Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorjust
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    Witam. dzisiaj na mojej karcie obserwacji postawilam pierwszy punkcik ( pierwszy pomiar tempki). Dzisiaj akurat tak sie zlozylo ze tempka wynosila 36,50 wiec postawilam kropke na srodku kratki. Moje pytanie jest takie: gdzie postawic kropke jak tempka bedzie wynosila np 36,53 lub 36,51 itp. Dodam tylko ze na mojej karcie tempki zaznaczone sa co 0,05 st. Prosze o pomoc doswiadczone dziewczyny :shamed::shamed::shamed:
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    Proponuję skorzystanie z 28dni i problem z głowy :bigsmile:
    Ja jak zaznaczałam na kartce to na górze wspiywałam dwie ostatnie cyfry tempki, żeby wiedzieć czy różnica w przypadku skoku jest odpowiednia.
    Z tego co wiem, w metodzie niemieckiej się zaokrągla, w pozostałych chyba nie.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    Zobacz ABC temperatury.
    --
    • CommentAuthorjust
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    ABC temperatury nie pomoglo. nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie :confused:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    dokładność do 0,5 skreski jest wystarczająca, więc jeśli będzie 36,51 to zaznacz 36,50, jeśli będzie 36,53 to zaznacz 36,55 - tak małe rozbieżności nie mają znaczenia, a generalnie polecam skorzystać z rady tuli_pani i zacząć korzystanie z 28dni
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.