Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    dziewczyny czy spotkalyscie sie kiedys z czyms takim ze podczas jedzenia na kilka sekund drży dziecku cale cialo? jestem przerazona bo cos takiego zdarzylo sie dwa razy w odstepie 2 dni, do tego od 3 dni Kubus jest strasznie placzliwy, marudny, z usypianiem jest masakra, ryk i nic nie pomaga. do tego okazalo sie ze maly ma bakterie E coli w kale, mialo cos takiego ktores z waszych dzieci? ide dzis do lekarza ale jestem przerazona....
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Moja je wyłącznie na pół siedząco :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Witajcie. U nas Zuzia się uspokoiła od wczoraj. Czyli, że był to skok, a nie tylko zęby. Ale ząbki też jej idą, bo potrafi złapać mój palec i jeździć nim po dziąsłach. Ja nie wiem jak wy zaglądacie dzieciom do buzi? Bo ja mam tylko sekundę i niczemu nie mogę się przyjrzeć.
    W dodatku od kiedy zaczęłam Zuzi dawać więcej posiłków to ona zaczęła więcej spać w dzień, a za to bardzo często budzić się w nocy. Jak wczoraj policzyłam to było to 8 razy. :cry: Ale nic jakoś dam radę.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Niezalogowana0,puszczaj te rady mimo uszu. Do takich ludzi nie przemówisz. Możesz powiedzieć,ze wszystkie smaki pokarmow poznaje wlasnie pijac Twój pokarm i tak naprawdę,zadne ze smakow,ktore jadlas,nie będą dla Twojego dziecka nowoscia :wink:. Moja obie corki zaczely spozywac inne pokarmy niżeli mleko(starsza mm ,mlodsza nadal piersiowa) po 6 m-cu. Jedza wszystkie warzywa,owoce. Nie maja problemów z jedzeniem.
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Ja nie wiem jak wy zaglądacie dzieciom do buzi? Bo ja mam tylko sekundę i niczemu nie mogę się przyjrzeć.


    ja mam tak samo,a tym bardziej jak widzę jak niektórzy fotki pstrykają, moja to od razu zamyka buźkę
    --
  1.  permalink
    Milka z tego co mi wiadomo bakteria e coli znajduje się w odbycie czyli kale też u każdego człowieka. Gorzej jak przedostanie się do moczu. Ja w ciąży miałam ją w szyjce i przez to w 32 tc wyladowalam w szpitalu z konkretnymi skurczami( 10 dni pod kroplowka z fenoterolu).
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny czytałyście post skierowany w moją stronę od moderatora?? ( wiem, że moderator to przeczyta ).
    Od 2 lat jestem na forum 28 dni, wcześniej byłam na wątku STARACZEK, PRZYSZŁYCH I TERAZ NA ROZPAKOWANYCH nigdy nie przeszkadzało to, że witam się z Wami grzecznościowo a nagle teraz zaczęło to przeszkadzać!!! i oczywiście tylko mi zostało wysłane ostrzeżenie chociaż nie jestem jedyna, która tak robiła czy robi. Nigdy nie zauważyłam żadnej wiadomości od moderatora z prośbą abym się nie witała na tym wątku czy innym grzecznościowo.
    Dostosuje się do ostrzeżenia moderatora, który sobie zażyczył nie witania się przez moją osobę z Wami.

    Treść doklejona: 09.07.13 13:49
    Anula z okazji Twoich urodzin życzę 100 latek i wszystkiego najlepszego :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Venus moderatorowi chodzilo o to ze wpadasz na jakis watek tylko z przywitaniem i czasami tym siejesz zamieszanie .Wiekszosc osob szuka tutaj porad,zadaje pytania ktore gubia sie w setkach ,,czesc,witajcie mamuski ,,.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Venus my dokładnie wiemy, że Ty z uprzejmością się witasz:wink: Ale chyba nie masz na co się złościć, bo w sumie gdyby teraz każda z nas miała odpisywać Ci tylko "dzień dobry" to nie miałoby to sensu. Tak więc nie denerwuj się:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Witajcie! Wrócę jeszcze do tematu smoczków - na chwilę - bo chciałam się pochwalić, że tą noc przespał Kacperek całkowicie bez smoczka!!!:crazy: Jednak rezultat był taki, że łącznie 7 razy latałam do niego w nocy... Na spacerze dałam mu smoka, ale wypluł (zakrztusił się nim) i więcej nie chciał :D
    dżasti spokojnie możesz się wybrać z Maksem na taką przejażdżkę:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Witajcie! Wrócę jeszcze do tematu smoczków - na chwilę - bo chciałam się pochwalić, że tą noc przespał Kacperek całkowicie bez smoczka!!!:crazy: J


    Podejrzewam, że jeśli teraz będziesz mu go coraz mniej proponować to się szybko odzwyczai od niego. Brawka dla Kacperka. Kinga jest całkowicie bezsmoczkowa ale były chwile kryzysowe kiedy wręcz próbowałam ją nauczyć ssać smoka bo jak wiecie Kinia przez pierwsze pół roku chodziła spać o północy lub o 1 w nocy, na szczęście wszystko się już unormowało i Kinia nie wie dalej co to smoczek
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Ja pewnie kilka razy pęknę i mu dam... Bo nie chcę stresować ani jego ani siebie, ale np. teraz nad ranem zaproponowałam mu smoczka, bo już siły nie miałam, ale on wypluł i domagał się cyca:bigsmile: Więc to był już jego wybór a nie moje widzimisie:jumping:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJul 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii Gratulujemy, razem z Zu :surprised:
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Niezalogowana, krótka piłka - powiedz po prostu, że to twoje dziecko i twoje decyzje. Im bardziej będziesz się tłumaczyć, tym bardziej otoczenie będzie próbowało ingerować. Nie da się inaczej. A potem na bieżąco metodą zdartej płyty - "mam na ten temat inne zdanie". Działa, serio :smile:
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Tez mysle, jak dziewczyny. Musisz, byc bardziej pewna swoich pogladow Niezalogowana. Sluchac rad, ale nie wchodzic w dyskuje i robic jak uwazasz.

    Ja chcialam sie pochwalic, ze mimo, ze Karolek jeszcze nie raczkuje. Zaczal sie czolgac wczoraj, wyciaga raczki do przodu, podpiera sie na lokcie i podciaga, nozkami odpychajac z tylu.

    Poza tym moj Skarb, dzis mial zalegle szczepienie. Plakal, ale szybko sie uspokoil. Zdrzemnal na spacerku, a teraz zadowolony sie buja w swoim bujaczku w rytm piosenek Majki Jezowskiej :)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Dzielny Karolek :bigsmile: I gratulacje dla niego z powodu kroku na przód w rozwoju:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Dziękuję dziewczyny za info. W takim razie nie mam już obaw. Wybierzemy się razem.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Dzieki Dii.

    Wlasnie przed chwilka Karolek mi plakal bardzo mocno, przez bite 25min.
    Masakra, Dziewczyny idzie nam dolna prawa jedynka, dzis zauwazylam bialy pasek na dziasle :( to juz 8 zabek. Niech juz przestana wychodzic, bo moj Skarbek sie meczy :( i placze. Juz mam dosc tego zabkowania.
    :devil:
    --
  2.  permalink
    Maks tez nie da sobie buzi otworzyc a co dopiero zdjecia pstryknac :cool:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Dii: Witajcie! Wrócę jeszcze do tematu smoczków - na chwilę - bo chciałam się pochwalić, że tą noc przespał Kacperek całkowicie bez smoczka!!! Jednak rezultat był taki, że łącznie 7 razy latałam do niego w nocy... Na spacerze dałam mu smoka, ale wypluł (zakrztusił się nim) i więcej nie chciał :D

    No wielkie gratulacje dla Kacperka i przede wszystkim dla Ciebie Dii bo musiałaś się męczyć i być bardzo stanowcza i dzielna aby nie dawać smoczka i słuchać płaczu Kacperka ale zobacz Twoja nagroda czekała już rano jak wypluł smoka :bigsmile: oby tak dalej, jeszcze z dwa dni i zapomni o smoczku.
    madziauk: Zaczal sie czolgac wczoraj, wyciaga raczki do przodu, podpiera sie na lokcie i podciaga, nozkami odpychajac z tylu.

    Gratuluję :D :D :D
    Niezalogowana i jak tam??? daj znać koniecznie.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    madziauk: Dziewczyny idzie nam dolna prawa jedynka, dzis zauwazylam bialy pasek na dziasle :( to juz 8 zabek.

    Madzia to jedynki później u Was wychodzą?:shocked: Biedny Karolek... My mamy 6 ząbków, ale już się boję kolejnych.
    venus87: No wielkie gratulacje dla Kacperka i przede wszystkim dla Ciebie Dii

    Dzięki venus:kissing:

    Treść doklejona: 09.07.13 19:15
    Czy Wasze dzieciaczki na zbliżonym etapie rozwoju do mojego mają na dole wypukły kręgosłup? Zastanawiałam się czy to normalne. Dzisiaj pediatry o to spytałam, ale powiedział, ze to musi obejrzeć ortopeda... Za 3 m-ce!:shocked: Albo pójdę prywatnie...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Dii, pomylilam sie. Na szybko pisalam. Jedynki ma wszystkie. Gorne dwojki w komplecie i to dolna prawa dwojka mu idzie teraz. :( Koszmar. :(( niech juz wyjdzie :( straszne to zabkowanie.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Spoko:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Dzięki dziewczyny za rady :)
    Byłyśmy u lekarza wszystko w porządku, lekarka powiedziała że nie widziała tak grzecznego dziecka żeby nawet nie zajękła przy wbijaniu igły :) Nawet chyba tego nie poczuła :wink: Bardzo się cieszę, bo myślałam że będzie płakać. A tu taka niespodzianka :) I tak, mierzy Lenka 63 cm, a waży 5,800 kg :) Jest ostatnio marudna całe piąstki wkłada do buzi, a to dlatego mi powiedziała lekarka bo sprawdziła jej buzię i okazało się że ząbki jej idą i to wszystkie bo pełno u góry i na dole. Ale jakoś musimy to przetrwać :wink:
    -- [/url]
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Dii: Czy Wasze dzieciaczki na zbliżonym etapie rozwoju do mojego mają na dole wypukły kręgosłup? Zastanawiałam się czy to normalne. Dzisiaj pediatry o to spytałam, ale powiedział, ze to musi obejrzeć ortopeda... Za 3 m-ce! Albo pójdę prywatnie...

    Ale Leszek też tak ma, ja go na rękach mam i dotykam plecków to w dolnej części kręgosłupa ma takie zaokrąglenie kręgosłupa a jak leży na brzuszku lub na pleckach to jest ok. Dziś zapytałam się lekarki o oczka Lesia bo jedno oczko ma mniejsze a drugie większe :confused: widać różnicę jak wstanie rano taki zaspany lub jest zmęczony, powiedziała, że okulista powinien to sprawdzić lecz skierowania mi nie dała :confused:

    Treść doklejona: 09.07.13 21:27
    Niezalogowana0: A tu taka niespodzianka :)

    Dzielna księżniczka :rainbow::rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Ach no myślałam, że to coś nadzwyczajnego... A jeszcze wydaje mi się, że ten dół kręgosłupa jakby leci na bok trochę...
    A i u nas c.d. skoku... Kacper straszliwie płacze przy odkładaniu do spania, a przed chwilą siedziałam przy nim przy łóżeczku i Kacper wspiął się na nóżki i stanął przy ramie!!!!!!:crazy::crazy::crazy:
    Czy to znaczy, ze muszę obniżyć łóżeczko na najniższy poziom? Boję się go na noc zostawić na obecnym...
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    Venus,do okulisty nie musisz mieć skierowania! Jedziesz rano na gdanska,tam jest przychodnia okulistyczna dla dorosłych i dzieci. Rejestrujesz się i w tym samym dniu przyjmują. ale musisz jechać raniutko,bo sa limity przyjęć dzienne. chyba przychodnia jest od 8 czynna. Maja limit chyba 7-8dzieci na dzień(nie pamietam dokładnie,ale mój maz był ze starsza corka tam 2 razy-po wypadku, jak spadla na nia butelka wody mineralnej w hipermarkecie i uderzyla z 3mm pod okiem)
  4.  permalink
    przed chwilą siedziałam przy nim przy łóżeczku i Kacper wspiął się na nóżki i stanął przy ramie!!!!!!
    - super!!!! Pedzi ten twoj maluszek z rozwojem :)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    A ja mam doła, bo się głupia naczytałam o związku grzybicy z autyzmem:( Wrednego grzyba nadal mamy i nie chce sobie pójść. Dodatkowo szczepienie w piątek..
    Czy któraś z Was może wie czy w przypadku pleśniawek można szczepić?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: Czy Wasze dzieciaczki na zbliżonym etapie rozwoju do mojego mają na dole wypukły kręgosłup?

    Dii, wygląda na to, ze Kacperek nie ma jeszcze stabilnego kręgosłupa. Jak sam usiądzie, tego uwypuklenia nie będzie, kręgosłup będzie prościutki :) Mi na to kiedyś zwróciła uwagę neurolog właśnie - nie kazała dziecka absolutnie sadzać.
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Dii: przed chwilą siedziałam przy nim przy łóżeczku i Kacper wspiął się na nóżki i stanął przy ramie!!!!!!

    :clap::clap::clap: No super :crazy:
    montenia: Venus,do okulisty nie musisz mieć skierowania!

    Dziękuję za info :tooth: a z oczkiem u córki jest dobrze??
    akirka: Czy któraś z Was może wie czy w przypadku pleśniawek można szczepić?

    Pleśniawki są w buzi?? bo jak byłam w szpitalu z Lesiem to leżał Kubuś, który też miał pleśniawki ( Afta ) i smarowali mu tam, wkładali palce itp. dzidzia płakała bo bolało to :confused: mam kontakt z mamą Kubusia i dopiero tydzień temu odpuściły a w maju byłam w szpitalu z Lesiem wiec długo się męczył Kubuś :sad:
    katka_81: nie kazała dziecka absolutnie sadzać.

    o kurcze :confused: to Leszek też będzie dużo leżał, a nosić można na rączkach??

    Treść doklejona: 10.07.13 07:34
    A mój syn dziś kończy 4 miesiące :crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Akirka, ja bym odwlokla szczepienie,jak jest jeszcze grzybica. Podajesz witamine C malej. /Sobie kup citrosept lub cos podobnego i pij. Jedz jogurty naturalne.
    A co ma grzybica do autyzmu??
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Montenia chciałam Tobie pogratulować Twoje 2 rocznicy z okazji karmienia piersią :flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Montenia ponoć sa jakieś badania że candida wydziela toksyny, które mogą być odpowiedzialne za autyzm. Niepotrzebnie wlazlam na taką stronę.
    Szczepienie zamierzam odwlec, przynajmniej o tydzień. Dobra wiadomość taka, że chyba jeat lepiej, bo mnie mniej brodawki bolą a Marcelina nie ma już tak białego języka:)
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Venus, dzięki.
    A z okiem corki już dobrze.:smile:
    Akirka, nie martw się. Ja z aftami zmagam się od kilkunastu lat..i autyzmu nie mam:wink:
  5.  permalink
    Najlepsze zyczenia dla Leszka :)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Witajcie. My też mamy takie wypukłe na samym dole kręgosłupa, więc to chyba normalne.
    Wszystkiego co najlepsze dla Leszka:kissing:
    A my też mamy miesięcznicę. Zuzia kończy dziś pół roczku. Z tej okazji piekę pleśniaka. Szkoda tylko, że mąż w delegacji. Ale trudno razem będziemy świętować w weekend.:winkkiss:
    --
  6.  permalink
    Da Zuzi tez najlepsze zyczenia :)
    A ja to mam pecha.. Tyle czasu sie zbieralam na kapielisko z mlodym i kolezanka, to jej nie pasowalo, to mnie, to pogoda i jak juz w koncu sie spakowalam i auto zarezerwowalam (moj pojechal busem pracy :cool:) to dostalam @@.... masakra.. a tak pieknie bylo poltora roku. Teraz mnie dopiero naszla refleksja, ze moj okres ciazowo- noworodkowy skonczyl sie definitywnie i wrocila "szara rzeczywostosc". I znow sie trzeba pilnowac co miesiac.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Sto lat dla Zuzi i Leszka :)
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    sto lat dla Zuzi i Lesia :)
    dziewczyny moze cos doradzicie. My od paru dni przechodzimy horror zasypiania zarowno w dzien jak i na noc ale na noc to szczegolnie. wyglada to tak - kapie malego 19 lub 19.30 w zaleznosci kiedy skonczyla sie poprzednia drzemka, daje do cyca - je i po ok 5min zasypia, chwile pociumka czy poje i przysypia, biore piers, chwilke trzymam na rekach, wydaje sie ze spi i odkladam - a tu oczy jak 5zl , zaczyna machac konczynami i koniec spania. potem jeszcze raz do cyca, czesto znow przysypia ale po odlozeniu mega rozbudzenie i dziecko uwaza ze sie wyspalo 5 min przy cycu i jest gotowy do zabawy. wiec lezy w lozeczku, a ja obok niego, wyglupia sie, gada do siebie - to jeszcze ok. jak widze ze juz sie uspokaja to spiewam mu kolysanki - chwilke jest grzeczny a po 5 min zaczyna sie koncert. ryk jakiego nie bylo, drze sie jakby ktos mu krzywde robil. probuje wszystkiego - uspokajam szyszaniem i kolysaniem - nic, biore na rece i odkladam - darcie okropne. widac ze zmeczony a nic nie dziala i taki koncert z moim uspokajaniem na wszelkie sposoby trwa jakies 15min az w koncu sie poddaje i daje mu cyca nachylajac sie nad lozeczkiem (mam opuszczany jeden bok ) i w koncu zasypia. trwa to ostatnio ok 2g od momentu rozpoczecia kapieli, ktora sama trwa z pielegnacja 20min. Jestem wykonczona fizycznie i psychicznie, zasypia w koncu 21.30 czy przed 22.00. nie wiem co robic, nie moge mu dawac tak cyca w lozeczku bo za 2 mies trzeba bedzie obnizyc poziom i co wtedy bedzie. nie wiem co robic zeby nie plakal i zeby usypianie trwalo max 1g... pomozcie, plisss
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Wiesz Milka u nas też tak było. I u mnie przy czymś takim sprawdził się rożek usztywniany. Jak karmiłam miałam Zuzię na rożku i jak zasypiała to łatwiej było mi ją odłożyć razem z rożkiem, a ona się nie budziła. I nawet teraz kiedy rożek jest już przy krótki to go używam, kiedy są gorsze dni.
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    o to dobry pomysl, wyprobuje dzis, dzieki :)
    -- [/url]
  7.  permalink
    Witam i gratuluję miesięcznic Leszkowi i Zuzi:flowers::flowers::rainbow::rainbow:
    Wojtulek już coraz częściej przesypia całe nocki zazwyczaj zasypia między 20-21 a budzi się 6-7 (choć czasem zdarza się pobudka ok 4-5 na piciu
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Najlepszego dla Zuzi na pół roczku i dla Leszka na 4 miesiączki:flowers::kissing:

    Treść doklejona: 10.07.13 09:36
    Katka a może jak do neurologa powinnam w takim razie z nim iść...? No ale skoro mówisz, że to normalne? On w zasadzie wczoraj na wieczór jak nie mógł spać, to siedział z nami i stawał na nóżki oparty o mnie rączkami i odchylał się do tyłu do siadu no i siadał, ale za chwilę się gibał i leciał do tyłu...
    Katka, jak się tylko boję, że jak on tak siada dziwacznie (w wannie np. i tyłem na łóżku) to że on ten kręgosłup sobie połamie. Za chwilę przechyla się do przodu i leży praktycznie brzuchem na nogach!:shocked: Mogę mu na to pozwalać? Kurcze, bo jak dla mnie to dziwnie wygląda taki wypukły kręgosłup na dole... Wrażenie mam jakby był bardzo elastyczny i jakby wyginał się w łuk coraz bardziej...

    Milka u nas było to samo. Próbowałam wtedy udać, że nadal go trzymam na rączkach, najlepiej działało przykładanie ręki do policzka i takie podtrzymywanie nóg, żeby nie myślał, że leżą swobodnie. Robiłam jeszcze chwilę "ccciiii" i zamykał oczy. Ale nie u każdego to może działać... Z tym rożkiem spróbuj, albo po prostu zawiń w coś, co zamortyzuje położenie do łóżeczka, żeby nadal czuł się jak przytulony.
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    dii - my do 3,5mies zycia malego owijalismy go w kocyk taki specjalny zeby raczki mial przy ciele i dzialalo cudnie, zero problemow z usypainiem i sen po 9g w nocy, i w dzien czasem jeszcze owijam na dluzsza drzemke i spi pieknie 2g, ale na noc chcialam juz z tego rezygowac bo ilez mozna, ale jesli sie jeszcze takie 2 czy 3 noce powtorza to go z powrotem zaczne owijac na tydzien czy dwa i jak zacznie znow dobrze zasypiac to przestane, no nic zobaczymy.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Dzień dobry wszystkim kochanym mamusiom co składały mi życzenia baaardzo dziękuję.Wczoraj miałam do późnych godzin nocnych imprezkę więc nie mogłam tu zajrzeć a dzisiaj sprzątam to co zostało.
    --
  8.  permalink
    Dzasti super twoje juz ma tydzien i 1 dzien a moja dzis ma 6 dni
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Dziewczymy, mam pytanie do mam juz pelzajacych maluszkow. Co robicie z kablami? I kiedy i jak najlepiej zabezpieczyc meble?
    Mojego Karolka szczegolnie ciagnie do kabli wlasnie, no i jeszcze nog od suszarki na pranie :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorviolet_flower
    • CommentTimeJul 10th 2013 zmieniony
     permalink
    madziauk my bylismy ostatnio na zakupach w Ikei i kupilismy taką bardzo fajną osłonę na kable (wygląda jak cienka rura od odkurzacza - tam mąż upchał wszystkie kable spod biurka. A na ranty szafek, stolików, takie fajne gumowe zabezpieczenia. W ikea mają całą serię takich gadżetów (chyba z serii "Bezpieczny dom") - więc polecam :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Milka o ile Cię to pocieszy to Marcelina ma takie dni, że potrafi takie cyrki robić do 23, aż wezmę ją do łóżka i śpimy razem.. Wczoraj zasnęła ok.21 (kąpiel o 18), ale miała nad uchem aplikację zszumem odkurzacza i z 10 min pOdstawiałam jej dłoń pod nos, żeby mnie czuła.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.