Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziękujemy za życzenia kochane :bigsmile:
    Kasiek nasze maleństwa urodziły się w tym samym dniu tylko w różnych miesiącach :bigsmile: wszystkiego najlepszego dla słoneczka :kissing::kissing:
    Milka Leszek też ma problemy z zaśnięciem ale w dzień, bo widzę, że wyciera oczka, ziewa, ledwo co widzi ale jak położę Go do łóżeczka to w płacz wpada, uspokajam Go, np. mówiąc, że Go kocham, daje całusa i odchodzę. Nie biorę Go na rączki bo to by oznaczało, że nie musi iść spać i będzie marudny dalej, staram się być twarda lecz wiadomo kiedy płacze chciała bym Go wziąć i pocałować ale wiem, że jak się nie zdrzemnie to będzie marudny itp. Płacz trwa około 10-15 minut ja podchodzę 3-4 razy i zasypia. Może to jest sposób drastyczny ale ten sposób się sprawdza u mnie. Z tym rożkiem to bardzo dobry pomysł a szczególnie, że już mały był tak owijany i czuł się bezpiecznie.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii wariatko :wink: po co Ci neurolog? Wszystko z małym jest ok :) To normalne z tym kręgosłupem :) A moja też tak robiła i robi do tej pory, ze kładzie się na nóżki :) Ja wtedy u neurologa byłam na jakieś 5 miesięcy, więc ona nie kazała sadzać, bo wiadomo, to jeszcze malutkie dziecię. Kacperek już starszy choć wiesz, najlepiej jest nie sadzać dziecka na dłużej, dopóki samo nie usiądzie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Też będziemy musieli kupić tą rurkę na kable, to Majka ciągle do nich lezie. Kable, szuflady, komórki i piloty to jej największe miłości. Jeszcze jak zobaczy otwartą szafkę, to pędzikiem do niej leci:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Malisiek: Też będziemy musieli kupić tą rurkę na kable, to Majka ciągle do nich lezie. Kable, szuflady, komórki i piloty to jej największe miłości. Jeszcze jak zobaczy otwartą szafkę, to pędzikiem do niej leci:devil:

    oj, to z moją Michasią pewnie by się ścigały ;) Moja to samo :) jeszcze kartki uwielbia miętosić i jeść :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Dziewczyny czy odciągnięte mleko trzeba podgrzewać czy jak stoi w temperaturze pokojowej to jest dobre do podania? A jak podgrzewać to jak się sprawdza temperaturę?
    Chcę spróbować dać Marcelinie mleko w butelce, żebym mogła na dłużej gdzieś wyjść z domu.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Akirka,moze podac w temp.pokojowej. A podgrzewac w kapieli wodnej. Mleko powinno być tylko cieple,jka polejesz na nadgarstek,zeby ani nie parzylo ani nie było za zimne. Ma być takie mile w odczuciu :wink:
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Mamy pierwszy ząbek - prawa dolna jedynka już jest nad dziąsłem :bigsmile: Zatem padł blady strach na moje biedne cycki :wink:
    --
  1.  permalink
    Dzisiaj po wizycie u lekarza :)
    Maks wazy 7700, rozwija sie ksiazkowo i widac juz zeba!!!! Wiec pozostaje dni odliczac ;)
    Jak juz dostalam @, to bede miala mniej mleka w piersiach czy to nie ma wplywu??
    --
  2.  permalink
    madziauk: Dziewczymy, mam pytanie do mam juz pelzajacych maluszkow. Co robicie z kablami?
    madziauk: Dziewczymy, mam pytanie do mam juz pelzajacych maluszkow. Co robicie z kablami?

    U nas ten sam problem i muszę pomyśleć nad zabezpieczeniami
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    sardynka - gratulacje zabka, my nadal czekamy, na razie widac male punkciki ale moga sie przebijac pare dni jak i 2 miesiace, a duzo u was marudzenia bylo? u nas jest sporo wiec moze to an zeby...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Milka no właśnie dzisiaj był trochę marudny, więc profilaktycznie zajrzałam do dzioba i okazało się, że ząb już jest wyrżnięty, ale w sumie to nie wiem csy on dzisiaj wyszedł czy wcześniej :cool:
    Generalnie się zdziwiłam, bo byłam pewna, że to lewa jedynka wyjdzie pierwsza, bo była zawsze bardziej widoczna (u nas pediatra już dawno powiedziała, że mamy się nastawiać na wczesne ząbkowanie i też obstawiała lewą jedynkę jako pierwszą ;))
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Od kiedy można kłaść dzieci na poduszkach? Mam taką prawie płaską i pomyślałam, że może będzie Kacperkowi wygodniej... Ale tak naprawdę nie wiem od kiedy prawidłowo się jej używa... I tak myślę, czy jak przerzuci się na brzuszek to czy się nie udusi...?
    --
  3.  permalink
    No tez mam taka plaska i niewiem kiedy mu dac by mu miekko bylo ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    PIOTRUŚ śpi na takiej poduszcze - klinie - ze spadem. Tak, jakby spał na prześcieradle, ale pozycja główka wyżej niż brzuszek sprawiła że w nocy ni męczy go tak ulewanie, odbijanie
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Fran śpi od urodzenia na podusi. kocha się do niej przytulić a jak nie ma poduszki to albo układa się na koldrze albo na maskotce:-)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    No to nam też spał z klinem jak był młodszy, ale teraz widzę, ze wygodniej mu na naszym łóżku bo jest miększe i może ta delikatna poduszka by mu umiliła spanko...
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    moje dziecie lezy w lozeczku i szaleje i ani mysli spac... pewnie zaraz zacznie sie koncert :(
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 10th 2013 zmieniony
     permalink
    U nas tak było wczoraj. Dopiero o 23 zasnął. A dzisiaj wręcz przeciwnie. Już godzinę śpi, ale ocknął się, że jednak chciałby coś pociumkać, i niestety tym razem cyc nie wystarczył. Pękłam i dałam smoka... Ale zaraz zabiorę:devil:
    milka tak więc życzę cierpliwości!:tongue:

    I chyba u nas za wcześnie na podusię... Dałam mu ją, ale teraz jak go brałam do cyca to była cała mokra - tak mi się bidulek poci... Nie wiem już co z tym robić...?! Przecież w jego pokoju nawet nie jest gorąco. Jest przyjemnie. A on tak się poci...!
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    a u nas dzis gladko poszlo - jak zaczal marudzic wzielam na rece, potulilam, wycalowalam i do cyca, jak juz byl snięty owinełam i znow na chwilke do cyca i zasnal pieknie :) ehh to owijanie duzo daje, ale jutro juz znow sprobuje bez tego bo nie cche mu ograniczac ruchow.
    dii - a moze to brak wit d3? ponoc dzieci sie wtedy bardziej poca?
    -- [/url]
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    sardynka85: Zatem padł blady strach na moje biedne cycki

    Hehehehe bój się :devil:
    Gratuluję wybijającego się ząbka :clap:
    madziik1983: Maks wazy 7700, rozwija sie ksiazkowo i widac juz zeba!!!! Wiec pozostaje dni odliczac ;)

    Super :clap::clap:
    milka1984: my nadal czekamy, na razie widac male punkciki ale moga sie przebijac pare dni jak i 2 miesiace,

    Leszek w dzień nie chce mi spać, jest marudny ( chociaż nie jest tak źle ), ślini się strasznie, ręce sobie wkłada a palcami po dziąsłach sobie robi, dolne dziąsełka są opuchnięte :confused: i wiem, że to może trwać nawet 6 miesięcy :sad:
    Dii: Od kiedy można kłaść dzieci na poduszkach?

    Czytałam, że od 6 miesiaca, jak dziecko sprawnie podnosi główkę.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 10th 2013 zmieniony
     permalink
    milka1984: dii - a moze to brak wit d3?

    Pewnie tak, choć podaję mu witaminkę... A jak to sprawdzić?
    venus87: Dii: Od kiedy można kłaść dzieci na poduszkach?

    Czytałam, że od 6 miesiaca, jak dziecko sprawnie podnosi główkę.

    Czyli już można:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Dii: A jak to sprawdzić?
    Mozesz zrobic badanie krwi. Wiem, bo ostatnio dietetyk mi zalecila to badanie i teraz mam ja suplementowac ;) Bo mam niedobor.
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Di, można zrobić badania krwi, z tego, co mi wiadomo. Choć jeśli podajesz mu wit. D. regularnie, to raczej mu nie grozi niedobór. A nie ubierasz Kacpra za ciepło? Może to taki typ po prostu, co lubi chłodniej? Dzieci się pocą również w okresie intensywnego wzrostu. Pocą się przy karmieniu. Itp.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    migg: A nie ubierasz Kacpra za ciepło?

    Hehe! To się uśmiałam:wink: Kacper na codzień lata w samych bodach i na noc tez ubierany jest w bodziaka na krótki rękawek:bigsmile: On nawet na golaska się poci!:bigsmile: Ale to dziwne, bo tylko główkę ma mokrą i twarzyczkę (nawet pod rzęskami:tongue:)

    Jak byłam u pediatry to pytałam o te pocenie i wspomniał o tej witaminie D, ale nic więcej nie chciał powiedzieć, bo (jak stwierdził) to działka ortopedy.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    Pocenie się glowki wystepuje także w fazach intensywnego wzrostu dziecka. Moja mala tez bardzo się pocila(zresztą glowa w cieple dni bardzo jej się poci). Obie moje corki dostają caly czas tran(teraz zmniejszona trochę dawke,coby nie przesadzic :wink:)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    milka1984: ehh to owijanie duzo daje, ale jutro juz znow sprobuje bez tego bo nie cche mu ograniczac ruchow.


    A ja uważam, że skoro owinięty zasypia spokojnie i lepiej śpi a nieowinięty płacze i ma problem z zaśnięciem to czemu mu to zabierać ?
    Może potrzebuje tej "ciasnoty" bo czuje się bezpieczniej ?
    Jakby mu przeszkadzało ograniczenie ruchów to na pewno dałby o tym znać :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    to jakiego ja lekarza powinnam się poradzić w tym temacie?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, czy Wasze pociechy majac okolo 7 miesiecy machaly glowka na wszystkie strony? Cieszac sie przy tym? Karolek tak robi od kilku dni, i nie wiem o co chodzi ? Robi tak wieczorem, okolo godziny 19. W ciagu dnia i rano, nic takiego sie jeszcze nie zdazylo. Wlasnie przeczytalam, ze moze to byc oznaka zmeczenia (ale to na forum innym). Jak to jest?
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    teorka - dlatego przez pare dni znow go bedziemy owijac, jak zasypianie wroci do normy to znow sprobujemy bez.
    dii - Kubus tez sie strasznie poci na glowce ale to glownie w czasie jedzenia wiec to chyba norma

    Treść doklejona: 11.07.13 06:46
    moj skarbus tak owiniety przespal 8,5g ciagiem a ja 7,5 i sie wyspalam, no ale teraz spac nie dalej nie chce (wstal chwilke przed 6.00 ) wiec jeszcze pewnie chwile poszaleje :)
    -- [/url]
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Ja się nie chwaliłam ale mamy kolejne dwa ząbki:) Górna prawa czwórka wyszła 1 lipca, a górna lewa czwórka 9 lipca:) Tak więc mamy 10 miesięcy i dziesięć ząbków:P:rolling:
    -- ;;;;
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Hej hej dziewczynki, Kinia też śpi na praktycznie płaskiej podusi, ponieważ to jest jej zamiennik smoczka jak usypia wkłada łapkę pod podusię i przyciąga sobie do buźki i tak usypia a jak poduszki nie ma to i tak kładzie się na kołdrze i robi to samo :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortejsha
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    hej Dziewczyny ,
    i ja mam pytanie może głupie ale nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi,... jak powinno być przygotowane łóżeczko dla noworodka... ? co powinno w nim być ? taki maluszek śpi tylko na prześcieradle przykryty kocykiem? czy może być pościel (poduszka i kołderka) boję się tej pościeli ...
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    tejsha: hej Dziewczyny ,
    i ja mam pytanie może głupie ale nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi,... jak powinno być przygotowane łóżeczko dla noworodka... ? co powinno w nim być ? taki maluszek śpi tylko na prześcieradle przykryty kocykiem? czy może być pościel (poduszka i kołderka) boję się tej pościeli ..


    hej moje obie córki spały na materacu przykrytym prześcieradłem na gumce i do tego miały kołderkę i nigdy nic się nie stało, poduszeczka na początek nie jest potrzebna ja dopiero od niedawna jej używam
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    tejsza - moj synek spal w koszu mojżesza z przescieradlem (potem w łóżeczku), owiniety w kocyk i jak bylo zimno to w rożku a potem w śpiworku, wg mnie kołdra/kocyk dla tak malego dziecka sa zbędne, moj zawsze jak go czyms przykrywam za kilka sekund jest odkopany, wiec teraz jak jest chlodno to ubieram go w śpiworek (wg mnie super rzecz) a jak cieplo to spi w samym body i pólśpiochac/pajacu w zaleznosci od temp.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    hej Dziewczyny ,
    i ja mam pytanie może głupie ale nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi,... jak powinno być przygotowane łóżeczko dla noworodka... ? co powinno w nim być ? taki maluszek śpi tylko na prześcieradle przykryty kocykiem? czy może być pościel (poduszka i kołderka) boję się tej pościeli ...

    Hej ja kupiłam pościel przed urodzeniem Zuzi, ale spała tylko na materacu przykrytym prześcieradłem. No i ja przykrywałam ją kołdrą, bo rodziłam zimą. Tylko kupiłam drugą kołdrę, taką bardzo, ale to bardzo cienką. A teraz latem to pościel jest nam w ogóle nie potrzebna, bo nawet z pod koca się wykopie.
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    dziewczyny mam takie pytanie bo kompletnie nie wiem co robic. na stoliku w kuchni stoja lekarstwa malego i byl tam niezakrecony syrop a obok stoi słój z mąką i mój mąż rano zagniatał chleb i napruszyl ciut tej maki do tego syropu, dosłownie odrobine i teraz nie wiem czy malemu sie nic nie stanie jak bede mu dalej dawac ten syrop czy go wylac. niestety jest on na recepte, prawie pelna butelka jest wiec pewnie śladowa ilość by byla w 2,5ml jakie podaje jednorazowo, nie wiem co robic....
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    A i my dziś zaliczyłyśmy pierwszą wizytę u lekarza na dzieciach chorych. Rano Zuzia zaczęła kaszleć i to tak jakby z płuc. Przestraszyłam się i szybko pojechałam z nią. Ale dr twierdzi, że w płucach nic nie słychać, gardło jest bladziutkie, więc chyba niepotrzebnie spanikowałam.
    --
    •  
      CommentAuthortejsha
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    :) Dziękuję Wam bardzo dziewczyny :) rozwiałyście moje wątpliwości, póki co maluszek będzie spał bez pościeli ....
    a w poniedziałek dołączę do waszego grona :) jupii :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 11th 2013 zmieniony
     permalink
    milka - nie wiem co ci doradzić. Wydaje mi się, że śladowe ilości nie powinny zaszkodzić... Obejrzyj sobie film dokumentalny "Bobasy" to zobaczysz co dzieci jedzą "niechcący" i nic im nie jest:wink:

    tejsha - my też kupiliśmy pościel przed porodem a w ogóle jej nie używamy. Na chłodne dni to zdarzyło mi się poszewkę od kołdry użyć a w środku lekki kocyk... Ale tylko tyle. W ogóle wydaje mi się, ze te kołderki do łóżeczek są jakby za duże. Nie znalazłam odpowiednio innego wymiaru. Łóżeczko 120x60 a pościel 130x100 bodajże... Porażka!

    kasia - ja też kiedyś spanikowałam i się to samo okazało. Kacperek miał ok 4 m-cy. Profilaktycznie miałam dawać Cebion przez ten czas co słyszę kaszelek.

    A ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi a panie pielęgniarki zajmowały się moim chłopcem. Nazwały go "Nasz pupilek", bo w końcu to sąsiad tylko 2 piętra wyżej :bigsmile: Czuję, że dzięki niemu będę miała chody w tej przychodni:wink:

    No i wczoraj dostałam wezwanie na komisję od ZUSu... Jestem 2 m-c na zwolnieniu lekarskim... Boję się, że uznają, ze nie mam choroby takiej, żeby do pracy nie chodzić (rehabilitacje na kręgosłup co 2 dzień-była 2 tyg. przerwa). W końcu mam dwa niewielkie skrzywienia, ale bolące... A i tak się boję...:cry:
    --
  4.  permalink
    No ZUS to gady wielkie... z nimi to loteria..
    Od kiedy mozna dziecku zapodac pomidora jak blw?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    miadziik ja już dawałam pomidorka i jest ok:wink: choć Kacperkowi nie bardzo podchodzi
    --
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeJul 11th 2013 zmieniony
     permalink
    No to dam jutro. Ja juz dawalam ogorka - oki, gruszka, banan,maliny i truskawki - nie oki. Jutro winogronko zapodam. Moj maluch to ciezki przypadek. Ale palki kukurydziane i biszkopty uwielbia, wciska tak, ze wyglada jak chomik ha ha. Oczywiscie co srednio zdrowe to uwielbia...
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    U nas chrupki kukurydziane i biszkopty są na wyjścia w razie co gdybym akurat nie mogła podaj jej nic innego i też je uwielbia:cool:

    Treść doklejona: 11.07.13 15:10
    Chrupki kukurydziane zresztą ja też uwielbiam heh, moje dziecko ogólnie preferuje kwaśne rzeczy typu, ogórek małosolny, truskawki, agrest (aż się trzęsie), czarna porzeczka, maliny, wszystko bez jakiegokolwiek dosładzania, a jak dałam arbuza który jest słodki to zwymiotowała... poszła za mną w smak bo ja też kwaśne uwielbiam:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    madziik u nas dokładnie to samo z tym wciskaniem! Mam czasem wrażenie, że się tym zatka!
    I nasz Kacperek nie znosi wszystkiego co kwaśne. A niech będzie nawet słodka brzoskwinia a z delikatnym kwaśnym posmakiem to już nie zje! Ale dziś trafiliśmy na bardzo słodką brzoskwinkę więc prawie całą zjadł!:bigsmile:
    --
  5.  permalink
    A my bylyśmy dzisiaj na szczepieniu. Niunia waży 5600. Przez tydzień przybrała prawie 200 g czyli już jest ok i choroba minęła. Przed szczepieniem płakała bo była śpiąca. Nie smakowała jej szczepionka na rotawirusy natomiast przy wkłuciu się uspokoiła. Zasneła w samochodzie i śpi już godzine. Nawet jej nie budzę na karmienie mimo że już 3, 5godz minęło. Zobaczymy jak będzie później bo póki co jest ok.
    Dziewczyny mam pytanko odnośnie witaminy K+D3. Jak długo podaje się tą K? Bo mi dzisiaj pediatra powiedziała,że dopóki karmię piersią a tydzień temu byłam u innego lekarza i mówił, że K do ukończenia 3 miesiąca i teraz nie wiem.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    cytrynka251: karmię piersią a tydzień temu byłam u innego lekarza i mówił, że K do ukończenia 3 miesiąca i teraz nie wiem.


    do ukończenia 3 miesiąca życia dziecka, później jej się nie podaje, na moim opakowaniu od witaminy K napisane było też że do ukończenia przez dziecko 3 miesiąca i moja pediatra za każdym razem tez mi to wpajała

    Treść doklejona: 11.07.13 16:58
    Ja bym tez jej nie budziła niech się wyśpi :wink:
    --
  6.  permalink
    tejsha my kupiliśmy komplet pościeli i poduszka służy nam do podpierania plecków a kołdre schowaliśmy do szafy. Bo przekładamy małego z jednego boku na drugi po każdym karmieniu, przewijaniu na różne boki, żeby główka mu się tam dobrze kształtowała.

    nasz mały leży w rożku, lubi jak ma ciasno.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Cytrynka ja też podawałam tylko do ukończenia 3 miesiąca. Tak miałam w zaleceniach ze szpitala i tak pediatra kazała odstawić.
    A znów miałam w zaleceniach ze szpitala, że D tylko w czasie karmienia piersią, a potem jakieś inne witaminy, ale pediatra twierdzi, że D trzeba podawać cały czas, bez względu na to czy karmi się piersią czy nie.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    kasia151288: a potem jakieś inne witaminy,

    potem czyli kiedy? I jakie?
    --
  7.  permalink
    Dziękuję dziewczyny. Tak też myślałam, że K jest do ukończenia 3 mca. W szpitalu też mi tak zalecili. Czyli czas zmienić pediatrę. Ona nawet główki ani klatki piersiowej niuni nie mierzy. Nie mówiąc o wzroście.
    Niunia obudziła się o 16 30 zjadła i śpi dalej:-) Oj żeby tylko nie gorączkowała. Strasznie się boję tych szczepionek i objawów po. Chociaż ostatnio było ok. Tylko więcej spała. No zobaczymy. Ale była dzielniejsza niż ja:-)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.