Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 19th 2007 zmieniony
     permalink
    gdzie najbardziej lubicie uprawiać seks?
    może to dla którejś z was będzie inspiracją :wink:
    seks na łonie natury

    przykłady z artykułu:



    seks w wodzie
    seks w wodzie
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    hehe wszędzie:bigsmile:
    topik jest raczej dla pomysłów i inspiracji, chyba że ktoś ma ochotę się pozwierzać ekshibicjonistycznie:wink:
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Hoho jaki temacik :boogie: W koncu cos nieco ciekawszego od...hmm
    Nie mowie, ze bede sie tu jakos intensywnie udzielac , ale moze i cos od siebie dorzuce...:wink:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    A co do linku...to powiem tak, uwaga na piasek bo zawsze zdradziecko zakrada sie tam gdzie nie powienien... a co do wody ja mam zawsze mieszane uczucia...bo potem jest malo przyjemnie. Znaczy woda niestety wyplukuje to co ulatwia dobry poslizg :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    No i ptaszki się robią małe od zimnej wody... :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    prosze oto ulubiona fotka Lily:wink:

    seks w wodzie
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 20th 2007
     permalink
    w ciepłej wodzie na opustoszałej plaży to może bym się skusiła
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 20th 2007
     permalink
    viky daj więcej to wtedy stwierdzę ktora jest moja ulubiona :cool:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 21st 2007
     permalink
    LiLy to teraz moze Ty swoje ulubione wstaw?:wink:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 21st 2007
     permalink
    no dobra znalazłam coś jescze związanego z wodą;)
    seks na plaży
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 21st 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 21st 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 21st 2007
     permalink



    Sex On The Beach by James Gordon
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 21st 2007
     permalink
    a tu dla ludzi z wyobraźnią..
    :wink:

    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 21st 2007
     permalink
    jakieś jednakowo duże te stopy
    --
    • CommentAuthormarcia82
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Jak już tak sobie tu piszecie o takich sprawach, to przyznam się, że jedno takie ciekawe miejsce z M sprawdziliśmy... Nasz polskie morze, ludzie na plaży a my... w wodzie. Było warto :boogie:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 11th 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 11th 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 14th 2007
     permalink
    my kiedyś zapomnieliśmy się z meżem na kajaku za pałkami wodnym ale kajaczek troszkę się wysunał a my niezauważyliśmy, ja na nim jadę sobie a tam jachcik wypływa niedaleko i klaszczą nam i dopingują ....boże myślałam że spalę się ze wstydu bo to nasi sąsiedzi z domku obok:shamed:
    --
  1.  permalink
    No Kochana, ladnie ladnie...takie tajemnice trzymac :))))

    My kiedys z M na naszym balkonie na stojaco wiec trzeba bylo co jakis czas rozgladac dookola czy ktos nie wyszedl na papieroska....ale w porownaniu do Agnes to ho ho, daleko mi:)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 14th 2007
     permalink
    na balkonie uuuu, Tomek ma taki domek z tyłu u rodziców i kiedyś na początku wyciągnał mnie bo mowi że nikt tam nie przyjdzie...no więc serduchujemy w najlepsze...(:shamed: dość hałaśliwie) a tu slyszymy jego mamę jak podlewa kwiatki przed domkiem i woła psa::crazy: o matko myślałam ze nie wyjdę z tamtąd napewno slyszała...ale wstyd
    --
  2.  permalink
    Padlam, no nie moge z Toba:))))))))
    dobreeeeeeeeeeeeeee
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    hihi tak rózne były wpadki ;)
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeDec 5th 2007
     permalink
    ta dzika namiętność do drąży nasze ciała i umysły..;) cudna sprawa:)
    •  
      CommentAuthorManaLoa
    • CommentTimeJan 3rd 2008
     permalink
    Wy tu piszecie o najróżniejszych miejscach, a ja powiem, że moim ulubionym miejscem jest sypialnia. Wygodnie, bezstresowo, ale też i nie nudno... Za każdym razem może być inaczej... Ale ulubione miejsce nie oznacza, że jedyne...
    --
    •  
      CommentAuthorpatris
    • CommentTimeFeb 3rd 2008
     permalink
    dokładnie wzedzie moze byc wyjatkowo...jesli stworzy sie takie warunki:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeFeb 5th 2008
     permalink
    Dziewczęta, a nie sądzicie, że seks na łonie natury bądź też w jakimś innym 'szalonym' miejscu może być cholernie stresujący?
    • CommentAuthormama12
    • CommentTimeFeb 5th 2008
     permalink
    Dla niektorych tak, dla innych to dodatkowy bodziec ku podnieceniu; kwestia indywidualna:wink:
    •  
      CommentAuthorManaLoa
    • CommentTimeFeb 5th 2008
     permalink
    A poza tym można sobie wybrać na to jakieś bardziej odludne miejsce, aby było jako takie poczucie bezpieczeństwa...
    --
  3.  permalink
    My raz serduchowaliśmy w pociagu:shamed:oczywiście to był nocny pospieszny z Katowic do Gdyni:bigsmile:
    Zaczekaliśmy aż konduktor sprawdzi bilety i było miło:shamed:

    Drugim takim miejscem był dom naszego znajomego, który mój wykańczał.Oboje malowaliśmy itp.No i jak nasz znajomy pojechał po farbe, to też poserduchowaliśmy na nowiutkim parkiecie:shamed:
    •  
      CommentAuthorManaLoa
    • CommentTimeFeb 5th 2008
     permalink
    Ładnie, ładnie... :wink: Ja pamiętaj jak jakiś czas temu wybraliśmy się ze znajomymi na rejsik po jeziorach. Któregoś wieczora wszyscy siedzieli przy ognisku, a my zostaliśmy na jachcie sami i :twosome:... tak fajnie bujało... :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorRocusiowa
    • CommentTimeFeb 6th 2008
     permalink
    ja kiedyś w parku w Warszawie w parku... miałam spódniczkę więc łatwo było... :shades: mało ludzi :bigsmile: , raz w pociągu mnie zadowolił palcem a znajomy kolega siedział na przeciwko :tooth: potem na wsi na łonie natury w lesie...
    a raz przejechaliśmy pociągiem ok 100km do mieszkania brata mojego chłopaka bo było puste :rolling:
    --
  4.  permalink
    Hello, pozwole sobie dołączyć do dyskusji :)
    Każde miejsce jest dobre by zatracić się ze swoim partnerem :) nie tylko poza domem ale również własna sypialnia gdzie nic ani nikt nie rozprasza kochanków :) Pamiętam kiedyś latem, seksiliśmy się na łące, było super, ptaszki śpiewające, my zajęci sobą (praktycznie nie mając nic na sobie, w pozycji od tyłu:)) a tu nagle mój męzczyzna zauważył dzieciaki wyglądające za krzaków :shamed: Wracaliśmy do domku i śmialiśmy się do siebie, że dzieciaki miały lekcje bioogii w wakacje :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    "Jeju, wyspa miłości !"
    Fotki z koreańskiego parku rozrywki w którym aranżowane małzeństwa koreańskie dokształcają się i przełamują lody w czasie miesiąca miodowego;)


    jeju loveland
    tu też ciekawa pozycja;)
    abstract art
    •  
      CommentAuthorlobuzek_80
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    łono natury jak najbardzie, ale teraz to coraz bardziej ryzykowne bo co drugi dzieciak ma kamerę w telefonie, no i niechcący można wylądowac na wrzucie :confused:
    --
  5.  permalink
    a ja tam lubie ten dreszczyk emocji...:) strasznie kreci mnie fakt ze ktos moze nas zobaczyc...:)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Mam za sobą emocje w pewnym parku i w pewnym innym miejscu i jednak muszę powiedzieć, że najlepiej się czuję w sypialni. Nic mnie nie uwiera, nie ma ryzyka pogryzienia przez mrówki (2 dni spuchnięte kolano), a dreszczyk emocji i w łóżku można sobie zafundować.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    ja zależy kiedy, są dni, że chcę dreszczyku emocji, a są dni, że zacisze domowe jest dla mnie cudownym ukojeniem :)
    --
  6.  permalink
    a my mieliśmy sporo miejsc np nocą na plaży ludzie gdzieś spacerowali ale było tak ciemno że tylko głosy ludzi było słychać a nas nikt nie widział , następne miejsce to nad jeziorem , na łące , w aucie mnóstwo razy :P i dużo bym mogła wymieniać :P:smile:
    •  
      CommentAuthorPaaula82
    • CommentTimeMar 5th 2011
     permalink
    my też jeszcze na początku to w różnych miejscach, najczęściej samochód albo z tyłu albo na przodzie albo na zewnątrz na masce:) kiedyś na wydmach nad bałtykiem:) mmmmm fajne wspomnienia trzeba jakoś do tego wrócić:bigsmile:
    -- [url=http://lb2f.lilypie.com/Lw8Vp1.png[/img][/url]
  7.  permalink
    Mnie zdarzało się też to robić w różnych miejscach, szczególnie na początku związku, kiedy byliśmy strasznie napaleni<a href="http://www.klinika-oaza.pl/leczenie-uzaleznien">,</a> a jak na złość nie mieliśmy do tego warunków. Dlatego też zaliczyliśmy toalety, przebieralnie w sklepie, las czy nawet park nocą. To było praktycznie jak uzależnienie, więc pewnego dnia stwierdziliśmy że przydałby się nam detoks. Najlepiej jednak jest we własnym łóżeczku :)
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJul 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja 9 lat temu miałam szybki numerek z moim byłym chłopakiem właśnie w pociągu w drodze do Gdańska i było odjazdowo a teraz to tylko w łóżeczku z mężem gdy synek zaśnie.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.