Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthorSabinaaa
    • CommentTimeOct 16th 2018
     permalink
    Cześć wszystkim,
    każdemu chyba zdarzyła się sytuacja podbramkowa. Gdzie szukałyście dodatkowej gotówki by uratować budżet domowy? Jak radziłyście sobie w podbramkowych sytuacjach gdy nie miałyście oszczędności a nagle pojawiał się pilny wydatek?
    Prośba o podzielenie się swoimi doświadczeniami, nie chcę raczej oceniania czy krytyki.

Z góry dziękuję

<3
  1.  permalink
    Ja pożyczam w banku. W którym mam konto. Przez internet. Nie trzeba nigdzie chodzić, żadnych potwierdzeń od pracodawcy, bo na moje konto wpływa wypłata. Dla mnie bomba. Ustalam tylko w jakim dniu ma mi schodzić z konta i wszystko samo się dzieje.
    --
    • CommentAuthorSabinaaa
    • CommentTimeOct 23rd 2018
     permalink
    Tak jest najwygodniej, najbezpieczniej i nie ma co się oszukiwać często najbardziej się to opłaca. Bank Cię zna, może nawet udzielić Ci pożyczki za darmo. Ale nie wszyscy mają taki komfort i muszą sobie radzić w inny sposób, np. kartami kredytowymi, chwilówkami czy pożyczkami od parabanków.

Sama osobiście mam konto w banku, plus oszczędnościowe. Próbowałam tak jak Ty złożyć wniosek o pożyczkę online ale dostałam odmowę. Być może dlatego, że mam nieregularne wpływy.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.