Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Zelkowa-czyli nawet nie musiałas nigdzie isc, a my nie dosyc ze mase pieniedzy płacimy to jeszcze kolejki , czasem fochy,,,ehhh fajnie masz.
    --
  2.  permalink
    czesc dziewczyny,własnie sie obudziłam...(jest 12.10)poprostu ze mnie leniwy śpioch.M wraca za 4 godziny z pracy a ja nic nie mam zrobione...dzien mi ucieknie.Ale to dlatego ze dziecko chyba spało razem ze mna bo nie kopało mnie za duzo za to teraz po lekkim snaidanku dostaje małe kopniaczki.Ale ruchliwe to moje dziecko-SUPER!pogoda u nas dzisiaj nieciekawa,i ogólnie taki dzien na spanie.

    ubranka dzieciece
    --
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    W świętokrzyskim też taka pogoda niewyraźna, duszno i pewnie będzie wieczorem padać, wyskoczyłam z pracy na chwilę na miasto i cała mokra przyszłam, jeszcze moje biuro jest na 3 piętrze (i nie ma windy:( ale chociaż majtochy jednorazowe wreszcie udało mi się kupić, normalnie masakra, tyle ciężarówek chodzi po ulicach, i w sklepach i aptekach braki z art. niemowlęcymi albo dla przyszłych mam:)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    dobrze asiula, że a miarę wcześnie się za tym rozejrzałaś :)

    Vall, rób sobie błędy jak ci tak wygodniej :))) hehehe wszystkie robimy błędy i literówki, ale im jest ich mniej tym wygodniej się czyta :))))

    miłego dnia ciężarówki, u mnie też pada i szaro i buro fuuuuj
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    No to chyba wszędzie taka pogoda. W warmińsko-mazurskim to samo. Pochmurno i tylko czekam az deszcz lunie. Męczący dzień i jeszcze koleżanka z pracy mnie w..... MASAKRA.
    Fajnie macie, ze już sobie kupujecie różne rzeczy. Ja mam jeszcze czas więc narazie nie szalejemy. Weszłam tylko z mamą ostatnio do sklepu żeby zorientować się w cenach wózków i łóżeczek. Ale to wszystko słodkie :bigsmile:
    --
  3.  permalink
    dziewczyny mam pytanie do Was.czy macie czasem takie dni ze czujecie jakby Wam brakowało sił?jakbyscie miały zaraz zemdlec?słabo mi i nawet siedzenie sprawia kłopot,jakies uderzenia goraca dzisiaj mam.i to sie nie zdarza czesto ale jednak.Do tego ten bolacy krzyz.Poradzcie mi co robic bo chyba zaraz sie usiade i rozpłacze z bezsilnosci.moze dlatego ze za długo dzisiaj spałam...ale czuje sie fatalnie:(:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    a w podlaskim pogoda dopisuje. cieplutko slonecznie i na razie na deszcz nie wyglada

    ciasteczko - u mnie w ciazy to byla norma takie bezsilne dni tylko ze ja jestem typem nienarzekajacym i zbierajacym sie szybko w garsc. grunt to nie poddawac sie podlym nastrojom i wlasnie takiej bezsilnosci
  4.  permalink
    AniaM-ja naprawde nie narzekam bez powodu,mam cały dom na głowie ,do tego sprawy pracy , w szkole i ogólnie sie staram nie rozczulac.ale jak czuje ze gdy wstaje robia mi sie mroczki przed oczami mimo ze jestem po sniadnaiu to widze ze czas przystopowac.w taki dzien poprostu mogłabym spac ,wiem ze jutro bedzie lepiej.
    Myślała jednak ze jest na to jakis sposób,moze jakas letnia kąpiel albo kawa,no nie wiem nie moge pozwolic sobie na całodzienne lezenie wiec musze cos zrobic ze soba.Staram sie nie myslec o tym ale co podnosze głowe zeby chociaz zajrzec jak mi sprzedaz idzie na necie to czuje ze zlece z krzesła
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    Ja też nie narzekam , ale czy może mnie ktoś zwolnić do domku z pracy. ja mam jeszcze godzinę i 15 min a czuje się masakrycznie. padam nosem na biurko i w ogole mam już wszystkich dzisiaj dosyć.:angry:
    całe szczeście, ze mamy dzisiaj małą rocznicę z moim pięknym, więc się trochę pobawię.
    --
  5.  permalink
    Justys idz do domku,ja naszczescie jak sie źle czuje to nie ide i juz.nic nie mówia.wezme chyba ta letnia kąpiel bo zaraz zwariuje,chciałam pozmywac i poszły mi w rekach dwie szklanki...poprostu chyba juz niczego sie nie dotkne dzisiaj,chciałam zadzwonoc do M zeby kupił po drodze jakis obiad ale ma wyłączony tel:(no i wszystko przeciwko mnie-nawet telefony...
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    Ciasteczko, zamów coś jak M wróci i już. Bedziesz sobie jeszcze w taki dzień obiadem głowe zawracała. Mi jak się niechce to właśnie to robie i juz. :bigsmile:
    --
  6.  permalink
    no chyba tak zrobie ,takie dni ni e zdarzaja sie czesto wiec chyba raz na jakis czas mozemy zaszalec...Trzymaj sie i wszystkiego najlepszego z okazji Rocznicy
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Ciasteczko - ja dziś wręcz przeciwnie :wink: od 7 na nogach - odkurzanie, mycie podłogi zaliczone :bigsmile: teraz mysle co na obiad, ale tu jakos weny nie mam :confused:
    --
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    Ciasteczko każda z nas ma takie lepsze i gorsze dni. Ja znowu nie mogę wyhamować, za dużo nadal na siebie biorę spraw, zajęć i w pracy i w domu, jakoś do mnie nie dociera, że powinnam zacząć myśleć o sobie i dzidzi, a wszystko inne już przekazać innym, a tu już z brzuszkiem takim ogromnym to ciężko z zakupami, praniem, czy nawet prowadzić szkolenia - dostaję zadyszki od długiego mówienia:( dopiero teraz zaczyna, odczuwać ciężar i to że się szybciej męczę, na szczęście ominęły mnie rewelacje żołądkowe na początku i mdłości ale teraz zaczynają boleć stawy, pocieszam się tylko tym że już niedługo, musimy się jakoś trzymać:wink:
    --
  7.  permalink
    asiula masz racje-jakos trzeba byle do przodu.Ja czasem tez mam wrazenie ze za mało myśle o sobie i dzidzi.Dzisiaj tylko zrobie pranie ,delikatnie sprzatne ale tez na raty bo jak za długo stoje to juz sie chwieje.zmierzyłamk tetno i juz wiem dlaczego jestem taka słaba...serce mi wali dzisiaj i oczywiscie bez przemeczania 115 jak nic.dlatego jestem taka zmeczona.nie moge wziasc na to tabletki która mi zawsze pomagała a rady lekarza typu-wstrzymac oddech uspokoic serce-cos nie działaja na mnie.zapomniałam prawie o tej arytmii a ona sama mi dzis o sobie przypomniała.własnie wziełam prysznic wtarłam w siebie pachnace mleczko-moze bedzie lepiej.
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    w małopolsce pogoda w kratkę ale bez deszczyku :bigsmile:jeszcze ...:)))
    każda z nas ma dni lepsze i gorsze ale nie trzeba byc w ciąży żeby je miec :wink:
    zakupiłam dzisiaj rajda do kontaktu na komary bo już którąś noc z rzędu latam w nocy ze scierą i walcze z tymi paskudami......i nikogo nie gryzą tylko mnie.....paskudy:devil:
    czy u was też są takie naloty czy tylko mnie tak polubiały ???
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    zibi, pamiętaj żeby przy raidzie koniecznie otworzyć okno, bo wysokie stężenie w pokoju może być trujące. Ja kiedyś nieźle się zatrułam i to na pewno raidem właśnie. Najlepsza metoda, to włączyć go na jakieś 2 godzinki wcześniej, przed snem, a potem wyłączyć na noc.

    a co do złych i dobrych dni, chyba wszystkie mamy do nich prawo, szczególnie w ciąży, ja z kolei mam dziś lenia giganta, i też nie ma obiadu, mąż kupi coś wracając z pracy :)))
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    harpijko:) własnie tak zawsze robie, wkładam na godzinke do kontaktu przed snem a potem go wyciągam , też się zawsze obawiałam tych oparów :bigsmile:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
  8.  permalink
    no ja własnie wysłałam M po jakies zakupy,mówiłam ze mam ochote na nalesniki...ciekawe czy je przyniesie swojej żonce...hmmm zobaczymy.Jest przejety innymi sprawami widze bo dowiedział sie ze w naszej sprawie sądowej ktos próbuje mieszac i kupuje sobie swiadków.Nie mozemy tego pojac jak sąd może dac im wiare ale denerwuje sie cała sprawa dlatego pewnie nawet nie zauwazył ze nie ma obiadku.A musze go pilnowac z jedzeniem jak dziecko bo jest bardzo szczuplutki.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    ciasteczko ja mojego M tez jedzeniowo pilnuje bo szczupaczek nieziemski ;)
    u nas na obiad rodzinka wcinala mamine pierogi z jagodami, normalnie tak mi slinka leciala ze na 2 male sie skusilam, miejmy nadzieje ze obedzie sie bez brzuszkowych problemow w nocy
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    hej kobitki gratuluje wszystkim mamuska,u mnie ok .Zczelam 7 miesiac i bedzie kobitka ,nie odnawialam neta bo nie bywalam w domu ,tylko u tesciowej,ale juz bede zagladac...buzka
  9.  permalink
    jakos minął ten dzien...nareszcie .Na wieczór poczułam sie lepiej i nawet poszłam do sklepu na druga strone ulicy.M co prawda nalesników mi nie kupił ale miał dla mnie inna niespodzianke-gofra z dzemem i bita smietana.Ostatni raz jadłam takiego chyba nad morzem.Pyszny był.Ale M jakis marudny dzisiaj poza tym , nie wchodze mu w droge bo bedzie niepotrzebna kłótnia.Dobranoc dziewczyny,ide jeszcze tylko cos zjesc i kłade sie bo juz czuje jak mi sie oczy zamykaja.A dzidzia własnie teraz chyba nie chce spac...:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeAug 4th 2007
     permalink
    ewaroby :))) już 7 miesiąc:bigsmile:super

    ciasteczko ;) zrobiłas mi ochote na takiego gofera :wink:mniam
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeAug 4th 2007
     permalink
    A mi koleżanka pożyczyła gofrownice, tylko że nie ma komu jeść tych gofrów. Ja zupełnie nie mam ochoty na nic słodkiego, nawet na naleśniki. Wszystko wydaje mi się strasznie mdłe. Dzisiaj będę na obiad wcinać pierogi z kapustą, a są pyszne bo kapusta jest strasznie kwaśna. Niestety od tego doprawiania potraw i kwaśnych mam okropny wysyp niepożądanych rzeczy na twarzy.:cry: Muszę się powstrzymać. Miłego dnia:bigsmile:
    --
  10.  permalink
    Jakbym miała gofrownice to-bez przesady-miałabym nie 8 kg na plusie a 18.dlatego dobrze ze nie mam ,jak bede miała ogromniasta ochote to wole sie przejsc po tego gofra zawsze spacer dobrze mi zrobi.a mnie dzisiaj meczy troche zgaga ,traktuje ja mlekiem i zobaczymy jakie beda efekty.Najwzniejsze ze nie mam takiego kiepskiego dnia jak wczoraj bo musze dokończyc sprzatanie domu bo dzisiaj mam wizyte a raczej wizytacje tesciów...czujne oko teściowej zobaczy nawet najmniejsza pajęczynke na lampie...Oczywiscie nie przemęczam sie za dużo,robie sobie co jakis czas przerwy i zagladam tutaj bo wiecie ja juz sie chyba od tego forum uzależniłam:bigsmile:

    ubranka dzieciece
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeAug 4th 2007
     permalink
    JA tez slodkiego nie moge,ale za to cere mam super ,wszystkie pryszcze z plecòw mi znikly a kosmetyczka powiedziala ze buzia super,waze 62 kilo przytylam 7 i 7 miech ,chyba dobrze bo porodzie szybciej wròce do formy...po tych wszystkich moich przejsciach mam nadzieje,ze nadszedl czas spokojniejszy...oby tak do porodu...
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 4th 2007
     permalink
    Dzis po raz pierwszy bylismy w sklepie dziecięcym - zorientowac się..i skupilismy sie na wózkach - jak mozna było się domyslic to mojego małża najbardziej zainteresowało :wink:

    i zauroczył nas :bigsmile: ten o to wózek
    Image Hosted by ImageShack.us
    Shot at 2007-08-04
    No nie koniecznie ten kolor :wink:
    znalazłam w necie odrobine taniej.... zobaczymy :bigsmile:
    ps. jesli nei z gonodla to napewno wiosną-latem taka spacerókwa - ale kusi mmnie cąłośc - z gondolą :confused: ale mieliśmy w ramach oszczednosci zabrac od sis - na zime akurat do "zuzycia" :shocked: Musimy przemyśleć :wink: ale..zachorowałm poki co na niego :crazy:
    --
  11.  permalink
    cześć kobietki i dzidziusie...
    wróciłam na pare dni...
    --
  12.  permalink
    Beate-28 jak tam dzidzie? dobrze sie czujesz? długo Cie tu nie było...

    ubranka dzieciece
    --
  13.  permalink
    byłam nad polskim morzem, ale już jestem...
    dzidzie wiercą się i kręcą jak szalone...
    ale czuję się dobrze, tylko coraz bardziej zmęczona...
    --
  14.  permalink
    Vall tak jak ja na tego boldera...ten Quinny mi sie podoba , jest zgrabniutki ale inne te trójkołowe modele sa za kosmiczne (to tylko moje zdanie)poza tym ja raczej kupie czterokołowy.Ale ten jest bardzo fajny cena tez pewnie zabójcza bo te wózki sa raczej drogie...

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 4th 2007 zmieniony
     permalink
    no to prawda inne modele quinny sa kosmiczne, ten w miare "normlany' - nam zalezy na takim "sportowym" wózku -bo wiosna- latem duzo czasu spedzamy an wycieczkach, rolkach - etc....stąd pod tym kątem szukamy..tu jest hamulec ręczny i nożnym, wózek jest skrętny..etc...
    No cena jest........... dosc znaczna, ale znalazłam w necie zestaw z godnola za 1400 ( w sklepie tyle kosztuje sama spacerówka)... mozna jescze zestaw z fotelikiem,a le to juz impreza w oklicach 2 tys... :neutral:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeAug 5th 2007
     permalink
    vall dla mnie tez ten wòzek jest za kosmiczny ,ale wazne zeby byl funkcionalny i ten kolor taki ciemny...wole na 4 kolach,3 kola zle mi sie kojarza...
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 5th 2007
     permalink
    czesc dziewczyny z samego ranca.
    Ja rowniez preferuje wozki na 4 kolach,jesli juz o tym mowa.
    Ale do wyboru tego jedynego daleka droga.jestem z tych ktore wola nie zapeszac.
    jutro ide pierwszy raz do lekarza.
    a miewam sie calkiem ok, poza nudnosciami ktore sa denerwujace...
    milego dnia.uciekam do pracy.papa
    --
  15.  permalink
    czesc dziewczyny , u nas znów zaczeły sie upały...ja siedze w domku dzisiaj i nie mam zamiaru nigdzie isc bo boli mnie głowa na zmiane pogody.jakis taki nieokreslony mam humor zmienia mi sie z minuty na minute.nie mam z czego sie cieszyc i nie mam tez z czego płakac....POSZALAŁABYM PO SKLEPACH mam ochote na zakupy,ale funduszy brak:)

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    Hej dziewczyny.
    A ja mam okropny humor. Wczoraj posprzeczałam się ze swoim M. No faceci to mają ten swój świat zakręcony. Stwierdził, ze przeze mnie nie możemy nigdzie iść bo ja mam ciągle coś do zrobienia w domu. Pewnie się samo posprząta, ugotuje, pozmywa, wypierze itp. Później ma jeszcze do mnie pretensje, że zmęczona jestem. Nienawidze go dzisiaj i niech sam sobie teraz wszystko robi jak jest taki mądry. ja palcem nie kiwne jak mnie nie przeprosi. A na obiadki to sobie gdzieś polece, przynajmniej w tą gorączkę nie będę kwitła przy garach.
    Pozdrawiam
    --
  16.  permalink
    Justys u nas jest odwrotnie,ja sprzatam gdy go nie ma tylko po to zeby go gdzies wyciagnac a on nic...nigdzie nie chce isc.Ale masz racje bo oni maja swoj świat,ja nigdy facetów nie zrozumiem.
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    ja tak nieśmiało na tym wątku i zaraz zmykam, bo narazie obecność tu to tylko sfera marzeń, ale mam pytanko do przyszłych mamuś: czy któraś z was miała badany poziom prolaktyny w fl? ale już wtedy, kiedy nie wiedziałyście, że to TEN cykl...
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    Tak, ja miałam, wyniki są na moim wykresie (23. dc).
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    dzięki Fiufiu :)
    chodziło mi o badanie w późniejszym etapie fl, ale sie nie wysłowiłam odpowiednio... generalnie chodzi o to, że w 6dfl wyszło mi że mam 46,4ng/ml przy normie do 25; no i tak nieśmiało chciałam sie łudzić, że taki wzrost to nie nieprawidłowość, tylko fasolka; u ciebie Fiufiu w tym 23dc jesteś jeszcze w normie, więc niewiele mi to wyjaśniło... cóż... pewnie trzeba się będzie podleczyć a nie łudzic :(
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    Hmm, szczerze powiedziawszy nie słyszałam o tym, żeby prolaktyna wzrastała w ciąży. Progesteron musi być wysoki. A prolaktyną się nie martw, podleczysz i prędziutko tu do nas dołączysz!
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    wszędzie piszą ze wzrasta tylko nie piszą o tempie; dzięki temu cycuszki zamieniają się w mleczarnie i zostaje zablokowana owu :)
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    Aaaaa jasne, głupol ze mnie ;) Oczywiście masz rację!
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    giga a jak moge spytac ,czy robilas inseme?
  17.  permalink
    a ja dzis padam na twarz....te upaly mnie wykoncza....stoje w pracy 8 godzin w miejscu i nie mam opcji siedzenia...nog nie czuje..ale jeszcze tylko 81 dni....:)
    --
  18.  permalink
    a ja dzisiaj...wrrr.... boli mnie głowa na zmiane pogody,wziełam już 2 apapy i nic! kompletnie na mnie nie działa.Przespałam sie troche-nic! nadal boli.Jutro nie ide do pracy-robie sobie wolne , pewnie dobrze mi i innym to zrobi bo usłyszałam dzisiaj od jednego kolegi ze ostatnio kojarze mu sie tylko z fochami.Szczerosc do bólu,ale tylko mnie to przekonało do jutrzejszego dnia wolnego.Ide zaraz spac ,nnajadłam sie naleśników i mam juz dosyc tego dnia.

    Patrycja współczuje tego stania przez 8 godz ale jak Ci ciezko to nie mecz sie weź L4 -chyba ze nie bardzo mozesz , nie znam sprawy.ja mam luzik w pracy wiec na L4 nie ide narazie ale nie planuje juz dłuzej chodzic jak do konca wrzesnia.potem zajme sie juz tylko urzadzaniem pokoiku i ciuszków dla dziecka.trzymajcie sie kobiety,i zeby Was głowa nie bolała tak jak mnie bo jakbym miala tapete to juz bym ją zdarła...

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    Hmm, nie znam się na prawie kraju, w którym jesteś, Patrycjo (Anglia?), ale w Niemczech coś takiego jest zakazane prawnie.
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    Patrycja - uważaj na Was... :neutral: nie lepiej..zwolnić tempo :confused:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    kobity ja od 2 miesiaca nie pracuje (macierzynskie),bo mam prace fizyczna...nie chcialam ryzykowac ,kasa dla mnie nakmniej wazna...bobas najwazniejszy...
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    ewaroby - nie robiłam, a szczegóły na wątku "inseminacja" i skrobnij tam co u ciebie (albo na weterankach) bo ja już stąd zmykam
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.