Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ja również nie jestem za chodzikami - ponoć jak byłam mała to wyłam jak bóbr kiedy mama usiłowała mnie do niego wsadzić ... Raczkowałam pełną parą :D Siostra moja nie raczkowała - sama chodziła przy meblach i też obyło się bez tego urządzenia ... Brata może z 4 razy wsadziłyśmy do chodzika - właśnie "wisiał" i to nam się nie podobało - miał dokładnie rok i dzień jak samodzielnie zaczął dreptać :D
    Nam neonatolog zabroniła już nas samym początku - jeszcze w ICZMP - powiedziała, co powinnam a czego się wystrzegać !! Nawet nie mam warunków mieszkaniowych by móc trzymać dwa chodziki ... Gracenie mieszkania odpada.
    Słowa neonatolog "jeśli dziecko jest na tyle silne i jego kręgosłup jest mocny to samo zacznie się obracać z plecków na brzuszek i odwrotnie, samo zacznie siadać i a następie raczkować czy pełzać ... No i w końcowym etapie samo wstanie i ruszy odkrywać świat w pozycji stojącej" :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.