Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthorCinnamonLove
    • CommentTimeJul 18th 2017 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewczyny,mam prośbę do mam które mają swoje pociechy po drugiej stronie brzuszka bądź są w ciąży i znają płeć maleństwa.
    Otóż:

Teoria Ramziego polega na analizie usg w 6 tygodniu ciąży - sprawdza się wtedy położenie łożyska / kosmkówki względem macicy. Skuteczność tej metody to podobno 97,2% dla płci męskiej i 97,5% dla płci żeńskiej. Jeżeli położenie jest po prawej stronie względem macicy to będzie chłopak, jeśli po lewej to dziewczynka. Jednak trzeba zwrócić uwagę na to, że obraz na usg bardzo często jest odwrócony. I mimo, że na zdjęciu embrion jest po prawej stronie, w rzeczywistości znajduje się po lewej. Najlepiej na takim badaniu zapytać się lekarza, czy obraz na usg jest rzeczywisty, czy odwrócony, bądź wprost zapytać o obszar kształtującego się łożyska. Można jednak samemu spróbować ustalić położenie na zdjęciu, należy poszukać jaśniejszego obszaru w pobliżu pęcherzyka.

Pokażcie swoje pierwsze zdjęcia maluszków z usg. Ciekawa jestem na ile w tym prawdy.

W ramach naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

AKCEPTUJĘ
    ';
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.