Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    esteban: Naprawdę twierdzisz, że w temacie wrogości śluzu powiedziano już wszystko?
    Chodzi o knkretny przypadek czyli o wylewanie się nasienia "wypychanego"? wrogim śluzem, co jest dla mnie wbrew jakiejkolwiek logice i tak w tej kwestii powiedziano już wszystko.
    esteban: Twój wywód ma sens gdy rozpatrzy się cały dorobek danej osoby.
    Aby o kimś mówić, że jest ekspertem musi on mieć dorobek, bez tego nie można mówić o ekspercie, jedynie o nazwijmy to, osobie nabywającej kwalifikacje.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    Esteban - poduszka pod de i na pewno jakieś plemniki zdołają przetrwac, ale to też nie gwarantuje plusa na teście. A jeśli się wrogości obawiasz, to może trzeba zrobic test? Zapytaj ginekologa czy robi, a jak on nie to może Cię gdzieś skieruje.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    jejku... masakra... dziewczyny, chyba naprawdę szkoda czasu i energii na odpowiedzi na takie pytania. tym bardziej na kolejne dogadywanki takiej osoby...:/
    --
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    HarleyQuinn: Chyba fazy księżyca też na to nie wpływają... Chociaż? Księżyc działa na przypływy / odpływy, więc może na "odpływ" nasienia też?
    --
    :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::jumping::jumping::jumping::jumping::cheer::cheer::swingin:
  1.  permalink
    Daga282 - tu się nie ma co cieszyć, tu się trzeba wziąć do roboty i to zbadać. Ale mnie się już nie chce, poza tym chyba ochotników / ochotniczek nie znajdę. :cool:
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    Dziewczyny mam wrażenie, że Wasze obserwacje ograniczają się do tego co inni już powiedzieli.
    KARKO ma taki cytat na swojej stronie:
    „Żaden ptak nie wleci do domu, dopóki wszystkie okna będą zamknięte. Może najwyżej rozbić się o szybę.”
    Rozbijajcie się dalej :)
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    KARKO: jejku... masakra... dziewczyny, chyba naprawdę szkoda czasu i energii na odpowiedzi na takie pytania. tym bardziej na kolejne dogadywanki takiej osoby...:/

    Jak to jest, Karko, że Ty zawsze znajdziesz czas i energię na podobny do powyższego komentarz? Nie szkoda jednego i drugiego? Przecież taki głos do dyskusji kompletnie nic nie wnosi:confused:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    esteban: Dziewczyny mam wrażenie, że Wasze obserwacje ograniczają się do tego co inni już powiedzieli.
    KARKO ma taki cytat na swojej stronie:
    „Żaden ptak nie wleci do domu, dopóki wszystkie okna będą zamknięte. Może najwyżej rozbić się o szybę.”
    Rozbijajcie się dalej :)


    nie bardzo rozumiem Esteban co chciałaś przez to powiedziec
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    esteban: Dziewczyny mam wrażenie, że Wasze obserwacje ograniczają się do tego co inni już powiedzieli.
    A do czego mają się ograniczać? Obserwację opiera się o zaobserwowane i opisane zmiany w organiźmie. Wiesz czego masz "szukać" na co zwracać uwagę i odnosisz to do swoich objawów. Dzięki obserwacjom wiesz kiedy jesteś płodna a kiedy już nie, kiedy będziesz miała @ itd...Co chcesz jeszcze wiedziec i tworzyć? Zmiana wagi? Spowodowana jest zatrzymaniem wody w organiżmieni i jeśli to zaobserwujesz to nie ma w tym nic czego, inni wcześniej nie odkryli. Wogóle nie rozumiem o co Ci chodzi.
  2.  permalink
    Esteban - ja jestem otwarta na nowe drogi obserwacji, ale jakby to powiedzieć... Fazy księżyca, "śluz" podczas @ i odpływ nasienia w zależności od partnera jakoś się do nich nie zaliczają. Ale Ty? Pozwól, że zacytuję innego klasyka z Toy Story - "Ride like the wind Esteban!" i niech moc będzie z Tobą.
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    Esteban chce nam powiedzieć, że jesteśmy ograniczone przez wiedzę npr-ową ;-)
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    Melodie: Esteban chce nam powiedzieć, że jesteśmy ograniczone przez wiedzę npr-ową ;-)

    To, że na mnie naskoczyłyście w pewien sposób to potwierdza. Wy opieracie się na czystych zasadach NPR'u a ja szukam innych zależności i nie uważam, że jestem z tego powodu gorsza czy lepsza. Nie wyśmiewam Was, że obserwujecie śluz na szyjce a Was bawi fakt sprawdzania faz księżyca. Obserwacja wydzieliny w czasie miesiączki jednak coś mi daje, więc niewykluczone, że np III kwadra odpowiada za łagodniejsze przechodzenie @.
    Wy nie chcecie się o tym dowiedzieć a ja Was wcale nie zmuszam, więc nie do końca rozumiem o co to zamieszanie. O to, że jestem nowa i mam swoje zdanie?
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    esteban: Obserwacja wydzieliny w czasie miesiączki jednak coś mi daje
    Co konkretnie?
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeSep 18th 2011 zmieniony
     permalink
    esteban: Wy opieracie się na czystych zasadach NPR'u a ja szukam innych zależności
    Jakich zależności i jak one mają wpłynąć na rozpoznawanie płodności bo przypominam Ci, że to właśnie tej tematyki dotyczy to forum?
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    Możemy pomyśleć nad innymi czynnikami mogącymi mieć wpływ na cykl i na funkcjonowanie człowieka. Interesowały Cię np burze słoneczne i ich konsekwencje?
    •  
      CommentAuthorHarleyQuinn
    • CommentTimeSep 18th 2011 zmieniony
     permalink
    Esteban, dziewczyno - jak opracujesz nową metodę NPRu w oparciu o fazy księżyca to sama Ci pogratuluję :wink: Czekam na wyniki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeSep 18th 2011 zmieniony
     permalink
    zastanawiałam się, czy swój opis ukryć... no i upewniłam się - na pewno tak należy. Dobrze, że o ukryciu osobistych wykresów pomyślałam wczesniej, bo jesli takie osoby miałyby w nich grzebać, czytać i komentować... brrr... Faktycznie - cenna też uwaga Kaonashi - tak wpadłam i zostawiłam swoje mini przemyślenie. Ale chyba rzeczywiście nawet na nie szkoda energii ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    Karko nie ma takiej opcji, wszystkie zalogowane w serwisie widza opis (co najwyzej mozesz pozwolic go czytac kazdemu uzytkownikowi netu)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeSep 18th 2011
     permalink
    MrHyde, dzięki, właśnie zauważyłam - to go chociaz modyfikowałam - odpersonalizowałam;)
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeNov 16th 2011
     permalink
    mam pytanie, gdzie mozna zrobić badanie na wrogośc śluzu i jak się nazywa to badanie, ewentualnie koszt i czy lekarz musi skierować czy można sobie pójść od tak....pozdrawiam
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    Szkoda, że temat ucichł bo ja miałam kilka pytań, ale już jestem po badaniu i wiem już o co chodzi, polecam je bo jest dość ważne, jeśli ma ktoś problem z bobo... :)
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeApr 12th 2012
     permalink
    ponawiam pytanie powyżej..
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorstokosia87
    • CommentTimeApr 12th 2012
     permalink
    salinos na to badanie nie musisz miec skierowania, lekarze nazywaja to "testem po stosunku". Trzeba sie dowiedziec w jakich godzinach w danym labolatorium pobieraja taki wymaz czy moze trzeba sie zapisywac na konkretny termin i serduszkowac sie 8-9h przed pojsciem na taki wymaz. Ja placilam 90zl w Warszawie, nie wiem skad ty jestes. Wynik mialam za jakies 4 h
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.