Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Amazonko sadze ze mama doskonale potrafi sama znalezc temat o sexie w ciazy i po ciazy, my porownujemy doswiadczenia jako OBJAWY poczatkowe ciazy wiec prosze... zluzuj
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 18th 2007 zmieniony
     permalink
    jak czytam nie które posty "nie starających " się to mam takie porównanie pewnej mojej znajomej która była bardzo uszczypliwa w tematach ciążowych chociaż jak twierdziła "nie starała się" a tak naprawdę nie mogła miec dzieci .....:((((
    takie kobiety są strasznie uszczypliwe ,.....żal mi ich :sad:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    kogoś mi to bardzo przypomina :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    zibi :kissing: ciezarowko :)
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    mi też to własnie kogos przypomina :confused::confused::confused:

    tylko kogo ???????????????????
    :kissing::kissing::kissing:

    sama nie mogłam zajsc w ciąże od szczału:tooth: ale nigdy się tak nie zachowywałam :swingin::swingin::swingin:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    :boogie: ja już pół roku się staram i nic
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Dziewczyny, ale jesteście złośliwe! Amazonka chciała Wam pomóc i podrzucić coś więcej o tej tematyce, a Wy zupełnie odwrotnie to odebrałyście!
    zibi-żal mi Twojej przyjaciółki. Ja znam niestety taką osobę, która zaszła w ciążę i wtedy ze spokojnej starającej się, stała się złośliwą ciężarówką. Myślała, że skoro jej się udało, to innym może już dokuczać...smutne są takie historie... Mam jednak nadzieję, że takie zachowanie nigdy nie będzie dotyczyć żadnej z nas:wink:.
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Popieram popieram kwiatuszka:)
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    kwiatuszku :ale to wcale nie było do Amazonki !!!!!
    babyphat: mi też dopiero po pół roku się udało :kissing:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Zibi a TY jestes juz cieżarówka - ???czy starajaca sie??? bo nie doczytałam:) a jestem stosunkowo nowa na forum
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    kwiatuszku nie jestem zlosliwa tylko Amazonka wiecznie linkuje tematami a nam akurat sie tutaj dobrze o tym pisalo, to za maly powod zeby jej uwage zwrocic? co ciekawe Amazonce wolno wytknac wszystko i wszystkim a jak ja jej zwrocilam uwage ze sobie poradzimy to od razu wielkie HALO. Bo to przeciez tylko ja imiennie sie do niej zworcilam, nieprawdaz???


    zibi - nam udalo sie po ponad 2 latach wbrew medycynie
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    aga976 ....mam już 12 letnią córkę :shocked: a teraz udało nam się po raz drugi po poooonad pół roku :bigsmile:

    AniaM---podziwiam Cię za cierpliwosc i determinację:peace::peace::peace: a czemu wbrew medycynie ??? bo nie jestem w temaciku ,coś Ci konkretnie było ??
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    No to gratuluje Ci Zibi:cheer: my dopiero sie staramy - i wlasnie jestem w tym okresie cyklu tzw"czekaniu na efekty".:rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    zibi - wg pewncyh lekarzy wyniki mojego meza klasyfikowaly nas jedynie na invitro bo nawet inseminacja miala male szanse powodzenia, inny gin postanowil ze meza podleczy ale nie bylo to konieczne bo zaciazylam nim maz podjal terapie.
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 18th 2007 zmieniony
     permalink
    AniaM ---TO PeWENIE MUSIAŁ SIĘ BARDZO BEZNADZIEJNIE CZUC TWÓJ M ,bo to facetom siada na psyche :cry:
    ale to naprawde cud :kissing:
    a u nas to nie wiem co było nie tak.Tzn: podejrzewam że staralismy się nie o czasie bo byliśmy cholernie niecierpliwi a jak schowałam termometr do szafy to na luziku się nam udało :grouphug:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    I jak widac nie ma sie czym na zapas zamartwiac - bo to nie pomaga !!!!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    po tym calym orkesie nerwoym z wynikami i konsultacjami moge powiedziec tylko jedno - to co przeszlismy bardzo nas do siebie zblizylo, staralam sie zeby moj M nie poczul sie zle psychicznie, nie mialam do niego zalu ani nie chcialam zeby mu bylo przykro wiec zylismy tak jak wczesniej, z sexikiem rownie czestym no i zostala ta nasza milosc nam wynagrodzona
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    uwielbiam takie szczęśliwe zakończenia :clap::clap::clap:
    a jak Wam się już udało to Twój M od razu uwierzył ,tzn.kiedy to tak do niego naprawdę dotarło ???
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    co ciekawe moj maz nie przestal wierzyc ze sie uda, mial 1 gorszy dzien moze ale pozniej stwierdzil ze sie uda jak nie teraz to za jakis czas, a ja sie chodzilam smialam ze przynajmniej do konca zycia bezpieczny sex:bigsmile:
    no i ten nasz bezpieczny sex zaowocowal maluszkiem zaledwie tydzien po fatalnych wynikach!! moj M sie szybciej zorientowal ze ja w ciazy niz ja sama i ponad tydzien na testowanie mnie namawial a ja twardo twioerdzilam ze to niemozliwe przeciez :)
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    wiesz co??? masz naprawde super męża :smoking:
    pozdrów go odemnie :rolling:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    zibi mam nadziję, że złapią mnie w końcu te wasze wirusy. :bigsmile: Jak myślę o mężu AniM, to jestem za wielożeństwem, bo TAKI MĄŻ starczyłby na conajmniej kilka kobiet. :rolling:
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 18th 2007 zmieniony
     permalink
    pożycz nam tego męża na chwile :bigsmile: ja i babyphat chcemy go na chwilkę zaadoptowac:rolling::rolling::rolling:

    a my Ci Aniu damy na chwilkę naszych .............:crazy::crazy::crazy:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    juz zaraz, chcialybyscie :fierce:

    ale jesli idzie o meza to moje kolezanki zawsze mi powtarzaja ze takiego jak moj to i ze swieca sie nie znajdzie bo nie dosc ze kochany to pierze gotuje piecze sprzata i jeszcze jestem dla niego krolowa ktora nosi na rekach mimo ze lekkoscia nie grzesie :crazy:
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    no nie kochana ,teraz to już przesadzilas :whorship::whorship::whorship:

    wymiama to wymiama !!!! ale skoro nie chcesz to wiedz sobie że nasi mezuskowie tez sa supermeny :updown::updown::updown:

    :rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:

    :rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeJan 19th 2007
     permalink
    AniuM normalnie jakbyś pisała o moim mężu:surprised: ja mam też wielkie szczęście i wszyscy dookoła mi to powtarzają, a teraz jak mój M dowiedział się że będzie dzidziuś to w ogóle oszalał:shocked: ale tak naprawdę wiedziałam że tak się będzie zachowywał,

    wracając do objawów, to wiele czytałam waszych jak się starałam i co podobnego czułam (jeszcze nieświadoma że to TEN cykl:) kilka dni po owulce strasznie bolał mnie brzuch, dosłownie jak na @, zawsze miałam bolesne @ więc to uczucie, znałam bardzo dobrze, co więcej, w życiu tyle nie sikałam:shamed: co chwilę leciałam do WC:) nie bolały mnie piersi ani nie zmieniły koloru, pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 19th 2007
     permalink
    kolor zmienią pozniej ;)) ja mam teraz prawie czarne ;))
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    hej kfiatuszku ....to prawie wygladasz jak murzynka :)):bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    a co tutaj taka cisza !!!!
    nie mamy nowych brzuszkow co maja poczatkowe objawy :smoking:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    No to ja napiszę o swoich. Z objawów innych niż typowych dla III fazy zauważyłam a raczej odczuwałam swędzące sutki, cały czas się drapałam, poza tym na lewej brodawce wyszła mi gruba żyłka otaczająca ok 1/3 sutka, do tego dziwne ciepło w lewej dolnej cześci brzucha ( czasami ale mało po prawej stronie), czasem ciepło przechodziło w grzanie, które nie było zbyt przyjemne. Ale i tak takim pierwszym testem ciążowym okazał się MM, który kilka dni przed zrobieniem testu stwierdził po przytulankach że tam na dole jestem taka "mięsista" że tak byłam w pierwszej ciąży no i jeszcze zauważył , że przestały mi włosy wypadać ( w pierszej ciąży prawie w ogóle nie wypadały), tak to było ich zawsze pełno w łazience.
    Na razie tyle , zobaczymy jakie będą następne , obawiam się tego rzygania, z racji tego że pracuję w zakładzie spożywczym jestem narażona na różne zapachy. Prędzej zdradzi mnie rzyganie niż sama poinformuję towarzystwo w pracy.:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeJan 27th 2007
     permalink
    zibi - wg pewncyh lekarzy wyniki mojego meza klasyfikowaly nas jedynie na invitro bo nawet inseminacja miala male szanse powodzenia, inny gin postanowil ze meza podleczy ale nie bylo to konieczne bo zaciazylam nim maz podjal terapie.

    I co mąż na to? Nie przechodzi mu przez myśl, że może ktoś inny "pożyczył" plemnika?
    :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    Aniu dla mnie Twoje pytanie jest poniżej pasa...
    NIE moj maz tak nie pomyslal zwlaszcza ze my wierzymy w CUDA, kochamy sie i sobie ufamy...
    zreszta przy tak udanym pozyciu sexualnym nie mialabym juz ani ochoty ani czasu na pozyczanie cudzych plemnikow. Poza tym zawsze powtarzam dziewczynom - jedno czy nawet dwukrotne badania nie sa miarodajne, jak twierdzi gin od nieplodnosci - tutaj wystarczy aby 1 sztuka wslasciwa sie znalzla i dotarla...

    aha i dziekuje ze odczytujesz mnie jako "puszczalską", ciekawe wedle kogo mnie oceniasz :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2007
     permalink
    AniuM jedno trzeba pamiętać i wziąźć małą poprawkę, że najłatwiej jest osądzać ludzi nie znając ich..... a internet dodaje odwagi i pozwala na przekraczanie pewnych granic - szkoda, że tak jest (...)
  1.  permalink
    Czy pobolewanie w dole brzucha to normalne jesli chodzi o objawy??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 6th 2007
     permalink
    ptysiaczku - jak najbardziej :)
    jak bedzie mocno bolalo czy bedziesz czula wyrazny dyskomfort to mozesz sobie lyknac nospe, jakby mala zolta wredna przyjaciolka nie pomagala to mozna nospe forte
    • CommentAuthorAgunia
    • CommentTimeFeb 6th 2007
     permalink
    AniuM - A czy jest to takie pobolewanie, jakby od jajnika, ale tak silne, że rozlewające się na cały dół brzuszka (coś pomiędzy bólem jajników a skurczami macicy). Takie rwące. Nie potrafię dobrze tego opisać. Ale czy miałas coś podobnego? I kiedy taki ból wystepował?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 6th 2007
     permalink
    pobolewanie rwace w ciazy jest niebezpieczne, tak samo jak tępy bol, w takich wypadkach koniecznie trzeba sie udac do ginka...
  2.  permalink
    Dziękuję
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeFeb 12th 2007 zmieniony
     permalink
    czesc dziewczyny, mam do Was pytanko czy kremowe, żółtawe upławy mogą świadczyć o początkach ciąży? :shamed: jestem 2 dni przed @
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 12th 2007
     permalink
    ja tak miałam niestety przed @
    • CommentAuthorallvo
    • CommentTimeFeb 13th 2007
     permalink
    Pomocy!

    Czy mogłybyście zajrzeć na mój wykres?
    Temperatra rośnie, zamiast spadać, ból piersi bardzo silny, do tego ostatnich kilka dni własciwie przesypiam...

    pozdrowienia
    http://28dni.pl/allvo/cykl
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 15th 2007
     permalink
    Co budzi Twoje wątpliwości?
    Robiłaś test na wszelki wypadek?
    --
    • CommentAuthorallvo
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    Zrobiłam dziś test - jest negatywny - wydaje mi się, biorąc pod uwagę serduszka, że to prawie nie możliwe, żebym jednak była w ciąży.

    Tempetatura lekko spadła, ale to i tak wygląda na zbyt długą fazę lutealną. Czy któraś może z Was wie, co to może oznaczać (poza ciążą)? Wiem, że za krótka to niedobre, ale o zbyt długiej - nic. Może nie ma się czym martwić? U lekarza będę dopiero za dwa tygodnie.

    Robiąc test zdałam sobie jednak sprawę, że bardzo bym się cieszyła, gdyby wyszedł pozytywny, mój partner również, więc od przyszłego cyklu zaczniemy bardziej się starać :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    Jak długa jest lutealna? Jaką masz zazwyczaj?
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    allvo- no wykres wygląda dziwnie conajmniej - może powinnaś iść z tym do gina? Ale do takiego który popiera npr i zna się na wykresach
    • CommentAuthorallvo
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    W tej chwili już 19 dni, a wcześniej zwykle 14 (jednak nie prowadziłam wcześniej dokładnych pomiarów - cykle przez ostatnie pół roku 31-33 dni, a dziś już dzień 40.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    Tak, tak, konsultacja objawów u nieprzypadkowego lekarza konieczna. :-(
    --
    • CommentAuthorallvo
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    lekarz do ktorego jestem zapisana podobno ma wlasciwe podejscie (dr. Rodzen - Warszawa)...niestety wizyta dopiero na poczatku marca
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    OK, to trafiłaś do specjalisty. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeFeb 16th 2007
     permalink
    allvo- to koniecznie pokaż mu wydruki wykresów
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeFeb 19th 2007
     permalink
    czy sa po weekendzie jakies nowe fasolki???:threesome:
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeFeb 26th 2007
     permalink
    u mnie wyjątkowo przed terminem @ nie bolały mnie piersi, nawet nie były nabrzmiałe. dodatkowo miałam dużo białego śluzu. dokładnie w dniu @ sutki stały się strasznie wrażliwe.
    to chyba tyle z moich objawów :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.