Dziewczyny, robiłam już badania krwi ogólnie morfologia, na niedoczynność tarczycy, cukrzycę, wszystko w normie a ja i tak jestem przyjeb*na. Może ktoś z Was też ma takie objawy i wiecie w jakim kierunku mam się badac, bo lekarz rozkłada ręce. Ciągłe zmęczenie, potrafię zasnąć w każdym momencie dnia i nocy, ciągłe niewyspanie, luki w pamięci, problemy z koncentracją ogromne, niska temp ciała cały czas (35,2-35,5°), niskie ciśnienie 85 na 60 np., brak chęci na jakiekolwiek kontakty, brak sił, słaba psychika, zaparcia, mocne okresy, obniżenie nastroju i wilczy apetyt. Ćwicze 2x w tygodniu w domu i często spaceruję. Nie ważne czy coś robię czy nie, ciągle czuje się tak samo zmęczona i za przeproszeniem niedojeban*a. Lekarz uważa że taka moja uroda, skoro wyniki są ok.. nie chcę takiej urody jak nie raz ledwie co buzie otwieram bo nawet gadać mi ciężko. Pije 2 kawy dziennie, nic mnie nie ruszają.
Sama jako osoba która choruje na hashimoto od ponad roku polecam Ci jeszcze raz zrobić badania pod katem właśnie tej choroby, miałam bardzo podobne objawy do twoich.. z dnia na dzień byłam coraz to słabsza, chciało mi się ciagle spać gdzie jestem osoba bardzo energiczna, nie umiałam się na niczym skoncentrować, ciagle było mi zimno i czułam ogólne przemęczenie oraz lekkie stany depresyjne, ponadto okazało się, ze moje problemy z zębami były skutkiem nie leczenia choroby- dlatego naprawdę zapisz się jeszcze raz na badania, ja robiłam: tsh, ft4, anty tpo
Ciągłe zmęczenie zwykle ma dość złożoną etiologię. Dlatego działanie wielotorowe będzie najbardziej skuteczne. Z pewnością trzeba zasięgnąć opinii lekarza, wykonać badania diagnostyczne. Ja bym skonsultowała z lekarzem zastosowanie naturalnych, ziołowych środków przeciwdziałających ciągłemu uczuciu zmęczenia. Zapytałabym o ajurwedyjski Olej Himani Navratna Olej Himani Navratna jest najlepiej sprzedającym się produktem w Indiach. Nazwa pochodzi od unikalnego połączenia 9 ajurwedyjskich ziół. Tradycyjna formuła sprawdza się w takich dolegliwościach jak: bóle głowy, bezsenność, swędzenie skóry, bóle mięśni i stawów, zmęczenie, napięcia.