Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkrisa
    • CommentTimeSep 15th 2007
     permalink
    dziewczyny prosze o porade! urodziłam 7 m-cy temu . od poczatku karmiłam pół na pół- piers i butla. synal odstawił piers ok miesiąc temu. Ogólnie miałam juz okres i własnie... wieczorem pękła nam gumka a rano dostałam okres. Powiedzcie czy po urodzeniu płodnosc jest wieksza?czy sa szanse ze moge byc w ciazy ? bo juz mnie sie wszystko pomieszało... pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeSep 15th 2007
     permalink
    możesz być spokojna :) oczywiście pod warunkiem, że to krwawienie to @ właściwa, a nie plamienie okołoowulacyjne
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorkrisa
    • CommentTimeSep 15th 2007
     permalink
    no niby czekałam bo na nastepny dzien miałam miec okres no i był -jest ale zkolei naczytałam sie ze własnie po porodzie płodnosc jest wzmozona i sa szanse ze bede znów w ciazy
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 15th 2007
     permalink
    Krisa, z Twojej wypowiedzi wynika, że nie obserwujesz swojego cyklu (pomiary PTC, śluz, ew. szyjka). Trudno więc powiedzieć, czy płodność już na bank wróciła, ale prawdopodobieństwo istnieje.

    Jeśli krwawienie, które wystąpiło rano, jest prawdziwym krwawieniem miesięcznym, a nie np. śródcyklicznym - ale i tego nie stwierdzi się bez obserwacji - to prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży, jest bliskie zeru.

    Co do karmienia, odstawienia i płodności to mój podręcznik (metoda niemiecka) mówi, że kobiety karmiące "niepełnie" powinny się liczyć z wystąpieniem pierwszego jajeczkowania już 4 tygodnie po porodzie. Moja koleżanka ma z takiej właśnie "antykoncepcji" (karmienie niepełne) drugiego synka...

    Odczekaj 14-18 dni, zrób test ciążowy i zobaczysz, co się dzieje. Albo zacznij się obserwować na 28dni :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.