Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 23rd 2006 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, to niesamowite, wciągnęłam się jak cholera, czuję się jak dzieciak hehehe to jest super! W 4tej rundzie zostałam zapylona haha :D Już wykupiłam sobie plemniki i lecę na zakupy.
    Jedna z Was podała link do gry w dziale błędów, zajrzałam z ciekawości i już wiem co będę robić następne miesiące.
    Wszystkich zachęcam! Tylko chyba mojego Połówka nie da się ubłagać, żeby się zarejestrował :D

    KLIKNIJ TUTAJ :)

    Acha, w brzuszku mam Feministkę.. czyżby charakterek po mamusi? :boogie:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    He, he, niepotrzebnie chyba o tym wspominałam. :-)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    hihi, juz sie zarejestrowalam, ale fajne!:rasta::crazy:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    :crazy: ale zabawa
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    ja tam juz urodzilam blizniaki
    tylko szkoda ze caly czas w szpitalu sie pozniej lezy... mnie tak juz od kwietnia nie chca wypisac... licze ze cos sie moze zmieni bo maja domki oddac i wtedy juz bedzie jak w simsach :fingersear:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 23rd 2006 zmieniony
     permalink
    I ta ciąża faktycznie trwa 9 realnych miesięcy? :)
    Masz może Aniu jakieś rady dla nowicjuszy? Ja dopiero rozgryzam grę ;)
    I za nic nie mogę zdobyć tych alimentów, upupia mnie w połowie 4 lvlu :(

    Dopisek:
    Haha zdobyłam alimenty :D
  1.  permalink
    Ja tez bede miala blizniaki. MNa razie bedzie mii rosl brzuch.skonczyly sie wymioty uffff. A no i ja mam meza.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    ngL - tak tak trawa 9 miesiecy :D jesli idzie o przejscie gry to graj Kura DOmowa ma najwiecej broni :) i jak szybko nauczysz sie zmieniac to mozesz dezodorant miec na kilka zamachow :D alimenty lepiej zdobadz bo ci konto zablokuja.
    Ja tyz mam meza ale dzieci i tak maja fryzure mamy jakby co :D :tooth:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 23rd 2006 zmieniony
     permalink
    A mój postukał się w czoło i powiedział że mowy nie ma, żeby wysłał kwstionariusz o udzielenie ślubu ;)
    Alinmenty już mam na 1 miesiąc ale będę się starać na więcej. No właśnie z tym zmienianiem broni to różnie wychodzi, z reguły nie zdążam :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    kwestia wprawy, pare partyjek i bedziesz wprawiona, ale koniecznie kura domowa :)
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 23rd 2006 zmieniony
     permalink
    cały czas gram kurą i mam już na koncie 8 potencjalnych ciąż :D :D
    A alimenty zdobyłam po kielichu żółądkowej korzennej (mężczyzna ma imieniny). Przypadek? :D
    •  
      CommentAuthorPaula
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    Przeczytałam jak Was gierka wciągnęłam i nie ryzykuję teraz rejestracji. Wystarczy, że mnie forum wciągnęło.
    Zarejestruję się po powrocie z urlopu
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    no to moze jeszcze z kielicha i wtedy bedize juz cacy :smile:
  2.  permalink
    Oj tak tylko kura domowa.szkoda ze nie mozna wam dac troszke alimentow mam ich nadmiar . Pigulki PO wykorzystuje na zakupach.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 23rd 2006 zmieniony
     permalink
    Hahah nie mogę, okresuję właśnie i obawiam się, że po drugim widziałabym 2 razy więcej tych plemników :D
    Ale gra jest na prawdę super!
    Jeszcze jedno pytanie bo mnie trapi a nie doczytałam - czy ciąża wirtualna trwa realnie 9 miesięcy? Czyli jeśli mam napisane, że rodzę pod koniec maja to urodzę w naszym maju? No i czy trzeba wchodzić do gry codziennie?

    Co do ciąży to już doczytałam w FAQ, że niestety tak...
  3.  permalink
    Tak ciaza trwa realnie 9 miesiecy .Od czasu do czasu na usg bedziesz miala podglad jak wygladaloby Twoje dziecko w realu. a wchodzic nie musisz codziennie. poprostu nie bedziesez dobra matka.hihi
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    :fierce:
    No wiesz :D
    Ale.. fajną rzecz przeczytałam w FAQ, idealnie pasującą do przedstawionej sytuacji (wchodzenia codziennie):

    Pyt.: Mam napisane na usg ze: mam prowadzić bardziej interesujący tryb
    życia/mam iść na imprezę/mam zapytać ginekologa o zabawki/dziecko domaga się telewizora/mam pić melisę/mam wypożyczyć film/mam zapisać się na jogę/mam tyle nie jeść co to znaczy?

    Odp.: To oznacza tylko tyle, że oprócz gry jest jeszcze normalne, prawdziwie życie
    nie można cały czas siedzieć przed komputerem.
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 23rd 2006
     permalink
    Świetne te gry.... ale wciągają :) Szkoda, że tak mało czasu.... :)
    Znikam do pracy...postaram się szybko uwinąc z obowiązkami i sie pokazac :)
    Buzaki:grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 24th 2006
     permalink
    jesli idzie o gre to ja odkad nabylam droga kupna kilka milionow plemnikow w ogole nie strzelam tylko najpierw zagladalam do brzucha a teraz do blizniakow, jakos mi sie strzelanka szybko znudzila. traz jest jeszcze "spacer z wozkami" ale to nie na moje nerwy, nie jestem dobra w sterowaniu :cool:
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeAug 24th 2006
     permalink
    Ale super hihihhi właśnie o to mi chodziło;)))) Moze moderator Damazy "wklei" jakies inne gierki hihih Pozdrawoiam:***
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 24th 2006
     permalink
    Damazy, po ukończeniu pracy nad 28dniami, może sam strzelić taką własnręczną gierkę dla relaksu.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeAug 24th 2006
     permalink
    no właśnie Damazy plisss;)
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeSep 1st 2006
     permalink
    hej jak jest z tymi plemnikami mam napisane ze zastrzelilam 708 ale konto jest "0":sad:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 1st 2006
     permalink
    No właśnie nie wiem. Zapytałam o to władze forum ale zostałam odesłana do Faq, które przewertowałam w całości i odpowiedzi nie znalazłam. Plemniki sobie zwyczajnie wykupiłam za pieniążki
  4.  permalink
    Lily bo te plemniki po czasie przechodza na konto. Mozesz jednak kupowac juz w sklepie za nie. najlepiej wziac slub od razu na konto wchodzi duzo plemniczkiow.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 29th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 7th 2007
     permalink
    • CommentAuthorola5556
    • CommentTimeAug 24th 2011
     permalink
    jak się tam zalogować??
    :confused:
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 24th 2011
     permalink
    ola5556, po lewej stronie masz "walka z plemnikami-play" i rysunek babki terminatora ;P Klikasz w to i automatycznie przenosi Cię na stronę logowania, od spodem jest "zarejestruj". Wypełniasz pola, potem na poczte, link aktywacyjny klikasz no i logujesz się normalnie ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.