Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeAug 18th 2007
     permalink
    hejka dziewczyny:wink:troche mnie nie było ale trzeba było zakupy dopiąc na ostatni guzik :bigsmile:
    dzisiaj mam zamiar poprac rzeczy potrzebne do spakowania torby do szpitala :tongue:dla mnie i dla dzidzi :)))) wiecznie mi się wydaje że jeszcze czegoś zapomnieliśmy kupic....hahhaha.....ale jestem zakręcona :) brakuje mi tylko silikonowych osłonek na piersi do karmienia ,wszędzie są M lub L a nie ma S dla najmniejszych bobasów , podobno schodzą te S jak swieże bułeczki :bigsmile: ......musze sobie je zamówic w aptece bo bez nich to jak bez nogi :)))
    Udanego weekendu dla wszystkich :tooth:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 18th 2007
     permalink
    czesc dziewczyny
    Justys, my jedziemy na 'podobnym" wózku jeśli chodzi o czas ciązy.
    Też masz termin na koniec marca?

    Co do wstawania w nocy na siku- mam tego dość. Ja wstaję średnio co dwie godziny, Zwariować można:(

    tym czasem sobota zapowiada sie ciekawie. Do mnie przyjezdzaja rodzice i cche ich wyciagnac na spacer do parku. Pozdrowionka
    --
  1.  permalink
    fmartunia na siku nie narzekaj-raczej sie przyzwyczaj:)to nie minie.
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 18th 2007
     permalink
    a ja myslalam ze po pierwszych miesiacach minie i wroci w koncowych ... zero chwili wytchnienia??
    JEJ:confused:
    --
  2.  permalink
    może nie bedzie tak ze co dwie godziny ale ja srednio 3-4 razy w nocy ide...od samego poczatku,no może na samiutkim było troche czesciej ale to było spowodowane raczej checia zagladniecia w majtki niz siusiu ale jak juz byłamw toalecie...trzymaj sie

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeAug 18th 2007
     permalink
    Cześć dziewczyny :bigsmile:
    harpijka gratuluje synka.Oby to był ptaszek a nie dziwnie zawinięta pępowina :bigsmile:.
    fmartunia no mam na 27 marca termin. Ja na siusiu nie wstaje tak często. Wieczorem ostatnie robie po 22 a rano o 5 30 bo tak do pracy wstaje :angry:
    Oczywiście w sobote i niedziele tez przed 6 więc fajny przerywnik jak człowiek chce się w końcu wyspać.
    U mnie sobota leniwa. Rano pojechaliśmy z M zrobić badania, później sprzątałam, obiad i w końcu padłam. Dopiero się obudziłam, ale i tak myślę już o tym żeby się położyć. Straszny śpioch teraz ze mnie.:bigsmile:
    Pozdrawiam papa:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 18th 2007
     permalink
    Ja tez mam 25-27 marzec. ostatnia miesiaczka 20 czerwiec. Fajnie, to powodzonka.
    A u mnie sprawa spania za dnia juz mija, ale zmeczenie odczuwalam niezmierne.
    Najgorsze jest to ze wiele rzeczy mi brzydnie- zbrzydl mi kefir, odrzucilo mnie od wszelkich slodkosci (a zawsze jadlam niesamowite ilosci ) i od niezdrowych rzeczy , ze tak powiem, typu pizza frytki.
    Poza tym to w ogole nie wymiotuje, mialam tylko nudnosci.Ale to wszystko narazie minelo.
    a jak u was?
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 18th 2007
     permalink
    Dziewczyny.martwi mnie jedna rzecz.
    Rano jak sie budze mam normalny brzuszek.
    Wieczorem, po calym dniu, mam brzuch jak balon (wcale nie jem duzo, głownie owoce, zadnych slodyczy).
    Jest twardy, i az czuje jak mam napieta skore.
    Obecnie biore lek o nazwie Spasmophen. Gdzies w necie wyczytałam że hamuje wydzielanie kwasów zolciowych.
    Mozliwe ze od tego sa problemy z trawieniem ? (z wyproznianiem zadnych :shamed: )
    Macie jakies rady? Czy po prostu tak jest.Zaniepokoilam sie
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 19th 2007 zmieniony
     permalink
    fmartunia - to ze wieczorem brzuszek jest pełniejszy i wydęty to taki urok ciązy :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 19th 2007
     permalink
    Dzieki za odpowiedz
    sympatycznej niedzieli, zycze
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeAug 19th 2007
     permalink
    Ja też nie mam ochoty na słodycze a co do brzucha to to samo-rano płaski a wieczorem jak balon, ale to normalka. Z nudnościami też sobie poradziłam także narazie jest oki :bigsmile:
    Ale śmiesznie ja ostatnią @ też miałam 20 czerwca :bigsmile:
    Pozdarwiam Wszystkie mamusie i dzidziusie pa
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeAug 19th 2007
     permalink
    KOBIETY W OK 7 MIESIACU!!!!!! Dzis w nocy ,bolala mnie macia ,no brzuc na dole, tak czuje ta macice ,nie jest to bòl,ale boje sie czy dzidzia nie chce wyjsc juz.Jutro mam wizyte,nie mam plamien ,wiec moze to normalne , co to moze byc te lekkie bòle....?
  3.  permalink
    czesc dziewczyny,u nas dzisiaj pogoda do niczego a ja sama jestem u cioci bo mój M wyjechał do pracy na 4 dni! chyba zwariuje z nudów tutaj.Jak juz zaczne gadac do zwierzat to bedzie źle....chyba dzisiaj troche posprzatam zeby sie czyms zajac.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    ja też tak mam, że niezdrowe rzeczy mi nie smakują, najbardziej odrzuca mnie od ukochanych zawsze chipsów, teraz kompletnie mi nie wchodzą.
    a co do brzucha wieczorami to też potwierdzam, że jest większy i twardszy wieczorami
    ewaroby - mnie brakuje jeszcze do tego etapu trochę, ale z tego co wiem, to takie bóle mogą być normą, nawet jeśli to skurcze to też norma, skurcze nie są groźne dopóki nie są regularne i bolesne
    --
  4.  permalink
    no to ja mam tak jak wy...tez odrzuca mnie od tego co niezdrowe....chociaz przyznam szczerze ze do jednego do czego mnie ciagnie to do papierochow...na razie jestem twarda i mam nadzieje ze wytrwam...ale czasami wydaje mi sie ze im dluzej nie pale tym bardziej mi sie chce...z drugiej strony strasznie przeszkadza mi zapach papierochow...a feeee....i to jest glowny argument dlaczego po nie juz wiecej nie siegne...nie chce tak smierdziec....
    harpijka ja tez niegdys kochalam chipsy a teraz patrzec na nie nie moge a co dopiero zapach poczuc...brzuch wieczorami tez mam wiekszy i twardszy...:0
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    ewaroby - takie odczucia macicy to norma..dopoki nie boli mocno, nie ma innych nie przyjemnych doznan..nie ma się czego obawiac..taki urok :wink

    a ja wam powiem co do jedzenia, to do pewnego czasu tez jakos jadlam zdorwe rzeczy , od wielu "złych" nnie odrzucało..ale teraz :confused: jamiii...szczególnei slodycze :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    Ewaroby mnie też tak pobolewało, ale zapytaj gina, zawsze lepiej się upewnić,
    co do jedzenia, ja nie mogę patrzeć na sok pomarańczowy, piję tylko wiśniowe, malinowe a mała ma straszne czkawki po nich:surprised:
    na początku nie mogłam patrzeć na pizze, kebaby a teraz to walczę ze sobą bo mam taką ochotę na coś niezdrowego, ale nie chcę przecholować na samym końcu:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    Asiula, może lepiej ulżyj swojemu apetytowi teraz, bo po urodzeniu - jak będziesz karmić - to nie ma mowy o takich niezdrowych pysznościach :)))) zresztą pizza to nie taka najgorsza jest, chyba można sobie pozwolić
    --
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    Witajcie Dziewczyny!
    Strasznie dawno tu nie zaglądałam do Was a tu tyle nowin różnych. Tyle się dzieje, ze do komputera za często nie zaglądam. Najpierw byliśmy dwa tygodnie z mężem na urlopie, a potem padł nam komputer. Między czasie zamawialiśmy mebelki do pokoju naszego Maluszka, teraz szukamy ładnego dywanika a dziś mężuś jedzie kupić przewijak. Od 10 września zaczynamy zajęcia w Szkole Rodzenia.
    A Maleństwo rośnie i bryka w brzuszku :bigsmile: albo budzi mamusię nad ranem, albo wieczorem nie daje spać. A czas leci nam straaaasznie szybko - dopiero byliśmy na początku drogi, a tu już bliżej niż dalej :bigsmile:
    Po 20 września idziemy na kolejne USG i wtedy upewnimy się czy nasza Zuzia to napewno Zuzia :bigsmile:
    Pozdrawiamy Was cieplutko

    Harpijko - gratuluję synka!!! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHAB
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    no i ja zaglądam :) Grono przyszłych mamusiek widać się powiększa systematycznie :)
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    asiula82 jak ja bym chciala tez miec apetyt ,bo jak narazie to tylko popatrze na jedzenie i juz mnie mdli,rano na sniadanie to sie zmuszam zeby zjesc kromeczke chleba,moze to daltego ze poczatek.
    Przy pierszej ciazy mialam tak samo w 32tc na +7kg jak myslicie bylo to normalne,bo lekarz mi nic nie mowil.
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    ok kobitki,bylam u gina ,takie bòle to normalka ,jak pisalyscie ,u mnie ok dziewczynka rosnie i bryka ,wiec rozgladam sie za wòzkiem....
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeAug 20th 2007 zmieniony
     permalink
    Ewuniu, ja też miewam takie skurcze, teraz już częstsze, szczególnie wtedy jak za dużo siedzę albo za długo w ogóle jestem w jednej pozycji. Co do jedzenia, to mogłabym pić wiadrami pić Mirindę, normalnie jestem w szoku, nigdy tak nie miałam :smile: Oczywiście staram się ograniczać, ale nie jest to proste :wink:
    --
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    Kona nie wiem, kto tam teraz w kolejce, ale Ty też już nie długo, ja już jestem zmęczona, ale tylko wieczorami, a rano wstaję o 4 i mam dużo energii aż do 17stej, dziś o 5 rano robiłam prasowanie, mój M mówi, że mi się normalnie poprzestawiało:wink:
    i mam chyba syndrom "wicia gniazda" uparłam się na nowe firanki do pokoju gdzie będzie dzidzia i się ze mnie śmieją:smile:
    a koledzy w pracy jak przychodzę to zbijają sie i krzyczą "oddaj tą piłkę" :bigsmile:
    --
  5.  permalink
    a ja dzisiaj jestem po pierwszym dniu na L4...nie powiem nudno jak cholera wcale mi sie to nie podoba

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 20th 2007
     permalink
    ciacho, poczekaj kilka tygodni, ja tak po 3-4 tyg. zwolnienia przechodziłam kryzys, miałam dość domu, wkurzałam się, nudziłam, itp. a potem przyszło przyzwyczajenie do sytuacji i teraz już jest ok. Także początki najgorsze, ale będzie dobrze, zresztą tłumacz sobie, że to dla dobra maluszka
    --
  6.  permalink
    czesc dziewczyny ,dzisiaj juz mam humorek lepszy bo umówiłam sie z kolezankami ze studiów na lody.Zawsze sie tak w e trójke trzymałyśmy a teraz jakos nam brakuje okazji do spotkań.Ale wczoraj sie zgadałyśmy i idziemy! Troche sie rano przestraszyłam ze to jeden z tych moich gorszych dni bo nie mogłam 200 metrów do sklepu dojsc takie miałam zawrotu i dusznosci ale zjadłam sniadanko i jest ok!Nie wiem czy to możliwe i czy to sie czuje ale kopniaczki dostaje w inne miejsca niz zwykle-mam nadzieje ze dzidzia jest na etapie przekrecania sie bo wczoraj miałam taki brzuch wykoślawiony jakby włansie połozyła sie w poprzek i można było nawet wyczuć gdzie jest głowka.Ja nie wiem czy to moje widzimisie ale takie miałam wrazenie.poza tym juz tak dawno nie byłam na miescie ,ze chetnie sie przejde przed tym spotkaniem ,może znów znajde cos dla siebie tym razem juz poluje na długie rękawy bo z tym u mnie kiepsko.
    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    Cześć dziewczyny.
    Ciasteczko ale Ci zazdroszcze tych ruchów też juz bym chciała poczuć a tu jeszcze tyle czasu do pierwszego kopniaka. U mnie z dlugim rękawem też kiepsciutko ale ie wiem jakie kupować. Nosze narazie s ale jak brzuch urośnie to trzeba będzie wymieniać garderobę na większą :bigsmile: . A tak nawiasem to kiedy Wam brzuszki znacznie zaczęły rosnąć,tzn było widać, że jest się w ciąży. Ja narazie tylko wieczorami mam piłeczke ale w dzień jest płasko. Moja koleżanka śmieje się ze mnie, że mi się dziecko do kręgosłupa przykleiło. Wszyscy juz czekają na brzuch a tu nie ma :bigsmile:
    --
  7.  permalink
    Justyś spokojnie ,u kazdej to chyba inaczej ale pamietam ,że i mnie i Vall tak szybko wyskoczył,coś koło 12 tygodnia juz było widac to wszyscy sie śmiali ze napewno sa dwa.Ruchy zaczełam czuc koło 19 tygodnia ale to nie były kopniaczki ale takie przewracanie sie w brzuszku.Niedługo tez poczujesz!zobaczysz jak czas szybko lecoi.Ja tez nosiłam zawsze roziar S ale teraz ju zkupuje duze M i L -oczywiscie zalezy co ale zeby były dłuzsze ciuszki to musza byc wieksze.w sklepach ciazowych sa nieraz fajne bluzeczki ale ja osobiscie najwiecej znajduje na internecie.a wieczormi to tak jak piszesz-zawsze miałam balonik ale to tez normalne.

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    a ja od początku ciąży nie mogłam patrzec na soki typu "KUBUŚ" tak mi po nich było nie dobrze...fuj....i do tego czasu pije tylko wode mineralną no i zajadam się grejfrutami i kiszonymi ogórami...mniam....
    a poza tym zero zachciołków ciążowych , jak jadłam przed ciążą tak jem i teraz, i od początku ciąży zero objawów ciążowych ....nic tylko w ciąże zachodzic :rolling:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    Wiecie co moja koleżanka wczoraj urodziła, mieli już dwie córeczki i strali się o chłopca, jednak dwóch lekarzy na usg potwierdziło dziewczynkę, naszykowali się więc na dziewuszkę a tu wczoraj siusiak:shocked: wszyscy w szoku:smile:
    u mnie to na 100% dziewczynka bo na usg nogi tak rozłożyła że nie było wątpliwości, no i ubranka kupiłam wszystkie pod dziewczynkę:wink:
    ale niespodzianki się niektórym zdażają:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    jeny ale mam dzisiaj śpiaczkę masakra. Ledwo siedze. Na szczęście zaraz do domku idę. Polece chyba na autobus bo się nie dowleke dzisiaj. A jeszcze tyle robotki mam w domu i pełno spraw do załatwienia na mieście. Ze sprawami dam sobie na luz i poczekam aż M wróci to jutro wszystko pozałatwia. Zaraz padne na biurko :bigsmile: w twaróg bo akurat jem
    --
  8.  permalink
    Justys mi napoczatku tez sie tak spac chciało,mogłam zasnac wszedzie gdzie popadnie.nie mecz sie i chociaz na pół godzinki sie połóż od razu bedzie Ci lepiej.teraz to własciwie spałabym w dzien a w nocy nie moge spac.teraz nie lataj za duzo , oszczedzaj sie i pamietaj ze nie jestes sama,jak najwiecej sobie odpoczywaj.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    a u mnie już nie początki, a dziś tak mi się spać chce, że ledwo siedzę, a była u mnie koleżanka i czułam że momentami tracę kontakt i rozmywa mi się co o na mówi i oczy się zamykały - a wcale nie nudziła :)))
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    Ja tez zasypiam na stojąco , wstaję zmęczona jakbym całą noc nie spała, trudne są te początki nie mówiąc już o nudnościach :sad:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    kupilam dzis wòzek peg perego 3w 1,szybko go wybralam bo kolor mi wpadl w oko,i kupilam tez przewijak w komplecie z wanienka,mam te 2 wazne rzeczy z glowy i dobrze...
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    odnosnie brzuszków- a u mnie już widać. Tzn jakbym chciala ukrys to bym ukryla, ale nosze normalne bluzki, wiec widac.
    Poza tym nie nosze juz swoich spodni, tylko ciazowe, z gumka z boku- bo moje juz mnie cisly.
    Mi sie wydaje ze wiele zalezy od tego ile sie wazy przed ciaza.
    Ja w sumie nie wazylam malo, bo 55 kg, ale jestem mala (164cm) i raczej drobna.
    Mysle ze dlatego widac szybciej.
    A jak jest u Was?
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    Peg perego tez mi sie bardzo podoba :)
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    Witajcie Kobietki! Dolaczam do Waszego sympatycznego grona jako ciezaroweczka z terminem na marzec :bigsmile:
    Kiedyś pojawiałam sie na forum ale to bylo jakis rok temu czyli wtedy jak 28dni dopiero raczkowalo :wink:
    Hmm, wlasnie sie zorientowalam, ze nie wiem jak wtawic suwaczek, moze podpowiecie mi gdzie moge znalesc wskazowki
    :shamed: bo ja choc bladziuszek ostatnio jestem to w tym temacie totalna ze mnie zieleninka ...
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    fmarunia, w 9 tygodniu miałam tak jak ty i też juz nosiłam ciążowe spodnie, bo normalne uwierały,
    witaj tagusia, gratulacje maleństwa w brzuszku i witamy w wątku dla przyszłych mam :)
    link do suwaczka wstawiasz w ustawieniach profilu - zdaje się, że w "signature"
    --
  9.  permalink
    czesc dziewczyny za mna przespana cała nocka tylko z jednym wyjsciem na siusiu.tak to jest jak śpie zM bo jak sama to ciagle sie budze i nic z tego spania nie jest.A tak przynajmniej mam ochote nawet posprzatac bo czuje ze mam siły.co do brzuszków-ja w 9 tygodniu i jeszcze później wchodziłam w swojej biodrówki ale były one bardzo niskie wiec nosiłam je chyba do 4 miesiaca! no teraz to juz nie mam mowy bo urosła mi pua i zapiac ppod brzuchem bym sie zapieła ale niestety tyłek juz nie ten sam i biodra.Narazie chodze w spódniczkach i sukienkach ogrodniczkach a takze w spodniach materiałowych które sa specjalnie do fitnesu ale dzieki temu ze ni e sa z dresu moge w nich chodzic cały czas.Akurat jak chciałam kupic ciazowe spodnie to wszytskie nogawki był mi tak szerokie ze musiałabym je przerabiac u krawcowej,ale jesten sie zbliza wiec chyba wybiore sie na poszukiwania , ewentualnie kupie na allegro,tylko takie kupowanie spodni bez przymierzania....
    jak byłam na komuni w maju to był mój ttrzeci miesiac to wszyscy patrzyli i nie wierzyli ,ze to dopiero 3 bo juz mam taaaakkkiii duży.Teraz tez niekeidy ludzie pytaja mnie kiedy rodze...:)a to jeszcze 15 tygodni,ale ja sie nie obrazam bo wiem ,że przewaznie mówia to diewczyny które w ciazy jeszcze nie były i nie wiedza jak wyglada brzuch w 9 miesiacu.a mój cos czuje bedzie ogromnyyy


    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeAug 21st 2007
     permalink
    ja też mam widoczny brzuszek ale na razie ukrywam go, bo po ostatnim poronieniu wcale się nie obnoszę z ciążą i celowo brzuszka nie wypinam, w sumie na razie go nawet ukrywam, w dżinsy już na pewno nie wejdę i podobno w drugiej ciąży szybciej wychodzi brzuch
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 22nd 2007
     permalink
    hej Cieżaróweczki :)

    ja bycze sie u rodziców :) i staram sie neta "unikac" ale tak do konca sie nie da :wink:

    dzis siku do analizy zaneisione i oby wyniki byly lepsze w koncu jem cała apteke... :confused: a jutro wizyta u gina i zobaczymy...

    co do spania to ja mam dosc duze problemy z wyspaniem sie, ale taki urok :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 22nd 2007
     permalink
    Zuza, pewnie masz rację, macica już raz się rozciągnęła, wie o co chodzi :)) to i szybciej się rozciąga tym razem :))))
    Ciacho, ja kupiłam sobie spodnie przez allegro, są trochę za duże, ale to z premedytacją, bo pewnie tyłek mi się w końcu rozrośnie też :))) Allegro jest o tyle dobre, że podają dokładnie wszystkie wymiary, więc wystarczy że zmierzysz swoje dotychczasowe spodnie w biodrach, udach, długość nogawek - i powinnaś dobrze dopasować, ja nawet poprosiłam panią, żeby mi zmierzyła w udzie dokładnie 10 cm od kroku, zmierzyła :))
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 22nd 2007
     permalink
    czesc dziewczyny.Ja tez dzis o dziwo mniej razy wstalam do ubikacji, ale za to mialam inne problemy, bo nie moglam zasnac...a to u mnie nienormalne bo ja tylko poczuje poduche i spie.

    Odkad jestem w ciazy mam bardzo wyrazne sny, nigdy takich nie mialam. i zawsze sa jakies zle. nierealne...
    Macie podobnie?
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeAug 22nd 2007
     permalink
    Czesc dziewczyny :swingin:, o super, udalo mi sie wstawic moj pierwszy suwaczek - normalnie sukces :bigsmile: :jumping: Harpijka to dzieki Twojej pomocy. Z tymi snami, to ja mam zupelnie tak samo, wiekszosc jest dziwnych, jakby takich wyraznych, nie jest to mile ale pewnie taki urok snow ciazowych.
    Ja ostatnio wlasnie sie dosc mocno zastanawialam jak z tym brzyszkiem jest, bo w zasadzie mnie brzuszek juz widac a to dopiero poczatek, ale to moze dlatego, ze przed ciaza wazylam dosc malo, bo tak z 56kg :shamed:. Skutkiem tego jest oczywiscie to, ze od jakis 2 tygodni nie jestem w stanie wejsc w zadne swoje spodnie :devil: A co do wagi, to troche sie boje bo mam juz jakies 2 kg na plusie, a tu piszecie, ze wam wolniej rosnie ... co to bedzie... chyba w wieloryba sie zmienie :cry:
    Dzisiaj taka fatalna pogoda, znaczy niby cieplo ale sloneczka nie ma i nic sie nie chce robic :confused:
    --
    • CommentAuthormarta5000
    • CommentTimeAug 22nd 2007
     permalink
    Cześć dziewczyny dołaczam do waszego sympatycznego grona cieżarówek.Mam termin na styczeń.Mam pytanko:Kiedy zaczełyscie myslec nad jakimis ciuszkami lub wozkami dla swoich pociech?Wierzyciez przesad ze nie powinno sie kupowac rzeczy za wczesnie??pozdrawiam:neutral:
    --
    • CommentAuthormarta5000
    • CommentTimeAug 22nd 2007
     permalink
    Aha i jeszcze jedno co mam wpisac w tym polu pod signature zeby wyswietlil mi sie suwaczek??:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 22nd 2007
     permalink
    sny w ciąży to norma, ja na początku też miewałam często dziwne, realistyczne i raczej nie pozytywne, teraz rzadziej, ale jak już coś mi się śni, to potem mamy ubaw z mężem po pachy, bo np jakiś czas temu byłam jakimś superhero i miałam ratować świat swoją supermocą, a mój M był moim latającym i niszczącym wszystko co kazałam pomocnikiem :)))

    marta, witamy, fajnie że dołączyłaś, ja mam termin na 19.01 :)) Ja zacznę kompletowanie wyprawki po następnym usg - na początku września - kiedy to potwierdzimy płeć, kompletnie nie wierzę w ten przesąd i mam mnóśtwo koleżanek, znajomych co kupowało rzeczy wcześniej i dzieci są zdrowe i wszystko ok i znam jeden przypadek na odwrót - kiedy to rodzice czekali z pieluszkami i kaftanikami do dnia urodzenia się dziecka i mała zaraz po porodzie miała bardzo poważny wylew krwi do główki, więc te przesądy to głupota, a jeszcze jak sie doda do tego moją praktyczność - nie wyobrażam sobie kupowania wszystkiego w ostatniej chwili, albo biegania za wózkiem, łóżeczkiem, itd. z maluszkiem na ręku???? nie wspomnę o wysłaniu męża po zakupy samego - ufam jego gustowi, ale do tej pory wszystkie decyzje podejmujemy razem i wybieramy wszystko razem i teraz też tak będzie. No i jeszcze kwestia finansowa, lepiej rozłożyć sobie zakupy na kilka wypłat.
    co do suwaczka, to musisz wejść na jedną ze stron gdzie są suwaczki - może wpisz w googlach suwaczki, albo zobacz na nasze suwaczki, jest na nich adres internetowy. Tam robisz wszystkie kroki po kolei i wyskakuje ci link do twojego suwaczka i to wklejasz w signature
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeAug 22nd 2007
     permalink
    Cześć
    fmartunia ja przed ciążą ważyłam 49 kg i też mam 164 cm. Narazie wywala mi brzuszek tylko wieczorem ale fakt, ze rano nie jest już tak super płaski jak był. Dużo ćwiczyłam więc krateczka była piękna a teraz ledwo ją widać. Ale dla dzidzi warto.:bigsmile: W spodnie wchodze swoje jeszcze normalnie. Z tym, ze ja wszystko miałam za duze. Przy rozmiarze spodni i spódnic 34 bardzo ciężko znaleźć coś co idealnie pasuje.
    A co do ubranek i w ogóle całej wyprawki to czekam na premię i już lece coś kupić. Pomalutku co miesiąc będę robić zakupy żeby na sam koniec nie zostać z niczym.
    Pozdrawiam i miłego dnia.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.