Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorvirtus
    • CommentTimeSep 25th 2019
     permalink
    Dzień dobry Administracjo!
    Serwis 28dni.pl jest administratorem strony hormonki.pl dlatego piszę tutaj…
    Od dłuższego czasu hormonki przestały działać, czy jest możliwość aby postawić serwer chodź na kilka dni, żeby pościągać z niego dane…
    Wielu dziewczynom na tym zależy. Z dnia na dzień serwis przestał istnieć.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 25th 2019
     permalink
    Brawo damazy. Brawo.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeSep 25th 2019
     permalink
    Czy nas to też czeka???
    --
  1.  permalink
    Oooo nie...tyle wspomnień...tyle danych
    -- ,
    • CommentAuthorvirtus
    • CommentTimeSep 25th 2019
     permalink
    Dziewczyny dziękuję za odezew- niespodziewałam się.
    Pisałam do Damazego prywatną wiadomość, razem z innymi dziewczynami pisałyśmy na e-maile i nic, zero odzewu...
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeSep 25th 2019
     permalink
    Nas też ma gdzieś od hm paru lat (3?). Zero kontaktu, poprawek.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeSep 25th 2019
     permalink
    Próbujcie pisać i dzwonić na adres sklepu z majtkami i rajtami. Tam może się odezwie.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeSep 25th 2019
     permalink
    No to fajnie się zapowiada...
    A tak mnie ostatnio znów myśli naszły, że chyba jednak płacić już nie będę.
    Nie sądziłam że więcej portali jest pod tym samym zarządem...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    To już przechodzi ludzkie pojęcie! :devil:
    Gdybym miała kasę, to bym kupiła ten portal i zaprowadziła wspólnie z Wami porządki.
    .
    .
    Koniec jest bliski, jak widać... :cry:
    Ja mam pozapisywane wszystkie cykle (print screeny wykresów plus skopiowane notatki). Ale jak to wszystko padnie, to najbardziej ludzi i przyjaźni mi będzie żal... :sad:
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Gdyby jeszcze się Damazy do nas odezwał, zaproponował sprzedaż to myślę że coś by się wykombinowało. A tak..nie znamy dnia ani godziny.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Ja bym rozważyła przejęcie serwisu, jak najbardziej. Tylko pewnie gościu ma jakieś wybujane myślenie o serwisie i chciałby masy kasy...

    Treść doklejona: 26.09.19 09:34
    28dni.pl Sp. z o.o.
    Częstochowa, ul. Krótka 29/31
    Telefon: (+48) 576 725 891
    kontakt@28dni.pl

    Państwo nazywają się Adam i Małgorzata Gładysz
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    No cenę pewnie by podał taka że by nas przerazila. Ale z racji że z Damazym nie ma żadnego kontaktu to raczej się nie dowiemy. Ewentualnie wybrać się na podany adres;)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2019 zmieniony
     permalink
    °Agata°: Ewentualnie wybrać się na podany adres;)

    Agata, Ty masz blisko :cool:
    .
    .
    Ja podejrzewam, że Damazy znalazł sobie jakieś inne zajęcie (ciekawsze/bardziej dochodowe), więc zwyczajnie zostawił nas, i jak widać nie tylko nas, na pastwę losu... Któregoś dnia będę chciała się zalogować, ale jużnie będzie do czego. A ten dzień już pewnie jest blisko....
    Dziewczyny, co tu począć...?
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    No nawet bardzo :p
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    °Agata°: No nawet bardzo :p

    Pójdziesz? :bigsmile:
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Tu cała delegacje trzeba wysłać:D
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    najśmieszniejsze jest to, że damazy tu bywa...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Wiecie co? Ale to chyba nie tak hop siup zamknąć. Sporo dziewczyn jednak wykupuje abonament i tak nagle "zamknąć interes" byłoby ryzykowne, bo zaczęły y się sprawy w sądzie. O ile może jednostkowa majątek to nie est o tyle jsk się wszystko zbierze do kupy to jest sporo kasy. Sądzę więc, że 28 będzie sobie istnieć, ale ot tak bezpansko, byle jak... Aż samo zdechnie.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Dziewczyny, a nie pomyślałyście, że to może wcale dużego dochodu nie przynosić? Gdyby przynosiło to ktoś by tu siedzial i o to dbał. Teraz opłaca się raczej inwestować w aplikację na komórkę. Tego typu forum to chyba już "przeżytek".
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    elfika: najśmieszniejsze jest to, że damazy tu bywa...

    Wiem, bo sprawdzam co jakiś czas...
    _Isia_: to może wcale dużego dochodu nie przynosić

    Oczywiście, że tak. Pisałam o tym nie raz.
    Tym bardziej, że od kilku lat popularności systematycznie spada - dziewczyny odchodzą, a z puli tej, która została, część przestała opłacać abonament.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Isia, ja zauważyłam że 28 upada nie dlatego, że to przeżytek. Problemy zaczęły się od dnia, w którym dotarło do nas, że administrator ma nas w dupie. Jak jest coś dobre to działa. Nie ważne czy apka czy "po staremu". Złe apki też "umierają". Z resztą padł tu kiedyś pomysł, aby Danazy stworzył apkę. Najwyraźniej uznał, że nie ma po co... Myślę, że po prostu nie czuł potrzeby aby rozwijać "28dni". Pytanie dlaczego... No, ale okej. Już niech się nie klopocze z tą apką, ale niech też nie traktuje nas po macoszemu. Nikt nie lubi być lekcewazony. Jeśli nie jest w stanie z jakiś przyczyn dbać o ten portal to niech o tym mówi. Uprzedza nas o tym co nas czeka, z czym mamy się liczyć i czego spodziewać.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Ale nikt nie ma obowiązku tworzyć tu czegokolwiek na siłę. Widać wyraźnie jaki produkt nam damazy oferuje i za jakie pieniądze. Jeśli komuś nie odpowiada to po prostu nie powinien tego kupować czy w tym uczestniczyć. Ja już dawno nic tu nie prowadzę bo strona nie jest stabilna. Ja już bym sobie dala spokój z tym pomstowaniem.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeSep 26th 2019 zmieniony
     permalink
    Kiedyś napisał, że przecież wiemy jak to jest. To śmieszne,bo NIE WIEMY, mamy dzieci często, pracę, mnóstwo zajęć, a do tego co przynosi nam dochód (mniejszy czy większy) powinniśmy być trochę zobowiązani, nie uważacie?

    Jakie pozwy? Za kilkadziesiąt straconych złotych? Śmieszne... Albo ma nas w dupie albo nie umie stawić czołom problemom/wyzwaniom informatycznym i nawet internetowo nie umie nam, jego KLIENTKOM jak normalny, dorosły, odpowiedzialny facet odpowiedzieć. Ogólnie podziwiam też żonę, bo i ona tu była swego czasu, nie wstyd jej za postawę męża który obecnie bierze kasę za nic (no dobra, część tej kasy na serwer daje, i tyle). Mi by było bardzo wstyd.

    Damazy jest na LinkedInie i chyba także na Facebooku... Może by tak szukać po innych kontaktach, przecież wiadomo, że właśnie TU nie wejdzie i nagle się do roboty nie zabierze...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2019 zmieniony
     permalink
    _Isia_: Jeśli komuś nie odpowiada to po prostu nie powinien tego kupować czy w tym uczestniczyć. Ja już dawno nic tu nie prowadzę bo strona nie jest stabilna. Ja już bym sobie dala spokój z tym pomstowaniem.

    Ale nam (mnie) produkt odpowiada - poza małymi niedociągnięciami, które przy odrobinie chęci Damazego, można by było skorygować. Natomiast nie odpowiada nastawienie Damazego do nas (olewawcze), brak kontaktu. I nie odpowiada niewiedza, co będzie jutro - czy nagle, wchodząc na portal, nie zobaczymy napisu "strona nie istnieje"...

    Ja mam coraz mniej czasu, bo dzieci, bo praca, ale codziennie tu wpadam. Co cykl prowadzę wykresy i obserwacje - uzupełnienie danych zajmuje jedynie 2 minuty każdego dnia. Na forum też zaglądam.
    Kto miał odejść, to odszedł. Powody ku temu były różne. Ale kto został i na dodatek opłaca abonament, ma prawo domagać się "normalności" - w funkcjonowaniu i w kontaktach z administratorami.

    Według mnie, patrząc od strony technicznej, to najlepszy portal do prowadzenia pomiarów i obserwacji. W telefonie mam aplikację FLO (korzystam w ramach testowania) - w moim odczuciu najlepsza z kilku(nastu) dostępnych, ale mimo to nie umywa się do 28dni.

    Przy delikatnej zmianie imidżu, poprawkach technicznych oraz odpowiedniej reklamie, portal mógłby znów odbić się od dna i zyskać nowe użytkowniczki (może nawet część 'uciekinierek' by powróciła). W dobie coraz większych problemów z prokreacją, byłby wsparciem dla starających się, a i odkładający, stawiający na eko-metody, mieliby tu swoje miejsce. Portal, wg mnie, ma niewykorzystany potencjał.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    A ja bym chciała to kupić i poprowadzić. Byle wiedzieć że jest wola to ja będę się brała za kombinowanie środków na to. Założenie jest mega, a ja mam chęć żeby to prowadzić.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    MrsCreme - chętnie dołączę do "zarządu" :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Mi też produkt odpowiada. Nie odpowiada mi jedynie brak wsparcia, brak kontaktu, brak reakcji Damazego na wszelakie problemy, które się zdarzają.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    No właśnie. Brak wsparcia. Kiedyś wysłało się wiadomość i przychodziła odpowiedź. Teraz chciałam się odwdzięczyć dziewczynie gratisem za gratis. W międzyczasie zmieniła konto i nie zdążyłam odebrać wiadomości o zmianie. Pisałam do Damazego z prośbą o odkręcenie sytuacji, ale cisza... Choć na portalu wtedy był. I gratis przepadł.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Serwis hormonki już działa. PRzepraszamy, że musiałyście tyle czekać.
    Teraz wiemy, że jest potrzebny.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    DAMAZY, KUTWA, A my???????????????????????????????

    TO JEST SKANDAL TO CO ROBISZ TERAZ!
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    No cóż..i tak lepiej że chociaż tamta strona sie zajął bo mógł olać tak jak nas.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    dla mnie to żadne tłumaczenie. Ma gościu czelność odpowiedzieć na jeden zarzut i zlać nas tutaj ciepłym moczem.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Ja pierd.... Żenada do n-tej potęgi .... :angry::angry::angry:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeSep 26th 2019 zmieniony
     permalink
    Szok:shocked::shocked::shocked:
    DAMAZY to było poniżające, słabe i zwyczajnie chamskie odpowiadając tutaj o nowym portalu, nie uwzględniając naszych wpisów. Naszych z 28dni.pl!!!! Masz na nas wywalone jednym słowem. Perfidnosc twoja nie zna granic.
    No nie mogłam się powstrzymać!:angry:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Jeden post od dziewczyny z "Hormonków" i Damazy wie, że serwis jest potrzebny... 100 naszych postów i jeszcze nie dotarło, że ten serwis też jest potrzebny. Slabiutko Damazy...
    --
    • CommentAuthorvirtus
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Dziewczyny to nie jest tak jak piszecie. Nasz serwis został całkowicie wyłączony, nic nie działało. Wyskakiwał błąd serweru. Tutaj wszystko działa, ale nie jest doglądane jak powinno być...
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Swoją drogą zerknęłam sobie na tę stronkę. I nawet nie wiedziałam, że to tyle lat już ma...
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    Virtus, to nie chodzi o to czy działa. Od dluzszego jesteśmy bez opieki. Cokolwiek się tu wali, psuje... Jest zgłaszane i zero odzewu. Zero reakcji. Tak nie powinno być. Wiele lat temu było zupełnie inaczej. Był problem, była reakcja. Tak się po prostu nie robi. I wygląda na to, że Damazy czyta, śledzi co się tutaj dzieje, skoro tak szybko był rozwiązany problem Hormonków... Nasze problemy ma w du.ie... Możemy tu pisać, płaszczy się, prosić o pomoc i cisza....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeSep 26th 2019
     permalink
    To nawet nie to że był problem, była reakcja. Teraz jakby była deklaracja- no dobra, to się da zrobić/naprawić, to nie. Poprawki będą np. do końca roku wprowadzone- to już by były fajerwerki i tym razem sikałybyśmy my, ale ze szczęścia, że facet któremu PŁACIMY za usługe po kilku LATACH obdarzył nas łaskawie jakąkolwiek uwagą i szacunkiem. A tu jak widać jesteśmy całkiem zyskownym powietrzem...

    Miałam przedłużać konto, ale chyba po tym pięknym popisie sobie jednak odpuszczę. Nie chcę żeby ktoś taki na mnie zarabiał nawet grosze. WSTYD!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 28th 2019
     permalink
    Bardzo niewykorzystany potencjał.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.