Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    madzik - ale twoj starszy, dla mojego mnimum z minimum to 100g/tydz i lekarka zaczela sie juz niepokoic
    ja to sie tak zastanawiam czy to nie jest alergia na bialko mleka, nie ma co prawda wysypki ale to ulewanie, czasem kupki ze sluzem to moze byc alergia. szczegolnie ze z tym ulewaniem pogorszylo mu sie chyba od 2 dni odkad wprowadzilam ok 100ml/dzen mm. no nic, w srode sie okaze ile przybral i moze sprobuje odstawic nabial
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Milka, moja mala po mm doslownie wymiotowala i to nie byla zadna alregia na nabial,poprostu nie tolerowala mleka danego(bardzo wymiotowala po hipp). Poczatkowo dostawala dod dokarmienia bebilon i po inm jeszcze w miare bylo. Ale to tylko kilka razy dostala.
    A okresowa kupka ze sluzem moze pojawic sie jak Ty cos zjesz co dziecko nie toleruje.
    Jak Twoja dieta wyglada,co jesz?
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    generalne jem wszystko bo malemu nc nie bylo, zadnych wysypek, marudzenia. przez ostatne 3 dni ma kupki ladne ale jak sie tak zastanawialam to nic w mojej diecie sie nie zmienilo. a mm daje bebiko, i to 2 razy dzennie tylko a ulewa po kazdym posilku nawet czasem kilka razy
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Witam się i ja:bigsmile:

    Kacper ma ostatnio jazdy w nocy. Budzi się z krzykiem, biorę go na ręce a on już śpi. A jak do niego podchodzę i próbuję dać smoczka to wypycha obiema rączkami i cały czas macha głową na boki i krzyczy: "Ne ne ne ne ne ne ne"! Jakby wiedział co mówi. Zanim próbuję dać mu smoczka tez tak robi! Ale rozczula mnie to. Jak go biorę na rączki a on się wtula we mnie i śpi dalej...:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: Kacper ma ostatnio jazdy w nocy. Budzi się z krzykiem, biorę go na ręce a on już śpi. A jak do niego podchodzę i próbuję dać smoczka to wypycha obiema rączkami i cały czas macha głową na boki i krzyczy: "Ne ne ne ne ne ne ne"! Jakby wiedział co mówi. Zanim próbuję dać mu smoczka tez tak robi! Ale rozczula mnie to. Jak go biorę na rączki a on się wtula we mnie i śpi dalej...

    OOOOOO :heartsabove::heartsabove: jakie to slodkie :heartsabove:
    A my z mężem kupiliśmy nawilżać powietrza bo cały czas ma suchy kaszel :neutral: byłam u lekarza ale wszystko jest dobrze, może za suchą ma śluzówkę i poleciła inhalacje
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    venus - a wiesz jaka macie wilgotnosc w pokoju? bo my teraz mamy ok 60% przy takiej pogodzie, a ponoc nie jest zdrowe jak jest za wilgotno tj powyzej 65%, nawilzacz raczej stosuje sie w zimie, najlepiej sprawdz jaka macie wilgotnosc bo moze sie okazac ze dasz nawilzacz i bedzie za wilgotno
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Witam się i ja...może coś mi poradzicie odnośnie spania mojej Marysi... od jakichś 2 tyg mała zasypia tak ok 20.30 pośpi do 12 czasami do 1 i pobudka, wtedy daję cyca i czasami uśnie sama w łóżeczku ale to bardzo rzadko i tylko na godz...więc biorę ją do swojego łóżka bo mi wygodniej a ona budzi praktycznie się co godzinę i chce cyca - raczej nie jest głodna tylko chce cycać a nie daj boże wypadnie jej cycuś to jest wielki wrzask...czasami przy tym cycaniu to i mi się przyśnie ale za to rano jestem cała połamana a nie mówiąc już o EM(śpi prawie w nogach):shocked:
    Jak mam ją oduczyć tego cycania????(smoczek nie wchodzi w grę - jeszcze większy ryk), boję się, że im więcej będę jej dawała to mi nigdy nie prześpi całej nocy( a jakieś 1,5 mies. temu spała do 4.30)..
    -- •••
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    my mamy nawilżacz który wskazuje poziom wilgotności i jak jest za mało to sam się włącza :bigsmile: Faktycznie teraz jest wyższy ale na początku roku był 38% więc dobijaliśmy do 55% bo podobno jest najlepiej.
    Zanim kupiliśmy nawilżacz tez stosowaliśmy inhalacje:bigsmile: bo Kacperek miał często i długo katarek
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    aż poleciałam sprawdzić ile jest u nas w sypialni - 68%:neutral: chyba za dużo????
    -- •••
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    venus87: OOOOOO jakie to slodkie

    Tak... szczególnie o 3 nad ranem...:wink:

    kermitka zdecydowanie. Prawidłowo jest w przedziale 40-60% ale pani ze sklepu medycznego poradziła nam nastawiać na 55% i jak osiągnie już ten poziom to nawilżacz się wyłącza a jak spada o 2% to spowrotem puszcza parę :bigsmile:
    Ty to chyba mogłabyś zainwestować w pochłaniacz wilgoci. Jak za duża wilgoć w mieszkaniu to pleśń może wyjść. U teściowej widziałam. Porażka!:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    u nas problemów z pieśnią nie ma....wogóle zauważyłam im bardziej ciepło to wilgotność wzrasta ale może dlatego że sypialnie mamy od północnej strony i jest praktycznie bez słońca. a Marysi może się przez to gorzej spac???7
    -- •••
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Dii, mozesz wstawic linka do tego nawilzacza?
    Venus, a lekarka kazala robic wam inhalacje? To raczej miala na mysli nebulizator niz nawilzacz.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    montenia: Dii, mozesz wstawic linka do tego nawilzacza?


    Pewnie:wink:
    Wcześnie pisałam, że jest firmy tech-med, ale chyba pomyliłam, bo tyle swego czasu oglądałam tego, że już zgłupiałam.

    Oto on
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    dziewczyny, czy ja mogę podawać Misi np. mus owocowy z jogurtem naturalnym ale tym normalnym danona? Czy on jest nieodpowiedni dla takiego malca...?
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    dziewczyny, czy ja mogę podawać Misi np. mus owocowy z jogurtem naturalnym ale tym normalnym danona? Czy on jest nieodpowiedni dla takiego malca...?

    sprobuj podac troszke,jesli nic sie nie bedzie dzialo to spokojnie mozesz podawac.Oktawia naturalne jogurty wcina jak skonczyla 7msc.:wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Katka ja podaję Gosi taki normalny naturalny danona, zott, czy jakikolwiek inny. Według mnie skład ma o wiele lepszy od tych typowo "dziecięcych".
    Kermitka łączę się w bólu, u nas to trwa już jakieś 3 miesiące, zaczęło się około pół roku. Powoli tracę siły i nadzieję, że to kiedyś minie.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Ja od zeszłego tygodnia mieszam jogurt grecki z owocami, albo jakiś inny naturalny i jest ok. Te typowo dziecięce omijam szerokim łukiem. Można samemu zrobić świeży, pyszny owocowy mus :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    PENNY: Ja od zeszłego tygodnia mieszam jogurt grecki z owocami, albo jakiś inny naturalny i jest ok.

    no ja właśnie dziś tak zrobiłam... zmieszałam z 3 łyżki naturalnego danona z musem owocowym i muszę przyznać, ze zajadała się tym bardziej, niż samymi owocami :)
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    PENNY: Te typowo dziecięce omijam szerokim łukiem

    Mnie powala ich cena.Za cztery kubeczki takiego owocowego w Rossmannie prawie 10zł,a za te 10zł można dziecku właśnie samemu coś dobrego i świeżego przygotować :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Dii,dzieki bardzo za linka :smile:
    Ja tez swoim robie jogurt,miksuje jogurt grecki z owocami(czasem mrozonymi). Czasem tez dostaja danonka, a tych typu nestle w ogole nie podaje.
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJun 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    PENNY: Ja od zeszłego tygodnia mieszam jogurt grecki z owocami, albo jakiś inny naturalny i jest ok. Te typowo dziecięce omijam szerokim łukiem. Można samemu zrobić świeży, pyszny owocowy mus :)


    Tak samo probowałam juz jakis czas temu ( zreszta pisalam juz o tym)i niestety jogurt z owocami to pierwsza rzecz którą mój młody nie polubił..i co tu robić?:sad:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Dziewczyny a dlaczego jogurt grecki dajecie? Tak na przyszłość chcę zakodowac.
    Mam pytanie odnośnie szwów krocza po porodzie. W 8 dobie miałam ściągnięte przez położoną, ale jeszcz tego samego dnia zauważyłam ze jeszcze jakieś wąsy wystają. Dziś położna usunęła kolejne 2. Myślałam że już spokój z tym ustrojstwem a przed chwilą spojrzałam że znow jeden wystaje i to dość długi. Mam czekać aż on sam wyjdzie czy to można samemu wyciągnąć? dziś już była ostatnia wizyta położnej. Wkurza mnie to strasznie!
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    akirka ja nie pomogę bo ja (z czego bardzo się cieszę) miałam rozpuszczalne:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Położna mi też mówiła ze powinny sie rozpuścić, ale skoro mi wystaje z 3 cm szwu na zewnątrz to jak on ma się rozpuścić:/ Chyba będę musiała znów położną poprosić.
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJun 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Akirka, lepiej skontaktuj się z położną. U mnie podobno ciało się już zagoiło, a rozpuszczalny szew tak jakby je od nowa rozcinał. Położna usunęła mi ten szew- w życiu bym nie pomyślała, że tak mi się może robić.
    Podpinam się pod pytanie o jogurt grecki. (Dawałam zwykły naturalny)
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    bari_87: ja nie pomogę bo ja (z czego bardzo się cieszę) miałam rozpuszczalne


    Bari, też miałam rozpuszczalne i z prawdziwą ulgą je ściągnęłam w 7 dobie. Rwały cholernie.
    Akirka, czemu ci za jednym zamachem wszystkich nie wyciągneli?

    A co do jogurtu to może o konsystencję chodzi?
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Ja je delikatnie poruszyłam to same odpadały, ale ja miałam 3 także niewielkie mam doświadczenie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Mi tez same wypadały. Część w zasadzie wyjęłam sama. Położna ani nikt nigdy mi nic tam nie wyjmował.
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    bari_87: ale ja miałam 3 także niewielkie mam doświadczenie

    Dii: Mi tez same wypadały. Część w zasadzie wyjęłam sama. Położna ani nikt nigdy mi nic tam nie wyjmował.


    Też miałam raptem 3 szwy, a na tyłek nie mogłam usiąść wcale. Albo stałam, albo na rogalu przyjmowałam różne dziwaczne pozycje. W 4 dobie wylądowałam na IP, bo już z bólu nie dawałam rady. Tam się okazało, że ciasno założone czy coś, ale upuścić nie chcieli (może i lepiej). Same nie wylazły, jak poszłam na zdjęcie, to położna miała problem, żeby je wyjąć. Wewnętrzne za to "czułam" gdzieś do 5 miesiąca po porodzie.
    Może to zależy od szwów, albo od tolerancji skóry. Te rozpuszczalne podobno często "uczulają".
    --
  1.  permalink
    Ja mialam rozpuszczalne a mimo to po tygodniu lekarz mi sciagnal, ale sie okazalo, ze mi puscily szwy, rozeszla sie troche rana i musialam riwanol przykladac i wogole masakra jakas... Moze przy drugim bede miala to szczescie i nie bedzie mnie trzeba nacinac ;)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.06.13 19:40</span>
    Mam pytanie.. moj maly od paru dni przed zasnieciem dziwnie "steka", nawet to nie stekanie tylko takie "yyyyy, yyyyyyy, yyyyyy" i potem zasypia. Czysto ma, brzuch raczej nie boli i najedzony. Takie etap czy jak?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.06.13 19:41</span>
    Wogole to moj syn zasnal 15:50, wstal 16:10, posiedzialam przy nim chwile i zasnal i wstal 17:10, nawet ja sie zalapalam na drzemke :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    hmm ja miałam rozpuszczalne i zaczęły rozpuszczać się dopiero po ok 3 tygodniach... mniej więcej w ciągu tygodnia wypadły wszystkie
    akirka one nie będą się całe rozpuszczać, tylko to co jest w ciele po prostu powinno z ciała wyleźć - ja większość "traciłam" podczas mycia pod prysznicem - widziałam normalnie jak wypadały :)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Ja nie wiem czemu dziś mi nie usunęła tego szwu. On jest taki długi ze ciężko nie zauważyć. W każdym razie dooiero dziś nie odczuwam bólu krocza pod wieczór, bo do tej pory strasznie mnie ciagnelo. Jedyne co mnie pociesza to to, że wg położnej pięknie mne zszyli i wyglądam jakbym nie rodziła;) ja nadal boję się spojrzeć w lusterko;)
    --
  2.  permalink
    pięknie mne zszyli i wyglądam jakbym nie rodziła;)
    - super :) mi gin zalecil plastyke po drugim dziecku...
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJun 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Mi też tak mówili- że za tydzień nie będzie śladu :wink: Akurat :tongue: Ja robiłam obserwacje lusterkowe codziennie i dopiero teraz wygląda to normalnie, w dotyku też w miarę bezproblemowo- ale na pewno dwa tygodnie po, to nie wyglądało dobrze. Też mi się te rozpuszczalne, co miały wyjść po tygodniu rozpuszczały ze trzy i mi je położna w domu poprzecinała. Rzeźnicka praktyka (no akurat u Ciebie Akirka to pewnie uzasadniona, czytałam opis porodu). Ja miałam 6 szwów, ale widać było chyba 4, podobno bardzo gęsto były założone.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Jak kupujecie jogurty naturalne to patrzcie czy maja kultury bakterii. Ja kupuje grecki,bo on podobno najlepszy jest pod katem skladu i jest taki lekko slodkawy(a nie ma dodatku cukru).

    Jogurt grecki a jogurt naturalny - różnice


    Te jogurty różnią się oczywiście smakiem i konsystencją. Grecki jest bardziej gęsty i kremowy. Ale to nie wszystko. Pierwszy krok do stworzenia greckiego jogurtu jest dokładnie taki sam, jak w przypadku tego tradycyjnego. Zaczyna się od fermentacji mleka ze "zdrowymi bakteriami". Różnica pojawia się później. Po dodaniu bakterii, mleko jest rozlewane do kubeczków, zanim zdąży sfermentować. Dzieje się to dopiero w opakowaniu. Dzięki temu produkt ma więcej białka (niemal dwukrotnie) i mniej cukru niż tradycyjne jogurty. Poza tym ma większe zdolności zakwaszające, przy czym jego smak pozostaje bardzo delikatny.


    Oczywiście najważniejsze są znajdujące się w jogurtach bakterie. Lactobactillus bulgaricus i Streptococcus thermophilus to bakterie kwasu mlekowego, dzięki którym z mleka powstaje jogurt. One nadają mu kwaśny smak i sprawiają, że jest zdrowy. Bakterie zamieniają laktozę (znajdującą się w mleku) na kwas mlekowy. Bez przeszkód pokonują barierę soków żołądkowych, bezpiecznie docierając do jelit. Tam obniżają pH przewodu pokarmowego, jednocześnie go zakwaszając. To z kolei nie tylko sprzyja wchłanianiu się wapnia i żelaza, ale uniemożliwia rozwój szkodliwych bakterii, które powodują choroby. Dieta bogata w probiotyki jest szczególnie ważna dla kobiet, ponieważ zdrowe bakterie probiotyczne zapobiegają zakażeniom dróg moczowych, w tym zakażeniom drożdżami.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    apropo rany po porodzie, mnie zszyli jak nowonarodzoną aż za bardzo! Hehe! Śmiejemy się z mężem, że zrobili ze mnie na nowo dziewicę!:bigsmile: Do tej pory czuję dyskomfort przy :hugging: :shamed: Kiedy to minie?!

    montenia: Te jogurty różnią się oczywiście smakiem i konsystencją. Grecki jest bardziej gęsty i kremowy. Ale to nie wszystko. Pierwszy krok do stworzenia greckiego jogurtu jest dokładnie taki sam, jak w przypadku tego tradycyjnego. Zaczyna się od fermentacji mleka ze "zdrowymi bakteriami". Różnica pojawia się później. Po dodaniu bakterii, mleko jest rozlewane do kubeczków, zanim zdąży sfermentować. Dzieje się to dopiero w opakowaniu. Dzięki temu produkt ma więcej białka (niemal dwukrotnie) i mniej cukru niż tradycyjne jogurty. Poza tym ma większe zdolności zakwaszające, przy czym jego smak pozostaje bardzo delikatny.

    Montenia namówiłaś mnie! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Dii: apropo rany po porodzie, mnie zszyli jak nowonarodzoną aż za bardzo! Hehe! Śmiejemy się z mężem, że zrobili ze mnie na nowo dziewicę!


    U mnie podobnie ;) dyskomfort też czasem jest niestety :/ ale ogólnie to ładnie mnie zszyto, śladu praktycznie nie ma :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    madziik1983: Mam pytanie.. moj maly od paru dni przed zasnieciem dziwnie "steka", nawet to nie stekanie tylko takie "yyyyy, yyyyyyy, yyyyyy" i potem zasypia.


    Mój tak od pewnego czasu sam się usypia. Tak śmiesznie stęka sobie do snu:cool::bigsmile:

    Montenia dzięki! Dominik jogurtu naturalnego nie chciał tknąć więc spróbuje z greckim:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  3.  permalink
    Mój tak od pewnego czasu sam się usypia. Tak śmiesznie stęka sobie do snu
    - no wlasnie tez tak myslalam ze sobie tak jakby bajke opowiada :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Dii: ! Hehe! Śmiejemy się z mężem, że zrobili ze mnie na nowo dziewicę!


    To samo!! Na początku śmiałam się, że się młoda pani doktor postarała, potem już mi tak do śmiechu nie było:cry: Ileż razy można dziewictwo tracić...:devil: W zasadzie jeszcze do końca nie minęło, ale poprawę zaczęłam odczuwać gdzieś w okolicy 8 miesiąca po.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    madziik1983: Mam pytanie.. moj maly od paru dni przed zasnieciem dziwnie "steka", nawet to nie stekanie tylko takie "yyyyy, yyyyyyy, yyyyyy" i potem zasypia


    Mój tak mruczy jak jest dobrze zatankowany :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJun 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: Kiedy to minie?!

    U mnie już przeszedł ten ból, a jeszcze niedawno, jak o nim pomyślałam, to przechodziła mi ochota na wszystko... Chyba z m-c temu minął.
    Ninka z kolei sobie "eja, eja, eja, eja" do snu opowiada... Chyba się uspokajają w ten sposób.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Mi tez odchodzi ochota na wszystko jak sobie pomyślę/przypomnę... Mam nadzieję, że już niedługo... :bigsmile:

    A nasz Kacperek tez ostatnio się jakoś rozgadał, ale nie wyłapałam konkretnych sylab:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    DZiewczyny, tylko jogurty greckie, w odróżnieniu od naturalnych, mają 10% tłuszczu, czyli tyle co śmietana ;) A nie wiem, czy odtłuszczone mają tak samo dobry skład, jak te zwykłe greckie.
    Chociaż pewnie dzieciom to nie zaszkodzi;)
    Kiedy jeszcze jadłam jogurty, to właśnie greckie, dopóki nie przeczytałam zawartości tłuszczu ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Moja Kaja mruczy często przed zaśnięciem, robi takie mmmmm mmmmmm. Zauważyłam też że jak leży w łóżeczku to tuż przed zaśnięciem kręci główką raz w jedną raz w drugą stronę tak jakby oglądała co jest po lewej i prawej stronie łóżeczka i w pewnym momencie usypia.
    Czytałam, że ponoć dzieci same się tak usypiają podrazniajac błędnik.

    Przy okazji moja niunia nauczyła się piszczec i ma z tego powodu ogromną frajdę a u nas w domu zrobiło się głośno :):)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Boniu, jak czytam o tym szyciu i szwach, to mam ciary i cieszę się, że u mnie obyło się bez tego, bo miałam tylko mini pęknięcie. I mogę śmiało powiedzieć, że po urodzeniu dziecka seks jest lepszy :devil:

    Majka miała okres, jak tak kręciła głową, a ja się dziwiłam, po co tak robi. To teraz już wiem ;)
    No i ostatnio nam zaczęła skrzeczeć i w ogóle mam problemy, żeby ją wieczorami uśpić. Nie chce cyca, tylko się wykręca, turla po łóżku, śmieje się, skrzeczy i piszczy. No porażka... Niedawno ją eM ululał na rękach.

    A jak nam dziś szalała w wannie! Tak chlapała, że nas całych zmoczyła :p
    --
  4.  permalink
    Zauważyłam też że jak leży w łóżeczku to tuż przed zaśnięciem kręci główką raz w jedną raz w drugą stronę
    - Maks tez tak mial, balam sie czy cos z nim nie tak, ale mu przeszlo :)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJun 3rd 2013
     permalink
    Tosia do snu opowiada sobie " aaaaaa aa aaaaaa a aaa" lub " abu abuu aaabuu "

    Treść doklejona: 03.06.13 22:59
    Toska wieczorem ma tak jak Maja, a w dzień usypia jeszcze na piersi.
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 4th 2013
     permalink
    dziewczyny co robic jak maly ma katar? chyba jednak cos ode mnie zlapal. na razie nie leje mu sie z nosa tylko furczy
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 4th 2013 zmieniony
     permalink
    milka1984: dziewczyny co robic jak maly ma katar? chyba jednak cos ode mnie zlapal. na razie nie leje mu sie z nosa tylko furczy


    3 razy dziennie psikać wodą morską/ ew euphorbium odczekać minutę i spróbować odciągnąć fridą :wink:
    Do tego można podawać wit c w kropelkach (nam lekarka kazała podawać 20 kropelek przez 10 dni)

    Addictive Miki opanował tą samą umiejętność i cały czas ją szlifuje :cool:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.