Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorAnesta
    • CommentTimeMar 15th 2021
     permalink
    Dziewczyny! Proszę powiedzcie gdzie zamówię skarpetki dla maluszka w rozmiarze 10-12? H&m nie ma, reserved nie ma, zara nie ma, newbie nie ma. Nie mam pojęcia skąd zamówić białe skarpetusie Przy okazji, czy wasi mężowie też z was się tak śmieją, że tylko czekacie na kuriera? Zamówiłam tyle rzeczy, że ciągle czekam na przesyłki
    • CommentAuthorluminka
    • CommentTimeMar 15th 2021 zmieniony
     permalink
    Co do skarpetek też właśnie szukałam i tylko w smyku udało mi się znaleźć. Co do kuriera, to też tak mam xd W zeszłym tygodniu zrobiłam praktycznie całą wyprawkę dla małej i teraz codziennie mam jakieś paczki, albo mąż jeździ do Paczkomatu odbierać xd
    Ogólnie polecam sobie poczytać informacje o rozmiarach skarpetek dla maluszków.W sieci jest wiele stron, na których znajdziesz tabele. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie Ci takie skarpeteczki kupić :) O tutaj
    <a href="https://e-butydladzieci.pl/blog/rozmiar-skarpet-dzieciecych">skarpetki niemowlęce rozmiary</a>
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.