Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeFeb 27th 2019
     permalink
    Za miesiąc moja chrześnica kończy 18 lat. Z założenia chcę dac jej pieniądze w prezencie, bo uważam że będzie wiedziała jak je mądrze spożytkować. Ale że nie lubię dawać "koperty" i zwykle daję "z czymś" to szukam pomysłu na to "coś".
    Kompletna pusta w głowie.
    A chciałabym, żeby to była miła pamiątka.
    Coś podpowiecie?
    --
    •  
      CommentAuthormarion
     permalink
    A co lubi, jakie ma zainteresowania?
    --
    • CommentAuthorkarolciat
     permalink
    Do niedawna interesowała się modą, szyła. Kiedyś was pytałam o maszynę. Ale tę kupiła sobie sama, a aktualnie szycie zeszło na plan dalszy.
    Rysuje dużo i namiętnie. Ale aktualnie to głownie chodzi do szkoły i na 18-tkowe imprezy koleżanek (słowa ojca :bigsmile: )
    Nie mamy jakiegoś super wielkiego kontaktu, nie jestem na stałe w jej życiu obecna.
    Stąd moja zagwozdka...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
     permalink
    Podpytaj rodziców, co by sprawiło jej przyjemność.
    Może jakiś kurs tańca, albo szkolenie z makijażu itp.

Pytanie ile chcesz/możesz wydać.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    Ostatnio koleżanka chrześniaczce wykupiła kurs na prawko a inna do koperty dorzuciła kurs u lokalnej wizażystki
    moja młoda kończy 18 za rok i już wiem, że taki kurs u wizażystki jej zasponsorujemy (bo głównym prezentem będzie tatuaż po skończeniu szkoły eheheh)
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeMar 3rd 2019
     permalink
    My dalismy euro w ramce z napisem w razie potrzeby zbij szybke
    • CommentAuthorkadzek
    • CommentTime3 dni temu
     permalink
    Ewentualnie możesz dać jej jakiś kubeczek. Ale nie taki gotowy tylko taki zaprojektowany przez Ciebie. Na stronie sklepu megakoszulki jest taka możliwosć. Można tam stworzyć projekt kubeczka czy koszulki. Dziewczyna będzie miała fajna pamiątkę. Ale jednocześnie bedzie to coś przydatnego bo będzie mogła z kubeczka pić. Z kolei figurki to kwestia dyskusyjna. Sama nie przepadałam za dostawaniem takich rzeczy bo coś takiego wiecznie mi się kurzyło.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.