Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthormichaella
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Cześć dziewczyny,
    wiecie co, ja jestem chodzącym dowodem na to że psychika ma kluczowe znaczenie, stres potrafi zblokować wszystko, rozregulować hormony, co tylko chcecie:) U mnie ustabilizowanie rytmu dnia, miesiąca roku, sprawiło,że problemy hormonalne po prostu przestały istnieć, niestety, potem zafundowałam sobie eldorado w pracy i w życiu i mam wrażenie że organizm znowu na mnie się obraził. Teraz chodzę i do ginekologa - badania, leki i do psychologa nastawionego na niepłodnośc - i to jest super, bo pani nie ocenia, nie ciagnie przesadnie za język, ale to ważne żeby byc gotowym na takie rozmowy, i poruszać to co jest faktycznie problememy. Jednocześnie ustawiła mi dietę. Staamy sie doprowadzić moje życie do harmoni. Okazuje się że wpływ na nasze blokady psychiczne może być zapiany w historii zycia, której nie pamiętmy - naszym własnym porodzie, przebiegu ciązy- warto podpytac mamę o to jak to było z nami. Moga to byc jakieś historie rodzinne... masa rzeczy. Ja doszłam do wniosku, że nawet jeśli nie jest to przyczyną naszych niepowodzeń, to nie zaszkodzi. Pewnie byłabym w stanie sama sobie poradzić, rozmawiając z przyjaciółmi - ale akurat o tym temacie nie mam z kim rozmawiać, a mam też wrażenieże z psychologiem szybciej to pójdzie.
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Szkoda, że tu się jakiś psycholog-praktyk nie wypowie. Pewnie jest coś takiego i chciałabym wiedzieć, co mnie blokuje...
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeMar 27th 2013
     permalink
    Ja w kazda z ciaz zaszlam po powrocie z jakiegos wyjazdu i dluzszym okresie niewidzenia sie z mezem. Moze cos w tym jest...?
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    • CommentAuthormichaella
    • CommentTimeMar 28th 2013
     permalink
    [quote=Agatella][/quote]
    Agatella, nie masz racji, wsystko regularnie, powtarzalnie, a mysle ze organzm sie obraził bo mamy z mezem dobre wyniki a sie nie udaje niiic . mam zaufanie w w tej kwesti do psychologa, który twierdzi ze oprocz stresu który moze zablokowac sa tez inne przyczyny, nad którymi pracujemy ;)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.