Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeAug 18th 2018
     permalink
    Jak ogarnąć większą (np. 3) ilość dzieci w różnym wieku jednocześnie w jedną osobę dorosłą.
    Gdzie wyjść poza dom.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 20th 2018
     permalink
    Acia to zależy jakie macie możliwości w okolicy
    --
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTimeAug 20th 2018
     permalink
    Najlepsze to są place zabaw z ogrodzeniem. Teren ograniczony i ja czuje się bezpieczniej wtedy. U mnie wiek 6, 4 i 1,5 roku wiec wszystkie juz biegają. Ale jak Frydek był młodszy i jeździł w gondoli to było łatwiej. Teraz trójka leci w trzy świata strony, a to ogrodzenie jednak daje mi większy komfort psychiczny.
    -- ;;;;
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeAug 20th 2018
     permalink
    Co do możliwości to trudno powiedzieć. Bo niby Warszawa ale tak żeby z dziećmi coś tu zrobić to jest trudno coś zrobić.
    Niby zoo ale na razie mam ograniczenie bo mam wózek pojedynczy a Michalina jeszcze śpi w wózku a jak jest po za wózkiem to ciągle gdzieś biega ucieka itd.
    Płatne place zabaw w okolicy drogie no ale trudno raz na jakiś czas można wydać trochę kasy tylko ze Tośka by się świetnie bawiła a Miśka trochę mała aby puścić ją samą na taki plac z piłkami.
    Place zabaw na dworze darmowe, ale znów ograniczenie wózkiem. I za Miśką czasami trzeba biegać bo włazi tylko na najwyższe zjeżdżalnie itd.

    Z bieganiem za Miśką na razie taki problem ze Kornelka by najchętniej była cały czas na piersi.

    Planuje kupić wózek rok po roku aby spokojnie z dziewczynami chodzić na spacery.
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeAug 20th 2018
     permalink
    Najlepiej znalesc sobie mame z dziecmi w podobnym wieku i odwiedzac sie nawzajem raz w jednym raz drugim domu. Przestrzen zamknieta dzieci starsze maja towarzystwo mama ma z kim kawe wypic i pogadac o trudach obecnego zycia:wink: Najlatwiej sie poznac na zwyklym placu zabaw albo sali zabaw. Ja i moje kolezanki tak sie dobralysmy i juz 3lata organizujemy "spotkania przy okraglym stole":wink:
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeAug 20th 2018
     permalink
    A nie ma u Ciebie kawiarni dla mam z dziećmi? Mają wygrodzony placyk zabaw i łatwiej ogarnąć. Mnie to często ratowało chociaż mam jednego syna :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeAug 20th 2018
     permalink
    W innej dzielnicy warszawy jest coś w rodzaju takiej kawiarni ale 20 kilometrów od nas.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 22nd 2018
     permalink
    Poszukaj dobrze takiej kawiarni, może znajdziesz coś bliżej.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.