Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordorotita90
    • CommentTimeJul 5th 2019
     permalink
    Drogie Dziewczyny, pytanie do warszawianek. Czy mamy w stolicy jakąś szkołę rodzenia (ewentualnie położną, która przygotuje do porodu) w języku angielskim?
    A gdyby to była kombinacja angielski + hiszpański lub polski + hiszpański to już w ogóle miodzio :wink:
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJul 5th 2019
     permalink
    JPRDL:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 5th 2019
     permalink
    MuAngel dlaczego zdziwienie? Mając męża/partnera obcokrajowca a chcąc zeby wziął czynny udział w szkole
    Rodzenia a potem porodzie to połozna mówiąca w jego rodzimym języku jest na wagę złota.
    W dobie otwartych granic i malzenstw mieszanych myśle ze takie rozwoazanie miałoby wzięcie (tak jak w UK czy USA sa kliniki które zatrudniają polskich lekarzy i pielęgniarki ze wzgl na ilosc pacjentów z za granicy)
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJul 5th 2019
     permalink
    mnie jakoś w ogóle nie dziwi to pytanie, tylko niestety nie pomogę....
    --
    •  
      CommentAuthordorotita90
    • CommentTimeJul 6th 2019
     permalink
    MyAngel: JPRDL

    MyAngel, dziękuję za ten konstruktywny, pomocny i wiele wnoszący komentarz :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJul 6th 2019
     permalink
    Dlatego, że to troll, który co jakiś czas pod innym Nickiem zaczyna lub wykopuje jakieś tematy. Kilka w jednym czasie. Nie dziwi mnie absolutnie temat. Tyle.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJul 8th 2019
     permalink
    Trolli to my tu więcej mamy, z dużo bardziej absurdalnymi problemami. a jakoś wcześniej takiej reakcji nie widziałam :wink:
    Mamy tu inspektora, co próbuje złapać nas na nielegalnym obrocie lekami, bo co chwila czegoś potrzebuje, panienki które nie moga się zdecydować czy zaraz rodzą czy właśnie zapisują do przedszkola :wink:
    ot, taki forumowy folklor :bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.