Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorviki2626
    • CommentTimeJan 15th 2008
     permalink
    Mam pytanie. Czy któraś z Was miała kiedyś potworniaka po obu stronach macicy ? Mnie dzisiaj ginka poinformowała, że mam zmiany po obu stronach. Szczerze mówiąc to jestem przerażona. Mam mieć kolejne Usg za tydzień i jeżeli się potwierdzi diagnoza to dostanę skierowanie do szpitala nz zabieg. Najbardziej się boję że usuną mi macicę. Wiem że jak się zrobi potworniak na jajniku to usuwają go ale zawsze zostaje drugi jajnik a z macicą co ? Bardzo chcielibyśmy mieć dzieci i nie wiem czy mamy na to szanse :cry:
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeJan 15th 2008
     permalink
    Ojej! No ja akurat nic o zadnych potworniakach nie wiem. Ale przede wszystkim nie martw sie na zapas. Mowisz, ze ginka znalazla zmiany. Zmiany zmianom nie rowne. Nie diagnozuj sobie sama zaraz najgorszego. Ja juz nie raz sie do trumny kladlam jak sie w internecie naczytalam o chorobach, ktore z reszta sama sobie dospiewalam. A potem sie okazywalo, ze do umierania to jeszcze daleko...
    A w ogole ginka sugerowala, ze moze byc koniecznosc usuniecia macicy? Czy to Twoj wlasny pomysl?
    • CommentAuthorviki2626
    • CommentTimeJan 15th 2008
     permalink
    Jeżeli chodzi o usunięcie macicy to są moje obawy, ale jeżeli chodzi o potworniaka to stwierdziła ginekolog. Nie mogę znaleźć w necie jak się to leczy są tylko informacje o usuwaniu narządów.:cry:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 15th 2008
     permalink
    I nazwa tez potworna :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeJan 15th 2008
     permalink
    Viki, ja wlasnie o tym mowie. Nie stawiaj sobie diagnoz w oparciu o net. Ja wiem, ze latwiej powiedziec niz zrobic. Skonsultuj sie z wiecej niz jednym lekarzem (chyba, ze ta ginka to naprawde bog ginekologii). I nic sobie na razie nie usuwaj (w myslach znaczy sie). Bedzie OK.
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 15th 2008
     permalink
    Viki, będzie dobrze, zobaczysz. Strasznie jestem ciekawa do kogo chodzisz. Jeśli możesz napisz mi nazwisko gin na priva
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.