Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  • CommentAuthormerlenke
  • CommentTimeJun 19th 2024
   permalink
  Dziewczyny, proszę was o rade. Walczę z alergią mojego 7 latka, niestety aktualnie ostro przegrywamy. Przeszliśmy już fazę leczenia naturalnego (oleje, naturalne kremy), ostrego faszerowania lekami, kąpieli siarczkowych, wszystkich możliwych emolientów…. I niestety nic nie poprawia stanu jego skóry (oprócz sterydów których oczywiście nie możemy stosować zbyt długo).
  Pilnuje diety, nawilżam, sprzątam pokój, piorę w naturalnych środkach i nic . Ostatnio stan skóry mojego syna był na tyle zły ze wychowawczyni poprosiła nas o zabranie go ze szkoły, także jest źle.
  Teraz chce zacząć testować ubrania dla alergików – i tu pytanie do was: czy testowałyście ubrania dla alergików, ubrania na AZS ze srebrem lub jakiekolwiek inne i czy możecie coś polecić.
  Każda rada na wagę złota! Dziękuje.
  • CommentAuthorKarpatkaST
  • CommentTimeJun 19th 2024 zmieniony
   permalink
  W kontekście ubrań - u nas pomogła zmiana detergentu do prania. Z tych wszystkich Białych Jeleni i Jelpów na zwykły Persil w płynie. Okazjonalne użycie czegokolwiek innego od razu wywołuje świąd. Czy znasz również serię kosmetyków na atopowe zapalenie skóry Atopicin?
  Od siebie polecam wypróbowanie tego balsamu do mycia ciała: https://atopicin.pl/produkt/balsam-do-mycia-ciala/
  Rezultaty mogą być bardzo dobre.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.