Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorjulkajulka
    • CommentTimeDec 23rd 2007
     permalink
    mnie zmusza sytuacja, nie dosc ze zab sie popsul to okazalo sie ze jest martwy. mialam go wczesniej zle wypelnionego i zaczal sie psuc

    jestem w 6-tym tyg ciazy
    zaszkodzi to maluszkowi?:cry:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    Julka jak byłam w ciąży z synem leżałam na podtrzymaniu, wyniki wskazywały na stan zapalny i p.dr stwierdziła że to od zębów, tym sposobem miałam usuwane w piątek 2 w poniedziałek 3 - wszystko pod znieczuleniem. Jeśli jest taka konieczność to trzeba, tylko powiedz stomatologowi o ciąży
    --
    • CommentAuthorjulkajulka
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    no wlasnie ja tez sie boje, ze zrobi sie z tego stan zapalny czy podejdzeie ropa
    jestem w 6-tym tygodniu i lekarka kazala czekac do 2 trymestru

    a kiedy Ty wyrywalas te zeby? Pozniej z Weronika nic nie bylo?
    • CommentAuthorjulkajulka
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    pisalas o synku- przepraszam, niedoczytalam tylko zapatrzylam sie w fotke malej ;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    :) to był samiuteńki początek ciąży. Ja wiedziałam że jestem, beta pokazywała że jestem a na USG nie było jeszcze widać. A była temp nie wiadomo od czego no i wysokie leukocyty. Dziecko jest zdrowe
    --
    • CommentAuthorjulkajulka
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    u mnie wiaomo na bank ze ciaza
    od 5-tyg juz bylo widac serduszko ;)

    musze zrobic cos z tym zebem bo wiecej szkody chyba zrobie jak go zostawie i zacznie ropiec lub cos
    dzieki za odp
    i Wesolych Swiat :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 25th 2007
     permalink
    julkajulka - mi dentystka nie zgodzila sie na wyrwanie zeba (osemki) w czasie ciazy byl to 8 miesiac. zdaniem 2 znajomych stomatologow w 1 i 3 trymestrze lepiej sobie odpuscic takie zebiegi.
  1.  permalink
    Ja rwalam osemke w 17 tc pod znieczuleniem i wszystko mi sie ładnie zagoilo ale nalezy poinformowac lekarza o ciazy i o mozliwym uczuleniu lub astmie
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.