Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeAug 18th 2006 zmieniony
     permalink
    Hej dziewczyny!
    Zauważyłam u siebie że za każdym razem gdy zbliża się owulacja jakieś 2 dni przed, dostaje strasznych problemów z cerą. Tworzą mi się bardzo bolesne, opuchnięte wypryski, jak wrecz mawia mój wujaszek 'wulkany', których na co dzień nie posiadam i potem chodzę kilka dni z 'Uszkodzoną' twarzą. Też tak macie? może macie na to jakieś sposoby, mogą być farmaceutyki, chociaż wole te babcine :):cool:
    --
  1.  permalink
    no niestety mi też coś takiego się pojawiło 12dc, na szczęście na dekolcie, no to heja bluzeczka bez dekoldziku-ze stójką, hi hi :jumping: i bez rękawków, jest ok :) płyn Adonis-Afrodyta trochę takie coś wysusza (ok.4zł. z aptece) świetnie działa Tormentiol -maść, ale brudzi bo ma kolor podkładu. :kissing: buziaki
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 18th 2006 zmieniony
     permalink
    A zauważyłyście u siebie inne objawy przed owulacją?
    Ja dzisiaj (13dc)jestem strasznie roztargniona ....obłed. Nie wiem czy to moze mieć zwiazek ze zblizajaca sie owu? Czy któraś z was podobnie sie czuje ?
    A ponadto kreci mi sie w głowie i jestem oslabiona .
    Napiszcie też , jakie inne macie objawy zblizajacego się owu , albo w trakcie samego owu.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 18th 2006
     permalink
    Ja się sobie bardziej podobam. W tych dniach (płodnych) wydaję się sobie szczuplejsza, mam też świetny humor i w ogóle jest mi super. Szkoda, że tak krótko to trwa :rolling:
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeAug 18th 2006
     permalink
    ta ngl racja, mi sie zawsze wydaje ze piersi mi rosna ;p i mam wrazenie ze super atrakcyjna ze mnie laska, ae to chyba tylko hormony :)
    --
    •  
      CommentAuthorkala
    • CommentTimeAug 18th 2006
     permalink
    I taki wątek w "Zgłaszanie błędów i pomoc" Damazy złapie się conajmniej za głowę :) trzeba będzie chyba przenieść do "Dyskusja dotycząca tematyki NPR" conajmniej :smile:
    • CommentAuthorHajduczek
    • CommentTimeAug 18th 2006
     permalink
    hej
    A ja w końcu odkryłam po wnikliwych obserwacjach że tuż przed rozpoczynającym się okresem płodnym mam 2-3 dniowe plamienia, przybrudzenia w kolorze pomiędzy brązem a czerwienią kończy się to odczopowaniem. Z początku myślałam że to jakieś zachwiania w hormonach ale moja gin. po moich szczegółowych wyjaśnieniach doszła do wniosku że mój organizm po prostu tak ma.
    A efekt uboczny samej owulacji??!! Bardzo podniesione libido :cool::wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeAug 19th 2006
     permalink
    sory damazy to znowu ja nabalaganilam :P
    --
    •  
      CommentAuthorpetomasz
    • CommentTimeAug 19th 2006
     permalink
    Panie Damazy,

    Proszę o przeniesienie tej dyskusji do innej kategorii. To nie są błędy techniczne!

    Paweł
    •  
      CommentAuthorpetomasz
    • CommentTimeAug 19th 2006
     permalink
    Dziękuję!
    Paweł
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 19th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    U mnie jak się zbliża owulacja to mi się strasznie chce, no wiecie czego........:hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    • CommentAuthorHajduczek
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    :thumbup: i tak powinno być dołanczam się :rolling:
    • CommentAuthorMarta77_
    • CommentTimeAug 24th 2006
     permalink
    Hej Dziewczyny,
    u mnie pierwszy miesiąc po odstawieniu tabletek i w 16-17 dniu cyklu miałam bóle w dole brzucha i taki ból jakby mnie nerki bolały. Natomiast w 14 dniu cyklu "znalazłam " czop śluzu, więc... Podejrzewam, że to właśnie były bóle owlacyjnew tym 16-17 dniu.. nie jestem pewna na 100%, bo wcześniej wnikliwie się nie obserwowałam. no a teraz 19 dci takie lekkie pobolewania w dole brzucha. zobaczymy..
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeAug 24th 2006
     permalink
    Ja tuż przed mam lekkie mdłości i jestem osłabiona, czuję też lekki ból brzucha. Ale to szybko mija i potem niesamowicie chce mi się :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    a ja od kiedy pojaiwał sie owulacja jakies 2 cykle temu..czuje sie fatalnie ... i to nie jest żart.. nerwy, płaczliwośc, drażliwośc, plameinia i czasem ból nie do zniesienia .... KOSZMAR.. i to kłucie..jak zacznie sie po mnestruacji tak trwa az chyba owu sie skończy!!
    Powiem tak czuje sie tak jak tuż przed i na poczatku menstruacji..bleeee...... Pani doktror mówi, że to minie - organizm jest w szoku, że coś się zmienia :) heheheh
    A ochote to ja mam..zaraz po ..od razu... :) heheheh, zanim dopadna mnie owulacyjne przydpadłości... i chyba dokładnie po, jak już opuszcą mnie przykre dolegliwości :)
    A jak nie czuje żadnych negatywnych objawów..to niestety i ja i pani doktro podejrzewamy..ze owu nie ma poprostu!!!!!
    Także nie jest wesoło - ale chyba w końcu sie poprawi :surprised::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    życzę poprawy vall, ja jeszcze zauważyłam że wcinam w te dni co popadnie i dostaję duża dawkę energii i tę bardzo mi sie chce :hugging: i wogóle mam wrazenie ze moge zdobyć świat :surfing:
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    Moje efekty uboczne? :wink: Przede wszystkim ból jajników. Niewielki, ale odczuwalny. Do tego problemy z cerą, nadmierny apetyt i ogromna ochota na :crush: I czasem puchnę-zatrzymuje mi wodę w organizmie :devil: Nie zawsze niestety pomaga picie dużej ilości wody mineralnej i lekka dieta.
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Tak mi się przypomniało-ta zwiększona ochota na :hugging: w trakcie owulacji (miałam o tym na wykładach) to zasługa matki natury. Masz owulację, jesteś wtedy płodna, masz większą ochotę-większa szansa na przedłużenie gatunku :wink:
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeAug 31st 2006
     permalink
    ja tez wtedy mam lepszy humor, podobam sie sobiebardziej (i mezowi):wink: mam wieksza ochote na figle - a nie mozna bo nie chcemy narazie dziecka :cry: a co ciekawe to moj maz ma takiego nosa ze sam po moim zachowaniu , wygladzie i tym jak na mnie reaguje wie ze mam plodne dni - to niesamowite :smile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 31st 2006 zmieniony
     permalink
    To dlatego, że dobrze się znacie.
    Ja mam wtedy więcej siły, większą ochotę na uprawianie sportu i jakikolwiek wysiłek oraz lepszy humor.
    --
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeAug 31st 2006
     permalink
    Lily... można można... przecież nie musi być "na maxa"..., a jak na maxa, to można gumkach.
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeSep 1st 2006
     permalink
    no wiem ze mozna ale nie na maxa ale to juz nie to samo a gumek i innych form antykoncepcji nie stosujemy z wlasnego wyboru - a za wybory trzeba byc odpowiedzialnym choc czasem jest ciezko
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 1st 2006
     permalink
    Każda forma ma swoje wady i zalety.
    --
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeSep 19th 2006
     permalink
    no i ja chyba też mam wtedy ogromną ochotę na ....:)) i wyłażą mi przed @ wypryski
    --
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeSep 20th 2006
     permalink
    na jednym z for, na którym się wypowiadałam, jednym z koronnych argumentów przeciwko npr było, że powinno się - co do zasady - dać na wstrzymanie w okresie płodnym, a kobiecie się wtedy najbardziej chce, a przy tabletkach na przykład, tego problemu nie ma. Ale nie ma też owulacji i stan ducha i ciała jest, w najlepszym razie - jeśli nie spada libido - constans. Czyli może się w ogóle nie chcieć. Od czterech miesięcy mam owulację i wow!!! uwielbiam :bigsmile:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeSep 20th 2006
     permalink
    uwielbiam to, miało być:)
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 20th 2006
     permalink
    pani_wonka przyznam się, że ja też to uwielbiam... to co czuje kobieta w dniu owulacji, jak na siebie patrzy, jaki ma humor i to jak patrzą na taką kobietę mężczyźni - jest nie do podrobienia ;)
    Ja na przykład uwielbiam dreszczyk ryzyka (nie mylić ze stresem) i tak na przykład jak mogę pozwolić sobie na ciążę ale teoretycznie jeszcze nie planuję - uwielbiam kusić Połówka "w te dni" a i przyjemnosć jest też zupełnie inna ;)
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeSep 20th 2006
     permalink
    oj tak, oj tak...
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    • CommentAuthorHajduczek
    • CommentTimeSep 22nd 2006
     permalink
    :cool:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeSep 22nd 2006
     permalink
    mój MM wie kiedy mam owulację bo jak twierdzi jestem dla niego milsza i bardziej się przytulam...:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeSep 22nd 2006
     permalink
    nio u mnie jest tak samo :cool:
    • CommentAuthorma_maruda
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    odstawiłam pigułki pod koniec października zeszłego roku, potem początek grudnia monitoring cyklu był pęcherzyk 17mm wiec owulacja była, potem zapalnenie przydatków. odczekałam jak lekarz radził. Rozregulował mi sie cykl z 28dn zrobił sie 32, potem 36 dn.
    No i teraz luty w 12 dc przytulanko dla przyjemnosci, potem w 13 dc test owu - nic, monitoring pęcherzyk 10mm, 16 dc dalej 10 mm a nawet 9 (gin powiedziała ze owulacji już nie bedzie zleciła badania hormonów w przyszłym cyklu). Teraz jestem 18 dc i mam lekkie plamienia dosłownie kropeczki. Temp i śluzu nie badam. Co to może byc? czy mam sie czym martwic? czy ktoras tez tak miała.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Zacznij od przeczytania ebooka o podstawach rozpoznawania płodności oraz obserwacji śluzu i pomiaru PTC.
    Bez konkretnych informacji o działaniu organizmu nikt niczego nie wywróży.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.