Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 11th 2007 zmieniony
     permalink
    dziewczyny na forum jest pełno linków w tematach różnych, zwłaszcza Amazonka wkleja je w różne topiki proponuje ten temat i jeszcze jeden jako formę uporządkowania linowni na forum. niech ten temat będzie linkownią typową,a pozostałe niech będą dyskusjami.
    łatwiej będzie znaleźć cenne linki, a i dyskusje beda prowadzone w innych topikach chętniej bez przerywania ich wciąż poj. linkami, które zaraz umykają...
    co Wy na to? a przede wszystkim Ty nasza mistrzyni w zdobywaniu cennych linków Amazonko?:cool:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 11th 2007
     permalink
    Vicky super pomysl!! mysle ze zebranie wszystkich cennych info (czyli linkow) w jednym miejscu bedzie bardzo wygodne dla npr-owych specow jak i laikow. Czasami czlowiek by zajrzal i poczytal ale szukac w roznych miejscach to troche ciezko. Jak bedzie to wszystko zebrane pod 1 tematem to moze nawet ja skusze sie poprzegladac ;)

    Amazonko a moze tak temacik w wiki28dni zrobisz pt. LINKOWNIA? przynajmniej by zostalo ku pamieci i dla przyszlych uzytkowniczek??
    •  
      CommentAuthordorah
    • CommentTimeJul 11th 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeJul 11th 2007
     permalink
    tu są linki ukazujące szyjkę macicy. Duzo się stąd dowiedziałam, a zanim trafiłam tu, nie wiedziałam nawet jak to wygląda i że sie bada :)
    Proszę :
    www.gardenoffertility.com/cervix.shtml
    www.singer.ch/images/zervix.jpg
    www.nationmaster.com/wikimir/images/upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/1/1c/Cervix.jpg/300px-Cervix.jpg
    www.phac-aspc.gc.ca/slm-maa/slides/exam-test/images/r182.jpg
    http://www.medicinenet.com/images/illustrations/female_structures.jpg
    http://www.fertiliteit.info/images/fertiliteitezt/combi_cervix.jpg
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeJul 11th 2007
     permalink
    jeśli linki nie są aktywne zapraszam na mój czerwcowy cykl, gdzie na stronie 5 komentarzy te linki z wiadomości są aktywne i bez problemu można wszystko przejrzeć, ciekawe sprawy !
    •  
      CommentAuthordorah
    • CommentTimeJul 11th 2007
     permalink
    Swietne
    -- chętnie pomogę w interpretacji
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 11th 2007
     permalink
    Honia fantastyczne linki!!!!!!!!!!!!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthordorah
    • CommentTimeJul 11th 2007
     permalink
    zdrowe karmienie piersią
    -- chętnie pomogę w interpretacji
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    podbijam. bo to wszystko wrzucacie niepotrzebnie w ciekawostkach czasami.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    Potrzebnie.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    co dla jednych może to być ciekawostką, dla innych niekoniecznie - zgadzam się z Vicky
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    Żadna wypowiedź nie musi być interesująca dla wszystkich, w tym jak się spało albo co gotowało.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthordorah
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    Ale w czym rzecz właściwie, bo ja coś nie kumam?
    Chyba za ciemna jestem.
    Chodzi o to, żeby tu wrzucać linki zgodnie z tematem powyżej, a nie w ciekawostkach?
    Fakt, że nawet zapomniałam całkiem o tym wątku.
    -- chętnie pomogę w interpretacji
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    Ama nie musisz zaglądać pod wykresy czy do wątków w których jak piszesz pojawiaja się tematy typu jak się spało albo co gotowało :confused:
    dorah: Chodzi o to, żeby tu wrzucać linki zgodnie z tematem powyżej, a nie w ciekawostkach?

    ja tak zrozumiałam :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    No właśnie, nie musisz nawet do ciekawostek zaglądać.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    Ama w ciekawostkach są tez inne ciekawe rzeczy ktore mnie akurat interesuja i po to sa osobne topiki zeby jakiś porządek na tym forum był.
    bo pełno wszędzie offtopów.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    ijak wyżej - Ama to nie topik na dyskusje filozoficzne, tylko po to by WKLEJAC LINK dokładnie tak jak zrozumiała dorah
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 7th 2014 zmieniony
     permalink
    Radio Bajka: Antykoncepcja długoterminowa

    Link prowadzi do audycji z radia rzekomo dla rodziców z cyklu "O kobietach dla kobiet". O nowościach na rynku anty niespiesznie i w luźnej atmosferze rozmawia sama lewacka śmietanka: gin Tulimowski i gin Południewski.

    Lekarze z radością witają nowe środki. Nie kryją, że gestagen ze spirali i implantu wnika do mleka matki, ale jest to mała ilość, nieszkodliwa. Mówiż, że nie wszystkie pacjentki cieszą się z braku krwawień podczas stosowania tych metod i mają wątpliwości, co się dzieje z endometrium. Czy coś się nawarstwia? Ano nie, podczas stosowania środka endometrium jest cienkie i atroficzne, więc nic się zbiera. Po prostu nie ma co się złuszczać. Nie powiedzieli jednak, jaki ten efekt ma związek z działaniem środka i walką z ciążą.
    W temacie działań ubocznych Tulimowski zachichotał:
    - To co nie szkodzi, to nie działa.

    Omawiali kolejne zalety nowych środków, kokietując przy tym:
    - Nie należy traktować tego jako reklamę.

    Czy anty długoterminowa powoduje obniżoną płodność po odstawieniu? Rzekomo nie. Jednak gin podają np. tabletki kobiecie z nieregularnymi cyklami, która przyszła po anty i przy okazji osiągają EFEKT TERAPEUTYCZNY, cykle są regularne (!!!). Pacjentka zmienia kategorię, odstawia środek, a cykle znów robią się nieregularne. Południewski puentuje:
    - To nie z powodu brania anty hormonalnej cykle są nieregularne, lecz kłopot został przeniesiony na później. Gdyby pacjentka starała się o dziecko zamiast prosić o 1. receptę, to byłoby to samo.

    A zatem anty zamiatają ew. problem pod dywan.

    Okazuje się, że WHO wycofuje się z popularyzowania Depo Provery w krajach zachodnich. Ze względu na kłopot demograficzny stosuje się ją głównie w krajach Trzeciego Świata. Tam przeciwko ciąży szczepi się całe wioski. Na dodatek środki przeznaczone dla tych wiosek są tańsze i z innych składników niż zachodnie.

    Południewski:
    - W Polsce do antykoncepcji podchodzimy z zacięciem ideologicznym, a przecież w skali swiata jest problem demograficzny. Im bardziej doskonała jest anty obecnie, tym większe prawdopodobieństwo, że nasze wnuki będą żyły w dobrobycie, a nie polowały na karaluchy.

    Słuchaczka spytała, jak to jest ze spadkiem libido i stanem cery podczas posiadania środka długoterminowego. Tulimowski b. ją pochwalił za CELNE pytanie.
    W ogóle pacjentki przychodzące po ten typ anty lepiej się znają na anty, są oczytane. Taaa, nie dodał jednak, że gdyby je tak spytać, kiedy są naprawdę płodne, to odpowiedziałyby, że przez cały cykl itp. ...

    Lekarze podsumowali, że nowa anty jest świetna, dająca pewność antykoncepcyjną, czego potrzebują młode kobiety. Nie ma wad, a jedynie mikrowady.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeFeb 22nd 2016
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 2nd 2016
     permalink
    http://www.platom.eu/2014/07/antykoncepcyjny-implant-zdalnie.html

    Zdalnie sterowany implant anty
    -- [/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.