Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 13th 2013
     permalink
    katka_81: sysiajaw: ja Kinię przeniosłam do spacerówki jak miała 7m1

    ja Misiaka też mniej więcej w tym okresie... :)


    a czy Wasze dzieci też ledwo co się wtedy w gondoli mieściły - bo Mikołaj na długość to już ledwo co się mieści, do spacerówki nie chcę go jednak jeszcze przesadzać (właściwie wolałabym, żeby jeździł w gondoli jak najdłużej)...niby z podkurczonymi nogami jeszcze trochę może pojeździć, ale nie wiem czy to dobry pomysł?
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 13th 2013
     permalink
    Majka od jakiegoś tygodnia jeździ w spacerówce. W gondoli była już na styk, zaczęła się podnosić do siadu i marudziła. W spacerówce zazwyczaj jeździ na płasko i o dziwo jest spokój ;)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 13th 2013
     permalink
    No Misiek na szczęście jeszcze ani się nie podciąga ani nie marudzi, tylko dłuuugi jest strasznie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJun 13th 2013
     permalink
    sardynka85: a czy Wasze dzieci też ledwo co się wtedy w gondoli mieściły

    nie, moja się jeszcze mieściła :) Musisz mieć małą gondolę, co? :) Jak spacerówkę możesz rozłożyć na płasko, to może zmień już...? Po co ma się dziecię męczyć... :)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJun 13th 2013
     permalink
    Montenia to może być moja mama jednak nie trafiła do Alby tylko do tej drugiej. Muszę jej zapytać.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJun 13th 2013
     permalink
    No Misiek na szczęście jeszcze ani się nie podciąga ani nie marudzi, tylko dłuuugi jest strasznie ;)


    ojej to jaki długi jest? Kinia jeszcze miała miejsce jak ją przenosiłam, no ale ona mała jest :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 13th 2013
     permalink
    sardynka - moj ma jeszcze z 10cm luzu na pewno ale ja mam gondole 80cm.
    u nas chyba albo zęby zaczynaja dawac znac albo skok bo Kubus od 3 dni jest mega marudny, placze pol dnia, usmiecha sie i ladnie bawi tylko z 15 - 20min po karmieniu a potem chce na rece ale na rekach po chwili zaczyna plakac, odlozyc sie go nie da bo wielki ryk, nawet nie mam jak przygotowac kapiel bo tak placze ze mi serce puchnie, je kiepsko ale ladnie spi w dzien i w nocy, nie wem co mu jest. w chuscie strasznie sie prezy i w domu nie ma szans go w niej trzymac, moze nosidlo ergonomiczne sie sprawdzi bo wlasnie dostalam. czy wasze dzeci maja tez take okresy?
    dziewczyny karmiace piersią bardzo bym prosila zebyscie odwiedzily watek laktacyjny, moze mi cos doradzicie
    -- [/url]
  1.  permalink
    Moj Jasiek chyba wlasnie przechodzi skok. Mamusie starszych dzieciaczkow, czy Wasze dzieci tez przechodzily skok w podobnym okresie..?? Rozpacz wielka i tylko cycus mu odpowiada ... cały dzień i całą noc.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJun 13th 2013
     permalink
    Moj Jasiek chyba wlasnie przechodzi skok. Mamusie starszych dzieciaczkow, czy Wasze dzieci tez przechodzily skok w podobnym okresie..?? Rozpacz wielka i tylko cycus mu odpowiada ... cały dzień i całą noc


    od 42tygodnia jest skok więc możliwe

    Dzwoniła teściowa że Kinia jest marudna, mało je, pół obiadu zwrociła..:sad:, zastanawiam się czy to nie zęby bo jedynki górne ma od dawna napuchnięte zresztą dolne dwójki też... jak na razie ma tylko dwie dolne jedyneczki które wyszły 21 i 24.04 więc już sporo czasu temu
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 13th 2013 zmieniony
     permalink
    U nas wg tabelki teraz jest skok, ale naszedł się chyba z ząbkami...
    A ja właśnie po wizycie u gina. Zapowiada się na to, że jeszcze długo nie będę miesiączkować... Tzn. wszystko jest ok, tylko na @ nic nie widać...

    EDIT: A i jak badał piersi to powiedział, że jeszcze bliźniaków bym wykarmiła!:bigsmile: Hehe!:bigsmile:
    --
  2.  permalink
    A i jak badał piersi to powiedział, że jeszcze bliźniaków bym wykarmiła
    - he he h, no niezly wyciek, odciagaj i sprzedawaj na allegro ;p

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 13.06.13 18:03</span>
    A Maks znow anty jedzeniowy, nie jadl od 12:45, zaraz bede go myla i spruboje, moze w koncu zje :)
    A synus nie umie sie do nowego wozka przyzwyczaic, niechce tam spac, wielka meka, potrafi tam po 3-4 h lezec bez spania, a w godnoli zasypial od razu :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 13th 2013
     permalink
    sysiajaw: ojej to jaki długi jest?


    nie wiem, bo ciężko mi go zmierzyć :cool: ale ubranka na 68 są takie w sam raz, w niektóre 74 też już wchodzi (szkoda tylko, że na długość, bo masowo to raczej szczupak jest :confused:)
    A gondolę mamy jedynie 74cm (mutsy urban rider), więc w sumie się nie dziwię, że na styk jest...
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeJun 13th 2013
     permalink
    Staś się jeszcze ładnie mieści w gondoli, ale od kiedy mamy nosidło ergo, wózek poszedł w odstawkę :) tylko się kłócimy z lubym kto będzie nosił :)
  3.  permalink
    Maly jak go biore na rece a np siedze to On odpycha sie nóżkami jakby chciał już na nich stawać, chyba zaczyna powoli kumać, że one są nie tylko do jedzenia :)
    --
    • CommentAuthoravf
    • CommentTimeJun 13th 2013
     permalink
    Alar, polecam nabial nie krowi -np. od kozy
    --
    •  
      CommentAuthoralar
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Dzięki avf, wczoraj już tyle przeczytałam, ze mam mętlik w głowie...zobaczymy co zrobimy dalej.
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Kacper śpi u siebie

    Dii jak to zrobiłaś??? Kacperek nie zasypia już przy cycusiu???(chyba, że coś pomyliłam???bo zasypiał prawda???)
    -- •••
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Dzień dobry, u Nas dziś pochmurno i chłodno :)

    alar: Dzięki avf, wczoraj już tyle przeczytałam, ze mam mętlik w głowie...zobaczymy co zrobimy dalej.

    Kochana mój Leszek też jest uczulony na białko mleka krowiego :confused: i na razie problemu z dietą nie mam bo je tylko mleko Bebilon Pepti 1 a co będzie później?? zobaczymy.
    Kochane od kilku dni Leszek zażywa te krople Dicoflor, jest cudowny, pruta bez wysiłku, śpi mi spokojnie a dziś przebudził się o 7:30 zrobił taką kupę, że w pampersie się nie zmieściło :shocked::shocked: a poszedł dalej spać, nawet butli nie chciał a wcześniej jadł o 4 :smile:. Wczoraj Go mąż położył spać o 20:30 i dopiero o 4:00 się obudził :smile: więc pospałam. Teraz zjadłam śniadanie, posprzątałam, byłam z pieskiem, wstawiłam pranie i jest super :bigsmile::bigsmile: Ale sobie Leszek mruczy jak śpi! :shocked: pod chodzę co jakiś czas sprawdzić czy się obudził ale On śpi i nadal wydaje dźwięki, czy to normalne?? może coś mu się śni. Też myślę, że ta pogoda na niego wpływa....
    Buźka mamusie :kiss: Życzę Wam miłego dnia :kiss:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Dii wszystkiego najlepszego dla Kacperka :flowers:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 14th 2013 zmieniony
     permalink
    kermitka82: Dii jak to zrobiłaś???

    Dziwne nie?! Bo Kacperek bardzo lubi wisieć u mamy na cycku :bigsmile::bigsmile: ale jest to możliwe, ja też staram się kłaść Leszka do łóżeczka a nie do wózka i bujanie :confused: i udaje mi się :bigsmile: Leszek się pokręci, po marudzi i zaśnie z pieluchą na twarzy i czasami nawet bez smoka. Staram się Go kłaść do wózka jak jest śliczna pogoda więc Go na balkon wystawiam bo w domu duchota straszna :confused:
    Dii: A ja właśnie po wizycie u gina. Zapowiada się na to, że jeszcze długo nie będę miesiączkować... Tzn. wszystko jest ok, tylko na @ nic nie widać...

    To tylko się cieszyć, można serduszkować bez zabezpieczenia :devil::devil: a na prawdę nie ma za czym tęsknić :winkkiss:

    A chciałam jeszcze dodać, że Leszek zaczął kumać, że lepiej na rączkach jest :confused: każdy kto przyjeżdża bierze Leszka na ręce itp. potem mam problem z Nim i mi płaczę bo ja Go na rączkach nie noszę, nie uczę Go. Siedzi w Leżaczku lub na macie, leży na łóżku itp. ale jak wezmę Go na chwilę i odkładam to jest taki wyk! :shocked: Więc staram się zająć jego myśli zabawą itp. udaje się :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Mocne całusy dla Kacperka - wszystkiego najlepszego:rainbow::flowers:
    -- •••
    •  
      CommentAuthoralar
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Venus, moja Mała próbowała już 3 różne mieszanki, a Nutramigen jest czwartą...i oczywiście nie chce. Dziś znowu spróbuję jej podać na łyżeczce. Jak ja zazdroszczę takich śpiochów! Moja dziś co 1,5 h w nocy...zazwyczaj jest średnio co 2 h, od pół roku wyglądam jak zombi, dopóki nie usiądę w ciągu dnia, to nie czuję się zmęczona...gorzej jak tylko położę głowę na kanapie...ulalala...No nic życzę aby Wasze Dziatki spały w nocy :) i sobie tego też życzę...
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJun 14th 2013 zmieniony
     permalink
    venus87: A chciałam jeszcze dodać, że Leszek zaczął kumać, że lepiej na rączkach jest każdy kto przyjeżdża bierze Leszka na ręce itp. potem mam problem z Nim i mi płaczę bo ja Go na rączkach nie noszę, nie uczę Go. Siedzi w Leżaczku lub na macie, leży na łóżku itp. ale jak wezmę Go na chwilę i odkładam to jest taki wyk! Więc staram się zająć jego myśli zabawą itp. udaje się

    Venus, a nie pomyślałaś, że Leszek po pierwsze potrzebuje bliskości, a takie noszenie zaspokaja jego potrzeby, a po drugie jest już ciekawy świata i odłożony, nudzi się?
    --
  4.  permalink
    Alar - moj tez nie od razu zalapal nutramigen, a teraz mu nawet smakuje, mimo, ze ja karmie glownie piersia to i mm wypija. Cierpliwosci, moj tez nie chcial po bebilonie pic tego swinstwa.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 14.06.13 10:23</span>
    A chciałam jeszcze dodać, że Leszek zaczął kumać, że lepiej na rączkach jest każdy kto przyjeżdża bierze Leszka na ręce itp. potem mam problem z Nim i mi płaczę bo ja Go na rączkach nie noszę, nie uczę Go
    A
    - Venus - On po prostu dorosl i niechce juz lezec, to normalne, nie ma czegos takiego jak przyzwyczajenie, bo ja tez nie nosilam a teraz maly i tak bardzo to lubi, bo mu nudno tak na dywanie, lubi ogladac z wysokosci :)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    A gondolę mamy jedynie 74cm (mutsy urban rider)


    My też mamy ten wózek, ale moja kruszyna miała jeszcze miejsce jak ją przekładałam do spacerówki, ale ona w tym momencie ubranka na 68 nosi :cool:
    --
  5.  permalink
    Venus ja moją malutką chętnie noszę tak na prosto brzuszkiem do mnie a głowa wystaje jej zza ramienia:):bigsmile:Widzę że ona to uwielbia i sprawia jej to radość...ostatnio strasznie się uśmiechała do swojego odbicia w lustrze:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:A wczoraj mąż ją tak rozśmieszał że śmiała się całym gardełkiem pierwszy raz niestety z początku tak się sama z tego śmiałam że jak przypomniało mi się żeby to nakręcić na aparacie to nie zdążyłam:sad::sad:Zobaczymy czy dziś też tak się pośmiejemy :bigsmile::bigsmile:Zastanawiam się właśnie nad tym czy nie kupić chusty skoro mała tak lubi na rączkach tylko czy nie za późno????
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Wszystkiego naj dla Kacperka :clap::clap::clap:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 14.06.13 10:47</span>
    Ja jak karmiłam Kinię to też od 5-tego miesiąca nie zasypiała już przy cycu tylko sama w łóżeczku, jak miała 7 miesięcy ją odstawiłam i pięknie sama usypia w łóżeczku:cool:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    sushka: Venus, a nie pomyślałaś, że Leszek po pierwsze potrzebuje bliskości, a takie noszenie zaspokaja jego potrzeby, a po drugie jest już ciekawy świata i odłożony nudzi się?
    madziik1983: - Venus - On po prostu dorosl i niechce juz lezec, to normalne, nie ma czegos takiego jak przyzwyczajenie, bo ja tez nie nosilam a teraz maly i tak bardzo to lubi, bo mu nudno tak na dywanie, lubi ogladac z wysokosci :)

    Macie rację!!!! o tym nie pomyślałam :sad: co ze mnie za matka :cry:
    Dziewczyny dotknęłam Leszka a On jest bardzo ciepły :sad: zmierzyłam mu temperaturę pod pachą i ma 37.5 :sad: zastanawiam się czy to jest od tego, że leżał pod kocem i jest mu ciepło czy coś się dzieje?? ciągle pije wodę z zamkniętymi oczami, stęka i wydaje odgłosy :sad: odkryje Go i za 5 minut zobaczę. Może podać mu Paracetamol?? a jak nie spadnie mu temperatura to jutro z rana do lekarza idę.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Venus stanem podgoraczkowym u takich dzieci nazywamy dopiero wtedy gdy temperatura ciala wynosi 38 stopni.Temperatura 37 i powyzej jest normalna temperatura niemowlakow.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 14th 2013 zmieniony
     permalink
    Znów zrobił kupę i jest wodnista :sad: coś białego jest w kupie
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 14th 2013 zmieniony
     permalink
    Zastanawiam się właśnie nad tym czy nie kupić chusty skoro mała tak lubi na rączkach tylko czy nie za późno????


    Nie jest za późno ;) My kupiliśmy chustę, jak Majka miała chyba z 3 miesiące, albo i więcej. Nie pamiętam już.. W ogóle jakoś kiepsko u mnie z pamięciom:neutral:

    I myślałam, że już mi Majka ruszy do przodu, bo na czworakach brała jedną nóżkę do przodu. Ale nadal nie odkryła, że można się tak przemieszczać ;)

    No i niedługo wyjdzie nam ząbek, bo w miejscu prawej dolnej jedynki widać białą kreseczkę i jak macam palcem, to czuć takie ostre. Stukać, jeszcze nie stuka:tongue: Aale jestem podekscytowana:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Dziś będę Go obserwować, mam nadzieje, że nic złego się nie dzieje :cry:

    Treść doklejona: 14.06.13 11:55
    Obudził się zrobił kupę, zjadł mleko i dalej poszedł spać. Dałam mu paracetamol...jakiś dziwny jest :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Obudził się zrobił kupę, zjadł mleko i dalej poszedł spać. Dałam mu paracetamol...jakiś dziwny jest :sad:


    sprawdzaj temperaturę co jakiś czAS, a paracetamol podawaj jeśli temperatura przekroczy co najmniej 38stopni, bo tak organizm nie ma szans na naturalną obronę
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Cześć mamusie wpadłam się pochwalić,ze mój Piotruś zasnął wczoraj o 21.00 a obudził się o 7.00 rano :) Kochany śpioszek dał mi się w końcu wyspać.
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Anula85: Cześć mamusie wpadłam się pochwalić,ze mój Piotruś zasnął wczoraj o 21.00 a obudził się o 7.00 rano :) Kochany śpioszek dał mi się w końcu wyspać.

    Kochany Piotruś :heartbounce: mamusia w końcu się wyspała :winkkiss:
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    No i dzisiaj wypoczęta mogę na spokojnie z wami pogadać :)
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    A mojemu skrbikowi cos się dzisiaj nagle stało i rozryczala mi się na spacerze. Dosłownie zdążyłam wyjść z wozkiem z domu i po paru metrach zaczęła plakac i tak coraz mocniej i głośniej, az lapala takie bezdechy na tym ryku.
    Kilka razy wyciagnelam ją z wózka to się od razu uspokajala a odlozenie do srodka powodowało podkowke i ryk. WW KOŃCU po kilkunastu min zawrocilam do domu i musiałam iść z nią na rękach. W domu uspilam ją na bujaczku.....

    No i melduje, że zaczęłam cwiczenia ze Ewą Chodakowska, juz drugi raz cwiczylam.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Anula85: Piotruś zasnął wczoraj o 21.00 a obudził się o 7.00 rano

    Aniu, zazdroszczę :)
    A ja się pochwalę, ze Moja córka W KOŃCU zaczęła pełzać do przodu :)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    kermitka w zasadzie chyba wyrósł z tego... :bigsmile: nagle przestał zasypiać przy cycu i zaczął hasać na naszym łóżku i to nawet do 2-3 godzin po kąpieli i karmieniu więc stwierdziliśmy, że go będziemy odkładać i szybciej będzie zasypiał. No i tak przy zgaszonym świetle, z tetrą przy policzku, czasem ze smoczkiem ale nie zawsze, i musi grać koniecznie pozytywka w karuzeli. Moment - leży na boczku i smacznie śpi:bigsmile:
    venus87: To tylko się cieszyć, można serduszkować bez zabezpieczenia

    ale jeszcze dyskomfort odczuwalny niestety...
    venus87: Mocne całusy dla Kacperka - wszystkiego najlepszego

    sysiajaw: Wszystkiego naj dla Kacperka

    Dziękuję w imieniu Kacperka :bigsmile:

    A ja dzisiaj po fryzjerze. O ton rozjaśniona i z grzyweczką! W końcu coś się dzieje na tej mojej głowie!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Ja się ciągle zastanawiam, kiedy Majka zacznie pełzać do przodu. Kładę przed nią zabawkę, a ta dawaj do tyłu:shocked::bigsmile:

    No i popsuła się ze spaniem:neutral: Nie wiem, co jest, bo zazwyczaj zasypiała 20-20.30, a teraz po 22! Widać, że jest śpiąca, bo ziewa, trze oczka, ale ni cholery nie da się jej uśpić. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, bo kurczę, upierdliwe to jest. Bo ani z mężem nie mogę posiedzieć, ani nic zrobić. A jak ona zaśnie to i my sami zmęczeni jesteśmy i zazwyczaj zasypiamy:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Malisiek: Ja się ciągle zastanawiam, kiedy Majka zacznie pełzać do przodu. Kładę przed nią zabawkę, a ta dawaj do tyłu:shocked::bigsmile:

    Malisku, u Nas było to samo :) I w okół własnej osi super sobie radziła ale do przodu ni chu chu ;) Czekała, aż zabawka sama do niej przyjdzie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    A ja dzisiaj po fryzjerze. O ton rozjaśniona i z grzyweczką! W końcu coś się dzieje na tej mojej głowie
    to czekamy na foty:bigsmile:
    -- •••
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Wszystkiego naj dla Kacperka:flowers:

    A mój cały dzień gibonuje, w takim tempie trenuje, że strach pomyśleć jak szybko osiągnie kolejny etap poruszania się. A dopiero co byliśmy u neurologa i w jego opini im później zacznie chodzić tym lepiej:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    w okół własnej osi super sobie radziła ale do przodu ni chu chu ;)


    No to u nas to samo ;)

    A mój cały dzień gibonuje

    Majka jakoś od 6 miesiąca gibonuje. Zobaczymy, za jaki czas ruszy do przodu :>
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Hej mamusie, pojechaliśmy z Leszkiem do lekarza i okazało się, że ma wirusowe zapalenie gardełka :sad:
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    Venus - ojej, zdrówka dla Leszka, aby szybko minęło.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    A jak to jest z temperaturą pod koniec dnia? U Kacperka jest 37,3 (po odjęciu 0,5). Troszkę ma rzadsze kupki, cięzko mu się zasypia, na dziąsła nie da popatrzeć więc nie wiem czy to może być od ząbkowania.
    --
  6.  permalink
    Oj :sad: Niech Lesio szybko wraca do zdrowia ! A co mu przepisał lekarz?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 14th 2013
     permalink
    dziewczyny kiedy wasze dzieci lezac na brzuszku mialy otwarte dlonie. bo tak dzis zauwazylam ze moj maly caly czas ma zacisniete piastki lezac na brzuchu, przez to trudniej mu zlapac przyczepnosc i nie wiem czy to w porzadku....
    -- [/url]
  7.  permalink
    Najlepszego dla Kacperka.
    Zdrowka dla Lesia - juz wiesz czemu rano tak dlugo spal,
    Maks ostatnio wogole malo spi. Rano wstal po 7, zasnal po 10 i spal kolo 50 minut, a pozniej na dworze ni kija niechcial, chyba nie lub spacerowki, dopiero chyba padl po prostu o 16.
    A musze sie "pochwalic", bo wchodze do pokoju a Maks podparty na jednej rece, siedzi sobie na prawym udku (niewiem jak to zrobil :devil:), ale mnie zobaczyl i od razu pozycja wyjsciowa czyli na brzuszek ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.