Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Madziik - czyli zaufałaś po prostu swojej intuicji?
    - tak, niechce jesc to nie bede zmuszac, glodny by plakal, a karmienie przeciez jest na zadanie. Maks przybiera ladnie wiec nawet teraz je nie za duzo ale wyglada oki i jest zdrowy :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.05.13 14:41</span>
    A moje młodsze dziecko wczoraj postawiło swoje pierwsze kroki
    no to wielkie gratulacje :)
    --
  2.  permalink
    Byłyśmy na szczepieniu mała niuńka moja płakała jakby ją zarzynano...aż sama się wzruszyłam bo pierwszy raz zapłakała prawdziwymi łzami szok:):cry::bigsmile:
    Amelcia waży 5900 koksik i mierzy 70 cm szok no nie:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    DominiczkaA: i mierzy 70 cm szok no nie:bigsmile::bigsmile:



    domyślam się, że mierzono po krzywiznach ?
    czyli wynik o kant tyłka potłuc bo takie mierzenie jest niemiarodajne
    dopiero jak dziecko stoi na nogach to jest sens takich pomiarów dokonywać bo inaczej na siatce centylowej nagle ukazuje się nagły spadek
    czyli że co ? się dziecko kurczy w pewnym wieku ? :devil::devil::devil::devil::devil:



    A_NET_A moja Ninka też spała jak Twoja Hania.
    Tzn może nie aż tak ale mając 3-4 tygodnie potrafiła mi po 7-8 godzin bez karmienia spać w nocy
    położna kazała budzić i karmić "na siłę" ale po jednej próbie, kiedy dziecko zarzygało całe łóżeczko i pół pokoju zaufałam jednak swojej intuicji i się okazało, że mam po prostu śpiocha [po tatusiu], który przybiera na wadze mimo, że je rzadko i to dosłownie po 5-7 minut :wink:
    --
  3.  permalink
    TEORKA: domyślam się, że mierzono po krzywiznach ?


    Mierzono od tego ciemiączka i trochę mnie to dziwi bo od porodu urosłaby 13cm???nie wiem jak to się mierzy ,a jak mierzą Wam dzieciaczki zmierzę małą sama
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Dominiczka, u nas mierzą na takim stole z miarką przyklejoną, kładziesz dziecko, piguła prostuje nóżkę i patrzy ile wyszło.
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    isiula: Dominiczka, u nas mierzą na takim stole z miarką przyklejoną, kładziesz dziecko, piguła prostuje nóżkę i patrzy ile wyszło.


    a, że na siłę nie prostują to u nas w 10 tygodniu był krótszy o 3cm niż w dniu porodu :wink: sama pilęgniarka powiedziała, że w tym wieku wzrost to jest pi razy oko :cool:
    --
  4.  permalink
    aha to ja sama tak zmierze sobie ją

    Treść doklejona: 20.05.13 17:26
    dziewczyny mam pytanie moja mała ostatni ssie non stop piąstkę i ślini się bardzo wiecie dlaczego??????
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    hej dziewczyny, czy ktoras z was owijala dzieci do spania? moj jest jeszcze owijany ale wczoraj sprobowalam go polozyc nie zawijajac to co 10min sie budzil i wytracal sobie raczkami smoczka wiec nie wiem co robic i boje sie co bedzie np za miesiac bo juz powinien spac z luznymi raczkami ale boje sie ze nie bedzie w ogole spal jak sobie smoka bedzie wytracac, jak to u was jest? wasze 3-4mies dzieci sobie przeszkadzaja raczkami? jak radzicie sobie u takich dzieci ze smokiem? nie wytracaja go? ja zabezpieczam smoka pieluszka wiec jak jest owiniety to jest ok ale jak bedzie mial wolne raczki to nie wiem jak to bedzie ze spaniem ze smokiem a jak mu nie daje smoka na zasniecie to placze bardzo, a tylko dostaje smoka to w minute i zamyka oczy. smoka uzywa tylko do zasniecia a jak czuwa to nigdy wiec chyba nie jest to bardzo dla niego szkodliwe a lepiej zeby uzywal smoka niz plakal. ale nie wiem co to bedzie jak sobie bedzie go caly czas wytracał... poradzcie
    -- [/url]
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    DominiczkaA: Amelcia waży 5900 koksik i mierzy 70 cm szok no nie

    Ale baba z niej :devil: i po kim?? :bigsmile:
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Hydro, Madziik, Teorka - dzięki, wygląda na to że i ja w końcu powoli zaufam intuicji.

    Byliśmy dzisiaj w szpitalu w poradni laktacyjnej. Konsultantka nie dobudziła Hani i ogólnie była nieźle zdziwiona, mówiła że widziała wiele dzieci ale takiego śpiocha to chyba jeszcze nie. Zważyłyśmy Hanię - waży 4610 g, czyli od najniższej wagi (3912 w 2 dobie) przytyła 700 g - szokens. Dwie konsultantki i pediatra były zdziwione - że tak śpi i tak przybiera, a mi się wydaje że jak ją tak budzę często to po prostu ją tuczę ;) dostałam prikaz żeby przedłużyć jej przerwę nocną do ok. 5 godzin, a w pozostałych przypadkach próbować delikatnie obudzić (bez zimnych okładów), a jak się nie uda to próbować po 30-40 minutach ponownie. Cały czas kontrolować wagę (idziemy znów do poradni w czwartek) i w końcu nauczymy się wzajemnie swojego rytmu, widocznie taka jej uroda.
    Trochę mi ulżyło! Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi, też mi jest łatwiej jak wiem że nie wszystkie dzieci funkcjonują wg tego 3-godzinnego rytmu i mają się świetnie. To i my damy radę :)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    DominiczkaA: dziewczyny mam pytanie moja mała ostatni ssie non stop piąstkę i ślini się bardzo wiecie dlaczego??????

    Bo to kolejny etap w jej rozwoju :) A następny to branie wszystkiego, co znajdzie się w zasięgu tcyh małych rączek, do buzi :p (zatem Mikołaj właśnie pochłania śliniak i najbardziej smaczny element - metkę :bigsmile:)

    Milka nasz też sobie wyjmuje smoka, więc kładziemy mu na smoku pieluszkę (ale ją też sobie zrywa łapkami), więc po prostu czasem kilka razy trzeba podejść i podać mu smoka aż wreszcie zasypia (wtedy jak wypluje nawet smoka to śpi dalej)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    a_net_a: Zważyłyśmy Hanię - waży 4610 g, czyli od najniższej wagi (3912 w 2 dobie) przytyła 700 g - szokens.



    fiu fiu, niezły wynik jak na takie długie spanie :smile::smile::smile::smile::smile:
    super przybiera :wink:

    a ciekawa jestem, jakbyś jej sama nie zaczęła budzić to ile godzin by przespała skubana :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Dominik też tylko spał, robił kupkę i jadł ;) śmieje się dziś, że nie wiem jak wyglądał z otwartymi oczami do 2 miesiąca życia:shocked: przybierał baaaardzo dużo...w II dobie spadł na 2470 g a teraz pewnie waży z 10 kg
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  5.  permalink
    Witam:-)))
    Jutro Maja kończy 4 latka, więc mini imprezę niespodziankę jej szykuję. Mykam dalej robić torcik:bigsmile:

    Z Wojtulem zaczynamy się dokarmiać niestety, bo złości się przy piersi i mnie gryzie. Ale robię tak, że karmię go najpierw piersią (jedna i druga), a potem robię 100ml mleczka. Zazwyczaj wypija wszystko i jeszcze by chciał, ale nie robię więcej aby laktacja się utrzymała jeszcze. I wtedy karmimy się co 3h, w nocy sam cycuś.
    Karmiłabym samą piersią ale niestety jak jadę do miasta to Wojtuś nie chwyci piersi w pozycji klasycznej (karmimy się tylko na leżąco) i płakałby a nie złapie piersi:cry:
    Ale jest teraz zdecydowanie pogodniejszy:bigsmile:
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Włacha! ja też jestem ciekawa ile ta moja Haneczka dałaby radę przespać :)
    Hopelight - hehe ja wiem jak wygląda Hania z otwartymi oczami bo ma 1-2 okresy aktywności między karmieniami w dzień, ale mam nadzieję że jak pozwolimy spać dłużej w nocy, to w dzień trochę częściej będzie otwierała gałki. :)
    --
    • CommentAuthorAnge
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Kochane w szpitalu pobrali krew na te 3 choroby i tez mowili ze jak bedzie okey to nic nie przysla... w liscie bylo napisane, ze nie moga jednoznacznie wykluczyc choroby gen. powodu brak....wiec nie wiem moze pobrali za malo krwi za 1szym razem! modle sie zeby tak bylo bo ten list to jedna wielka niewiadoma 0 konkretow :-( ale samo myslenie mnie dobija :-(
    w dodatku synus ma problemy z kupka bo robi jedna na kilka dni a ja sie martwie :-(
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    No i klops. Wczoraj pierwsze kroki i dziś na spacerze pierwszy raz od niepamiętnych czasów wielki ryk w wózku i próby wyjścia z niego :devil: Ambitne to moje dziecko :devil: Skończyło się na tym, że N. niosłam w nosidle na plecach, a H. dumna jak paw zapakowała się do spacerówki. Dźwiganie jednego klocka na grzbiecie + pchanie drugiego w wózku = padam na twarz, a jutro pewnie będą zakwasy wszędzie :devil:
  6.  permalink
    hej dziewczyny, czy ktoras z was owijala dzieci do spania?
    - ja owijalam dosc dlugo, az wyrosl z rożka he he, a na smoczka ja nic nie poradzilam, po prostu mu przeszlo i juz, teraz spi dluzej i tylko na karmienie sie budzi a wczesniej masakra byla, bo po kilka razy wlasnie z powodu smoczka... teraz tez mu sie zdarzy ale juz sporadycznie.
    potem robię 100ml mleczka.
    - wow, Maks z ranca wypija mojego 100 z kaszka he he
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    hydrozagadka: Skończyło się na tym, że N. niosłam w nosidle na plecach, a H. dumna jak paw zapakowała się do spacerówki.

    :tooth:

    Dziewczyny siedzących dzieci odpowiedzta mi na pytanie: po jakim czasie dzeicko przestaje przez sen siadać w łóżku ? Bo ja już normalnie z tą Pupką nie mogę, siada i siada i siada i się budzi. A dodam że robi to bezszelestnie, jeszcze jak uda mi się wyhaczyć, to pac kładę i zaraz zasypia, ale jeśli nie to apokalipsa :tongue:

    DominiczkaA: dziewczyny mam pytanie moja mała ostatni ssie non stop piąstkę i ślini się bardzo wiecie dlaczego??????

    Ślinianki na tym etapie zwiększają produkcję śliny, a ssanie piąstki to poznawanie siebie ;> nie martwić się, cieszyć , dziecko się rozwija :bigsmile:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    PENNY: po jakim czasie dzeicko przestaje przez sen siadać w łóżku ?
    Nie wiem :cool: L. tak robi od pół roku ;)

    Hydro - ooo dla Natalii za pierwsze kroki, nie za wychodzenie z wózka:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    migg: Nie wiem L. tak robi od pół roku ;)

    No dobra ... to ja nie mam więcej pytań :cool: idę sobie zapodać chyba viburcol w tyłek i jakoś to będzie :tooth:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Ange a nie masz podanego jakiegoś numeru kontaktowego na tym liście, bo z tego co wiem można zadzwonić i się dowiedzieć co i jak...
    Możliwe, że coś Wam wyszło na granicy normy i muszą powtórzyć badanie, na szczęście choroba rzadko się potwierdza, gdzieś czytałam, że w przypadku mukowiscydozy (najczęściej wykrywanej podczas badań przesiewowych) na 260 przypadków z podwyższonym wynikiem tylko 12 będzie pozytywnych...
    A jak było ze smółką po porodzie? Były jakieś problemy?
    --
    •  
      CommentAuthorviolet_flower
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny mam problem z Jasiem...może mi coś doradzicie, bo nie wiem co jest grane:sad:
    Dziś mi 2 razy zwymiotował jedzonko (obiadek i kolację), żadne nowości, rzeczy, które już zna i chętnie jada. Nie wiem czy to może mieć ząbek z ząbkiem, który jest w trakcie wyżynania? Jest już ostra krawędź dziąsła i kreseczka, więc na dniach wyjdzie ząb. Brzuszek Go raczej nie boli, był cały dzień w miarę pogodny, tylko trochę marudził, ale bardzo mało spał...

    I mam jeszcze jedno pytanie: co mogę mu podać w razie gorączki? Nigdy mi nie gorączkował (szczerze mówiąc to jeszcze mu w życiu temperatury nie mierzyłam, bo nie było takiej potrzeby), więc nic konkretnego na gorączkę nie posiadam. Kupiłam tylko pod koniec ciąży jakieś czopki z paracetamolem - takie które można podać od urodzenia - i nic poza tym:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    PENNY: Dziewczyny siedzących dzieci odpowiedzta mi na pytanie: po jakim czasie dzeicko przestaje przez sen siadać w łóżku ?



    moja Ninka nigdy przez sen nie siadała tere fere :updown::updown::updown:
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    teorka ty to chyba trollem jesteś :devil: tylko tu mamy siadających od paru miesięcy dzieci denerwujesz. I jeszcze to że Ninka nie ucieka przy przewijaniu, udowodnić nam że takie dzieci NAPRAWDĘ istnieją :devil: (joke oczywiście - w nawiązaniu do dzisiejszej akcji z trollem). Moje nadal siadają choć wolą wstawać przez sen.
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Violet z tego co mi wiadomo to bez obaw możesz podać Paracetamol.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    u nas odpukać do tej pory n ie ma siadania przez sen(ufff) mały spi na boczku jak trusia i się nie krząta:wink:

    Violet 2 wymioty to nie tragedia, obserwuj go i tyle, mogą one mieć wiele przyczyn wiadomo, co do gorączki Jas miał pierwszą gdy skończył 8mcy dałam najpierw nurofen ale nie pomógł, potem pedicetamol(ten na krótko obniżył trochę) później podawałam oba na zmianę czasem pod postacią syropu a czasem czopka, wszytsko zależy czy jadł, pił, miał srakę itd
    --
  7.  permalink
    Anula85: Violet z tego co mi wiadomo to bez obaw możesz podać Paracetamol.

    Kakai: Violet 2 wymioty to nie tragedia, obserwuj go i tyle, mogą one mieć wiele przyczyn wiadomo, co do gorączki Jas miał pierwszą gdy skończył 8mcy dałam najpierw nurofen ale nie pomógł, potem pedicetamol(ten na krótko obniżył trochę) później podawałam oba na zmianę czasem pod postacią syropu a czasem czopka, wszytsko zależy czy jadł, pił, miał srakę itd


    dzięki:wink: trochę się przejęłąm tymi wymiotami, bo po raz pierwszy się to wydarzyło i to aż dwa razy, więc tak mi Go szkoda, bo nie wiem co to może być:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Mój przy zasypianiu staje, siada i cuduje :/ a śpi klęcząc ;)
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Nadia siada, wstaje i robi inne dziwne rzeczy podczas snu... Jak śpi dłużej niż 0,5h spokojnie sprawdzamy z D. czy oddycha :D
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    violet_flower: dzięki trochę się przejęłąm tymi wymiotami, bo po raz pierwszy się to wydarzyło i to aż dwa razy, więc tak mi Go szkoda, bo nie wiem co to może być
    u nas zdarzały się takie wymioty ale było ich więcej nawet 5-6, obserwuj go...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    doti_p: I jeszcze to że Ninka nie ucieka przy przewijaniu


    nadmienię, że w dalszym ciągu, kończąc jutro 19 mscy, dalej grzecznie i spokojnie leży podczas przewijania :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::devil::cool:
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Musialam :) Ja mam ucieczki razy dwa. I dzikie krzyki czasem.
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Chyba tez dam eeee... Bo N. zwiewa z prędkością światła :P Ale lubi i pozwala sobie paznokcie obcinać :P
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    TEORKA: grzecznie i spokojnie leży podczas przewijania


    ojj zazdroszczę, mój z osraną dupa ucieka, a po drodze stempluje mi pościel:fierce:
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Dlatego odkąd stoją to stawiam małe w wannie i myję pupy prysznicem :)
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    doti_p: Dlatego odkąd stoją to stawiam małe w wannie i myję pupy prysznicem :)--

    ja tak samo(mały lubi polewanie siusiaka:tongue:) no ale nie zawsze się zdąży
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    TEORKA: nadmienię, że w dalszym ciągu, kończąc jutro 19 mscy, dalej grzecznie i spokojnie leży podczas przewijania
    Haha, moja też jeszcze leży :devil: Teo dajesz mi wiarę w to, że ten cudowny stan jeszcze potrwa :D
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    tylko jedno eeeee ? :shocked: :smile:
    spodziewałam się większej ilości...:wink:

    może jakbym w poprzednim poście dodała, że bez problemu daje sobie obcinać paznokcie u rąk i nóg, myć włosy oraz zasypia sama w pokoju zarówno w południe jak i wieczorem to by się posypały jak grad z nieba dzisiejszego popołudnia ? :bigsmile::bigsmile::bigsmile::boogie:



    p.s
    mam nadzieję, że jeszcze choć troszkę mnie lubicie :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Moja tez nigdy nie siadala w nocy,za to przy jedzeniu robi takie kombinacje ze piersi to niedlugo do kolan wyciagniete beda.:devil:
    Zmiana pieluchy to rowniez gonitwa po calym lozku.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Moja siada. Myślałam, że to w poszukiwaniu smoczka:shamed:
    Cycki też będę mieć do kolan- zwłaszcza sutki. Nie wiedziałam, że są w stanie aż tak się wydłużyć (gdy mała odwraca głowę, żeby się obejrzeć za siebie) :crazy:
    A poza tym, szału dostaję, bo młoda budzi mnie biorąc w piąstkę mój nos i do tego wbijając w niego te swoje słodkie pazurki. Nie dość, że mam dużą kichawę, to jeszcze zmasakrowaną. Bez fluidu z domu teraz nie wychodzę :devil::devil::devil:
    --
    • CommentAuthorAnge
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    sardynka z ta smolka byl maly problem bo sam nie chcial zrobic i pomogly mu polozne pozniej zrobil sam. one stwierdzily, ze czasami u noworodkow tak bywa. pozatym nie wiedzialy czy nie zrobil w trakcie porodu. o tej smolce czytalam... ech licze na to, ze bedzie dobrze! dzieki kochana za odpowiedz :-)
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Teo, no musialam :tongue:.
    Ty masz dobrze,szczegolnie tego zasypiania zazdroszcze:wink:
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Regi79: Moja tez nigdy nie siadala w nocy,za to przy jedzeniu robi takie kombinacje ze piersi to niedlugo do kolan wyciagniete beda.

    moja ma to samo :) Po paszczy mnie rączką okłada, do tego ostatnio zadziera nogę i stopą bada moją twarz :)
    Moja Michalina też sama zasypia zostawiona w łóżeczku - czy to w dzień, czy w nocy :) Paznokcie tez obcinam bez problemu - ona się wtedy przygląda uważnie :) Nie wiem, jak to będzie z uciekaniem podczas przebierania, bo jeszcze mało mobilna jest. Jak narazie dajemy radę - mała ma w łapce zabawkę i jest spokój :)
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Hahah Teo to moja tylko z tym siadaniem wydziwia ;P Od jakiegoś czasu leży jak zmieniam jej pieluchę (czasem zdarzy sie przewrót na brzuch). W dzień sama zasypia dwa razy, daje sobie myć włosy od zawsze, lać wodę do uszu, lubi(sama nos wystawia !)gdy psiakam jej do nosa w celu oczyszczania :P Także generalnie to ja nie narzekam. Chociaż dziś nie siadła do 3.oo rano i spała jak suseł :shocked:
    Koleżanka Nadii , miesięcy 20 również lezy spokojnie podczas przewijania :tongue: Także i takie modele się zdarzają
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Dziewczyny, czy przy ząbkowaniu może być śluz w kupce?
    Gosia wczoraj była bardzo marudna i kupki takie ciut luźniejsze i kilka nitek śluzu, kupska smierdzące jak cholera. Nie ma biegunki, wymiotów, gorączki. Czy to może być od zębów? Własnie jej wychodzą górne jedynki, a dwójki ma napuchnięte. Niczego nowego nie jadła, w ogóle kiepsko wczoraj jadła.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    U nas dziś kiepska noc, spaliśmy z włączonym dźwiękiem suszarki bo inaczej był krzyk i kręcenie się przez sen:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Madziu takie kupy moga byc przy zebach.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Madzia ja wiem, że przy kupalach zębowych to na pewno są takie rzadki, niefajne kupony :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Ze starsza ganianie po łóżku dobijało więc szybko nauczyłam korzystać z nocniczka i tak w wieku 14 miesięcy Julia biegała w dzień tylko w majcioszkach :cool:, teraz też jeszcze poczekam max miesiąc i nocnik w ruch tak żeby na jesień już w gacioszkach latałą :cool:

    Co do zasypiania Kinia również zasypia sama w swoim łóżeczku i w dzień i w nocy. Po protu ją kładę i wychodzę. Aaa i muszę się pochwalić, że Kinia od 4dni kładzie się spać o 21:30 i wstaje o 7:30... przesypia całą noc :crazy:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.