłam, a żal mi go bo śmiga na tych kolankach po całym mieszkaniu, zaczyna wstawać przy fotelu i chce chodzic za rączki, ale nie pozwalam mu na te chodzenie, bo myśle że ma jeszcze czas. Tez chciałabym isc na spacer.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    a my bylismy dzis na szcepieniu :) Kapulek wazy 9650 :)a rozebranie go do badania normalnie graniczyło z cudem :) ja go rozbieram a ten sie czepia moich rak i do siedznia :) jak juz usiadł to czepiał sie swetra zeby wstac :) jakis czepialski ten moj synus sie zrobił :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    Ten Twój Synuś to kawał chłopa :) A jak oglądałam fotki na blogu M pytał czy to brat i siostra jak powiedziałam że Mama i Synulek to dopytywał czy mamy na Forum nieletnią mamusię :D nie chciał mi uwierzyć ile masz lat i dalej twierdzi że kłamiesz nas z wiekiem :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    Hello wieczorem :wink:
    Humor mi się zupełnie poprawił - porozmawiałam z M o tym wszystkim co mnie boli i nurtuje ... Hmmm co ja bym bez niego zrobiła - jest najwspanialszym przyjacielem i mężem i tak jak Wy dziewczyny mnie uspakajał ... Dziękuję jeszcze raz za wyrazy otuchy.
    Myszorko ja również nie słyszałam o takich ochraniaczach :neutral:
    Kfiatuszku Kacperek super facet - silny i zdrowy to najważniejsze !!
    And Twoja IŚKA jest taka drobniutka - Mała szczyga i taka Laleczka :tooth:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    hahhaha And :rolling::rolling: zapytaj sie M czy mam mu dowod zeskanowac :D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    Hahaha - dobre Kfiatuszku :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    Hi hi dobre Kfiatuszku tylko sie cieszyc z tego:rolling::rolling: super waga Kacperka nio nio

    Izunia dobrze ze humorek sie poprawil :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    Uff, znowu małej zaczyna sie cos robic z pepuszkiem. Niedość, ze trzymał sie 70 dni, pozniej byl ziarniak. Tylko 3 tyg spokoju i pojawila się jakaś wydzielina :( We wtorek zachodzimy do chirurga. Mam nadzieję, że nie ma ferii. Ja po następnej @ wracam niestety do tabsów. Nie mam siły na obserwacje przy malej i tylko kilka dni "bezpiecznych". Narazie nie planujemy drugiej dzidzi. Nie wiem, czy wogóle. Zresztą i tak po cc powinny być 2 lata przerwy.
    Gratulacje ząbków
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    100 krociu plissss daj zdjatka Natalki
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    nie mam nowych :( poszukam jakis starych
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 26th 2008
     permalink
    Dzien dobry wszystkim :wink: Dusia dzis cos sobie ubzdurala i musialam ja karmic co 2 godziny buuuu nie wyspalam sie wcale a wcale dobrze ze M ma wolny wekend troche mi pomoze przy malej marudzie :wink: życze wszystkim milego dnia
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2008
     permalink
    alez w nocy byla ulwa... spimy od strony wejscia do klatki i nad drzwiami jest metalowy daszek, tak dudnilo i poglos szedl ze az sie przestraszona obudzilam... i o ile dzieciom sie dobrze spalo to ja wygladam jak zombie... na snaisanie poratowalam sie mocna kawa z cola i mam nadzieje ze to cos da i sie dobudze bo jakis obiad by wypadalo wymyslec ;)

    kfiatuszku - alez duzy ten Wasz Kacper... no no niezle rosnie.

    Myszorko a moze kup mu spodenki z takimi naszytymi ochraniaczami na kolanach? zawsze to jedna warstwa materialu wiecej..
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 26th 2008
     permalink
    kobitki nie mialam neta ,buzka wszystkim i juz bede pisac ,bo podpielam sie do sasiada...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 26th 2008
     permalink
    Aniu dzięki za podpowiedz, ja dzis tez niewyspana,Mat nie chcial wcale spac w łóżeczku, i zrobił sobie przerwę między 22-24, marudny był strasznie przez całą noc. Myślałam że po lekach jest niespokojny, ale wszędzie pisze ze powodują senność, a nie bezsenność.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 26th 2008
     permalink
    Myszorko a moze taka noc byla bo mi dusia Wstawala co 2 godz jesc i miedzy czasie musialam wstawac do niej bo plakala
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 26th 2008
     permalink
    Pozwolimy sobie do Was dołączyć :wink:

    Oto moja Maja. Urodzona 22.01.2008 o 6:48. 3220 g, 48 cm. I niezmierzona ilość szczęścia...

    Maja
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 26th 2008
     permalink
    śliczności i następny kudłacz na forum - brawo:clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 26th 2008
     permalink
    gratki Fiufiu duzo zdrowka dla Maji i buziak w stopke :grouphug: jest poprostu sliczna:heart:
    --
  1.  permalink
    Witamy Majeczkę :cheer::clap::cheer::clap:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 26th 2008
     permalink
    Ano kudłacz, kudłacz :wink:. Zaraz idę ją karmić i idziemy obie spać, bo już mi się oczy kleją. Następne zdjęcie Mai niebawem, w odpowiednim wątku. Ściskam!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    FiuFiu witaj na rozpakowanych :)

    sluchajcie nie wiem czy to przez ten wiatr czy jak ale dzieci mi koszmarnie spaly... Gabrysia sie budzila i plakala, Krzys spal jak zajac na miedzy i budzil sie co chwila.... normalnie oczy na zapalki mam dzisiaj... ide ratowac sie kawa z cola
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorko mocno zaciekawiona tymi ochraniaczami czytajac w nocy jakas dzieckowa gazete trafilam na reklame gdzie zaznaczyli ze hitem sklepu internetowego sa ... SPODNIE DO RACZKOWANIA

    SD

    Rewelacja!!! Spodnie do raczkowania!

    Na kolankach mają specjalne gumki, dzięki którym maluch mknie do przodu z zawrotną prędkością :)
    Dzięki gumkom nie poślizgnie się!

    Specjalne ochraniacze na kolankach zabezpieczą delikatną skórkę młodego podróżnika.

    Na pupie napis - MOJA MAMA MNIE KOCHA- żeby mama pamiętała :) jak maluch coś nabroi.

    Długość całkowita 45 cm
    Długość od kroku 30 cm
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Fiufiu serdecznie gratulujemy ślicznej córeczki:)))
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Dziewczyny witajcie!!
    Fiufiu piękna córa - buziak od kudłacza nr 1:)

    Słuchajcie powoli zaczyna ma Gwiazda usypiać sama jeszcze są rewolucje ale przytulenie pomaga i kolejny dzien usypia w łóżeczku a nie przy cycu :crazy: W nocy była rewelka obudziła się ok 23 tylko przytulilam i spała dalej o czwartej ja ją obudziłam bo mi mało cysie nie eksplodowały - obciągnęla oba - o 5.30 obudziła sie ale tylko tata przytulił i spala do 7.30!!! Jestem szczęśliwa wreszcie udaje mi się karmic ją tylko raz w nocy :cheer::jumping: W dzień jest różnie przy cycu albo przytulona jestem normalnie szczęśliwa... " nigdy nie mów nigdy"
    --
  2.  permalink
    Wow magg- super wieści :cheer::cheer::cheer:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Magg :clap: dla Tosi ze takie zlote dziecko jest :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Aga sama jestem w szoku :shocked: sama wiesz ile to nas kosztuje...
    --
  3.  permalink
    jasne ,ze wiem ....
    Ale jak juz się przyzwyczai, zobaczysz o ile lzej Ci bedzie :) I czasu tez się wtedy jakos duzo robi :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    na mam nadzieję ale po tych trzech dniach już jest postęp... A powiedz jak Ci w dzień usypia?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Fiufiu śliczna Maja, witamy ją i czekamy na kolejne zdjęcia na naszych dzidziach.
    AniuM ty jesteś po prostu WIELKA (oczywiscie pod względem odpowiadania na pytania i dociekliwościi), dziękuje bardzo.
    Magg super ze Tosia się "poprawiła".
    A moj Mat zasypia wieczorem bez problemu, ale w nocy sie strasznie rzuca, i chce spac na brzuchu, a dzis to co 5 minut do niego zagladałam bo upatrzył sobie pozycje na nosie i boję się że się udusi, choć nie ma poduszki. A dziś udało się bez noszenia na rekach, dostał 50 ml herbatki położyłam się obok niego i śpi sobie.Ale chyba ewidentnie mu 3 idzie.
    --
  4.  permalink
    magg- Hania i w dzien i wieczorem zasypia w łóżeczku.
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Witam na chwile u nas gorzej duska wstawala co 3 godz i od 3 30 do 6 10 zrobila sobie noc zabawy i pogaduszkow myslalam ze zwarjuje i dzis padam na dodatek poklucilam sie z M no i niedziela przekichana chce mi sie plakac :cry: bo raz w miesiacu M ma wolne a my nie potrafimy tego wykozystac tylko sie klucimy :cry::cry: szkoda .... no i na dokladke ciagle mam@ to juz 10 dzien we wtorek biegne do lekarza bo z moimi problemami nie ma co czekac :cry:
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    ania m ,moja dzis koncy 3 miesiace, ona chce juz siadac ,w tym naszym foteliku bujanym rwie sie do siadania ,tochyba za wcesnie nie?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    kozera wg mnie zdecydowanie za wczesnie, kregoslup jest za slaby
    mamodusi nie martw się, może ta pogoda ma taki wplyw na ludzi, zjedz coś słodkiego
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    dzieki Myszorko poszlam do kolezanki M na spacer i moze jak wroci to uda nam sie normalnie porozmawiac :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    kozera - ja bym nie posadzila. jeszcze z miesiac przynajmniej powinnas przeczekac

    Myszorko - a bo ja juz jestem taki dociekliwiec. szukam szukam az znajde. moja sis mowi o mnie per "snoopek" :wink:

    Mamodusi - 3mam kciuki za rzeczowa i spokojna rozmowe. nie ma nic gorszego niz niedomowienia...
  5.  permalink
    mamodusi u mnie w domu to samo:cry::cry::cry::cry::cry: M czasem powinien ugryżć sie w jezyk-my tez spedzilismy bez sensu dzien w domu.
    --
  6.  permalink
    acha miałam sie was zapytac.mój Piotrus od paru dni wkłada piastke do buazi i ja ssie...myslałam na poczatku ze głodny albo chce pic al eon to robi nawet jak jest majedzony!!! nie wiem czy moga go swedziec juz dziaselka?/???? moze go swedza bo czasm sie denerwuje jak ja kładzie i sie ślini...



    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Ciacho to taki etap, ząbki i tak pewnie wyjdą za parę miesięcy dopiero.

    A ja jutro do pracy ...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow ale niestety rozmowa nie pomogla M nie potrafi mnie zrozumiec albo niechce :cry::cry::cry:

    Ciacho trzymam kciuki zeby chociaz u ciebie bylo lepiej :kissing::hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Jemma no to trudny tydzien przed Toba... bede trzymala kciuki
    no a we wtorek kciuki wlaczymy jeszcze za Age..
    ja na chwile obecna jakos totalnie nie moge sobie wyobrazic ze mialabym Mlodego zostawic... jakos z Gabrysia mi latwiej to przyszlo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    MamoDusi - pamietaj ze mezczyzni sa z innej planety... mam nadzije ze dojdziecie do porozumienia :grouphug:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Mamodusi, to chwilowe - zobaczysz; nie smuć sie kochana :hugging:
  7.  permalink
    mamodusi- jutro bedzie lepiej- napewno :)

    Jemma- tzrymam kciuki, zeby jutrzejszy dzien Tobie i Maksiowi minał szybko i bezproblemowo
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    dzeki dziewczyny :grouphug::flowers:

    Aga Jemma trzymam kciuki za was :hugging::threesome:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Dzisiaj moja mama dała się napić Maksiowi cienkiej gorzkiej herbaty z grubej szklanki i wiecie jak mu smakowało? Nie przypuszczałam, że mogę spróbowac napoić Maksia ze zwykłego plastikowego kubeczka ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    November - Krzys urodzil sie z podobnymi wymiarami. po operacji spadl na 2600 a zobacz jaki z niego duzy chlop teraz jest... nie dosc ze wczesniak to jeszcze po przejsciach...
    no a poza tym - chlopcy Izy... takie drobinki byly a teraz chlopaki na schwal :)

    Jemma - Krzys pare razy pil ze szklanki z arcoroc takiej tej grubszej (brazowej) i niezle mu szlo. niekapek avent pociagnie ale nie lubi, ostatecznie jakos sobie radzi z e smokiem aventu
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    Ania m ,wiem ze wczesnie i jej nie sadzam ,ale ona sie sama podnosi,lapie co sie da i do przodu,i tez sie juz przewraca na brzuszek,a mojej sasiadce còrce w 4 mies wyszedl pierwszy zabek...karmie dalej tylko cycem ,stad ta sila chyba...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    pogodzilam sie z M doszlismy do wniosku ze jestesmy oboje przemeczeni i raz na dwa tygodnie zostawiamy mala u babci i razem gdzies wychodzimy ....kiedys czesto tak robilismy a od czasu porodu ani razu pewnie lepiej bedziemy sie rozumieli bo klutnie do niczego dobrego nie prowadza
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    November, Maja przy wypisie ważyła 2910, wiem, o czym mówisz :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.