Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Tak Tagusiu, aplikacja ciążowa w identyczny sposób będzie opłacana jak wykres. Dopiero aplikacja dla dziecka będzie w inny sposób traktowana.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 28th 2007 zmieniony
     permalink
    hmm a po co zmieniac to co jest oczywiste? - dziecko ma dwoje rodziców - zawsze - jeszcze partenogenezy się nie doczekaliśmy jak w "Seksmisjii"....
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Damazy dziekuje za odpowiedz. Szkoda, ze wchodzi w gre tylko wersja platna. A czy nie myslales o jakiejs promocji dla aktualnych ciezarowek??? Moze my bysmy obecna wersje przetestowaly? Co Ty na to? Dobry pomysl , prawda :wink::whorship:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Tagusia zanim Damazy zrobi płatną , to zdążymy urodzić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkajka
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Skoro później będzie można wydrukować tą kartę i potraktować ją jako pamiątkę, to wolałabym aby było "wybraliśmy" a nie "wybrałam"
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    TAgusia, od ponad 2 tygodni wersja ciążowa jest dostępna dla testów. 47 kart jest widocznych, a drugie tyle jest jeszcze nieudostępnione. Fakt, dostęp do karty jest możliwy jeśli posiadasz opłacony abonament.

    Kajka, racja, wezmę te elementy pod uwagę.
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeNov 29th 2007 zmieniony
     permalink
    DAMAZY, czy możesz nam przybliżyć datę, kiedy już będzie umożliwiony dostęp do aplikacji ciążowej bez konieczności instalacji dodatkowych elementów? Dziśki i pozdrawiam.
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    Milena, ja nic nie musiałam instalować, a masz FF?
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    Nie, Fiu, nie mam.
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    Mileno, wszystko idzie w kierunku następnego tygodnia. Jest szansa :)
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeNov 30th 2007
     permalink
    Super, Damazy! Dzięki!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeDec 5th 2007 zmieniony
     permalink
    Damazy, jeśli można, to mam małą sugestię co do aplikacji. A mianowicie, wydaje mi się, że wygodniej dla nas byłoby, gdyby te ikonki pod kalendarzem oznaczające wizyty u gina, leki, badania, etc. nie chowały sie, ale były cały czas na wierzchu - wtedy łatwo do nich dotrzeć w razie potrzeby.

    A przy okazji jedna uwaga odnośnie wykresów... czy nie uważasz, że mozna by było podświetlać dni w kalendarzu nad wykresem, które mijają? W tym momencie podświetlają sie tylko te dni, w których wpiszesz temperaturę... ja już jej nie mierzę i za każdym razem mam problem, który dzień dziś mam...może przynajmniej niech sie podświetlają te dni, w których wpisujemy jakieś objawy, czy uzupełniamy notatkę...

    Nie wiem, czy wystarczajaco jasno się wyraziłam....

    Pozdrawiam.
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeDec 5th 2007
     permalink
    Damazy, czy nadal będziemy przechodzić po zakładkach od wykresu do karty, czy to się jakoś jeszcze bardziej "zintegruje"?
    Teraz przechodzenie po zakładkach bez logowanie jest wygodniejsze, ale nadal jest kwestia podwójnych komentarzy, podwójnych dni na karcie, i na wykresach itd.
    Macie na to jakiś pomysł?
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.