Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorviolet_flower
    • CommentTimeJun 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Venus - tak, takie same mamy, gumowe wypełnione wodą:smile: gryzaczki chłodź wyłącznie w lodówce - nigdy w zamrażarce:wink: ja kładłam zwyczajnie na półę w lodówce i tyle

    Treść doklejona: 27.06.13 14:26
    Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich świętujących wczoraj i dziś dzieciaczków:flowers:
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    wszystkiego najlepszego dla dzieciaczkow!
    mam pytanie jest tu na 28dni watek o alergi pokarmowej? jak tak to prosilabym linka bo mam pare pytan a nie chce tu zasmiecac, bo musze przejsc na diete bo maly chyba ma jakas alergie
    -- [/url]
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    Milka idź do alergologa i zrób badanie z krwi u Kubusia, wyjdzie wynik dokładniejszy niż skórne.
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    bylam, kazala przejsc na scisla diete ale nie dopytalam o wszystko i mam pare pytan co do jedzenia, a co do testow to one u tak malych dzieci nie sa wiarygodne
    -- [/url]
  1.  permalink
    mam pytanie jest tu na 28dni watek o alergi pokarmowej? jak tak to prosilabym linka bo mam pare pytan a nie chce tu zasmiecac, bo musze przejsc na diete bo maly chyba ma jakas alergie

    http://forum.28dni.pl/discussion/2087/8/azs-alergia-pokarmowa-skaza-bialowa-i-inne-uczulenia-u-maluchow/#Item_25

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 27.06.13 20:03</span>
    Wogole to mnie zadziwia w jakiej dziwnej pozycji potrafia spac dzieci.. Dzisiaj Maks zasnal w pozycji pol siedzace, zlozony prawie jak kartka papieru, oczywiscie po chwili go rozlozylam normalnie ale mnie zadziwil ze tak mu bylo wogole wygodnie ;)
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/hylc.jpg/][/URL]
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    milka1984: bylam, kazala przejsc na scisla diete ale nie dopytalam o wszystko i mam pare pytan co do jedzenia, a co do testow to one u tak malych dzieci nie sa wiarygodne


    dziwny lekarz... mi nie kazała póki co niczego ograniczać w diecie, póki co pobrano Miśkowi krew na IgE całkowite i na skazę białkową, zobaczymy co wyjdzie
    Mimo wszystko idę z nim na badanie biorezonansem, kilka osób było i bardzo sobie chwali... no i testy wychodzą już u tak małych dzieci o ile miały styczność z alergenem :)

    Wstawiam link do badań u mnie w Łodzi (zobaczysz o co w tym chodzi), poszukaj pewnie u Ciebie też jest jakaś przychodnia która się tym zajmuje - myślę, że cena nie jest duża i warto spróbować :)
    testy biorezonansem
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    madziik - dzieki za linka
    sardynka - czy mozesz mi na priv napisac jakie badania z krwi mozna zrobic i jakie testy wychodza u takich maluchow bo przeraza mnie ta dieta

    Treść doklejona: 27.06.13 21:04
    oo patrze na cene, to 120zl to malutko, myslalam ze duuzo wiecej
    -- [/url]
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny Leszek ma katar, co mogę mu podać aby ułatwić oddychanie i żeby katar przeszedł??
    Leszkowi też pobrano krew i wyszło na co jest uczulony. Dziwne...
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    ale ja sardynka czytam wiekszosc negatywnych opini, ale bede myslec
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    Wszystkiego najlepszego dla świętujących dzieci :flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeJun 27th 2013 zmieniony
     permalink
    sysiajaw dzięki za odpowiedź :flowers:
    -- ;
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    sardynka85: U nas Misiek urodził się po prostu z małym ciemiączkiem, odstawiliśmy wit D3, póki co głowa rośnie w normie, więc taka jego uroda :)

    A u nas z kolei od początku było duże ciemiączko ale nikt nam nic o usg nie mówił :/
    .
    bari_87: Coś dla mam chłopaków

    U nas niestety stwierdzono wodniaczka :(
    Czekamy więc z nadzieją, że się jednak wchłonie.
    .
    No i najlepszego dla wszystkich świętujących maluszków!!!
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 27th 2013 zmieniony
     permalink
    bilia: U nas niestety stwierdzono wodniaczka :(


    Wiem jak wygląda, na szczęście nie groźny i życzę, żeby do roku się wchłonął.

    U nas za to są dwa wędrowniczki (jąderka:wink:)
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    Wszystkiego najlepszego dla miesieczniaków:flowers:

    Hope, przez Ciebie musiałam poszukać mojego porodu na przyszłych:devil::wink:
  2.  permalink
    Niunia jest chora. Byliśmy wczoraj u lekarza. Załatwiliśmy się chyba klimą w domu. Ja jakoś się trzymam, mąż od kilku dni kaszle. A niunie wzięło wczoraj w nocy. Przedwczoraj była bardzo marudna. W nocy nie mogła spać, kaszlała tak jakby się dusiła. Nosek też zatkany, lekarz ją osłuchał, gardełko czerwone. Na szczęście gorączki nie ma. Ale śmiać mi się chciało bo czarowała Pana doktora swoimi oczkami. Jak ją rozebrałam to takie minki do Niego słodkie robiła i zaczęła się uśmiechać jak ją badał. Była jak zwykle dzielna i w ogóle nie płakała. Wieczorem po kąpieli coś dziwnego się wydarzyło. Najpierw tak jakby zastygła w bezruchu i nagle zaczęła płakać a na twarzy pojawiła się wysypka, na policzkach i brodzie. Myślę że ją to swędziało, płakała aż godzinę. Z nowości to napiłam się kubusia malinowo jabłkowego i podejrzewam te maliny albo krople do nosa ją uczuliły. Po godzinie to zeszło a niunia zasnęła. Waży 5410g czyli w miesiąc przytyła 810 g to chyba ok.
    A dzisiaj kończy trzy miesiące:-)
    Pozdrawiamy i miłego dnia mamusie.
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    cytrynko, zdrowka dla coreczki
    czy ktoras z was miala problem z wrastajacymi paznokciami u duzych palcow u nog u dziecka? bo mojemu wrastaja strasznie i juz sa bable z ropkami i nie wiem jak mu moge pomoc, do lekarza dopiero moge w poniedzialek isc...

    Treść doklejona: 28.06.13 07:28
    a i wszystkiego najlepszego dla niej :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Wszystkiego najlepszego dla Natalii :flowers:

    Treść doklejona: 28.06.13 08:49
    A ja zaczęłam się zastanawiać jak moje piersi wytrzymają od 1 lipca, bo wracam do pracy. Chyba M mnie zawiezie nakarmię małą w samochodzie potem oni pojadą do domu i za 7 h po mnie przyjadą. Teraz Tośka co 1 lub 2 godzinki sobie podjada. Ni wiem czy brać laktator do pracy czy nie. No i jak M sobie sam z nią poradzi.
    --
  3.  permalink
    Rozumiem Twoj problem bo ja wracam 11 sierpnia i tez niewiem jak to bedzie z piersiami... niby planuje w sierpniu zakonczyc karmienie piersia bo pracuje na zmiany, ale chyba bedzie mi ciezko :(
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Dzień Dobry mamusie :wink:
    Po wtórze swoje pytanie:
    venus87: Dziewczyny Leszek ma katar, co mogę mu podać aby ułatwić oddychanie i żeby katar przeszedł??

    Bardzo proszę o pomoc! Chociaż jest już lepiej bo psikałam mu wodą morską i maść majerankową.

    bilia: U nas niestety stwierdzono wodniaczka :(

    Na pewno się wchłonie :hugging:
    bari_87: U nas za to są dwa wędrowniczki (jąderka)

    U Lesia też sobie wędrują, raz są na swoim miejscu a raz oby dwa w jednym, to źle?? powinnam iść z tym do lekarza??
    cytrynka251: Niunia jest chora

    Życzę dużo zdrówka dla księżniczki :kissing: Leszek też jest zakatarzony :sad:
    milka1984: czy ktoras z was miala problem z wrastajacymi paznokciami u duzych palcow u nog u dziecka? bo mojemu wrastaja strasznie i juz sa bable z ropkami i nie wiem jak mu moge pomoc, do lekarza dopiero moge w poniedzialek isc...

    O cholera :( może płucz rumiankiem lub wodą utlenioną, dobrze wyciąć. Ja też Lesiowi wycinam dobrze bo ma krzywe te paznokcie :shocked:
    acia20: Ni wiem czy brać laktator do pracy czy nie. No i jak M sobie sam z nią poradzi.

    Ta nie pewność jest najgorsza :sad: weź sobie laktator do pracy bo piersi Tobie eksplodują jak przez 7 h nie będą opróżniane.
    --
  4.  permalink
    Venus miałaś do lekarza iść i co?
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Idę ale później ryba bo Pani doktor przyjmuje od 12, dziękuję za pamięć :hugging:
    --
  5.  permalink
    A żeby katar zszedł musisz jak na razie częściej fridy używać
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Hej a ja już na poważnie się zastanawiam nad kupnem tego "Katarek" bo od tej fridy już za bardzo gardło mnie boli i mam wrażenie,że nie wszystko już wyciąga z noska to nie to co było jak wyciągałam Piotrusiowi gdy miał 2-3miesiące.Wtedy gluty ładnie mu wychodziły a teraz muszę się niezle namęczyć żeby cokolwiek wyszło.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Najlepszego dla Natalki!:clap: i zdrówka!:bigsmile:

    Venus - śniłaś mi się:jumping: Jechałyśmy razem autokarem i okazało się, ze masz rodzinę w tej wiosce co i ja:peace: i wysiadłyśmy razem i Ty zapaliłas papierosa:shocked: Ogólnie było ciekawie:bigsmile:

    Treść doklejona: 28.06.13 11:01
    Anula my tego urządzenia używaliśmy wcześniej, ale jak Kacperek zaczął się bać odkurzacza (tzn. przy włączeniu go już wiedział o co kaman:wink:) to nie dało się wyciągać mu nic. Tak się kręcił. I zpowrotem przeszliśmy na Fridę, ale najpierw używamy soli morskiej Disne mar i wszystko wychodzi super:bigsmile: Może my mamy kiepski odkurzacz...? Nowy, ale jakoś kiepsko ciągnie, ze długo nam się schodziło odciąganie i Kacper się denerwował zaraz...
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Dii: Venus - śniłaś mi się Jechałyśmy razem autokarem i okazało się, ze masz rodzinę w tej wiosce co i ja i wysiadłyśmy razem i Ty zapaliłas papierosaOgólnie było ciekawie

    He he może coś w tym jest :devil: hihihi. To kiedy razem się wybieramy na wioskę ? :bigsmile:
    --
  6.  permalink
    Czy jak maly sie dzwiga do siadu, lapie za szczebelki i siada albo we wozku tez sie podciaga i siada zadowolony to moge go juz zaczynac sadzac?? Dodam ze nie siedzi stabilnie bez podparcia, wiec niewiem czy czekac az zacznie siadac stabilnie czy go asekurowac do siadu. On sie denerwuje jak nie umie sie sam podniesc :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    madziik wg mojej pani ortopedy możesz sadzać, ale wg tutejszej opinii chyba nie. On sam musi sobie radzić. Jak usiądzie to będzie siedział:smile: Ja Kacpra sadzam ale opartego o mnie - zawsze jest oparty o coś albo jakoś go podpieram. W wannie np. sam mi siada i kiwa się na boki i nie ma siły, żeby go położyć! Więc go podtrzymuję , żeby na boczki nie leciał.

    Treść doklejona: 28.06.13 11:28
    Venus - kiedy chcesz:bigsmile:

    Treść doklejona: 28.06.13 11:31
    Ach zapomniałam podziękować dziewczynom za pomysł ze śliwką:bigsmile: Dałam przedwczoraj Kacperkowi śliwkę (ze słoiczka) i wczoraj rano już nie było plasteliny tylko standardowa rzadka kupka, a więc puściło:bigsmile: Potem tez ładnie się wypróżniał i dzisiaj tak samo:bigsmile: A więc dziękuję:kissing:
    --
  7.  permalink
    No wlasnie Dii, sama niewiem juz co robic, On o wiele szczesliwszy jak mu "pomoge" usiac, taki radosny, a jak sie dzwiga i pada z impetem na plecy to widze u niego zdenerwowanie ;)
    --
    •  
      CommentAuthormisia-ludek
    • CommentTimeJun 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Witam kochane. My już bo długim spacerku, na którym Wojtuś spał 40 minut raptem, a potem gryzł smoka i spokojnie leżał. Maja obok jechała rowerem:bigsmile:
    Znalazłam przyczynę marudzenia (oprócz skoku), a mianowicie widać górną lewą jedynkę, co ciekawe pani dr w zeszłym tygodniu stwierdziła, że długo jedynek górnych nie będzie bo dziąsła nie są opuchnięte, a tu widać kreseczkę teraz i dziąsło nie jest opuchnięte.
    Wszystkiego najlepszego dla Natalki, a przede wszystkich zdrówka:flowers::flowers::flowers:

    Venus ja 3 razy dziennie na minutkę przed odciągnięciem psikam Euforbium S po jednej dawce do każdej dziurki, a tak to też solą morską, ponadto częste kładzenie na brzuszku powoduje, że glutki wypływają i łatwiej je potem odciągnąć

    Treść doklejona: 28.06.13 12:01
    Maja właśnie układa puzzle na podłodze, a Wojtuś gibonuje i pełza do niej, no i oczywiście chce "zjeść" puzzle. Jak go odsuwam to się denerwuje i płacze a Maja się cieszy, że brat chce się z nią bawić:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 28th 2013 zmieniony
     permalink
    miadziik ja tez Kacperka czasem podciągnę do siadu, ale rzadko. I też się cieszy jak szalony:bigsmile: I zabawę wymyśliliśmy, że ja go łapię za palce, od sam się odciąga i nagle puszcza i się cieszy i tak w kółko, więc fajnie. A może spróbuj go czymś zainteresować. Albo niech ćwiczy. I ciesz się z nim jak pada na plecy to może uzna to jako zabawę:tongue:

    Treść doklejona: 28.06.13 12:03
    misia-ludek: widać górną lewą jedynke

    No brawo!:clap:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Cytrynka251 żeby ulżyć małej z tym katarem, noś ją w pionie jak najwięcej. Posmaruj pod nosem maścią majerankową, a z suszonego majeranku zrób inhalację. Zagotuj litr wody, wsyp dwie czubate łyżki suszonego ziela i pogotuj chwilę. W dzień chodź w pobliżu tego wywaru, a na noc połóż garnek tam gdzie śpi. Naprawdę pomaga :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Dziewczyny Kinia wczoraj na swoje 9-miesięcy wreszcie sama bez niczyjej pomocy z pozycji do czworaków usiadła!!!! :crazy::crazy:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 28.06.13 12:40</span>
    i teraz co chwilę zastaje ją siedzącą, spodobało jej się :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    wiem ze to co napisze spotka sie z dezaprobata ale jak czytam ze dzieci 7 czy 8 mies nie podciagacie do siadu, to strasznie sie dziwie. rozumiem ze nie powinno sie tego robic 3 czy 4 mies dzieciom, choc moj jak mu daje rece sam sie podciaga i mi fizjo powiedziala ze to cwiczenie nie zaszkodzi o ile sie go nie sadza do zabawy. w ten sposob wiec cwiczymy - to co dii pisze ze on sie podciaga i pada na poduszki na plecki i sie zaciesza, no ale moj ma niecale 4,5 mies. dlatego jest to dla mnie nie malym szokiem ze niektore z was maja obawy co do podciagania czy sadzania 7 czy 8 miesieczniakow. to tylko taka moje rozwazania bo pierwszy raz na tym forum slysze o calkowitym zakazie takich zabaw i cwiczen. moze to dlatego dla mnie dziwne, ze w moim otoczeniu dzieci 8 mies zawsze siadaly same i siedzialy calkiem stabilnie, a mam teraz w otoczeniu 6 okolo roczniakow. mnie sie wydaje, ze od pol roku to takie cwiczenia (wiadomo nie sadzanie do zabawy) nie zaszkodza.

    a my dzis cwiczylismy obroty na plecki i na brzuszek w oparciu o filmik instruktarzowy i malemu juz tylko ciut musze pomoc na bok go przewrocic a potem sam dokancza obrot, wiec jestem z niego dumna. niestety przy tych cwiczeniach polowa zawartosc poprzedniego posilku wyladowala na macie :( kiedy on przestanie ulewac, bo ciezko cos z nim na brzuchu cwiczyc jak nawet godzine po posilku tyle zwraca :(

    sysiajaw - gratulacje dla Kini :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    sysiajaw - gratulacje dla Kini :)


    dziękujemy :cool:

    moja też jeszcze potrafi ulać jak się za dużo na brzuszku bawi, a jak ktoś nią tarmosi o najpierw się pyta kiedy jadła.. bo wie, że się skończy za chwilę ulaniem, ale czasem po 1h też uleje
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    venus87: U Lesia też sobie wędrują, raz są na swoim miejscu a raz oby dwa w jednym, to źle?? powinnam iść z tym do lekarza??


    Pytałam o to lekarza i do 1 roku życia to normalne, tylko obserwować czy na dłużej nie znikają:wink:
    --
  8.  permalink
    Dziękujemy za życzenia:wink:
    Penny wypróbujemy ten majeranek. A tak w ogóle to moja niunia chyba symuluje chorobę. Bo tak nie wygląda chore dziecko:wink: Zdjęcia na odpowiednim wątku.
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Milka mój Lesiu też chce się sam podciągać, łapie Go za rączki aby się pobawić a On zaraz chce do góry, oczywiście nie daje rady więc Go biorę i na kolana sobie Go siadam. Lekarka powiedziała, że dobrze robię i, że prawidłowo się rozwija, oczywiście powiedziała, żeby nie codziennie i nie co chwile. Tylko tyle aby ćwiczyć...

    Treść doklejona: 28.06.13 15:19
    bari_87: Pytałam o to lekarza i do 1 roku życia to normalne, tylko obserwować czy na dłużej nie znikają

    Dziękuję :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 28th 2013 zmieniony
     permalink
    DZIEWCZYNY PORAŻKA!!!
    6 ZĄBEK NAM WYRÓSŁ!!!:tooth:
    Wszystko ładnie pięknie, ale to czwarty ząb w ciągu 2 tygodni!!! :shocked: Nie za szybko?!
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Dii: Wszystko ładnie pięknie, ale to czwarty ząb w ciągu 2 tygodni!!! :shocked: Nie za szybko?!


    Chyba nie za szybko:wink: u koleżanki syna wychodziło kilka na raz. Ciekawe jak to bedzie u nas, mam wrażenie że to już tuż tuż...
    --
  9.  permalink
    Dii no to pięknie! aż czekam kiedy u na tak się rozkręci - na razie tylko dwie dolne jedyneczki:smile: to mówisz, że potem to już hurtem idzie?:wink:
    --
  10.  permalink
    kiedy on przestanie ulewac, bo ciezko cos z nim na brzuchu cwiczyc jak nawet godzine po posilku tyle zwraca :(
    - Maks dalej zwraca przy turlaniu nawet posilek sprzed kilku godzin :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormisia-ludek
    • CommentTimeJun 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: Nie za szybko?!

    Majce wyszły 4 w ciągu 7 dni, tyle, że to były czwórki i trójki bodajże, więc nieco później. Każde dziecko inne. Maja między dolnymi a górnymi jedynkami miała 4 miesiące przerwy a Wojtusiowi idą szybciej, więc możliwe:wink:

    Treść doklejona: 28.06.13 18:14
    Skopiowałam z notatek jak wychodziły Majce ząbki z datami
    Pogrubiłam te co wychodziły hurtem:
    Zębolki Majeczki
    02.10.2009 – dolna prawa jedynka;
    08.10.2009 – dolna lewa jedynka;
    28.01.2010 – górna prawa jedynka;
    10.02.2010 – górna lewa jedynka;
    26.03.2010 – górna prawa dwójka;
    28.03.2010 – dolna lewa dwójka;
    19.04.2010 – górna lewa dwójka;
    01.05.2010 – dolna prawa dwójka;
    22.07.2010 – dolna lewa czwórka;
    12.08.2010 – dolna prawa czwórka;
    16.08.2010 – górna prawa trójka i górna prawa czwórka;
    21.08.2010 – górna lewa czwórka;

    17.09.2010 – górna lewa trójka;
    12.10.2010 – dolna prawa trójka;
    28.10.2010 – dolna lewa trójka;
    ok. 1-4.07.2011 – obie dolne piątki;
    13.10.2011 – górna prawa piątka;
    24.11.2011 – górna lewa piątka – mamy komplet:-)))
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 28th 2013 zmieniony
     permalink
    no nam dwie pierwsze jedynki wyszły w 6 m-cu a kolejne teraz poleciały. A już widzę napuchnięte dziąsełka na górze i zaraz będą maszerowały dwójki!:wink:
    U nas tak:L
    17.04.2013r. – 1 ząbek !!! (dolna lewa „1”)
    22.04.2013r. – 2 ząbek !!! (dolna prawa „1”)
    12.06.2013r. – 3 ząbek (lewa górna „1”)
    19.06.2013r. – 4 ząbek (prawa górna „1”)
    22.06.2013r. – 5 ząbek (lewa dolna „2”)
    28.06.2013r. – mamy 6 ząbka :) (prawa dolna „2”)

    A więc widzę, że to norma:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    U nas wyszły 4 praktycznie na raz:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Dziewczyny co zrobić z pękniętym odciskiem na stópce pod paluszkiem dużym u Kacperka? To go boli od wczoraj i jak staje na tej nóżce to mu przeszkadza i krzyczy:cry:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Milka, zrob małemu cieplej wody z szarym mydlem. może po takiej kapieli nozek lekko ponaciskać te babelki z ropa,zeby ropa znalazła ujście (mojej malej tez robiłam tak,bo miała rope ). Jeśli masz w domu rivanol to możesz delikatnie przetrzeć wacikiem,bo to odkarza. Albo octaniseptem. Nam lekarka zapisala bactroban i smarowałam kilka dni. Paznokcie u nog musisz obcinac na prosto i czasami nic tam nie wycinaj z tego kacika,bo tylko gorzej się zrobi. Tylko te skorke odchylaj w bok.
    Dii, a skad u maluszka taki odcisk? Może to jakiś pęcherzyk?
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJun 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Chciałabym was poinformować, że po moim ostatnim apelu kogoś ruszyło sumienie i zwrócił mi moją kochaną dziewczynkę a zabrał rozwrzeszczanego bachora:-) Lusia jest taka jak wcześniej, zauważyłam tylko nieznaczną zmianę w
    uzębieniu:-):-P
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Dii, a skad u maluszka taki odcisk? Może to jakiś pęcherzyk?

    W sumie to nie wiem. Zrobiło mu się podczas stawania na tej nodze. To ta prawa, którą stawia prosto i odgina paluszki, bo lewą nóżkę na na bok i nie ma mowy o zadarciu...
    On tak staje:



    To co to może być?
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink

    On tak staje:


    pewnie odcisk mu się zrobił?
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Peppermill: Chciałabym was poinformować, że po moim ostatnim apelu kogoś ruszyło sumienie i zwrócił mi moją kochaną dziewczynkę a zabrał rozwrzeszczanego bachora:-) Lusia jest taka jak wcześniej, zauważyłam tylko nieznaczną zmianę w
    uzębieniu:-):-P


    To teraz przeszło na moje dziecię :devil: kto chętny dalej?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.