Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeMay 9th 2013 zmieniony
     permalink
    A ja zakładam letnią czapkę- taki daszek na głowę w upały, ale nie zakrywa uszu i tylko aby chronić głowę przed słońcem.
    Jak leży w wózku i nie dociera słońce to oczywiście bez tej czapki.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    U nas to wyglądało tak


    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 09.05.13 11:26</span>
    judka chyba faktycznie spróbujemy bez czapki. Nie będzie tak parował biedulek :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Witam sie czwartkowo, u mnie dziś lekkie napięcie bo popołudniu szczepienie, martwie sie jak córcia to zniesie, a na dodatek chyba mamy drugi dzień skoku, mała ma problem w dzień ze spaniem, czasami sama nie może usnąć, jest rozdrażniona.
    Co polecacie jeśli po szczepieniu pojawi się gorączka?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 9th 2013 zmieniony
     permalink
    IzUK - mozesz po szczepieniu podac paracetamol w syropie, my mamy ten w stojacej butelce :) Od razu masz tam miarke do tego, ten Calpol Paracetamol jest od 2 miesiecy +. tu LINK.
    Maja go w kazdym Tesco i w sumie w prawie kazdym hinduskim spożywczaku :)

    Ja sie musze pochwalic, ze dzis zauwazylam kolejny (3ci juz) zabek pod dziaselkiem u Karolka :) Takze niedlugo pewnie wyjdzie, dolna lewa dwojeczka :)
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    madziauk
    Dziekuje, kupie po szczepieniu bo mam po drodze apteke.
    Troche sie obawiam tego szczepienia :shamed::cry: a jak Karolek reagował?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Kochana, Karolek dobrze reagowal na szczepienia. Podczas plakal, pozniej juz nie. Ale po 2gim miesiacu podalam mu Paracetamol przeciwbolowy ( z polecenia tych Pan co tam szczepia).
    My przestalismy szczepic ze wzgledu na ciemiaczko duze i to, ze niemozemy go tu sprawdzic. Wiec ostatnie szczepienie mial druga dawke tych grupowych, na poczatku marca. Pozniej mialo byc kolejne w kwietniu. Ale odwolalam. Po tym jak nas pediatra nastraszyla, ze cos moze byc nie tak i powiedziala, ze lepiej poczekac ze szczepieniem. Sama sie zastanawiam czy w lipcu jak wrocimy nie bedzie za pozno na trzecia dawke. Ale nam ta pediatra powiedziala, ze tym szczepieniem jak cos jest nie tak moge Karolkowi zaszkodzic. Wiec czekamy.
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    U nas miało być tydzień temu, i było by lepiej bo mąż miał akurat wolne, ale wystraszyliśmy się ,że Lili ma katar a to sapka... oczywiście lekarz nam nic nie podpowiedział!!!
    No nic damy rade, chodź na samą myśl mi jakoś nie ten teges...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Izuk - bedzie dobrze :) Ja zawsze biore zyrafke Sophie do lekarza/ na szczepienie :) Karolka uspokaja :)
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Kermitka, my mielismy podobne plamy. U nas wyszlo po szczepieniu. I to bylo zapalenie skory.
    Madziauk, dlaczego ma byc za pozno na kolejna dawke szczepinia. Bez przesady,my juz 14m-cy mamy opoznienie infanrixu i 11 m-cy mmr.
    IzUk,jak cos to podasz paracetamol i oklad z sody zrob na miejsce po szczepieniu. I obserwuj mala.
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Karmitka u nas wygląda "identiko" i to jest lekkie AZS. Ale nie mówię, że u was to samo bo lekarzem nie jestem:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    My byliśmy wczoraj na szczepieniu, gorączki nie było, opuchnięcia też (tfu tfu).
    To była ostatnia dawka Hexy. Pielęgniarka powiedziała, żebym zadzwoniła się umówić na MMR jak będzie miał 14 m-cy.
    Na pewno zadzwonię:confused:
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    my mielismy podobne plamy. U nas wyszlo po szczepieniu. I to bylo zapalenie skory.

    Tak sobie teraz myślę, że i u nas mogło to byc też po szczepieniu,.Małą szczepiliśmy 3 tyg temu a zmiany zaczeły wychodzić jakiś tydzień po szczepieniu...
    MONTENIA- i czym to wyleczyłaś????
    Karmitka u nas wygląda "identiko" i to jest lekkie AZS

    Byliśmy u pediatry i też lekko nam to zasugerowała... Jak dałaś sobie z tym radę????:sad:
    -- •••
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Mój brzdąc troszkę chory-katarek i kaszle-do tego marudny -wg.mnie idą mu ząbki,cały czas paluszkami grzebie w buzi-najlepiej pieluszką bo szorstka,dziąsła opuchnięte. Ale według lekarki u której dzisiaj byłam, to na zęby za wcześnie-mówiła, że zęby dzieciom idą dopiero jak maja 6-7 m-cy...tylko się teraz zastanawiam, co w takim razie mają Wasze dzieci w buźce-te 4-5 miesięczne?:shocked::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    kermitka82: Byliśmy u pediatry i też lekko nam to zasugerowała... Jak dałaś sobie z tym radę????


    Niestety walczymy dalej i nie wiadomo czy się uda dziadostwo usunąć, ale da się z tym żyć:wink:
    Dziś dostaliśmy na wizycie syrop odczulający i nowe maści. I oczywiście kąpać max 1 w tygodniu.

    Treść doklejona: 09.05.13 14:47
    ruda03: ylko się teraz zastanawiam, co w takim razie mają Wasze dzieci w buźce-te 4-5 miesięczne?:shocked::wink:


    No to najwyraźniej mamusie mają zwidy:tongue::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Montenia - zbyt mało wiem o szczepieniach i tym jaki ma wpływ opóźnienie kolejnej dawki. Dlatego tak sie zastanawiam.

    Ruda - Karolkowi w wieku 4 miesięcy i kilku dni wyszły dwie dolne jedynki :). Teraz wychodzi właśnie lewa, dolna dwójka ( dziś zauważyłam). A ma dopiero 5 miesięcy ;) więc jak widać nie ma reguły.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    U nas nadal nie ma zębola. Coś było na rzeczy, ale znowu cisza.
    Moja siostra miała pierwszego ząbka dopiero w wieku 10 m-cy, więc może u nas też będzie później :)
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    I oczywiście kąpać max 1 w tygodniu


    poważnie max 1 raz??? I tak kąpiesz???Czy napisałaś to z przymrużeniem oka???:wink:
    -- •••
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    bari_87:

    Niestety walczymy dalej i nie wiadomo czy się uda dziadostwo usunąć, ale da się z tym żyć:wink:
    Dziś dostaliśmy na wizycie syrop odczulający i nowe maści. I oczywiście kąpać max 1 w tygodniu.


    moje dziecko jak jednego dnia jej nie wykąpię to ma w fałdkach pełno brudu tak jakby od pocenia, także jakbym ją kąpała raz na tydzień to by mi się odparzyła:confused:
    --
  1.  permalink
    Heh, u nas już 8 ząbków i wlasnie idą dolne trójki. Ale mam wrażenie że moj Jasiek w ogóle strasznie gna z rozwojem. W ostatnim tygodniu nauczyl się nagle siadać, raczkować, kucać, klęczęć, stukać łapką o meble i chlapać wodą w wannie. Nie ma już opcji żeby go wykąpać na pleckach. Staje przy krawędziach wanny i robi przysiady :shocked: zrzuca wszystko ze stolików i z półek w szafkach. Łobuz jeden :devil:
    Phihi, może do od tych batoników białkowych co się nawtrążalałam jak chodziłam na treningi będąc w ciąży :wink: .
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    CiastoMiłości: Staje przy krawędziach wanny i robi przysiady :shocked: zrzuca wszystko ze stolików i z półek w szafkach. Łobuz jeden :devil:


    :shocked::shocked::shocked:, moja to jedynie się przewraca z brzucha na plecy i odwrotnie, nie chwieje się w krzesełku jak ją posadzę, puka w stół i wyrzuca zabawki...zębów mamy dwa... o siadaniu jeszcze nie ma mowy a co dopiero o staniu ...jakiś supermen Ci rośnie :rolling::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Dziewczyny wiecie może gdzie można kupić taką dużą tetrę, żeby służyła też jako kocyk-okrycie latem???
    Przejrzałam internet i znalazłam tylko takie bardzo drogie (100zł za 2 sztuki). Przydałoby się coś takiego na lato.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
  2.  permalink
    I wlasnie odkrylismy ze najlepsza zabawka to rurka od Nose Frida buahahah:cool:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    madzianka83 ja mam cos takiego z IKEA
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00194847/
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Reginko dzięki! I jaka fajna cena, co prawda wolałabym ciut większe, ale chyba się nada do okrycia.
    CiastoMiłości: I wlasnie odkrylismy ze najlepsza zabawka to rurka od Nose Frida buahahah

    Ja zostawiłam Gosię na chwilę w łóżeczku, wracam, patrzę, a dziecko bawi się fridą (nie wiem, jak ją ściągnęła z pojemnika wiszącego na łóżku), przyglądam się, a ona żuje ten niebieski filtr :confused:. Oczywiście jak jej z paszczy wyciągnęłam, to był ryk.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Nam na szczepieniu pediatra powiedziała, że cztery ząbki idą (albo się przesłyszałam) Dwa sa przepite i nieźle gryzą. Czy mogło jej chodzić o dolne dwójki?
    Jak to jest właściwie z tą kolejnością?

    A i przymierzaliśmy się do spacerówki i mam wrażenie że na leżąco to może spokojnie być. Na dzidziach wstawię zdjęcie to same ocenicie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Dii - to juz je widac? te przebite? Wklej zdjecia :))
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Kermitka, ja smarowalam plynem mincelarnym cetaphil i potem bepanthenem(jak wysechl ten plyn). Tym plynem mylam po kapieli w wodzie samej,plyn nakladalam wacikiem i i czekalam az wyschnie. Potem po wyschnieciue bepanthen. Mne tez usilowano wmowic,ze to azs,ale ja wiem ze to po szczepieniu. Przeszlo po ok. pol roku,ale juz wiecej dziecko nie bylo szczepione. U nas jeszcze byly powiklania neurologiczne. Szczepilas infanrixem? Bari, u Was tez to po szczepiniu bylo napewno. Bo tak wyglada to zapalenie.
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Melduje się po szczepieniu, obyło się bez mamy płaczu, Lilka chwile popłakała i było ok, ale później patrzyła mi cały czas w oczka...
    w drodze powrotnej usnęła a teraz leży sobie w łóżeczku, swoją drogą ona bardzo kocha sypialnie i swoje łóżeczko, czy Wasze dzieci też tak mają ? Pewnie dlatego ,że dużo czasu tam spędza, leży często w salonie na macie , ale w łóżeczku jest naj naj.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    IzUK super, że szczepienie łatwo przeszło :bigsmile: Nasz Kacperek też lubi swoje łóżko, często się w nim bawi podczas gdy my myślimy, ze on smacznie śpi. Zaglądamy do pokoju a tam? Nogi w górze i uśmiechnięta buzia łapiąca misie nad nim wiszące:bigsmile:

    Martwię się tylko, że zaraz będę musiała obniżać poziom materaca ale na sam dół bo nie mam pośredniego... Dzisiaj mąż wszedł do pokoju a Kacperek się bawił ale leżąc na brzuchu. Może być zaraz niebezpiecznie. Tylko jak ja go będę odkładała do łóżeczka śpiącego albo jak będę wyjmowała to kręgosłup mi padnie całkowicie,. Z resztą to jest nawet nie realne takie odkładanie! I co? Mam nowe łóżeczko kupować? Co wy byście zrobiły na moim miejscu?

    I druga sprawa. Dzisiaj byłam u ortopedy i powiedział, że faktycznie mam skrzywiony kręgosłup ale on nic nie może mi dać (tzn. przeciwbólowego) bo karmię a zaleca jedynie Pilates i basen. Dał mi skierowanie na RTG kręgosłupa w odcinku piersiowym mimo, że karmię. Na początku się wahał, ale spytał o wiek Kacpra i się jednak zdecydował. Tak się zastanawiam na co właściwie szkodzą te promienie? Dlaczego nie można się prześwietlać karmiąc? Bo się zastanawiam co mam zrobić.
    madziauk: Dii - to juz je widac? te przebite? Wklej zdjecia :))

    No pewnie! Już dawno! Jak się obudzi to spróbuję zrobić zdjęcie:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Witam mamusie :hugging:
    Mój Leszek jutro kończy 2 miesiące! Rany jak ten czas leci :whorship::shocked: jutro też mamy kontrolne badanie bioderek, a 16 maja idziemy na pierwsze szczepienia :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Dii: Dwa sa przepite


    hehe matka przepiłaś synowi zębole :devil:

    kermitka82: poważnie max 1 raz??? I tak kąpiesz???

    Kacper uwielbia się kąpać i od tyg sprawdzam czy woda pogarsza stan skóry i tylko myję zwilżoną myjką.

    montenia: Bari, u Was tez to po szczepiniu bylo napewno. Bo tak wyglada to zapalenie.

    Kilku lekarzy mi powiedziało, że Kacper nie wygląda na typowego atopika więc sama mam wątpliwości.

    Dziś wprowadzam syrop odczulający mam nadzieję, ze pomoże.
    Odradzili mi robienie ekspozycji na gluten i kurcze nie wiem co robić bo nie wyobrażam sobie w późniejszym czasie pilnowania wszystkich żeby uważali co małemu podają... I pilnowania samego młodego żeby nic nie podjadał z glutenem.
    --
  3.  permalink
    Wszystkiego najlepszego dla Leszka:):flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Bari,czym myjesz Kacperka? Probowalas uzywac tej emulsji cetaphil? Ja mylam tylko woda i potem przemywalam wacikiem nasaczonym ta emulsja.
    Szczepionki zawieraja formaldehyd,ktory powoduje cos ala azs-rumien wielopostaciowy-najlagodniejsza forma jest taki wlasnie wyprysk,jak u naszych dzieci. Najciezsza postacia jest zespol stevensa-johnsona. Zaden lekarz nie przyzna,ze to po szczepieniu. Najlpiej stwierdzic,ze dziecko ma azs.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    bari_87: Dii: Dwa sa przepite


    hehe matka przepiłaś synowi zębole


    :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    montenia: Bari,czym myjesz Kacperka? Probowalas uzywac tej emulsji cetaphil?


    Myję w olejku z ziaji dla atopowców.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Awczesniej mialas do czynienia z cetaphile,czy w ogole nie?
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Tośka dziś próbowała marchewkę ze słoiczka i chyba jej posmakowała .:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    montenia: Awczesniej mialas do czynienia z cetaphile,czy w ogole nie?


    Nie, pierwszy raz czytałam jakiś czas temu tutaj na forum. Ale miałabym zastąpić nim maść od dermatologa czy na to można nałożyć?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    IzUK moja Misia też bardzo lubi swoje łóżeczko :) To taki jej azyl :) Nigdzie nie zaśnie tak spokojnie i mocno, jak w nim :)
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Bari, przemywaj poprostu cialko Kacperka(mozna kilka razy dziennie). Nakladasz na wacik i smarujesz pomiedzy tamta mascia. My tylko tym robilismy i na to bepanthe, zadnych innych masci. I normalnie kapalismy,tylko ze w samej wodzie i po kapieli cetaphil i bepanthen.
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Szczepilas infanrixem?

    Nie u nas był Pentaxim i Engerix - pierwsza dawka...
    Dzisiaj wykąpałam małą w krochmalu....może coś pomoże.
    Montenia a karmiłaś przy tym zapaleniu piersią czy musiałaś przejść na mm??? Mi lekarka oczywiście sugerując że to może być azs powiedziała, że jeśli będzie się to nasilać to trzeba będzie przestawić na mm...No i oczywiście mam trzymać dietę...a ja nic takiego nie jadłam co by ją mogło uczulić...mleka,cytrusów,jaj,pomidorów,serów - nic z tych rzeczy....

    :sad::sad:

    Jestem załamana :cry::cry: Zobaczymy co powie dermatolog, oczywiście powiem że podejrzewam o tą wysypkę szczepionkę....:cry::cry:
    -- •••
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Kermitka, karmilam piersia i nadal karmie. Nie odstawiaj malej.
    Czy przed podaniem szczepionki mala nie miala zmian? Jadlas to samo?
    Watpie,ze lekarz potwiedzi,ze to od szczepienia (mimo,ze w ulotce-chyba kazdej szczepionki jest napisane,ze moze wystapic jako jeden z NOP-wlasnie rumien wielopostaciowy, badz swedzaca wysypka itp)
    My wtedy tez podalismy oprocz infanrixu, prevenar i engerix (wiec moze to engerix mial wine?-ciezko to stwierdzic przy tylu szczepionkach). Wiem napewno,ze to nie byl zaden azs,zadne uczulenie. Jem caly czas to co jadlam wtedy i teraz nic malej nie uczula. Ale od prawie 1.5roku nie dostala zadnej juz szczepionki.
    Jesli mozesz to kup te emulsje : http://www.nokaut.pl/pozostale-kosmetyki-do-twarzy/cetaphil-em-emulsja-micelarna-do-mycia-skora-wrazliwej-delikatna-cetaphil-lotion-250ml.html i przemywaj te zmiany. Mozesz po wyschnieciu smarowac tym bepanthenem(aha zmiany przymywaj w kierunku,, z wlosem,,(kiedys czytalam artykul,ze tak nalezy nakladac wszytskie kosmetyki na ,,zapalenia,, skory.
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Czy przed podaniem szczepionki mala nie miala zmian? Jadlas to samo?


    No właśnie nie miała....skórę miała bardzo ładną, żadnej suchej plamki..Jadłam to samo nic nowego nie wprowadzałam do diety..
    teraz to na 90% jestem pewna że to wina szczepionki...i co dalej nie szczepić???trochę się boję...
    Dzięki za polecenie emulsji jutro kupię w aptece...
    -- •••
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Kermitka,no nie powiem Ci,ze nie szczepic... Ja nie szczepie juz. ale u nas doszly jeszcze powiklania neurologiczne po tamtym szczepieniu (przestala umiec raczkowac,przewracala sie,potem zaczela kiwac glowa jak przy parkinsonie-oczywiscie lekarze nie wiaza tego ze szczepieniem).
    Smaruj ta emulsja i nie odstawiaj malej od piersi. Mozesz napisc,gdzie mala ma zmiany? Jak duzo ich jest itp. Jak znajde zdjecie jutro to wstawie,jak to u nas wygladalo. U nas sie to pojawilo ok.2 tygodnie po szczepieniu,potem zaczela kiwac glowa, a jakos krotko po szczepiniu miala problemy z raczkowaniem.
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Kermitka i Bari ja osobiście polecam OILATUM!!!!! wspaniała rzecz, jest to emulsja na bazie parafiny, Leszkowi cetaphil nie pomagał a też stwierdzono u niego azs. Oilatum nawilżył skórę, powstała warstwa ochronna na skórze i zniknęły Chrostki, pryszcze itp.
    Dominiczko dziękuje w imieniu Leszka :grouphug::kissing:
    Anula co tam u Piotrusia?? załatwiłaś już rehabilitację u Was w szpitalu??
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Nie ma ich dużo po 4 plamki na raczkach tak do lokcia,ale najpierw były 2 na samych ramionach z czego jednej już prawie nie ma.....
    Mam nadzieję że u Twojego dzieciaczka już wszystko w porządku?...
    -- •••
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMay 9th 2013 zmieniony
     permalink
    montenia: Ja nie szczepie juz. ale u nas doszly jeszcze powiklania neurologiczne po tamtym szczepieniu (przestala umiec raczkowac,przewracala sie,potem zaczela kiwac glowa jak przy parkinsonie-oczywiscie lekarze nie wiaza tego ze szczepieniem).

    tego się obawiam!!! skutków ubocznych u Leszka!! szlak mnie trafia :cry:

    Montenia trzymam kciuki za córcię!!!! aby wyzdrowiała!!! :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    U nas oilatum nie pomagal, ba nasilal zmiany( dodatkowo moja starsza corka po oilatum miala jeszcze bardziej sucha skore!). Kermitak,sprobuj z tym cetaphilem. Venus, u Was moze rzeczywiscie bylo cos uczuleniowego.
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    venus87: ja osobiście polecam OILATUM


    U nas się nie sprawdził.
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Dziewczyny jak wiecie u nas dziś wrażenia ,że szczepionka.
    Wróciłyśmy do domu , mała poleżała w łóżeczku kimneła się , zjadła troszke , póżnie była troche marudna , ale pzrytulona usneła o 17:30 i tak śpi do teraz. Normalnie budziła sie po 15minutach o 19stej kąpiel , karmienie i spanko.
    Nie budziłam jej, dałąm mleczko na śpika i ona twardo śpi.
    Czy to reakcja po szczepionkach ?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.