Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 25th 2013 zmieniony
     permalink
    hopelight: Musze Wam cos opowiedziec bo jestem ciekawa czy to w moim miescie takie ewenementy sa... otoz termometr pokazuje prawie 30 stopni a na spacerze widze 3 mamy (jedna w gondoli dwie w spacerowkach) maja okrycie na nozki...wbilo mnie w cieply asfalt doslownie....:o
    --


    To jestem w szoku. Jak tak można:cry: u was było 30 stopni, a u nas całe 13,5.
    A co do reszty to mnie nie szokuje bo widziałam w ciepłe dni dziecko w puchatym sweterku i czapce na uszy, z babcią. No ale cóż starszej osobie zimno to myśli, że wszystkim zimno.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJun 25th 2013
     permalink
    Hopelight, Ja taki ewenement tez kiedyś spotkałam. Mama miała położone dziecko w wozku na takim podkładzie wełnianym ( jak kamizelki góralskie maja podszyte). Dziecko cale w potowkach było. A zar lał się z nieba.
    A ostatnio tez widziałam babcie z wnuczka ubrana w bluze polarowa i czapke welniana, a już lekko było z 25st. :shocked:
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJun 25th 2013
     permalink
    Też widuję takie dzieci. I czasem sobie myślę, że skoro, gdy Lila była malutka, nikt nie miał oporów zwracać mi uwagi, że wychładzam dziecko, to może ja też powinnam przestać mieć opory przed komentarzami w takich sytuacjach. Bo w sumie szkoda dzieci, no nie?
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    u nas jak byly te upaly po 35st to tez nie zadki byl widok dzieci w dlugich rekawach i spodniach i skarpetach, a i widzialam nawet w gondoli malucha w czapce i przykryte kolderka, masakra, kiedy moj szkrab gotowal sie w cienkim rampersie.
    tak jak nie lubie deszczy i chlodu tak po tym skwarze ciesze sie z tych 15st jakie sa w Krakowie, a po deszczu wreszcie jest czym oddychac
    co do podciagania dzieci za raczki do siadu to ja jak bylam na rehabilitacji z glowka malego to mi pani rehabilitantka powiedziala ze jesli daje raczki dziecku i ono samo sie zapiera i probuje podnosic to zeby mu to umozliwic i cwiczyc z nim takie podnoszenie skoro sam chce, wiec ja juz nie wiem jak to jest skoro rehabilitantka i to nie jakas stara, mowi ze nie ma w tym nic zlego. mnie osobiscie wydaje sie ze szkodliwe jest sadzanie dzieci np na czas zabawy na sile na dluzszy czas np oblozone poduchami jak sie robilo to dawniej, to na pewno jest niewskazane, ale umowliwienie dziecku siadania jak sie samo podciaga za raczki pare razy to nie sadze zeby to mialo zly wplyw na kregoslup.
    moj synek ostatnio pieknie spi od 20.30 do 5.30, co prawda potem nie bardzo juz cceh spac i szaleje do 7 i potem na godzine jeszcze zasypia ale ja juz nie spie od tej 5.30 bo do 7.00 to sie rozbudze i zasnac juz ciezko, no ale narzekac nie mam na co bo wczoraj udalo sie isc spac o 22 wiec spalam 7,5g i jestem wypoczeta :)
    milego dnia wam zycze, my dzis mamy alergologa bo malemu jakas wysypka wyszla i mial raz skrzep krwi w kupie i pare razy nitki krwi i bardzo sie martwie, odstawilam od poniedzialku nabial, czekolade i truskawki i zobaczymy czy bedzie lepiej i co mi powie alergolog
    -- [/url]
  1.  permalink
    Madzik ta pokrywę trzeba zdjąć i da się jeszcze nizej obniżyć, dno lozeczka będzie przykrywką szuflady. A tą dykte ja położyłam pomiędzy materac a dno łóżka.
    - dziekuje :)
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    moj szkrab zwariowal i jak zasnal o 7 tak jeszcze spi....przewaznie dosypia tylko do 8 a teraz takie szalenstwo :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Pogoda tez ma taki wpływ na wsze dzieciaczki? Czy tylko nasz Karol jest takim meteopatą?
    Od dwóch dni leje i od dwóch dni moje dziecko bardziej śpiące i marudne...
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    moj zdecydowanie bardziej senny, zasypia przy cycu, wiecej spi ale generalnie dobrze spi a srednio je, ale u nas to juz tak bywa, raz lepiej raz gorzej, ale marudzenie wielkie szczegolnie wieczorem i raczki sa najlepsze a lezenie nie fajne
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 26th 2013 zmieniony
     permalink
    Nasz Kacperek dobrze śpi tylko wtedy gdy na okno zarzucam coś, co przyciemni pokój. Raz nie zakryłam okien i pobudka o 5-6 a tak to do 8:30 śpi:bigsmile:
    --
  2.  permalink
    Nasz Kacperek dobrze śpi tylko wtedy gdy na okno zarzucam coś, co przyciemni pokój
    - u mnie niestety to nie pomaga.. i tak wstaje 6-7 :(
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Dzień Dobry :bigsmile:
    Wczoraj Leszek nie chciał spać :confused: jak zasnął to na max 20 minut, w sumie w ciągu dnia przespał 1 h a marudny był, że szok!!! :shocked: w ciągle wkłada sobie ręce do buzi i wszystko co złapie, nawet smoczka zaczął gryźć od butelki :shocked: dałam mu paracetamol to po 5 minutach się uspokoił, zaczął się śmiać i tym podobne. Myślę, że coś Go bolało w buzi :confused: ale co?? zaczął jeszcze bardziej się ślinić niż wcześniej....
    Teraz śpi, zobaczymy jak długo?!
    Dziękuję Wam za to, że zaczęłyście temat łóżeczka, bo mam takie same jak Madziik i też się zastanawiałam jak to będzie :bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Witam:-)
    venus87: ale co??

    Prawdopodobnie bolą go dziąsła bo zaczyna się ząbkowanie, niektóre maluszki męczą się kilka miesięcy zanim ząbki wyjdą, a może być tak że niebawem się coś przebije:-))
    ____
    My dziś po szczepieniu.
    Wojtuś ładnie przybrał ostatnio, waży 7550g i mierzy 73cm po krzywiznach (wg moich pomiarów na leżąco 70cm)
    Wszystkiego naj dla Karolka z okazji 3 miesięcy:-)

    Treść doklejona: 26.06.13 11:16
    Bari gratulacje dla Kacperka, to ile minęło od rozpoczęcia gibonowania do raczkowania?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Dziewczyny pytanko. Jakiś czas temu była mowa o śmiesznych odgłosach wydawanych przez dzieci podczas kupkowania:beard: Mój synek jak się wypróżnia, to po pierwsze, robi mostek:pirate: a po drugie, zaczyna płakać i krzyczeć. A potem w pieluszce ma tą plastelinę. Czy to oznacza zatwardzenie, czy jak? I jak mogę mu pomóc?:beard:
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    U nas też jest stała pora wstawania 6 max.7 rano i oczy jak pięć złotych :)
    .
    venus87: w ciągle wkłada sobie ręce do buzi i wszystko co złapie, nawet smoczka zaczął gryźć od butelki

    Wkładanie wszystkiego do buzi to chyba normalne. Nasz jest na razie na etapie rączek (zmieści prawie całą :shocked:) i kocyków/pieluszki.
    Tylko to wasze "gryzienie" zastanawiające.
    Z dziasełkami ma wszystko oki?
    Bo ostatnio przeczytałam u dwóch e-koleżanek, że ich dzieciaczki zaczęły ząbkować właśnie w wieku 3 miesięcy :bigsmile: :shocked:

    Treść doklejona: 26.06.13 11:20
    misia-ludek: Wszystkiego naj dla Karolka z okazji 3 miesięcy:-)

    Aaaaa, dziękujemy bardzo :*
    --
    •  
      CommentAuthorcytrynka251
    • CommentTimeJun 26th 2013 zmieniony
     permalink

    Milka u nas dokładnie jest tak samo. Ale muszę się pochwalić że nasza niunia była wczoraj dzielna podczas kąpieli i nawet się śmiała. Także wcześniejsze kąpanie to jest to:)
    Venus niunia też wkłada sobie rączki do buzi. Wygląda to tak jakby chciała ją zjeść, mlaska przy tym strasznie.
    A my od trzech dni mamy chyba kolejny skok i kryzys laktacyjny. Niunia bardziej marudna no i bardzo często je. Wydawało mi się kilka dni temu że mleczka jest mniej ale niunia tak ciumkała nawet co godzinę że znowu płynie rzeka mleka:)
    Miłego dnia.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.06.13 11:46</span>
    Sto lat dla Karolka:) Niunia za dwa dni skończy 3 mce:)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 26th 2013 zmieniony
     permalink
    misia, Kacper zaczął gibonować 12 czerwca. Ale dziś jak na razie nie powtórzył z wczoraj sposobu przemieszczania się.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Najlepszego dla Karolka:clap:

    bari niedługo coraz częściej będzie się to zdarzało...:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Cześć dziewczyny :)
    Dzisiaj u mnie w Konstancinie jest tak zimno,że nigdzie dziś nie wychodzimy a jak tam u was?
    --
  4.  permalink
    bari_87: Kacper zaczął gibonować 12 czerwca

    O to szybciutko, ciekawe kiedy mój Miś ruszy, bo z dnia na dzień widzę, że coraz mocniej się buja i w wyższej pozycji no i ostro czołganie ćwiczy:bigsmile:
    --
  5.  permalink
    Dii, myśle że Kacperek może mieć zatwardzenie i go boli jak się wypróżnia. Mój Jasiek miał tak raz na samym początku rozszerzania diety. Podaj mu więcej owocków.

    A u nas codziennie pobudki o 4.30. Tradycyjnie dwie , trzy hodziny zabawy i dopiero drzemka :neutral:.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    misia-ludek: ostro czołganie ćwiczy


    A Kacper się nie czołgał.

    CiastoMiłości: A u nas codziennie pobudki o 4.30. Tradycyjnie dwie , trzy hodziny zabawy i dopiero drzemka


    Ojoj. U nas dziś np. była pobudka o 8.40 z tym, że mleko było po 5 (ale na śpiocha).
    Potem drzemka o 10.30 do 11.1o i teraz znów śpi, swoją drogą wydaje mi się, że ostatnio bardzo dużo śpi.

    Treść doklejona: 26.06.13 13:05
    Znów ma podniesione TSH więc moze od tego senny...albo przez pogodę...?
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Wiecie co mój Piotruś do tej pory to przesypiał całe noce aż do dzisiaj bo o 2.00 obudził się ze strasznym krzykiem i co najciekawsze wyrwał mnie z koszmarnego snu,widocznie miał to samo.
    --
  6.  permalink
    bari_87: A Kacper się nie czołgał.

    No to jak Wojtusiowi spodoba się czołganie to może później zacząć raczkować.
    ____
    A mam pytanie do mam butelkowych, czy któraś z Was podaje mleczko z rossmanna babydream?
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    hej...kurcze,te Wasze dzieci już takie "rozruszane"...mój dopiero od miesiąca, umie obracać się z pleców na brzuch- i to tylko z lewego boku-ale potem jest ryk, bo jak się zmęczy, to nie umie zmienić pozycji z powrotem na plecy...mam się martwić?
    --
  7.  permalink
    Anula85: Dzisiaj u mnie w Konstancinie jest tak zimno,że nigdzie dziś nie wychodzimy a jak tam u was?


    W Krakowie też jest dziś zimno i deszczowo (max 15 stopni), ale to już tak od wczoraj...
    --
  8.  permalink
    mam się martwić?
    - raczej nie, Maks tez jakos powoli dochodzi do wszystkiego, w wieku Twojego malucha zaczal sie obracac w plackow na brzuch na calego, wiec mysle, ze wszystko w swoim tempie :)
    Maks tez dzisiaj duzo spi, od 10:00 do 11:20 i teraz od 13:25 znow. Ale mniej marudny jak wczoraj, dal mi zrobic nawet deser ;)
    U mnie w Gliwicach takze bardzo zimno i mrzawka.
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    aha...madziik,jeżeli chodzi o obniżenie łóżeczka-to tak jak czerwinka pisała-dyktę się ściąga i niżej można zamontować łóżeczko-dno łóżeczka jest wtedy przykrywą szuflady...
    W takim razie czekam, aż mały się zrobi bardziej "ruchliwy":wink:...chyba go trochę za mało na podłogę kładę-chyba lepiej by mu się "ćwiczyło"-ale każdy się oburza, że dziecko jak jakiś "biedok" na ziemi leży:confused:
    --
  9.  permalink
    Hej hej Mamusie !

    Ta pogoda coraz bardziej mnie dobija ! :sad: Ale za to chciałam powiedzieć, że moja Lenka dzisiaj rano sama obróciła się z plecków na brzuszek ! :bigsmile: Włożyłam ją do łóżeczka jak zwykle to robię i poszłam dosłownie na minutkę do kuchni nagle słyszę płacz. Mała jest już na brzuchu :shocked: Ale nie pasowało jej bo położyła się na smoczku ! :cool: I teraz coraz częściej to robi. Obrotna dziewczyna :bigsmile:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeJun 26th 2013 zmieniony
     permalink
    chyba go trochę za mało na podłogę kładę-chyba lepiej by mu się "ćwiczyło"
    - no ja na poczatku troche to tez "zaniedbalam" i moze dlatego Maks dopiero teraz jest mega aktywny. Tez jakos myslalam ze On biedak i wogole. Ciesze sie, ze trafilam na te forum. Wiele sie tutaj nauczylam. Szkoda, ze dopiero w okolicach 3 miesiaca ;)
    Teraz maly duzo czasu spedza na macie obrzucony zabawkami, ktore go kompletnie nie interesuja he he , na pierwszym miejscu kabel od laptopa, piloty, moj telefon i pantofle. Na co dziecku te zabawki kupowac :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Dziękujemy za życzenia! :*
    .
    Jeśli chodzi o pogodę...
    To zaryzykowałam spacer i... po 20 minutach rozkładałam folię na wózek :/
    Mały spał w najlepsze a matka biegiem wracała do domu.:neutral:
    .
    Niezalogowana0: Ale za to chciałam powiedzieć, że moja Lenka dzisiaj rano sama obróciła się z plecków na brzuszek !

    Gratuluje nowych umiejętności! :)
    Nasz to chyba obróci się za jakieś 3 miesiące, bo straszny leser się z niego zrobił :)
    Teraz najlepszym ćwiczeniem jest podpieranie się nóżkami i dźwiganie do góry tyłka (tak jakby mostek próbował zrobić). Śmiesznie to wygląda...
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Wszystkiego najlepszego :flowers:

    Treść doklejona: 26.06.13 14:01
    Jak Wy to robicie że wasze maluchy tak śpią???
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Hej u mnie też pochmurno, ale nie pada, więc jak Zuzia się obudzi to idziemy na spacer.
    Mam pytanko: czy któraś z was badała dziecku wapno we krwi? W piątek idę na pobranie i lekarz kazała, aby mała przez 3 godziny wcześniej nic nie jadła. Moja koleżanka u syna też miała to badanie, ale jej ta sama lekarz nic nie mówiła o nie jedzeniu.
    Trochę trudno mi będzie nie karmić tyle czasu, tym bardziej, że krew pobierają od 7:30, czyli ostatni raz może zjeść po 4. A moje dziecko właśnie o 4 się budzi, ja biorę ją do siebie do łóżka i do 7-8 śpi ze mną co raz ciumkając cycusia. Nie wiem na ile ona wtedy je, ale coś tam na pewno.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.06.13 14:10</span>
    Wszystkiego najlepszego dla Karolka:kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    madziik1983: na pierwszym miejscu kabel od laptopa, piloty, moj telefon i pantofle.

    U nas dokładnie ta sama kolejność :)
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Jestem właśnie po wizycie u ortopedy. Podejrzewalam jakąś wadę w lewej nóżce, bo ją stawia właśnie w bok a tu się okazało, że to z prawą jest problem:confused:
    Dziwne, bo prawa właśnie idzie na przód! No nic. Jest mała koślawość i trzeba ją masować.
    Przy okazji bardso się zdziwiła, że jeszcze nie siedzi i kazała sadzać z asekuracją, żeby wyrabiał sobie krzywiznę kręgosłupa. Poradziła go i powiedziała: Przecież on siedzi. A ją na to: Ale sam nie usiadzie! To powiedziała, że to trzeba ćwiczyć... Uwielbiam tą odmienność zdań... Przez to całkiem zgłupiałam! Ta pani to chirurg dziecięcy, wiexe mam metlik...
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Nam jedna ortopeda dziecięca powiedziała, że źle nosimy nasze maluchy (sposobem, którego nauczyli nas fizjo na oddziale i potem na licznych rehabilitacjach) i kazała je podnosić pod pachy do góry. TO było jak miały chyba z miesiąc korygowany. Nie muszę mówić, że więcej do niej nie poszliśmy???
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJun 26th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: Podejrzewalam jakąś wadę w lewej nóżce, bo ją stawia właśnie w bok a tu się okazało, że to z prawą jest problem:confused:

    bo prawda jest taka, ze przy pełzaniu, stawianie stópek bokiem (odpychanie się wewnętrzną stroną stopy), jest normalne.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Ciasto a jakie owocki konkretnie mogą pomoc na zatwardzene? On mq to juzvod 3 dni!:sad:

    Treść doklejona: 26.06.13 14:37
    Katka właśnie. A on prawa stawia prosto...
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Dii: A on prawa stawia prosto...

    ważne, ze wiecie już jak się za to zabrać :)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Witaneczko u nas pochmurno, coś Kinia marudna wczoraj była i kiepsko spała, budziła się co jakiś czas a tak to śpi całe noce już i dzień rozpoczęła już o 6 rano a zazwyczaj śpi od 21-7:30... jedynki ma napuchnięte od dawna ale nic nie wyłazi ciągle ma tylko dwie dolne jedyneczki
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Dii u nas na delikatne przeczyszczenie super działa sok jabłkowy antonówka albo champion. Wybieram takie mętne bez żadnych dodatków, mały je uwielbia :)
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Doti to ci powiedziała! Czyli ta moja też źle mówi? Wydawała mi się konkretna...
    --
  10.  permalink
    Dii, powiem Ci tylko ze kilka dni temu jak przez pewien czas nie bylo kupki to dalam Jaskowi zupelnie przypadkowo soczek Leon czy jakos tak. Taki w tubce z ustnikiem. Tam jest przecier z trzech rodzajów owoców. Bez cukru. Wtrąpił to jednym chaustem i trzy godziny pozniej mial kupsztala aż po samą szyję i jedną nogawkę :bigsmile:
    Zrobił rzecz jasna szczerząc się do mnie od ucha do ucha :)
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Isiula, ciasto - wszystko ładnie pieknie ale Kacper nie potrafi pić... Tylko cyc...
    --
  11.  permalink
    Dii to moze łyzeczką mu podasz. Takie Leon jest gęsty,może mozna go jeszcze troche odparować. Albo słoiczek suszonych śliwek na ciepło albo suszone śliwki namoczone w wodzie do rączki.tak bym kombinowala.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Dziewczyny ile wasze dzieciaki w wieku podobnym do Kini pija mleczka? Bo mi się wydaje że Kina mało pije
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJun 26th 2013 zmieniony
     permalink
    Raz jeszcze dziękujemy za życzenia :*
    .
    CiastoMiłości: Dii to moze łyzeczką mu podasz.

    Właśnie też o łyżeczce pomyślałam ale mnie Ciasto wyprzedziłaś z napisaniem :)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Albo tą strzykawką od syropu.
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 26th 2013 zmieniony
     permalink
    Misia i Bilia coś zauważyłam na dole, jak by opuchnięte dziąsełko, zrobię zdjęcia i wstawię, ocenicie bo ja to chyba zwariuje zaraz :cool: po za tym nie znam się :confused:
    Dii kochana ten Kacperek nigdy nie ma spokoju :cry: zawsze coś :cry:
    Bilia całusy dla Karolka :kissing::kissing::kissing:
    Anula u Nas też okropna pogoda :confused: w pogodne dni to nie wychodzę z Leszkiem bo upał, a jak jest chłodno to też nie wyjdę bo pada itp. a raczej leje! Paranoja jakaś :confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 26th 2013
     permalink
    Może być problem z tą łyżeczką, ale spróbuję...:confused:
    On wszystko co dostanie do buzi to od razu gryzie! Gryzoń mały! Nic wodnistego nie przyjmuje - od razu wypluwa, krzywi się, kręci głową...

    sysiajaw: Dziewczyny ile wasze dzieciaki w wieku podobnym do Kini pija mleczka? Bo mi się wydaje że Kina mało pije

    A jakie mleczko masz na myśli?

    Od soboty dziwnie się czuję... Tak jakby wróciła mi choroba lokomocyjna z dzieciństwa... Tak mi nie dobrze w samochodzie się robi, że to szok! A jeszcze niech doły jakieś się trafią...?! Porażka!
    --
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeJun 26th 2013 zmieniony
     permalink
    Moje dziecie dzisiaj mnie zadziwilo... Rano spal prawie 1,5 h a jak na niego to cud. Od 13:30 do 14:30 znow spal.. ale pozniej juz nie.. Przed chwila go odlozylam do lozeczka, nawet cyca nie chcial, zasnal w 3 sekundy. Pewnie na godzinke bo ilez mozna nie jesc (jadl ok. 15, pozniej kolo 17:30 ze 3 lyzeczki deserku).
    I wogole juz wylazi z niego facet, bo podczas jedzenia robi sobie przerwe by sie cyckiem pobawic :devil:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.