Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeFeb 22nd 2018
     permalink
    Dziewczyny, może pomożecie...

    U mojej siostrzenicy (21 lat) po dwóch atakach lekarze podejrzewają padaczkę, potrzebuję namiaru na jakiegoś neurologa, specjalistę w tym temacie, miło jakby udało się z Warszawy. Któraś z Was ma jakieś doświadczenia?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 22nd 2018 zmieniony
     permalink
    Hope, ja nie z Wawy, więc nie pomogę. Ale mam w bliskim otoczeniu dziewczyne, które w podobnym wieku miała padaczkę. Teraz ma coś koło 30 i wszystko się wyciszylo. Leków już nie bierze. Były to epizody (a było ich troche) związane z okresem dojrzewania.
    Zdrówka dla siostry.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 22.02.18 10:28</span>
    A i mój były partner miał 3 epizody ataku. Po badaniach przepisano mu leki. Miał wtedy około 25 lat. Nie brał tych leków. I na tych 3 epizodach się skończyło. Dziś ma 38 lat.
    --
    •  
      CommentAuthorjakaka
    • CommentTimeFeb 22nd 2018
     permalink
    W poszukiwaniu neurologa dla synka dostałam namiar na Panią doktor Krystynę Sidor, ale okazało się, że ona zajmuję się głównie diagnozowaniem padaczki. Jest bardzo specyficzna, ale ponoć w kwestii padaczki wie 'prawie' wszystko. Przyjmuje w Babka Medika
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeFeb 22nd 2018
     permalink
    Wlasnie siostrzenica miala do tej pory dwa ataki, ale w przeciągu praktycznie dwoch miesiecy, na razie w szpitalu przepisali jej leki i powiedzieli dokladnie to o czym piszesz katka.
    Jakaka, dzieki bardzo za namiar, poszperam o niej w necie.
    --
    • CommentAuthormaya380
    • CommentTimeJun 26th 2018
     permalink
    Również poszukuję neurologa więc podpisuje się pod prośbą
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.