Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    Anula powodzenia na rehabilitacji Piotrusia, oby szybko pojawiły się efekty:):). Trzymam kciuki za Piotrusia.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    O! Anula! Jak miło, że zajrzałaś!:bigsmile:
    Biedny Piotruś... :bigsmile:
    A może jakaś aktualizacja na NASZYCH DZIDZIACH :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    Anula trzymam mocno kciuki za Piotrusia kochana, życzę Wam aby udało się zwalczyć te choróbsko :) Odzywaj się czasami do Nas :kiss:
    --
  2.  permalink
    Anula trzymam kciuki za Piotrusia - na pewno wyjdzie z tego! silny chłopczyk z Niego :wink: włąśnie - wrzuć jakieś fotki:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    Hej dziewczyny. Mam do was pytanie, może troszkę głupie, ale zrozumcie dopiero ze wszystkim się zapoznaję. Zaczęłam czytać o rozszerzaniu diety, żeby za te dwa miesiące wiedzieć co i jak. Teściowa zasiała specjalnie dla mnie (i Małej) marchewkę, aby dać swoją zdrową i wiadomego pochodzenia, ale to będzie młoda marchew. Czy jest różnica między podawaniem starej, a młodej marchewki. Czy to zupełnie bez znaczenia. Podobnie zastanawiam się nad ziemniakiem.
    --
  3.  permalink
    nie wierzę własnym oczom:shocked: mój zdeklarowany naleśnik samodzielnie przekręcił się z pleców na brzuszek:smile::smile::smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    Anula kciuki za Piotrusia :) i faktycznie czas leci bardzo szybko, pamiętam jeszcze jak rodziłaś a dzisiaj już masz takiego dużego synka :D
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    Dziękuje kochane zdjęcie Piotrusia wstawiam na odpowiedni wątek.
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMay 4th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja też wstawiłam zdjęcia Leszka na odpowiednim wątku :bigsmile:

    Anula85: Venusko ach dziękuję bardzo :) Miałam już odejść z tego portalu ale cudowne wspomnienia z przyszłych mamuś i niektóre kochane dziewczyny w tym ty mnie tu zatrzymałyście i jeszcze trochę zostanę .

    :heartbounce::heartbounce::kissing:
    --
  4.  permalink
    Witam kochane słonecznie i niedzielnie

    Dominiczka Wojtuś ze wzrostem też jest ponad 97centyl a z wagą pomiędzy 25-50, jest pogodny, bardzo ruchliwy, jak w zeszłym tyg przekręcił się 2 razy z pleców na brzuszek, to potem był spokój do środy ale od 2 maja jak już przebił się ten pierwszy ząbek, to jak tylko położę go na plecach a w pobliżu są zabawki to moment i już jest na brzuszku do tego obraca się wokół własnej osi, więc stwierdzam że ta szczupłość i wolne przybieranie na wadze (poniżej 600g na miesiąc) to taka jego uroda (podobnie jak starsza córcia, która przybierała potem między 350g-550g/mies.)

    Violet gratulacje dla Jasia

    :bigsmile:
    --
  5.  permalink
    misia-ludek: Violet gratulacje dla Jasia


    dziękujemy:smile: jak to się mówi: lepiej późno niż wcale:smile: już zaczynałam wątpić, że on z czymkolwiek ruszy:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Mój kochany bąbel ma pół roczku!:crazy: 6 miesięcy temu(5/11), o 5:11 wypchnęłam ją na świat:rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Wszystkiego naj dla Majeczki :flowers:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Wszystkiego najlepszego dla Majeczki :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Sto lat dla Majeczki, swietna zbieżność 5.11 o 5:11 Mega

    Dziewczyny czy Wasze dzieci mają tak ze przy karmieniu machaja łapka. Kurde bo moj ostatnio zawsze sie glaszcze po glowie. A ja ostatnio mam chyba faze na łapanie jakiś paranojek i sobie wkrecam różne rzeczy...

    Violet co do obrotów to Marcel zaczal w zeszlym tygodniu działać :):bigsmile:
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeMay 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Najlepszego dla Majeczki!
    oranda: zawsze sie glaszcze po glowie

    Normalne :) Nina tak jakby grzebała we włosach albo za głowę się łapała :smile:
    --
  6.  permalink
    oranda: Violet co do obrotów to Marcel zaczal w zeszlym tygodniu działać :)


    czyli nie jest z Jaśkiem tak źle...ufff:smile:

    Majeczko wszystkiego Najlepszego!:flowers:
    --
  7.  permalink
    Malisiek Wszystkiego najlepszego dla przesłodkiej Majeczki
    Violet i widzisz nie masz się czym martwić Jaś wszystkiego się uczy w swoim tempie:):)
    misia-lulek a już się martwiłam:bigsmile::bigsmile:Moja tez jest rozbrykana kopie nóżkami i boksuję rączkami:bigsmile:Kładę ją na brzuszku ale nie ma sił za bardzo podnosić główki jeszcze jestem cierpliwa:)
    --
  8.  permalink
    Mnóstwo uśmiechu i radoąci dla Majeczki:bigsmile:

    Violet u nas Maja zaczęła obracać się dopiero coś ok 6 miesiąca, po siódmym raczkowała i siadała a po 10 już sprawnie chodziła, więc spokojnie. Może być tak że Jaś ruszy teraz jak burza:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Dla Majeczki:flowers::winkkiss:
    --
  9.  permalink
    misia-ludek: Violet u nas Maja zaczęła obracać się dopiero coś ok 6 miesiąca, po siódmym raczkowała i siadała a po 10 już sprawnie chodziła, więc spokojnie. Może być tak że Jaś ruszy teraz jak burza
    DominiczkaA: Violet i widzisz nie masz się czym martwić Jaś wszystkiego się uczy w swoim tempie:):)


    wierzę, że macie rację i teraz Jaś przyśpieszy :smile: bardzo prawdopodobne, że ma to w genach po mamie:tongue: ja podobno do 10-go m-ca nie robiłam nic, aż nagle pewnego dnia wstałam na nogi, usiadłam, raczkowałam itd:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 5th 2013 zmieniony
     permalink
    oranda: Dziewczyny czy Wasze dzieci mają tak ze przy karmieniu machaja łapka. Kurde bo moj ostatnio zawsze sie glaszcze po glowie. A ja ostatnio mam chyba faze na łapanie jakiś paranojek i sobie wkrecam różne rzeczy...

    Moja tak macha rączką, ze nie raz po paszczy dostałam :) Albo tarmosi się za ucho... a ostatnio złapała mnie za włosy i pociągnęła tak mocno w dół, ze prawie się w cycka pocałowałam :bigsmile::wink:

    Treść doklejona: 05.05.13 18:14
    Majeczko wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji pół roczku :) Rzeczywiście zbieżność daty porodu z godziną magiczna :)
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Dla Majeczki kochana :flowers::hugging:
    Violet a widzisz a tak się martwiłaś :crazy: wszystko w swoim czasie :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Olenkaka: Normalne :) Nina tak jakby grzebała we włosach albo za głowę się łapała


    katka_81: Moja tak macha rączką, ze nie raz po paszczy dostałam :) Albo tarmosi się za ucho


    aha no to ok :bigsmile:
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Bardzo dziękujemy za życzenia :)) Z tą datą i godziną tak się złożyo, że się nadziwić nie mogłam:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Wszystkiego naj dla Majeczki:clap:

    A my biegniemy się pochawilić, ze mój synalek po raz pierwszy wyczołgał się zza maty!!!:crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Dii - super, gratulacje dla Kacperka !

    Karolek tez sie posuwa po macie, najszybciej mu idzie lezac na plecach - juz nie raz wyszedl mi z maty. Na brzuszku narazie tylko w polowie wyszedl i przekreca sie o jakies 30 stopni ;) Ale cwiczymy, cwiczymy ;)
    --
  10.  permalink
    Dii - super :) Jaś też już czasem próbuje i nogami często leży poza matą, ale czołgać się jeszcze nie potrafi. Bardziej to takie przesuwanie się:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Violet myślę, że nie masz się co martwić. Dominik zaczął się przewracać jakieś 3 tygodnie temu dopiero i to nagle po prostu zaczął się turlać :) i na brzuszku obracać się do okoła właśnej osi. Jednym słowem w kilka dni zrobił takie postępy, że ciężko go zostawić na macie samego w pokoju bo już raz lekko uderzył główką o parkiet :shamed:
    Tak w ogóle to my mamy łóżeczko jeszcze na najwyższym poziomie ale chyba jutro już opuścimy bo zaczyna robić dziwne rzeczy i trochę się już boje. Mamy turystyczne więc jest trochę trudniej się mu poruszać niż gdyby był szczebelki ale jednak już jest bardziej mobilny i sprytny.

    Sto lat dla Majeczki
    I gratki dla Kacperka!
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Hehe! Wyspał się i na wieczór mi świrował:bigsmile:
    No i zaczął się turlać do połowy, tzn. na boki. Raz jedna, raz druga. I coraz częściej się przekręca z plecków na brzuszek. Tylko się odwrócę a on już przekręcony:wink: Kurcze jak te dziecie się szybko rozwijają...
    --
  11.  permalink
    Witam Was :) dawno sie nie odzywalam, bo i czasu brak. Majowka minela beznadziejnie, dopiero od wczoraj jest slonecznie,a tak to non stop padalo ;/ Dzisiaj mialam zasrany dzien, Matiemu wyszla prawa gorna jedynka i dzis mial rozwolnionko ;/ Maly usiadl na laurach, 3 razy usiadl i cisza :P nie chce sam. Uwielbia za to gibonowac :P
    Aha, ostatnio troche mnie ponioslo w dyskusji i jesli urazilam ktorakolwiek z dziewczyn to przepraszam. Mialam gorsze dni (przyszla pierwsza po porodzie @) i wszystko mnie denerwowalo.
    --
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeMay 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Maksiulek kochany konczy 6 miesiace :) Rano wstawie foteczki jak sie zmieniala kruszynka ;)
    --
  12.  permalink
    Sto lat dla Maksia!:)
    hopelight właśnie coraz częściej ostatnio czytam, że jakoś dzieciaczek tutaj dopiero zrobił to czy tamto, wiec wychodzi na to, że Jaś nie jest taki ostatni(już się zaczynałam troszkę martwić), wiec się uspokoilam:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeMay 6th 2013 zmieniony
     permalink
    Isiula wszystkiego naj dla półrocznego Stanisława :flowers:
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
  13.  permalink
    Dii gratulacje dla Kacperka:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorviolet_flower
    • CommentTimeMay 6th 2013 zmieniony
     permalink
    isiula sto Lat dla Stasia z okazji półroczku!:flowers:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Wszystkiego najlepszego dla Majeczki, Stasia i Maksia
    --
  14.  permalink
    Najlepszego dla Stasia i Maji :)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Wszystkiego naj dla Stasia i Maksa z okazji pół roczku :))
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Hehe Madziik Maksiu kończy 6 miesięcy nie 3:wink::bigsmile:

    Sto lat dla Maksia i Stasia:flowers::winkkiss:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Stówka dla wszystkich świętujących :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Dzień Dobry mamusie :*

    100 lat dla świętujących dzieciaczków :clap::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMay 6th 2013 zmieniony
     permalink
    Wszystkiego najlepszego dla Majeczki, Stasia i Maksia :clap::clap::clap:

    A u nas wreszcie słońceeee:tooth:

    Wczoraj pierwszy raz po 2-óch latach wsiadłam za kółko, okropnie się bałam bo poprzednim razem po takiej przerwie rozwaliłam oponę :shamed:, ale koleżanka mnie zmobilizowała i z nią jeździłam, na szczęście obyło się bez przygód :cool:
    Dzisiaj też się umówiłyśmy na jazdę:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Cześć mamusie 100 lat dla świętujących dzieciaczków.W Konstancinie jest tak piękna pogoda,że zaraz pakuję Piotrusia w wózek i sio na spacerek może nawet do Warszawy.
    Aha nie chwaliłam się nigdy nikomu ale tak bardzo lubię chodzić,ze potrafię przejść 12 km w jedną stronę czasem jak mnie najdzie ochota to idę do Warszawy i wracam autobusem.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Anula85: Aha nie chwaliłam się nigdy nikomu ale tak bardzo lubię chodzić,ze potrafię przejść 12 km w jedną stronę czasem jak mnie najdzie ochota to idę do Warszawy i wracam autobusem


    wooow super! Ja to maks 3km w jedną i 3km w drugą czyli połowa twojej drogi :cool:

    Treść doklejona: 06.05.13 11:32
    Ja to bym też z chęcią wyszła na spacer ale jestem już w pracy od 2-óch tygodni:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    sysiajaw jak byś mieszkała koło mnie to byś zaczęła chodzić tak jak ja bo jak mnie ktos wyciąga na spacerek to na takie krótkie 3 kilometrowe nie chodzę :)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Anula85: sysiajaw jak byś mieszkała koło mnie to byś zaczęła chodzić tak jak ja bo jak mnie ktos wyciąga na spacerek to na takie krótkie 3 kilometrowe nie chodzę :)


    możliwe :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Dobra kochane to ja spadam na spacerek . Do zobaczenia wieczorem :)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Anula85: Do zobaczenia wieczorem :)
    --

    Anula, udzielaj się tu częściej :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.