Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    Dii a to czasem nie jest skok?!
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    Misiek na cycku robi kupę raz na 2-3 dni... ale za to jaką :rasta:

    Zadzwoniłam dzisiaj do poradni i tak jak się spodziewałam IgE i test na skazę białkową ujemne... czekam aż skończy syropek i zapisuję nas na testy biorezonansem (chociażby z czystej ciekawości)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    sysia miałam wrażenie, że dopiero się skończył... mamy 48 tydzień, o ile dobrze liczę! Porażka!:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    Dii: mamy 48 tydzień, o ile dobrze liczę! Porażka!:devil:

    niemożliwe! My mamy 41 :)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    Dii u was teraz gdzieś 34 tydzień. To wypada skok.
    U nas też tragedia. Zuzia marudna jak nigdy. Ciągle popłakuje. Wystarczy, że przekroczę próg pokoju w celu oddalenia się na chwileczkę i jest płacz. I wynika z tego wszystkiego, ze u nas tez skok.:confused:
    --
  1.  permalink
    U mnie sie chyba dopiero skonczyl bo maly w koncu potrafi sie troche sam zabawic bo tamten tydzien to byl istny horror :neutral:
    --
  2.  permalink
    Dii to chyba skok jest, bo u nas to samo...a między Jasiem a Kacperkiem tylko 2 tyg różnicy...

    Treść doklejona: 02.07.13 18:50
    Dii czyli macie jakoś 37-38 tydzień...
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    Dii, u nas to samo. Modlę się, żeby kiedyś przeszło...
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    Dziewczyny bardzo fajny temat poruszylyscie o zasypianiu i niepokojach naszych dzieci. My właśnie jesteśmy po wizycie u teściów i po prostu do nerwów mnie doprowadzała metoda teściowej na uspokojenie Marceliny tj. włożenie do wózka i bujanie. Od razu ją wyjmowałam i przytulałam, bo nie wiem co by miało jej dać samotne leżenie w wózku. Ogólnie teściowa zła nie jest, ale tym mnie akurat wkurzała. Co do zasypiania to ja musiałam przestawić własne myślenie o dziecku, bo też chodziłam sfrustrowana, że dziecko nie chce zasnąć wtedy kiedy ja chce i w taki sposób jak mi sie podoba. Poczytałam o RB i zrozumiałam parę rzeczy. Teraz staram sie wsluchiwac w potrzeby dziecka i być dla niej. Jest mi o wiele łatwiej, bo nie mam co do niej oczekiwań, których nie mogła spełnić.
    Mam jaszcze pytanie, kiedy Wasze dzieci zaczęły się uśmiechać do Was? jak już pojawił sie uśmiech to powtarzał się często? i jeszcze zastanawiam się czy to normalne że Marcelina jak leży to odgina głowę w prawo i wpatruje sie w jeden punkt? Przed oczami nie ma niczego ciekawego a ona się ciągle tak patrzy. Trochę mnie to niepokoi:(
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJul 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    U nas M sobie radzi z Tosią dzielnie, tylko trochę martwi mnie to że mało je jak jestem w pracy (7 godzin), bo wczoraj zjadła 80 ml a dziś 40 ml kaszki z butelki. Na razie to wygląda tak że M odwozi mnie do pracy mała je w samochodzie a potem po mnie przyjeżdżają i mała od razu je w samochodzie. Wczoraj jak mnie dorwała to przez całe popołudnie nie chciała ze mnie zejść. Dziś już jest lepiej bo nawet sama na macie się pobawi, a raczej przyturla mi się pod nogi, ale nie domaga się aby być cały czas u mnie na rękach. Mam nadzieję, że szybko Tośka zaakceptuje nową sytuację i będzie więcej jadła jak mnie nie ma, bo potem rzuca mi się na pierś i za raz ulewa i od nowa trzeba się karmić. Dziś już podobno nie płakała jak mnie nie było tzn miała jeden gorszy moment jak to M określił. Wczoraj była bardziej płaczliwa, ale wczoraj musieli trochę po miecie pojeździć.
    Mam nadzieję że Tośkę da się jak najdłużej karmić piersią, ale przez te 7 godzin co nie ma Tośki to nie zbiera się jakoś mega dużo tego pokarmu. Fakt że jak na chwilę wypuści pierś bo nie nadąży już łykać to leci jednym strumieniem i nie da się zatrzymać, ale wkładki do piersi są nienaruszone tzn suche.
    --
  3.  permalink
    Fajny bobas ;)
    http://wiadomosci.onet.pl/wideo/ma-dopiero-szesnascie-miesiecy-a-plywa-jak-zawodow,132194,w.html
    Maks dzisiaj tez dal czadu, zasnal 20:40, oczywiscie bez kolacji, a jadl o 17. Jak tu nazwac mlodego "niejadkiem" ;)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    Misiek przybrał jedynie 30g w tydzień, także masakra :/
    --
    •  
      CommentAuthorbeagraf
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    akirka: metoda teściowej na uspokojenie Marceliny tj. włożenie do wózka i bujanie

    ha! a u nas czasami ta metoda jest jak znalazł. Syn, w przeciwieństwie do jego starszej siostry, nie jest "przylepa". Są sytuacje że widzę że zmęczony ale na rekach, przy cycku jest nerwowy.Często w tle harmidrzy siostra itp. a to nie ułatwia. Wkładam go wtedy do gondoli, on zaczyna gadać do swojego dinozaura i tak się wycisza i zasypia. widzę że on czasami potrzebuje się właśnie tak odciąć od zewnętrznych bodźców a umieszczenie go w gondoli daje taką możliwość.
    -- Ona 2010, On 2013 :-)
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    akirka: Mam jaszcze pytanie, kiedy Wasze dzieci zaczęły się uśmiechać do Was? jak już pojawił sie uśmiech to powtarzał się często? i jeszcze zastanawiam się czy to normalne że Marcelina jak leży to odgina głowę w prawo i wpatruje sie w jeden punkt? Przed oczami nie ma niczego ciekawego a ona się ciągle tak patrzy. Trochę mnie to niepokoi:(

    Mój Leszek jak miał miesiąc może półtora jak zaczął się uśmiechać ( świadomie ). Leszek się często też patrzy w jeden punkt i się śmieje, gada itp. Mówi się, że dzieci takie małe widzą aniołki do których się uśmiechają więc zawsze się Go pytam jak zauważę takie coś: Kogo tam widzisz kochanie?? pra babcie czy pra dziadka?? a może kogoś innego?? ale też każda, nawet najmniejsza rzecz może zainteresować dzidzie więc się nie martw. Gratuluję zmiany nastawienia do córeczki i zrozumienia, że to my jesteśmy dla dzieci naszych a nie one dla Nas. Ja też tak miałam na początku ale też przeczytałam artykuł w necie i dużo zrozumiałam, teraz o wiele łatwiej jest mi Leszka zrozumieć i wsłuchać się w jego znaki. :wink:
    --
  4.  permalink
    Maks dlugo rozmawial z aniolkami. Czesto budzil sie kolo 7, pogadal, poogladal, "pobawil sie" i szedl znow spac, nawet nie musialam do niego wstawac ;) Teraz wiekszy juz "nie taki glupi" :P Jak sie zbudzi od razu wola by do niego przyjsc. Wogole moj maly skubaniec polubil siedzenie tak, ze go nie szlo polozyc we wannie i glowy umyc bo od razu sie denerwowal i ciagnal do siadu.
    Sam nie siada ale posadzony potrafi juz dosc dlugo siedziec wiec mysle, ze niedlugo opanuje sztuke siedzenia :)
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    madziik1983: Sam nie siada ale posadzony potrafi juz dosc dlugo siedziec wiec mysle, ze niedlugo opanuje sztuke siedzenia :)

    :clap::clap:
    A gdzie jest Twój suwaczek??

    Treść doklejona: 02.07.13 22:08
    A jest :bigsmile:
    --
  5.  permalink
    A gdzie jest Twój suwaczek??
    - zaraz zrobie jakas fotke :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 02.07.13 22:17</span>
    no i dalej fotka sie nie wyswietla :(
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    Dziewczyny nie było mnie cały dzień... Nie dałam rady przy tym małym skokowcu. I faktycznie pomyliłam się z tymi tygodniami. Chodziło mi o 37-38 :wink:
    Dzisiaj znowu porażka! Cały dzień marudzenia, jęczenia, nie wiadomo o co chodzi. Ale tacie wynagrodził Kacperek tą część dnia spędzoną razem - powiedział TA-TA :crazy: i dalej jest niegrzeczny. JESZCZE NIE ŚPI!!!:devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    Bari - super Kacperek sie przemieszcza :))

    Dii - moze to jednak skok?

    My juz po powrocie w PL. Bylo fajnie. Niestety Karolkowi wychodzily zabki. Wyjechalismy z 3, wrocilismy z 7 :( I to te 4 wyszly w przeciagu tygodnia i 2 dni.:devil: Mam nadzieje, ze narazie przystopuja.

    Jestem dzis padnieta i zaraz lece spac.

    ps. Karolek od miesiaca nie przytyl nic. Kilka dni temu u pediatry wazony 8,800kg i dlugi 75cm.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    madziauk: Wyjechalismy z 3, wrocilismy z 7

    :shocked: Polska sprzyja wychodzeniu ząbków :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    dii - zycze cierpliwosci do malego skokowca, nam ostatni skok tez dal popalic, bylo tydzien jeczenia, marudzenia i rączki rączki i rączki, teraz na razie jestesmy w fazie super humorku z wyjatkiem zasypiania wieczornego, wczoraj znow ponad godzina usypiania - cyc i odkladanie i cyc i odkladanie w koncu zasnal ale... zrobil mamie dzis prezent i pospal od 20.30 do prawie 5.30!! malo tego o 6.15 zasnal i nadal spi!! a juz ostatnie 4 dni wstawal 7.00 i ani chwili dluzej. wiec sie dzis wyspaplam cudownie.
    sardynka - a podejrzewasz z czym zwiazane sa u was takie male przyrosty, ja to sie zalamywalam jak byly dwa tyg ze po 90g przybieral a teraz tak mi koksuje ze nie wiem skad - kolejny tydzien 220g i z 20 centyla skoczyl do 60. tak jak jeszcze miesiac temu myslalam ze nie podwoi wagi urodzeniowej do pol roku tak teraz widze ze raczej na pewno podwoi. A Miki nie chce ci jesc? mojegmu sie odmienilo i je calkiem niezle, moze dlatego ze ja wyluzowalam i karmie go calkowicie na zadanie nie patrzac czy jadl 1,5g wczesniej czy 3g no i z dwoch piersi wiec u nas to recepta na sukces.
    Madziauk - gratulacje tylu zabkow, ja juz drże jak to moj maly bedzie przechodzil
    moje szalone dziecko odmawia lezenia na brzuchu w wanience, co go daje na brzuch to nogi pod siebie i fik juz siedzi, maly cwaniak
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    Milka no lekarka podejrzewa, że to wina alergii właśnie... a ja już sama nie wiem :/ 23.07 mamy znowu wizytę u gastroenterologa to zobaczymy jak wtedy będzie z wagą...
    A Misiek je całkiem sporo jak na moje oko (wiadomo, że ciężko ocenić ile dokładnie zje z piersi)

    A poza tym to zastanawiam się czy jechać z teściami na wakacje nad morze (ja sama z Misiem, bo P. po pierwsze ma ciężko z urlopem, po drugie chce pilnować budowy), myślicie że to dobry pomysł czy poroniony? :cool:
    --
  6.  permalink
    sardynka85: czy jechać z teściami na wakacje nad morze


    Jeśli szykuje się fajny wypoczynek, a i teściów masz w porządku i dobrze się dogadujecie to czemu nie?:wink: ja wiem, że ze swoją teściową to bym nawet dwóch dni na żadnych wakacjach nie wytrzymała:wink:
    --
  7.  permalink
    Polska sprzyja wychodzeniu ząbków
    - czy ja wiem, my w sobote 8 miesiac i nadal nic :D
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    Witam się po przespanej "w miarę" nocy. Kacper poszedł spać w końcu ok. północy, ale za to obudził się o 9 :bigsmile:(nie mówię oczywiście o przerwach na karmienie)
    Narazie jest spokój. Zaraz jedziemy do dziadka i prababci - zobaczymy jak tam się zachowa...
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    Dzień Dobry :wink:
    Leszek zasnął o 21:00 a obudził się o 7:00 oczywiście o 4:30 jedzenko :smile: jak wstał o 7:00 to godzinę później zasnął i spał do 9:30 :smile: więc jestem wypoczęta :bigsmile: Jutro idziemy na drugie szczepienia :cry: kupiłam specjalne plastry, które przykleja się na miejsce ukłucia aby nie czuł wkłucia bo znieczula :smile: 3 plastry 35 zł :shocked:
    Dii ucałuj Kacperka :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    Venus, daj znać czy podziałały, bo u mnie szczepienia są w piątek.
    Ja nie wiem jak to jest, ale moja w nocy nad ranem co godzinę chce cyca, nie smoka, tylko mleczko, popije bo słyszę przełykanie i zasypia, i tak o godz. 2, 4, 6, 7, 8. Szok. Nie wiem czy to normalne.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    popije bo słyszę przełykanie i zasypia, i tak o godz. 2, 4, 6, 7, 8.

    U mnie też tak jest. Mała śpi ładnie od 20 do około 3, a potem biorę ją do siebie do łóżka i śpi już ze mną, bo co godzinę chce cycusia. A nie dałabym rady wstawać tak co chwilę. I w sumie to praktycznie do 8 jeszcze śpi.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.07.13 10:51</span>
    Venus daj koniecznie znać czy to działa. Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Ja też bym się zaopatrzyła, bo u nas po szczepieniu jest straszny krzyk.
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    Dzięki Kasia, właśnie nie wiedziałam czy to normalne. U mnie od 4 śpi ze mną, tzn z nami :)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    venus87: Dii ucałuj Kacperka

    :kissing:
    --
  8.  permalink
    Dii od nas też ucałuj Kacperka:smile:

    no to widzę, że nie tylko u nas ze spaniem jest jakaś masakra...w dzień ostatanio drzemek brak (max 30 minut, do godziny), więc dziecko jest pod wieczór niemożliwe ze zmęczenia...już nawet na spacerach w wózku prawie w ogóle nie śpi...a w nocy śpi od 21-22 do 2-3, później przenoszę Go do naszego łóżka i budzi się co godzinę:/nie jest głodny, bo gdy zrobię mleczko to nie je, tylko popija wodę, albo po prostu jęczy i się przebudza:confused: trochę mnie to martwi, że on tak niespokojnie śpi...trwa to już ładnych kilka tygodni, więc jestem chronicznie niewyspana:/nie wiem może, pójdę z nim do lekarza, bo normalne to chyba nie jest....
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    U nas też masakra ze spaniem. Majka usypia ostatnio 22-23, a w nocy się budzi sryliard razy ;/ Dzisiaj obudziłam się mega niewyspana i mi się oczy cały czas kleją, bo budziła mi się co chwilę i jęczała, łapała cycka, kwiliła, puszczała i znów łapała. A ja miałam wrażenie, że budzi mi się co pół godziny. Jakiś koszmar.
    --
  9.  permalink
    Hej mamusie :)
    to i tak macie dobrze, że macie czas coś napisać. Ja odkąd urodziła sie Zosia to raczej tylko czytam niż piszę.
    U nas masakra z ząbkami zaczęła się po 3 miesiącu, po skończonym 7 wyszły tylko dwa i tak jest do dziś.Codziennie mam przeprawę z jedzeniem, bo mała nie chce jeść, za to w nocy ciągnie mleko co 3 godziny. W dzień też marudzi mało śpi, generalnie podpieram się nosem.
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeJul 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    sardynko- podczytuje wątek, i nie wiem na ile te testy biorezonansu sa wiarygodne, ja mialam robione
    je jakies 20 lat temu i wyszlo mi uczulenie na wszystko po kolei...na gluten, na nabiał itp
    probowano mnie odczulac...elimonujac po kolei te produkty, wiec dietka byla
    ale bez skutku, alergia skorna nadal byla....rodzice wydali mnostwo kasy....
    a uczulenie przeszlo (samo ?)po paru latach

    http://segritta.pl/nie-daj-sie-nabrac-na-biorezonans/- tu atrykul..choc pisany przez laika
    nie wiem co nauka na biorezonans
    --
  10.  permalink
    Sardynko, zgodzę się z violet. Jeśli masz spoko teściów to bym pojechała. Ja bym z moją teściową nie wytrzymała. Ogólnie jest spoko. Ale myśli chyba, że Lenka to jej dziecko i chce je wychowywać po swojemu... :neutral::confused:
    -- [/url]
  11.  permalink
    Venus koniecznie daj znać jak się sprawiły plastry.My idziemy dziś na szczepienie na 14:30 już czuję że będie masakra...ostatnio płakała prawdziwymi łezkami
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    Dam znać na 100%%. Domi daj znać jak tam Amelka :sad: pewnie już płacze maleństwo :sad: nazwa plastrów to: EMLA PLASTER. Zobaczymy czy takie dobre.
    --
  12.  permalink
    No hej my po szczepieniu...Poszłyśmy na piechotkę z wózkiem bo jeszcze do sklepu i banku chciałam wstąpić...Strasznie płakała ,piszczała wręcz podczas kłucia a później żaliła się cały czas .Po jakimś czasie znów przypomniało jej się i w paniczny płacz i tak w kółko...moje biedactwo:cry::cry::cry:Wyszłyśmy z przychodni chciałam ją do wózeczka włożyć a ta w pisk serce pękało aż myślę, kurcze nie dojdę z nią do domu na rękach i jeszcze prowadząc jednocześnie wózek ...Zadzwoniłam po tatusia który szybko przyjechał na ratunek córusi.W domku pożaliła się okropnie tatusiowi,daliśmy jej czopek i ululałam ją teraz śpi....Moja niunia mała
    Wzrost 74cm
    główka 43cm
    kl.piersiowa 40 cm
    waga 7100
    Nie wydaje Wam się że wzrost jest dziwny???Nawet wychodzi poza skale siatki centylowej czyli poza 97 centyl
    Jak Wam się wydaje dobre ma te parametry?
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    Dam znać na 100%%. Domi daj znać jak tam Amelka :sad: pewnie już płacze maleństwo :sad: nazwa plastrów to: EMLA PLASTER. Zobaczymy czy takie dobre.


    dobre, nawet bardzo, używałam jak córka miała na buźce usuwane mięczaki, dzięki nim jakoś to przetrwaliśmy

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.07.13 15:31</span>
    Wzrost 74cm
    główka 43cm
    kl.piersiowa 40 cm
    waga 7100
    Nie wydaje Wam się że wzrost jest dziwny???Nawet wychodzi poza skale siatki centylowej czyli poza 97 centyl
    Jak Wam się wydaje dobre ma te parametry?


    Dobre a nawet bardzo... jest po prostu długa :wink:, będzie pewnie wysoka... moja pierwsza córa taka była i jest do tej pory.. wzrost 97 centyl i waga też.. z kolei Kinia jest okruszkiem bo waży dopiero 7500 widocznie będzie szczupła
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    dominiczka - a mnie sie wydaje ze powinno byc 64cm mierzone od glowki do piety a nie do palcow... moj Kubus wazy 7300 i 65cm i lekarka mowila ze i tak jest dlugi, proporcjonalny, obie te wartosci to ok 60 centyl. u ciebie jakby miala 74cm to bylaby chudziutka wg mnie, a jest taka? osobiscie mnie sie nie wydaje ze taki wzrost u 3,5mies dziecka jest mozliwy, zmierz ja sobie na oko wdomu, bedziesz wiedziala czy blizej 64cm czy wiecej, ja stawialabym na 64cm
    -- [/url]
  13.  permalink
    ok już mierze chwila:)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.07.13 15:44</span>
    zmierzyłam mierząc na płasko do pięty wychodzi mi 66 cm mąż potwierdza
    a mierząc tak samo tylko główkę do szyjki i od szyjki do zgięcia w kolanku a potem do pięty to wychodzi 74 właśnie to jak ma być?
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    zmierzyłam mierząc na płasko do pięty wychodzi mi 66 cm mąż potwierdza
    a mierząc tak samo tylko główkę do szyjki i od szyjki do zgięcia w kolanku a potem do pięty to wychodzi 74 właśnie to jak ma być?


    właśnie ze względu na to że ciężko zmierzyć niemowlaka ten wzrost jest tylko orientacyjny, na prosto to też nie jest dobrze bo niemowlak ma podkurczone nóżki więc też jest niemiarodajne, zazwyczaj mierzy się tak jak właśnie zmierzyłaś po krzywiznach. Tak na prawdę zmierzyć dziecko dokładnie będzie można jak samo stanie
    --
  14.  permalink
    no pewne tak wzrost swoją drogą waga swoją:bigsmile:Grunt że pięknie przybrała:bigsmile::bigsmile:Wydaje mi się że dużo trochę waży ile ważyły wasze dzieciaki w tym wieku?
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    no pewne tak wzrost swoją drogą waga swoją:bigsmile:Grunt że pięknie przybrała:bigsmile::bigsmile:Wydaje mi się że dużo trochę waży ile ważyły wasze dzieciaki w tym wieku?


    Julia 7450g a Kinia 4740g...
    --
  15.  permalink
    Maks wazyl 5500
    A co do budzenia co 1-1,5 h to Maks tez mial taki okres, istna masakra byla, co chwile chcial do piersi. Przeszlo mu. Teraz juz wrocil do normy swojej. Ale jak upaly to sie budzi czesciej bo mu sie pic chce i mu wode daje.
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    dominiczka - ja mierzylam jak lezy na pleckach nie po krzywiznach, a jakie ubranka ci mala nosi? juz 74? Kubus wazyl jak mial 3,5 mies 6000 ale teraz w miesiac i tydzien przykoksowal 1300!! 7100 moj maly wazyl jak mial 4m1t takze twoja to chyba taka duza jest ale i dluga, fajnie ze ci ladnie przybiera :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    Mój ważył 5950, dziś byłam go zważyć i jest 8400. Co do spania u nas też masakra Kacper "zasnął" przed 2, a obudził się 5:25:devil:
    Nie wiem co się dzieje ale albo to ząbki albo wysypka którą dostał go swędzi.:angry::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Dominiczka moja mala do 8msc miescila sie w 97 centylu wagowo a wzrostowo jest ponad siatke.Obecnie wiecej ruchliwa i pali kalorie wiec obecnie miesci sie w 80 centylu.
    .My dzisiaj zaliczylismy lekarza bo mala od wczoraj strasznie ciezko oddycha i tak glosno.Przepisal jej syrop na astmetyczne problemy oddechowe i globulki homeopatyczne.Mam nadzieje ze to tylko wydzielina jej zalega w oskrzelach a nie jakas alergia.
    Oktawia wazy 10 kg i ma 82 cm.
    U nas nocki tez masakra bo znow cos sie malej odmienilo i chodzi spac o 23 ale za to poobiednia drzemka trwa nawet do dwoch godzin.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  16.  permalink
    Maks na hustawce
    http://youtu.be/994Aw4UxzLo
    Niewiem czy tutaj dawac czy na nasze dzidzie :)
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    a moje dziecko zasnelo dzis o 19.30 pierwszy raz w zyciu, tylko ze usnal oczywiscie przy cycu i malo co zjadl wiec wroze szybka pobudke, bardzo jestem ciekawa ile przespi po tak kiepskim jedzeniu i idac tak wczesnie spac

    Treść doklejona: 03.07.13 20:00
    ale Maksiowi podoba sie hustawka :)
    -- [/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.