Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthormegi_123
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    nie kochalem sie z mojim chlopakiem ale intensywnie sie piescilismy najpierw on dotykal swojego czlonak a później moją .łechtaczke czy moge w ten sposób zajść w ciaze podkreslam ze jestem dziewicą ?? prosze o pomoc
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    to zależy czy brała udział w pieszczotach jego sperma :wink:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthormegi_123
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    było to przed wytryskiem nasienia ale jego członek był wilgotny
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    zgadzam się z Zibi, że jeśli twój chłopak miał na palcach spermę, to jakieś tam zagrożenie istnieje, ale byłoby ono znacznie większe jeśli palce twojego chłopaka znalazłyby się wewnątrz ciebie, choć jak powtarzam, nawet jeśli to było tylko na zewnątrz to jakieś tam zagrożenie jest, ale jest baaaaaaardzo niewielkie
    --
    • CommentAuthormegi_123
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    mój chlopak nie byl wewnatrz mnie poniewaz jestem dziewicą czy to zmniejsza zagrozenie ??
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    megi:bigsmile:możesz spac spokojnie ,takie zajscie w ciąże graniczyło by z cudem :thumbup: pozdrawiam i uważaj na siebie :winkkiss:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    oczywiście, że zmniejsza, plemniki mają znacznie trudniejszą drogę jeśli muszą pokonać całą pochwę i jeszcze do tego przestrzeń zewnętrzną - od łechtaczki do ujścia pochwy, myślę, że zagrożenie ciąży jest baaaaardzo minimalne. A na przyszłość dla twojego spokoju polecam - skoro już tu jesteś - rozpoczęcie stosowanie NPR i wstrzymanie się od pieszczot w okresie płodnym, a nauka i wiedza o własnym ciele, na pewno bardzo ci się przyda jak zaczniesz współżycie
    --
    • CommentAuthormegi_123
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    dziekuje za pomoc czuje sie lepiej pozdrowienia dla zibi jeszcze raz dziekuje
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    harpijka, można sie pieścić w okresie płodnym, tylko trzeba wiedzieć które pieszczoty mozna,a które nie i tyle:cool:
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    polecam - skoro już tu jesteś - rozpoczęcie stosowanie NPR i wstrzymanie się od pieszczot w okresie płodnym,
    no a co młodzi mają robić zamiast tego? wspólne odmawianie różańca? ;-) Lepiej by było uświadomić KTóRE pieszczoty niosą szansę zapłodnienia, czyli kontakt spermy lub wydzieliny śluzowej z penisa ze śluzówką sromu lub pochwy.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    >no a co młodzi mają robić zamiast tego?

    Racja, niewiele im w życiu zostaje do roboty zamiast/oprócz współżycia.
    --
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeJul 31st 2007
     permalink
    :crazy:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    :shocked:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.