Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorcosus
    • CommentTimeJan 22nd 2018
     permalink
    Witam. Dlaczego tak długo trwa "naprawa" możliwości wygenerowania wykresów do pliku pdf?!
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 22nd 2018
     permalink
    Naprawa tyle nie trwa.
    Na wątku technicznym bylo info od Damazego, że już nie będzie możliwości generowania wykresów do pdf.
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJan 22nd 2018
     permalink
    Jakby to kibice zaśpiewali? "Nie ma i nie będzie!"
    Choć nadal nie rozumiem o co w tym chodzi i na czym polegała trudność.
    Jak nie zapomnę, to przegrzebię wątek i popytam znajomych od programowania, o co z tym chodzi...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 6th 2018
     permalink
    Udało Ci się popytać?
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 6th 2018
     permalink
    Nie.
    Nie wiem w jaki sposób jest programowany portal, za mało się na tym znam, żeby wytłumaczyć o co mi chodzi i wiedzieć o co pytać...
    ale wkurza mnie to "że się nie da", bo teraz sama będę potrzebować danych z wykresów i nie będę ich mogła wydrukować.
    Chyba ze porobię printscreeny. Ja mam mega krótkie cykle to się zmieszczą, ale nie wszyscy mają to "szczęście"...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 6th 2018
     permalink
    Te które mają długie cykle tym bardziej potrzebują wydruku dla gina.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 6th 2018
     permalink
    I będą mieć większy problem...
    Żenada z tymi wydrukami.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 9th 2018
     permalink
    Ja ogromnie żałuję, że na bieżąco nie zapisywałam sobie wykresów do pliku pdf. Miałam wprawdzie kilka pierwszych, ale skasowałam.
    Teraz pozostaje robienie "print screen'ów" - co daje nam tylko obraz wykresu, a w pliku pdf były wszystkie inne informacje, łącznie z notatkami.

    Generalnie PORAŻKA na całego.
    Na innym wątku o poprawki do wersji V2 nie można się doprosić miesiącami. Brzydko, acz dosadnie, można powiedzieć, że mają nas najzwyczajniej w DOOPIE...
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 9th 2018
     permalink
    Wydrukowałam sobie trochę screenów, 2 mi się nie zmieściły, dorobiłam ręczne opisy (bo zapomniałam dodać siatki z tempką). Z resztą za każdym razem to mocno wku.... jest.
    Ale kasa im nadal leci, mimo naszego odgrażania się. Więc nic sobie z tego nie robią...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.