Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    Karmelka, sprawdz czy nie zapomnialas oplacic ostatniej raty ubezpieczenia na dom, siebie i domownikow :crazy:
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    hej wszystkim
    :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    Agatka co za minka?
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    ehhh. brzuch mnie nie boli a wyczytalam ze powinien. i sie zdolowalam.
    --
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeFeb 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    dlaczego powinien? I proszę się nie dołować.
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    bo mial sie zafasolkowac kilka dni temu a nic nie czuje
    --
    •  
      CommentAuthoranadun
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    to że nie boli jeszcze nie musi niczego oznaczać
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    Agatka kazdy organizm reaguje inaczej. Ale informuj nas co tam w trawie piszczy!
    --
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    oczywiscie bede informowac, gdyz z niecierpliwosci zeswirze.
    a siedze w domu i sie nie moge skupic nad pisaniem mgr...zzzzzz....!
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    ty sie nie mozesz skupic, a ja sie nie moge zabrac za jej pisanie:)
    --
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    :) ja sie nie moglam zabrac 2 lata, i teraz mi piknelo ze mam ostatnia szanse i musze. a siedze w turcji i nie mam swobodnego dostepu do materialow. denerwujace. zreszta. nie mam wyjscia a chociaz na chwile pozwala zapomniec o innych sprawach:cry:
    --
  1.  permalink
    Cześć dziewczyny
    dzis robiłam świece :wink:zobaczymy z jakimi efektami:wink:
  2.  permalink
    mój M tylko zapytał jak długo musze tak robic ale stwierdził ze jesli ma pomóc to on nie ma nic przeciwko :smile:
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    ja za kazdym razem opieralam nogi o sciane zeby były wyzej a jak narazie nic nie pomoglo ale to moze z innego powodu który staramy sie wyeliminowac z moim ginem:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorolcia_81
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    moj maz sie smieje jak tak robie, wiec ostatnio wyluzowalam :)
    •  
      CommentAuthortwarda
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    ha ha ha mój też się śmiał z takich praktyk.... ale nogi mi w górze przytrzymywał.....:wink:
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    moj sie nie śmiał tylko mnie wspierał w tym bo sam juz bardzo chce dzidzie.....
    --
    •  
      CommentAuthorolcia_81
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    :) moj ciagle patrzy na inne malutkie dzieci, oboje nie mozemy sie doczekac!!! staramy sie co 2 dni albo czesciej, ale ja chyba w tym miesiacu nie bede miala owulacji buuuu, zerknijcie na moj wykres
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    o kurcze. ja nie wiedzialam o trzymaniu nog w gorze ! no i przepadlo.,
    a wlasnie dzis wybralismy mieszkanie. serce mnie sciskalo ze 4 pokoje i poddasze a tylko we dwoje....bo jak tak ma zostac na zawsze to ja nie chce nowego domu ! chyba umre.:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorkachula1
    • CommentTimeFeb 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Agatko nie umieraj!!!:whorship:
    Ja kladlam poduche pod posladki,zawsze to wygodniejsze niz nogi w gorze hi,hi
    --
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Agatko weź przestań,jeszcze wszystko się moze zdarzyć zazwyczaj tak jest że jak zapomnisz o upragnionej ciąży, będziesz zafascynowana nowym mieszkaniem to wtedy masz dużą szanse na zaciążenie:bigsmile: czego ci z serca życzę:grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorbrandia
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Ja też już bym chciała @ bo na razie jego brak robi mi strasznie dużo nadziei, a na wczorajszym teściku była tylko 1 kreseczka. Jak nie ma fasolki to chcę już zacząć nowy cykl i nowe starania !
    Ale z drugiej strony dopóki tempka w górze i brak @ to trzeba mieć nadzieję. Więc czekam jak na wyrok na spadek tempki, bo boję się mieć nadzieję, a potem ją stracić...
    •  
      CommentAuthormaarlenka
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Witajcie
    Ja już też nie mam nadziei, że w tym cyklu się udało:( Niby byl skok, ale tempka ciagle za niska. Czekam na długość fazy lutealnej, ale pewnie znowu byl cykl bezowulacyjny:cry: że śluzem też strasznie marnie:confused:
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Maarlenka nie płacz mi tutaj bo wszystko zalejesz :wink: głowa do góry.Co ty chcesz od tego wykresiku? przecież on jest ok:)
    --
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Chyba trzeba tu jakiś sztab antypowodziowy powołać:) Kobietki walczymy!!!
    •  
      CommentAuthormaarlenka
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Poprzedni tez wygladał na poczatku ok, a potem sie okazalo, że był bezowulacyjny (tak mi ginka powedziała). Niestety mam zaburzenia hormonalne:( A wydaje mi sie ze tempka poinna byc troche wyzsza, ale może sie nie znam- obym się myliła.
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Maarlenka Ty panikaro, to ja lecę na łeb na szyję na Twój wykresik i co tam widzę. Piękny, książkowy wykres, a co do śluzu to skąd wiesz,że marnie jak go prawie wogóle nie obserwujesz. Chcesz sobie pooglądać cykl bezowulacyjny to zapraszam do mnie.
    •  
      CommentAuthormaarlenka
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Sluz obserwuję codziennie - po prostu wogóle go nie ma. Tak naprawdę to był tylko jeden dzień- i co mam o tym myśleć?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    A to ja Was pocieszę, kochane, po takiej świecy plus nogi na ścianie i czytanie "Wiedźmina" z poduszką pod pupą mam Maję :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Fiufiu- Nie mow!!!Ja dwa razy w tym cyklu przy samej owulce przelezalam w taki sam sposob:) PRawie na glowie stanelam:)
    Buziak dla Maji :******
    --
    •  
      CommentAuthortwarda
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    może to ten "wiedżmin" - bo reszta przetestowana - i nic :(
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    będę musiała wypróbować tą świecę w tym cyklu:bigsmile:, i mam nadzieję ze mi się uda:)))
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    dla odwrocenia swojej troski powiem wam po krotce, ze nasz nowy dom jest piekny 4 pokoje +poddasze(dupleks),duza kuchnia balkon, coprawda na 4 pietrze, ale dogodnie usytuowane.po powrocie z polski juz bedziemy w nowym domu jak wszystko dobrze pojdzie i bedziemy splacac kredyt przez najblizsze 100 lat :jumping:ale nareszcie na swoim i moze lepiej sie tam serduchuje:rainbow: :dinner:
    --
    •  
      CommentAuthorMimika
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Nowe mieszkanie to po prostu sex przygoda - ile pokoi do testowania :hugging::crush:
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    :crush: - Mimika to jest rewelacyjne:)

    A dla mnie me wyjamowane narazie jest dobra sex przygoda, co roku mniej wiecej inne otoczenie do serduchowania;)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Mimika twoj wykres wyglada SUPERANCKO!
    --
    •  
      CommentAuthorMimika
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Emkaf superanckie wykresy to są te zielone zakończone udanym porodem.
    Mój obsrwacyjny już mi zbrzydł.

    Ale dzięki!
    •  
      CommentAuthorMimika
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Na szczęście od przyszłej niedzieli M będzie już ze mną, więc kolejny wykres będzie serduszkowy.
    Po 2 m-cach rozłąki w końcu będę pełnoprawną staraczką :swingin:
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    a ja tez juz tesknie za wykresem, ale stad nmie mam mozliwosci zaplaty, bo nie mam konta banlowego internetowego.
    ja nie wiem co u mnie jest nie tak, bo @ zawsze regularne, hormony sprzed 2 tyg wszystkie w normie, usg wykazalo male pecherzyki na jajnikach, ale ponoc norma. tylozgiecie nadrabiam odpowiednia pozycja zgodnie z zalecieniami ginki, wiec ja nie wiem co jest nie takkkkk ...
    juz sie nie moge doczekac tego njowego domu bo jest nawet wykonczone na fioletowooooo moj ulubiony kolor i w polsce tez mialam fioletowo
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Obserwacyjne wykresy nie są stracone. Każdy jest cenny.
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Mimika a to on bez serduszek... a kurcze nawet nie zerknelam na dol;)
    --
    •  
      CommentAuthorsusi
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Ja tez zakladam nogi o sciane sam M mi to zaproponowal :bigsmile:
    A ostatnio to wymyslil zeby poduchy podkladac no i podkladamy- ubaw przy tym jest :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    nie ma nie ma a jak sie zdarzy to pewnie podwojnie :D:D
    ciekawa jestem czy u mnie jest mzliwe miec blizniaki skoro sama mam brata blizniaka? ale by bylo...
    --
    •  
      CommentAuthorsmieszka48
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Słyszłam, że z bliźniakami to najczęściej jest tak, że co drugie pokolenie.. ale nie można wykluczyć, że może byc inaczej :)
    Maarlenka - moze powinnas sprobowac ulepszyc sluz - mnie wiesiolek pomogl, mialam bardzije obfity w tym cylku
    -- smieszka
    • CommentAuthordori27lodz
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    witam dziwczyny!!!hm...powiem wam ze w czoraj wieczorem mialam obiawy mdlilo mnie ale nie moglam zwymiotowac ,na tle jedzenia wieczornego dostaje takich super wrazen ze mam wstrent do jedzenia!!!!jutro robie test to napisze co jest grane czy jestem czy nie!!!!hm...ale mam stracha a i okres sie spoznia najpierw mialam takie obiawy jak bym miala dostac okres twalo to 5dni bole brzuszka takie skurcze i bolace piersi zawsze po 2 dniu dostawalam okres a teraz nic a od czasu do czasu tak 2 razy dziennie dostaje takich skurczy brzucha a okresu nie ma 7dni!!!!hm...jak tak trwa ciaza to niezbyt mila sprawa te mdlosci sa okropne i dziwne nie sa ranne tylko wieczorne!!!!
  3.  permalink
    oj biedna jesteś będzie dobrze a jak okaże sie ze jesteś w ciąży to tylko się cieszysz dasz rade nawet z mdłościami:wink:
    •  
      CommentAuthorsmieszka48
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Mnie sie wydaje , ze po prostu każdy przechodzi to inaczej i życzę żeby te symptomy okazały się ciążowe :)
    -- smieszka
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    nie wierze ! opryszczka !!!!!!!!!!!!! chyba umre...
    --
    •  
      CommentAuthorJunia
    • CommentTimeFeb 25th 2008 zmieniony
     permalink
    Susi ja z poduchą podłożoną pod pupę zaszłam w ciążę hehe inne metody nie działały dopiero ta poducha:D

    Śmieszko z tymi bliźniakami też słyszałam że co drugie pokolenie:)Czyli jak moja ciotka ma bliźniaczki to ja albo moje siostry lub bracia mogą mieć?? :D:bigsmile:Ale by było fajnie hihi

    Dori ja miałam podobne objawy:)Tylko się cieszyć:bigsmile:Trzymam kciuki!
    •  
      CommentAuthorsmieszka48
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Junia - wlasnie nie twoja albo twojego meza dziadkowie albo ich rodzenstwo musieliby miec blizniaki zeby byly w twoim pokoleniu, aczkowiek w mojej grupie na studiach mam kolezanke, ktora ma 2 chlopcow choc jej ciacia tez zaszla w mnoga ciaze :)
    aaaa.. sluchajcie moj M zadzwonil powizycie u androloga i hormony w normie.. jakby cos to naturalne staranka jescze w marcu, bo wtedy owulka przypadnie mi chyba na swieta ;) a wkwietniu probujemy z inseminacja (ale na naturalnym cylku).
    -- smieszka
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.