Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeOct 10th 2017 zmieniony
     permalink
    Czy ktoś z Waszych znajomych/ rodziny miał operację zaćmy w Czechach? Możecie polecić jakąś klinikę? Dodam, że chcemy rozliczyć się później z NFZ.

    Teść jest już tak ślepy, że nie poznaje ludzi na ulicy z odległości pół metra. We Wrocławiu czeka się min. rok, a nawet dłużej. Stwierdziliśmy, że pojedziemy z nim do Czech ale tego jest tyle w necie, że już sami nie wiemy czym się kierować wybierając takie miejsce. Help
    --
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeOct 10th 2017
     permalink
    Gabcia, polecam Optegrę. Jesteś z Wrocławia, więc chyba dobrze się składa.
    -- [/url][/url]
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeOct 10th 2017
     permalink
    Poszukaj opcji "jednodniowych". U nas jest gabinet, bo jakoś mi ciężko to kliniką nazwać, gdzie operują zaćmę ambulatoryjnie i chyba dużych kolejek nie ma. Mieli kontrakt z nfz, ale jak będzie teraz po zmianach?w razie czego do Sieradza S-8 macie 1,5 godz. drogi.
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeOct 11th 2017
     permalink
    Tylko jednodniowe biorę pod uwagę. Na stronie NFZ w Kaliszu pokazuje w miarę bliski termin a reszta to koniec 2018 r najszybciej.

    Optegre wczoraj przeglądałam tylko jak widzę ceny za każda rzecz prowadząca do zabiegu czy po zabiegu (kontrole) to zastanawiam sie co nam na koniec dolicza do rachunku :smile: Ktoś od Ciebie Skapula korzystał z ich usług?
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeOct 11th 2017
     permalink
    W Kaliszu zabieg robiła teściowa kuzynki i są zadowoleni. Przy czym kluczowym jest zachowanie pacjenta po operacji i stosowanie się do zaleceń (mojej babci ciężko było wytrwać w "nicnierobieniu").
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.