Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorsamantha4
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    byłam dzisiaj u ginekologa i na badaniu ginekologicznym wykazało mi ze mam tyłozgiecie i nie wiem co to znaczy i czy mam sie martwić??????????
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    będziesz żyła:wink:
    a nawet zajdziesz w ciążę, urodzisz, gdy będziesz chciała. to inny sposób ułożenia szyjki macicy, zwykle po porodzie układa się prawidłowo. :cool:
    •  
      CommentAuthordorah
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Zazwyczaj macica jest tak ułożona w jamie brzusznej, że jest skierowana lekko do przodu.
    U niektórych kobiet może być jednak wygięta do tyłu w głąb jamy brzusznej. wtedy zazwyczaj występują bolesne miesiączki w pierwsze dwa dni.
    Czasem mogą być trudności z zajściem w ciążę z powodu utrudnionego dostępu płynu nasiennego. Wystarczy zazwyczaj odpowiednia pozycja, tak, aby nasienie mogło spłynąć do wnętrza macicy i dochodzi do poczęcia.
    Po porodzie zwykle macica obkurcza się w sposób prawidłowy i tyłozgięcie naturalnie zostaje wyeliminowane. Stąd często bolesne miesiączki występują do pierwszej ciąży.
    -- chętnie pomogę w interpretacji
    • CommentAuthorLipenka
    • CommentTimeOct 27th 2007
     permalink
    ja mam trzy naturalne porody za sobą i ciągle tyłozgięcie, bóle menstruacyjne znośne
    w niczym mi to nie przeszkadza
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 28th 2007
     permalink
    Ja mam przodozgiecie a bole @ mialam dosc mocne.
    Natomiast moja przyjaciolka i Mama maja tylozgiecie a @ to mijalo u nich prawie bezbolesnie. Mysle, ze nie ma reguly. Obydwie zaciazyly od razu :bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.