Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    MamoDusi ja bym poszla. jak nie ma twojego to idz do kogos do przychodni. taka dluga @ to nie jest normalne
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    no wlasnie sie zaczelam przejmowac a tu w tej przychodni jest taki ze nikt do niego nie chce isc niestety chyba pojde jutro gdzies prywatnie bo ciagle sie martwie i zaczelam ryczec z tego powodu a przeciez mialam komplikacje przy cc no i ten krwotok w trakcie totalna zalamka :cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    no to lap za telefon i moze jeszczen a dzisiaj sie umowisz...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Aniu pomalutku i będzie coraz lepiej, ja ide pod koniec lutego początek marca tez nam zleci badania krwi ze wgledu na podwyzszone poprzednio ezynofile czyli te od alergii.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu dodzwonilam sie do lekarza ale jednak dopiero na jutro na 17 do jutra zwarjuje nawet go nie znam ale trudno kolezanka mi go polecila :cry: zeby moj juz wrocil:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Jestem wściekła, zla i muszę to z siebie wyrzucic!!!!! O 10 obudzili mi Tosię po 5 min. - wiercili sąsiedzi, o 12 na spacerze obudziły ją dzwony w kościele :devil: po 20 min. spania teraz znowu ci cholerni sąsiedzi i ich wiertertarki - po 5 min. no rzesz szlag mnie trafi !!! Do tego teściowa dzwoni i pyta dlaczego chrzcimy w post ...Krew mnie dzisiaj zaleje !!!!
    normalnie zaraz zacznę krzyczeć !!!
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Jednak ide wczesnie lekarz przyjmi mnie w klinice jutro miedzy 9 a 10 rano lekarz godny polecenia kolezance bardzo pomogl usg3D zrobi i badania tyle sie dowiedzialam przez telefon oby juz bylo jutro strasznie sie boje a dzis szczegolnie bo przez ostatnie dwa dni bylo juz slabe plamienie a dzis strasznie sie to nasililo nawet jak chodze to jest tego przerazajaco duzo :cry::cry: M juz jedzie zajmie sie Dusia a ja mam lezec czemu mnie same zle zeczy spotykaja :cry: trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko dobrze :cry: mam zal do siebie ze nie poszlam wczesnie jestem zalamana :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Ej, nie martw się na zapas może to nic takiego.... teraz nerwy nic nie pomogą a w razie czego jedź no ostry dyżur do szpitala i nie czekaj do jutra... Trzymaj się słońce wszystko będzie dobrze :crush:
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Mamodusi,pisz jak sie czujesz.A MOJA VEVE to od 3 wieczoròw sama zasypia bez cyca,a wcale jej specialnie nie kladlam do spania ,widac ze wszystko w swoim czasie,dobrze ze wczesniej jej nie torturowalam,kochane dziecko...
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    dziewczyny nie uwierzycie co się stało,nie wiem czy śmiać się czy płakać,jestem w szoku.Moja mama przyszła dzisiaj do mnie ze swoim mężem (mój ojczym) i mi ogłosiła ,że jest w 8 tygodniu ciąży!!!!!!!myślałam,że robią sobie ze mnie żarty ale niestety to nie żart,usiadłam z wrażenia czegoś takiego to bym się w życiu nie spodziewała.Nie wiem co mam o tym myśleć po 21 latach będę miała rodzeństwo -paranoja jakaś.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    dzieki dziewczyny za mile slowa wlasnie wstalam M zajmuje sie Dusia ja odpoczywam jestem tylko na chwile i zmykam do lozka bo M krzyczy ze mam lezec krwawienie jest nadal jezeli bedzie gorzej to napewno pujde do kliniki tym bardziej ze na piechotke mam tam 10 min a samochodem okolo 3 min musze dzialacszybko bo co Dusi po chorej mamie :cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Wyderko, ale wieści! Ciesz się szczęściem Mamy, kochana!

    Mamodusi, będzie dobrze. Uważaj na siebie.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Rano mnie nie bedzi to podsylam juz teraz :wink::wink:

    http://www.paczekdlaciebie.pl/17236
    --
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Hej MamoDusi przede wszystkim się tak nie stresuj, mam nadzieję, że Twoje krwawienie to nic poważnego. A w ogóle to ja nie wytrzymałam i spróbowałam tego pączka od Ciebie, po prostu pychotka :smile:
    Magg kochana moja wiem co to znaczy, bo mi dzisiaj też już 100 razy Kubę obudzono, normalnie wściekłam się jak cholercia, a jeszcze właśnie zadzwonił do mnie M i powiedział, ze dziś chyba musi zostać na budowie, bo zabrali nam drzwi wejściowe do skrócenia i jeszcze ich nie przywieźli, no normalnie paranoja. Mam dość tego dnia, Kuba po szczepionce był jakiś marudny, ja jestem trochę przeziębiona i może też trochę rozdrażonia i jeszcze M nie ma od 08:00 rano i nie wiadomo czy nie przyjedzie dopiero jutro, jeśli nie przywiozą tych drzwi:cry:. Chyba wezmę paracetamol i położę się do wyrka. Kuba właśnie usnął. Chociaż to dobre:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Wyderko ciesz się z Mamą a Kamilek będzie miał Ciocię albo Wujka z którą/ym legalnie na piwo pójdzie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Mamodusi trzymaj sie i daj znac co sie dzieje :) bedzie dobrze :)

    wyderko to nie jest takie złe ;) ja mam o 18 lat młodsza siostre ;) teraz mi zabawia Kacperka a on ją uwielbia ;) u Ciebie to twoj synus bedzie zabawiał ciocie badz wujka ;)

    a u na kolejny postep ;) Kacperek przeraczkował kawalek pokoju :) zrobił ze 3 kroki i sie rozjechał bo my dywanow nie mamy ;)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Mamodusi dużo odpoczywaj a jutro do lekarza.
    Wydra ale masz niespodzianke, dużo zdrówka dla mamy, będzie już miała niezłą wyprawkę.
    Kfiatuszku brawo dla Kacperka, ja też nie mam dywanów, tylko taki mały pod stołem, ale jakoś sobie Mat dzielnie radzi na panelach.
    Brawo dla Cyryla kulturysta mały rośnie.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Wydra, Twoja mama starała o rodzeństwo dla Ciebie czy to nieplanowane poczęcie?
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    wydra a ile,mama ma latek,jak moge spytac?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    WYDRA no to gratki :clap:

    KWIATUSZKU brawa dla Kacperka za kolejny postep :cheer::cheer:

    NR brawa dla Cyrylka za sile :cheer::cheer:

    Ja leze od popoludnia brzuch juz nie boli ale krwawienie nadal jest mocne dobrze ze ten lekarz do ktorego jutro ide do kliniki jest ze mna pod telefonem wiec nie boje sie az tak troche tez w glowie sie kreci ale przypuszczam iz to ze strachu mam nadzieje ze jutro wszystko sie wyjasni :cry::cry: dziekuje dziewczyny ze pytacie co u mnie M na bierzaco czyta mi wasze wiadomosci a dobrze ze mam klawiature bez przewodowa to moge do was napisac :wink:
    Gdybym jednak mosiala jutro zostac bo taka ewentualnosc lekarz bieze pod uwage to napisze smsa do Kfiatuszka trzymajcie kciuki bo nie daje nawet sobie powiedziec ze musiala bym zostawic Dusie w domku bezemnie i jej cycusia :cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Mamodusi będzie dobrze!

    November przykro mi bardzo :cry:

    Brawa dla naszych Strongmenów :)

    Weronika też pompki ćwiczy i stanie na głowie i pełzanie w którym jest coraz szybsza - dziś po raz drugi łapałam ją w powietrzu - siedziałam obok i na sekundę się obróciłam do M a tu mi już jej łepetynka wisiała za łóżkiem... Solidnego stracha mi napędziła...

    A dziś dzieciaki mnie "zgwałciły" i od 17 z przerwami na cyca spędziłam w kuchni smażąc faworki i oponki a jutro będę robić pączki - mniamm tylko nie wiem jaka Iśka będzie i czy mi pozwoli
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Ja juz jade dziewczyny boje sie jak diabli :cry::cry: w nocy krwawienie sie zwiekszylo :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Dusiowa mama - 3mammy kciuki. daj koniecznie znac jak poszlo

    Wydra - sytuacja moze po prostu cie bardzo bardzo zaskoczyla ale mama tez czlowiek i zycie sobie po prostu uklada. moj kolega z klatki w jednym roku zostal ojcem i dorobil sie siostry. na poczatku wiem ze mial zal do rodzicow ale pozniej pokochal ta mala jak wlasnego synka i zabieral razem na spacery, pielegnowal, pomagal matce po smierci ojca ktory zmal 3mieisace po narodzinach malej... no i teraz jest baaardzo dumny z siostry jaka to sliczna i madra dziewczynka.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Mamadusi, daj znać, co się dzieje. Dopytaj się o przyczynę zaburzeń.
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Podchodzicie do tego bardzo naturalnie,dla mnie to na razie nie jest takie super ,to mocny szok dla mnie.
    To był przypadek a oni się cieszą jak no właśnie jak dzieci.Moja mama jest już chyba za stara na dzici ma 38 lat miała 17 jak mnie rodziłam.Dla mnie to jest przygnębiające
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Wydra tera gadasz glupoty z tą starością, ja mam 32 lata i za jakies pięć pewnie zdecydujemy sie jeszcze na jednego bąbla i pewnie mając 38 lat urodze więc też będę za stara na dzieci:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Wydra wcale nie jest za stara... no co ty!!! u mnie w rodzinie dziewcyzny rodza swoje trzecie dziecko wlasnie w wieku 38-39lat. pamietaj tez ze teraz co raz wiecej koiet i pierwsze dziecko rodzic powyzej 35roku zycia... rozumiem ze to szok i sie na razie nie umiesz cieszyc ale za jakis czas zrozumiesz mame i pokochasz maluszka...


    ps. ja sama jesli sie zdecyduje na ciaze kiedys to wlasnie tak ok 35-36roku zycia
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    wydra86: Moja mama jest już chyba za stara na dzici ma 38 lat
    No coś Ty !! w szpitalu leżałam z Babeczkami które miały 41 w zwyż. Jedna kobietka (kontakt mamy do dziś) leżąc na podtrzymaniu ze mną przeżywała studniówkę syna! a jej mąż zwariował na jej punkcie i dzidziusia. Teraz gdy dziecko ma pół roku mówią że czują się jakby znów mieli po 20 lat! To była "wpadka" nie planowali tej ciąży ale dziękują za nią Bogu a mały synek to oczko w głowie całej rodziny (od dziadków po brata) Zaś rodzice są zdania ze tak jak teraz nie kochali się jeszcze nigdy i tak naprawdę dopiero teraz rozumieją sens życia, małżeństwa i miłości

    Wydro nie smuć się z radości mamy - ona nawet jak będzie miała 80lat ma prawo do szczęścia i radości - a z tego co piszesz ze swoim panem jest szcześliwa i ta dzidzia dla nich jest też szczęściem - ciesz się z nimi ! tak jak oni cieszyli się z Tobą jak Kamilek był pod Twoim serduchem
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Mamadusi Ty brałaś Cerazette - dobrze chyba pamiętam? Więc może to krwawienie upierdliwe i straszące jest przez pigułki? Może po prostu organizm "wraca" do siebie a Ty niepotrzebnie się denerwujesz??

    Nie wiem jak jest po tych pigułkach ale ja po prowerze miałąm takie "jazdy" i przeczekałam niecierpliwie ten czas bo nie zdecydowałam się na inne "anty" i "leczenie" nimi. a już potem było ok
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 31st 2008 zmieniony
     permalink
    O Hogatko to tak jak ja masz 32 :bigsmile: z tą różnicą że ja warsztat na strych wystawiłam hihihihi norma wyrobiona para jest!!

    Wyderko ty nie szalej a mało to takich sytuacji! Mama pewnie bardziej przerażona niż Ty, złam stereotypy i wspieraj mamę, pokaż że też się cieszysz a mama na pewno będzie Ci wdzięczna :) bo to ona teraz Ciebie potrzebuje bo napewno się nasłuch od rodziny, Broń jej!!
    W końcu młoda jest!!!

    My tez co nie Hogatko?
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Magg nio mamy tyle samo latek, u nas nie ma parki moze dlatego kiedyś zaryzykujemy raz jeszcze mam nadzieję ze trafi sie panienka. Kiedys za gówniary wróżka stwierdziła ze będę miała dwóch synów i córkę, ciekawe bo dwóch synów już mam i oby kiedyś była córa i wtedy cały majdan można komuś oddac :bigsmile:
    Wyderko mój Jakub ma rówieśnika którego rodzeństwo jest starsze:siostra o 21 lat a brat 19, jak sie Olek urodził to ta babeczka dopiero była spanikowana i zawsze się śmiałyśmy że ona sie mnie pytała jak sie teraz dzieci chowa bo ona to już zapomniała( też wpadka bo myślała ze przekwita a lekarz że pięknie zakwitła). Więc Twoje wsparcie na pewno będzie dla mamy wiele znaczyć.
    --
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJan 31st 2008 zmieniony
     permalink
    Wyderko Kochana, ja podpisuję się obiema rękami pod tym, co napisały dziewczyny. Ja też leżałam po porodzie z babeczką, która miała 44 lata i właśnie urodziała swoje pierwsze dziecko, więc myślę, że musisz się po prostu oswoić z tą myślą i pomagaj jej jak możesz, na pewno teraz Twoje ciepło i opieka jest jej potrzebna i oczywiście maleństwu:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Juz jestem u mnie nie za ciekawie guzek ktory byl przed porodem powiekszyl sie do wielkosci orzecha laskowego tak mi to okreslił procz tego krwawienie wzielo sie z tego iz mam w jednym miejscu pekniecie na szyjce nie za duze ale jest nie wiadomo z czego to pekniecie sie zrobilo przepisal mi Duphasston nie wiem po co przeciez z tego co wiem to bierze sie go w ciazy no ale kazal to bede brala dostalam zastrzyk na zatrzymanie krwawienia i jeszcze jutro mam znow przyjsc na zastrzyk i powtorkowe usg cos czuje ze zrobi ze mnie kroliczka no i oczywiscie 100 zl skasowal super ta nasza sluzba zdrowia a ha mam lezec odpoczywac i nic nie dzwigac ciekawe jak to zrobic skoro jest dziecko ..... ogolnie nie jestem zadowolona bo nic konkretnego nie powiedzial procz zakazow i lykania tabletek

    :cry::cry::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    MamoDusi no ale cokolwiek juz iwesz... rozumiem ze jak twoj gin wroci to jeszcze do niego sie wybierzesz???
    a powiedz mi co z karmieniem Klaudii? przy duphastonie i tym zastrzyku mozna??
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    WYDRA ,JA mam 34 i nastepne,moze bedzie za 4 ,jak veve podrosnie,to tez bede miec 38 lat,tutaj 40 rodza dzieci spokojnie....i chodza na dyskoteki...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Aniu Pytalam o duphaston powiedzial ze ja mam dawke raz dziennie i ti mam ja brac zaraz po karmieniu ostatnim wieczornym to do kolejnego karmienia bedzie bezpiecznie no a co do zastrzykow to jest na bazie Luteiny czy cos takiego nie znam tego leku wiec tez nie ma przeciw wskazan ...... no i oczywiscie we wtorek zaraz pedze do mojego lekarza ufam mu bez wzglednie wiec musze isc sie upewnic martwie sie tylko tym lezeniem M dzwonil i powiedzial ze wezmie urlop nie wiem czy powinien :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Wydra moja mama urodzila w wieku 37 lat a jej siostra w wieku 44 i dzieci zdrowe jak rybki pokaz mamie ze sie cieszysz jej szczesciem napewno ona tez byla dla ciebie podpora gdy bylo ci trudno co ja mam powiedziec wiedzac ze mam tylko Dusie i niestety nie bede mogla juz wiecej miec dzieciaczkow zycie jest pomimo moich problemow codowne zobaczysz za chwile sama bedziesz chciala biec z mama na usg zeby zobaczyc maluszka :kissing::hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    dobry pomysl z tym urlopem, odciazy Cie z Duska i zobaczysz przyda ci sie odpoczynek.
    zdrowka zycze i zmykam sie turlac bo Mlody sie obudzil
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Dzieki Aniu moze masz racje tydzien odpoczynku dobrze mi zrobi zdrowie jest naj wazniejsze dla Dusi musze byc silna :threesome::flowers:
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    u mnie brzydka pogoda ,wiec siedzimy w domu,trochr nudno...ide pogadac z veve...
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Chyba macie rację ,trochę przesadziłam,ale ta wiadomość zbiła mnie z nóg wszystkiego bym się spodziewała ale nie tego.Wiem ,że moja mama ma prawo do szczęścia ale myślałam ,że skończy się na mężu a tu niespodzianka.Będę musiała z nią pogadać.W sumie to nawet fajnie na starość mieć rodzeństwo, mógłby być chłopak Kamil miał by się z kim bawić:)
    Amazonko z tego co mi wiadomo to mama nie stosowała antykoncepcji.
    Mamodusi wybacz jeśli jestem wścibska ale dlaczego nie będziesz miała drugiego dziecka>>>?
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Wpadam tu do Was na chwilke - nie wiem czy znacie taki wynalazek, ale ja sie wlasnie wczoraj dowiedzialam od sasiadki, ze w aptece mozna kupic takie specjalnie woreczki na mocz (inne dla dziewczynek , inne dla chlopczykow). Przykleja sie je w odpowiednie miejsce i czeka az nazbieraja siuski. Ona to wlasnie wczoraj sprawdzila i sa ok, koszt woreczka u mnie ok. 0,42 zl !!! Caly woreczek normalnie zanosi sie do laboratorium i nie trzeba juz latac z innymi pojemnikami i lapac siuski w locie :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Dziewczynki dzisiaj to Was tylko poczytuje bo nawet nie mam czasu sie rozpisac.Wieczorem"wpadne"na dłużej.Chciałam tylko napisac Wyderko ciesz sie z Mamy szczescia , moja tesciowa ostatnie dziecko urodziła w wieku 42 lat ,Mamodusi trzymam kciuki żeby było dobrze..




    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Tagusiu te worki używałam już przy Ani czyli 11 lat temu. Ostatnio jak kupowałam dla Weroniki nie było podziału na płeć tylko uniwersalne. Niestety w naszym laboratorium nie przyjmują tych woreczków i siuśki muszą być w pojemniczku:sad:
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    a moja còrcia ,drzemke sobie uciela przy cycusiu,jutro idziemy na co miesieczna kontrol ,to sie dwiem ile urosla ...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Ciężko było dzisiaj; Maksiu pluł mieszanką , dostał ostatnią porcję mojego mleka z zamrażarki ale płakał i nie chciał jeść - nie było wyjścia: musiałam "rzucić" to co akurat robiłam w pracy i przyjechać...

    Waga obecna: 8640 w ubranku (1,5 miesiąca temu 8000 bez ubranka)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 1st 2008
     permalink
    Jemma trzymaj sie dzielnie... mam nadzieje ze jakos pokonac ten kryzys... a lekarka nie pozwolila podac mu np kaszy na modyfikowanym zamiast mleka modyfikowanego ? moze to by mu bardziej podeszlo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 1st 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 1st 2008
     permalink
    Wrocila jestem juz naprawde wylkonczona tymi wszelakimi badaniami ...w nocy krwawienie nasililo sie do mega wiec dzis kolejne tabletki CYCLOMANINA podobno mozna je brac przy karmieniu :angry: jeszcze dwa dni i pol apteki bede miala w domu no coz jezeli ma to pomoc
    --
  2.  permalink
    Jemma- no nie ma tego złego... Po prostu miałas miłą przerwę w pracy :)

    Mamo Dusi- mam nadzieję,że leki zadziałają i że już wkrótce będzie dobrze...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.