Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    moja jeszcze mniej bo 2680 w dniu wypisu:wink::wink: te malenstwa nasze kochane slodziaki
    :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 27th 2008
     permalink
    November wierzę Ci ę przeżywasz bo ja to miałam za każdym razem patrząc na noworodka :) Weroniczka też była maleństwo i jest nadal 2650 waga urodzeniowa ale i tak większa od Gabi która ważyła 2480 takie bezbronne Małe Coś :)
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    ale piekna pogoda ,veve spi ,ja krece wlosy i pojedziemy na spacerek...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Dzis Dusia spala odrobinke lepiej budzila sie o 1 ... 4...7 i o 8 pobudka ale dalo sie wytrzymac u mnie troche lepiej sie czuje nie mam juz takiej handry :wink: wszystko wrocilo do normy to chyba jednak ta wczorajsza pogoda zdzialala :wink:
    --
  1.  permalink
    czesc w poniedziałek.ładna dzisiaj pogoda wiec idziemy za godzinke na spacerek.Zauwazyłam pewna powtarzajaca sie sytuacje.obojetnie o której Piotrus dostanie ostatnie przed spaniem mleko czy to o 21 czy o 24 to zawsze m apobudke o 3 w nocy! tzn zawsze sie dopomina o tej godz mleka.dzisiaj było taak samo.nie przeszkadza mi to specjalnie bo i tak o tej 3 to M wstaje ale nie chce zeby mu ta 3 tak została na forever!Dodam ze wypija mi po 100-120 ml w nocy a w dzien to różnie ale wiecej jak 120 nie chce ,tylko teraz jakby mu sie godziny miedzy karmieniami wydłużyły
    ogólnie to nastawiam sie na wyjazd M.Psychicznie.Pierwszy raz wyjedzie na tak długo i mam nadzieje ze dam rade sama.
    dawno nie było Vall...



    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Ciacho bedzie dobrze dasz rade silna babka z ciebie trzymam kciuki:grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    bylam dzisiaj u alergologa zrobic testy no i nowego dziadostwa sie przyczlapalo troche. leakrz stwierdzil ze rok karmienia w naszej sytuacji to takie minimum i on by proponowal 18miesiecy.chociaz tak zeby pozniej bylo ze 2 karmienia dziennie np wieczorem i rano. no zobaczymy jak to bedzie w praniu. w kazdym badz razie odczulanie zaczelabym od grudnia dopiero.. reka mnie swedzi, jest cala spuchnieta i jakos sie poddenerwowalam... mam nadzieje ze mlodemu sie moj nastroj nie udzieli...

    Jemma - 3mam kcuki za dzisiaj. daj znac wieczorem jak poszlo!!!

    November - powodzenia w pisaniu pracy, ja lubie pracowac pod presja wtedy szybciej mi wszystko idzie ;) czesc praktyczna pracy magisterskiej napisalam w 3 dni a nie moglam sie do tego 3miesiace zabrac ;)

    FiuFIu, Harpijko jak sobie radzicie? jak tam maluchy??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Witajcie Mamusie !!
    Ja już nie wspominam wagi wyjściowej moich szkrabów hehe [2440 oba] ...
    Moja mama przywiozła mi moją książeczkę Zdrowia Dziecka i mnie jako wcześniaka wypisali do domu z wagą 1900g - taki mam wpis :shocked:

    Jemma trzymam kciuki za dzisiejszy dzień :wink:
    Magg super, że Tosia już ładnie zasypia i Ty masz chwilkę dla siebie :cheer:
    Ciacho dasz sobie radę ... Wiesz kiedy ja zostaję sama z maluchami to też bardzo to przeżywam - denerwuję się i myślę co będzie gdy ... Mój M moje wątpliwości rozwiewa jednym zdaniem - "Izunia przecież jesteś ich mamą - jak Ty sobie nie dasz rady to KTO ??" No i ma rację - jesteś wspaniałą MAMĄ Ciacho i dasz sobie radę :thumbup:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    hej dziewczyny
    Ciacho i Jemma dacie radę, ja dalam i wierze że Wy też, chociaż widzę że teraz po 3 tygodniach bycia z Matem w domu mogą być cyrki z jego strony. Jest za mną "głupiutki" i nawet do łazienki idzie ze mną tzn raczkuje mimo że M bawi się z nim w tym czasie.Tak fajnie rączki wyciąga oj żal będzie wracać do pracy i te jego mama. Dobra koniec rozczulania.
    A z dobrych nowinek wczoraj i dziś w ciągu dnia Mat śpi ale na łóżku, wczoraj 2h dziś 1,30h. Opatulony poduchami i co chwile lecę popatrzeć.
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    ciacho,moja to zegarek szwajcarski,zasypia o 23 a o 2 cycobowiazkowo i tez o 5.30...
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Dziś niełatwy dzień u nas, Tata w pracy od 7 do 21 (sic!), Maja niespokojna - pewnie zaczyna lepiej słyszeć. Ja niewyspana, budziłam się co chwilę, choć dziecko spało jak aniołek.

    Dzięki Bogu przyszła moja koleżanka, matka dwóch małych chłopaczków, i poza przyniesieniem prezentów poszła właśnie po zakupy i ciepłe jedzenie. Mogłabym ją na rękach nosić.

    Co do regularności karmienia to u nas co 3,5-4 h.
    --
  2.  permalink
    dzieki dziewczyny za wsparcie!!:grouphug:
    jasne ze ma mi kto pomóc w razie czego ale tak jak mówi TWÓJ IZUNIA M-tak samo mówi mój.wiec dam rade.potem juz bedzie łatwiej.jak ja jestem super mamą to Izunia jest super super mamuśką hihihhih
    a my po 3 godzinnym spacerku-super sie dotleniilismy oboje a nogi mi chyba odleca.:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    my tez zasmakowalismy spacerku kupilismy smoczko gryzaki sa suuuper i Dusi sie podobaja no i kupilam butelke z chicco z lyzeczka tak na zas bo poco podawac ze smoka wydaje mi sie ze z takiej butlołyzeczki jest lepiej dac dziecku co myslicie o tym ?????????????????????????:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Izunia ladnie zasypia to jeszcze za dużo powiedziane jest lepiej ale do idealu daleko...jedyne co dobre to to że moge ja wieczorem nakarmić i wyjśc z domu M sobie poradzi :bigsmile:
    Aga, Jemma trzymam kciuki .... i trochę zazdroszczę :wink:
    Ciach dzielna z Ciebie kobita dasz radę

    Jejku czy waszym dzieciom też czasami nic nie pasuje na rączkach źle, na brzuniu też no dzisiaj to sobie chyba w łeb strzelę ... wyjec mały emamama tylko ech!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    moja dzis marudzi i marudzi placze z byle powodu nawet jesc tak czesto nie chce
    :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Wpadłyśmy się pochwalić: Mai właśnie odpadł pępuszek!
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    o szybciutko duza buzka w pepuszek juz zagojony :grouphug::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Dzięki :bigsmile:
    --
  3.  permalink
    nasz sie trzymał prawie 40 dni!!!!!!! wiec gratulacje pozbyci a sie tego uciążliwca:)))
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    No, też się cieszymy. NB była z pępkiem raz kąpana, nie było żadych pudrów itp. Tylko przez dwa dni położna kładła kompres z calendulą (sprawdzę przy okazji, jak to się po polsku nazywa).
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    a ja wpadłam z wiadomoscia :) mamy pierwszy ząbek :) nareszcie:cheer::cheer:
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    a wiecie,ze moja to lubi wode mineralna,pije z normalnej lyzecki a ja bylam rzeciwna ,bo wiem ze cyc wystarczy,ale mala ilosc napewno nie zaszkodzi...
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    kwiat w 7 miesiacu.A mojej sasiadki còrka ma w 4.Ciekawe jak to bedzie u veve,bo sie juz slini...
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Brawa dla Kacperka! :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Kozera on sie zaczał slinic w 3 miesiacu :) no coz dlugo szły ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Kacperku brawo oby kolejne teraz szybko sie pojawily :kissing::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Wpadam na chwilę :) Pierwszy dzień pracy za mną - nie było źle a Maksiu był podobno grzeczny i dzielnie zniósł rozstanie :bigsmile: Dzisiaj z ninią była jeszcze mama M. Niestety Maksiu obudził się dzisiaj o 3 więc jestem straasznie niewyspana. Wczoraj nie mogłam odciągnąć mleka musiałam więc dać zamrożone z zapasów - mam nadzieję, że to chwilowe ...

    Kacperku gratuluję ząbka

    Aga trzymam kciuki, oby poszło tak gładko jak u nas

    Fiufiu gratulacje z tytułu odpadnięcia pępuszka, szybko poszło

    Mamodusi oj coś czuję, że to ząbki :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Jemma ciesze sie ze wszystko poszlo sprawnie

    FiuFiu - gratki pepkowe. chyba niezla pepkowa byla ze tak szybko i po klopocie :wink:

    kfiatuszku - gratki zabkowe. w koncu sie doczekalas :)

    Mamodusi - ja mialam taka butelke z lyzeczka z chicco. niania podawala Gabrysi nia moje mleko. mysle ze sprawdzi ci sie do kaszek bo z mlekiem to troche trzeba sie pogimnastykowac zeby dojsc do wprawy
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    No tak AniuM bo ja kupilam zeby byla od tak sobie pewnie sie przyda bo wiesz jak Dusia nie chce butelki nawet odciagane mleko jak juz to tylko lyzeczką

    Jemma super ze Maksiu tak dobrze zniosl rozstanie

    Aniu jak tak wszyscy pujda do pracy to my tu biedulinki same na strazy zostaniemy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Buziaczki w ząbkowe buzie i nowe pępuszki :)

    Weronika zasnęła po 16 i śpi jeszcze!! ale od 9-16 nie spała wcale. Wykończyła mnie dzisiaj i psychicznie i fizycznie. Upierdliwiec mały wrr.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Kfiatuszku brawo dla Kacperka.
    Fiufiu super jeden problem mniej.
    Jemma cieszę się że nie było tak źle, mam nadzieje że dzisiejsza noc będzie spokojniejsza.
    Mat dziś spał ciągiem 2 i poł godziny aż w szoku jestem. Jutro kontrola u lekarza.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    Zapomnialam najwazniejszego Dusia zaczela obracac sie z pleckow na brzuszek i z brzuszka na plecki ale jestem szczesliwa przepraszam dziewczyny ale musze wam sie pochwalic wiecie jak na to czekalam :swingin::swingin::swingin::swingin::swingin::swingin::swingin::swingin::swingin::swingin::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    super gratulacje dla Dusi
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 28th 2008
     permalink
    ja tez w tym roku ,nie ide do pracy,bo glupi szef mnie zwolnil,wiec sobie wykorzystam bezrobocie...
  4.  permalink
    dzięki dziewczyny za kciuki
    Cholernie boję się jutrzejszego dnia :cry:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga my je dalej trzymamy nie boj sie bedzie dobrze zobaczysz:thumbup::kissing::kissing:

    Myszorko dziekuje :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2008 zmieniony
     permalink
    wstalam o nieludzkiej porze czyli 6.40 i pojechalam z dzieciakami do lab. Krzys mial pobierana krew z zyly tutaj ze zgiecia lokciowego i babka byla w szoku bo on zamiast plakac to sie szczerzyl i glosowal :) chyba byl dzielniejszy niz jego mama ktora nie mogla sie spojrzec na igle :wink: wyniki odbieramy jutro, 3majcie kciuki zeby nas do szpitala jednak nie wyslali!!!

    Myszorko - daj znac po wizycie kontrolnej

    Mamodusi - super ze mala sie turlac zaczela :thumbup: a sluchaj... ty jestes na wychowawczym czy przed ciaza nie pracowalas?

    Jemma - oby i bez tesciowej niania dobrze sie sprawowala :) a jak Maksiu zareagowal jak wrocilas??

    Aga - kciuki za 1 dzien w pracy mocno zacisniete :grouphug:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Jemma super, że poszło bezproblemowo :wink:
    Aga1976 będzie ok - zdawaj relację po powrocie.
    Ania my jutro mamy robioną morfologię i to samo miejsce wkłucia ... 3mam kciuki za wyniki :thumbup:
    FiuFiu gratulacje pępuszkowe - szybko i gładko.
    Witamy kolejnego "dziurkacza" - :clap::cheer::clap::cheer::clap: Kacperku !!
    Dusia zuch dziewczyna załapała "TURLAŃCA" :swingin:
    Myszorka już sobie wyobrażam Mata jako pełzaczka hihi ...
    A u nas Filipowi wyszła jedna górna jedynka a druga jeszcze nie - wczoraj był dzień płaczu i marudzenia - powód ZĘBOLKI :neutral:
    Miłego dnia dziewczyny :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu jak zaszlam w ciaze to przestalam pracowac i nie jestem na wychowawczym:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    MamoDUsi w sumie szkoda troche, przynajmniej wychowawczy sie liczy do lat pracy, w prawdzie nie skladkowcyh ale zawsze to lata pracy... no i ja sie lapie na wychowawczy platny. niby to tylko 400zl ale w chwili obecnej to dla nas jest AZ czterysta...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    no tak troche szkoda ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:wink::wink: puki co M pracuje ...mamy swoj maly kiosk na targu na ktorym jest brat wiec to dodatkowy dochod nie jest zle :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    AniuM - trzymam kciuki, żebyście uniknęli szpitala
    AniaM: no i ja sie lapie na wychowawczy platny. niby to tylko 400zl ale w chwili obecnej to dla nas jest AZ czterysta...

    jestem w podobnej sytuacji. tylko jakoś nie możemy się zebrać, żeby załatwić te sprawy, bo mój małżonek jest od załatwiania spraw z Zusem itp.
    U nas nocka spokojna jak już dawno nie było. Mały usnął na dobre o 22 i spał do 6. A miałam silne postanowienie tej nocy poić go wodą. Widocznie wyczuł :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    November warto zalatwic przed 10tym danego miesiaca to kase od razu dostaniesz a nie bedziesz czekala do przyszlego miesiaca... no i w sumie dostanies 448zl bo wychowaczy plus rodzinny. nie za wiele ale dobrze ze jest
    jak pisanie pracy?
  5.  permalink
    Gratulacje dla Cyrylka z okazji półroczku:rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::winkkiss:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    Wczoraj trochę czasu spędziłam w bibliotece, więc mam dodatkowe materiały, trochę wczoraj napisałam. Mam nadzieję, że dzisiaj też przyjdzie babcia zająć się wnusiem, inaczej cienko widzę swoje pisanie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    November a z jakiej dziedziny piszesz??? znasz google scholar?
    mozna tam znalezc ciekawe artykuly i sporo informacji wlasnie do prac licencjackich czy magisterskich
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    no brzmi dumnie i w sumie moze byc ciekawe...
    ja pisalam z lingwistyki jezyka angielskiego. no coz latwe nie bylo a ciekawe tym bardziej nie :wink:


    jaka pogoda u was? u nas straszna mgla az sie z domu nie chce wyjsc.... no ale znalazlam wczoraj super chleb i dzisiaj po niego zamierzam pomaszerowac. ponoc jakis mega zdrowy bez spulchniaczy soli tluszczy.. kupuje sie go na wage no i przede wszystkim jest przepyszny
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    my niestety nie mozemy wyjsc pogoda pochmurna i strasznie zimno buuuuuu tylko 1 C na plus:sad:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    u mnie tez brzydko a dopiero na 14 lekarz, napisze potem co i jak
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 29th 2008
     permalink
    U mnie też brzydota za oknem - mgła i taka wisząca wilgoć w powietrzu ... Okropnie :confused:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.