Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 31st 2007
     permalink
    Ja mam na plusie 2 kg.
    Termin mam 27 marzec.
    Ja sie nie przejmuje, baby to baby (bez urazy forumowiczkom).
    Dzieki za dobre slowo
    Mi sie wydaje ze to jest tez kwestai noszonej odziezy.Ja np mam juz spodnie ciazowe ktore nie uciskaja brzucha i tym samym jest on bardziej widoczny.
    Gdybym sie sciskala jeansami noszonymi do tej pory byloby inaczej
    A po Tobie jeszcze nic nie widac?
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeAug 31st 2007
     permalink
    ja jak narazie w dzinsy wchodze swobodnie mam prawie wszystkie biodrowki wiec mnie nie uciskaja,nawet w nie ktorych mam jeszcze luz.
    troszeczke widac ale ten kto niewie niezorjetuje sie,przy pierwszej ciazy do 6 m-ca chodzilam w normalnych ubraniach, ciazawych wogole niemialam.

    to bedziemy rodzily jedna za druga i jeszcze dojdzie tagusia:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 1st 2007
     permalink
    no to będziemy miec marcowy wysyp dzieciaczków :bigsmile::bigsmile: będzie tak wiosennie :)))
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 1st 2007
     permalink
    Pszczólka - widze że czujna byłas tak - studniówka była :) I tobie tez GRTAULUJE :bigsmile:

    teraz to już z górkiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink::wink::wink:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeSep 1st 2007
     permalink
    ja 8 miesiac i 8 kg przytylam ,chyba spoko...
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 1st 2007
     permalink
    Zibi - dzieki, czuje sie w pelni usprawiedliwiona :wink: Ja niestety troche jak facet, jak glodna to zla ...:bigsmile:
    Moj brzunio sobie radosnie rosnie i juz go widac. Mama z tesciowa mowia, ze fajny duzy, ale co sie dziwic po mojej mamie widac bylo ciaze pod koniec 6 miesiaca :shocked:, wiec dla niej moj jest duzy. Ja tez go jakos specjalnie nie ukrywam, a poniewaz juz jakis czas temu wszystkie spodnie i spodnice byly za male, zaszalalam i kupilam sobie takie ciazowe, no i w nich faktycznie widac. Ale super, bo nic mnie w brzunio nie uwiera :tooth: Ja mam jakies 3kg na +
    Fmartunia - baby jak to baby, czasem sa glupio zlosliwe, nie ma co wnikac ale cieszyc sie z rosnacego w tym brzuszku dzidziusia :cheer:
    Ewa-ja sie nie znam, ale patrzac na moj przyrost, Twoj jest chyba rewelacyjny :bigsmile:
    Dziewczyny, wysyp marcowy faktycznie szykuje sie niezly :jumping: ja mam termin na 20 marca :boogie:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeSep 1st 2007
     permalink
    ewcia to super na tluszczyk nic ci nie poszlo:-)ja przy pierwszej ciazy tez tak mialam zobaczymy jak bedzie teraz podobno kazda ciaza sie rozni.
    weszlam na wage i nawet grama nie pokazala wiecej, a to dziwne bo piersi mam fajne baloniki moj M jest teraz szczesliwy:jumping:

    Milej i spokojnej niedzielki wam zycze
    --
    • CommentAuthormarta5000
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    Czesc dziewczyny dzis mam półmetek.Ale ta dzidzia szybko rosnie!!Harpijko a ty wiesz juz kto mieszka w twoim brzuszku!!Miłej niedzieli życze wszystkim1:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    dziewczyny szczegolnie te nowe... dopiszcie sie do tabelki mamusiowej w wiki to bedzie wiadomo ktora kiedy ma termin :)

    http://wiki.28dni.pl/wiki:przyszle_mamusie
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    U mnie już tylko 21 dni "oczko":crazy: normalnie z górki, położna mnie straszy, że to już w każdej chwili, jutro idę na KTG, badanko i zobaczymy jak tam mała czy gotowa do drogi, chociaż brzuch chyba mam jeszcze wysoko:peace:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    Cześć dziewczyny
    Zarówno moi znajomi jak i babki w pracy nie mogą się doczekać aż mi brzuchol urośnie. Mówią, że nareszcie będę miała ciałko :bigsmile:. ja mam termin na 27 marca i jak narazie przybrałam 2 kilogramy, ale u mnie to nic nie wdać, tzn ja widzę, że mi tyłek i piersi spuchły M zresztą się cieszy, ale nic poza tym. Brzuch tylko wieczorem jak piłeczka wygląda:bigsmile:
    nie ma się co przejmować jakimiś durnymi babskami, pewnie zazdroszczą i tyle.
    Miłego dnia
    PS. a jak na wiki wpisać zmiany bo mi coś nie wychodzi :confused:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    chcialam uzupelnic tabeleczke ale niestety, nie umiem :cry: Czy mozecie powiedziec jak sie zmienia dane w tabelce?
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    tagusia musisz tymi pionowymi kreskami oddzielić informacje, zrób podgląd i zobzacz czy Ci się udało i wtedy zapisz :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    mozesz sobie skopiowac linijke powyzej i wkleic pod spodem,wpisz swoje dane i zapisz.
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    justys jak tam dzisiaj samopoczucie:bigsmile: umnie dobrze przeszlam sie dzisiaj 4km (szybki chod)corcia jechala na rowerku a ja zania,troche mnie nogi bola.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    Lili , Justyś - dziękuje :flowers: udalo sie :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    No dzisiaj jest oki, ale wczoraj czułam się potwornie. Też poszłam sobie na spacerek z pieskiem, ale spacerek niestety zamienił się w ucieczkę przed psiakami pseudo adoratorami mojej suczki, która właśnie ma cieczke.:angry:
    Niestety jak zwykle mój M zaniedbał sprawę i zapomniał iść do weterynarza na zastrzyk.
    Jutro na szczęście mam wolne i jadę do mojej bratanicy na rozpoczęcie roku szkolnego. Poważna z niej pierwszoklasistka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    fmartunia widzę, że mieszkasz w moim ukochanym mieście, ale Ci zazdroszczę. Ja studiowałam i mieszkałam we Wrocku. To miasto jest cudowne ma niesamowicie wspaniały klimat.:bigsmile:
    Niestety musiałam wrócić na stare śmieci a strasznie nie lubię swojego miasta, nudno, buro i w ogóle do niczego :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    asiula.. :bigsmile: to prawda w każdej chwili teraz :bigsmile: 3mam kciuki:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    zibi - sorki, ale pewnie nie doczytałam - gdzie ty kochana masz w planie rodzic??:smile:
    tagusia... własnie wyczytałam w tabelce, ze ty równiez z Karkowa - :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    Justyś, mieszkam we Wroclawiu od 6 lat, ale pochodzę z Wałbrzycha.
    Również bardzo lubię to miasto, i rzeczywiście ma specyficzny klimat, mnie nastrajający pozytywnie.
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 2nd 2007
     permalink
    Vall ja rodze w CSK w Ligocie ( Katowice ) wójek kumpeli robi mi cc a na oddziale noworodków znajoma pracuje więc będe się czuła" prawie " jak w domciu :bigsmile:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 3rd 2007
     permalink
    cześć Dziewczyny,

    Marta, będę mieć synka, płeć poznaliśmy jakoś na początku sierpnia, ale w czwartek idziemy na usg 3d, to potwierdzimy tak na 100%, choć lekarz był pewien siurka już wtedy :))

    A ja dziś odsypiam, w sobotę byliśmy na weselu, wczoraj poprawiny, zabawa była po prostu suuuuuper, dawno się tak nie wybawiłam, wytańczyłam i jeszcze sporo wspomnień nam z M wróciło, więc było baaaardzo milutko, parę razy się z zapomnieniem całowaliśmy na parkiecie, mmmmmmmmm fajosko :))) No ale muszę przyznać, że takie imprezy są męczące i powrót do normy zajmuje mi chwilkę :))
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 3rd 2007
     permalink
    Vall - a dokladnie, my z M to rodowici Krakusi :wink: Widze, ze Zibi tez z Krakowka :bigsmile: A Ty Vall masz wybrany szpital? Ja w ogole nie mam pojecia jaki moglby byc najlepszy? Wiem, ze w zeszlym roku dwie znajome rodzimy w Zeromskim i bylo ok, ale nic wiecej nie wiem, wtedy zbytnio mnie nie interesowalo wiec nie wypytywalam co i jak :shamed:
    Zibi - widze, ze Ci sie szykuje prawdziwie rodzinny porod ! I super, ze masz takie mozliwosci :bigsmile:
    Harpijka - gratulacje z okazji synka :clap: i rewelacyjnej imprezki :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeSep 3rd 2007
     permalink
    tagusia, ja też z Krakowa i planuję poród w Żeromskim. Od przyszłego poniedziałku idziemy z mężusiem do Szkoły Rodzenia tam właśnie.
    --
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeSep 3rd 2007
     permalink
    hej dziewczyny!
    Widzę, że kroczymy RÓWNO :)

    Ja mam wstępny termin na 20 marca 2008 :)

    pozdrawiam, buziaki!

    Lili04- nie molgę znaleź Cie na 28dni, by móc obserwowa Twoje wpiski itp. Moze masz blokadę?

    Ok, do następnego wpisu! :)
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeSep 3rd 2007
     permalink
    tagusia ja tez ,krakowianka a ZEromski ponoc ok,tak mòwily kumpele...
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 3rd 2007
     permalink
    zibi tylko pozazdrościć :smile:
    tagusia - ja jeszcze nie zdecydowałam gdzie... :confused:
    --
  1.  permalink
    cześć dziewczyny co tam u Was???
    moja świeżutka fotka jest w galerii...
    dobrej nocki...
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    ooo Beate, lecę spojrzeć jak wyglądają z zewnątrz twoje maluszki, a co u was? jak się czujesz? maluchy bardzo dają się we znaki?
    --
  2.  permalink
    czesc dziewczyny

    przez ten głupi internet przegapiłam studniówke swoja....wr...... ale juz jestem z powrotem , nadrobiłam zaległosci w czytaniu i juz bede chyba na bieżaco

    u mnie ok dużo wypoczywam.Dzisiaj byłam na pobraniu krwi na przeciwciała ,zapłaciłam 30 zł a myślałam ze too wiecej kosztuje...w czwartek mam wizyte u gina i M ze mna pójdzie pierwszy raz.Sam chciał.Troche sie boje tej wixzyty czy czasem mi sie szyjka dalej nie otwarła...
    trzymajcie kciuki bo nie chce isc do szpitala:sad:

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    Caisteczko - nie martw się na zapas :smile:
    A czujesz sie ok??

    ps. ja w sb chyba na glukoze w koncu pojde :neutral:
    --
  3.  permalink
    ogólnie tak tylko śpi sie coraz gorzej , nie mam siły sie przekręcić w nocy potrzebowałabym jakiegoś dzwigu żeby mnie podniósł(11 kg nA plusie) zgaga mi dokucza ale ratuje sie mlekiem i naprawde pomaga.
    Dzidzia nadal nie przekrecona bo czuje kopanie na dole ale nie martwie sie tym bo faktycznie na to ma jeszcze troche czasu.
    Troche sie cieżko oddycha jak leze ale to tez podobno normalne wiec wszystkow normie i jest ok!
    a Ty Vall? jak Tobie sie śpi?

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    dołączam się do rozmowy o spaniu. Wogóle nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji do spania i wiercę się w łóżku przez pół nocy. A ostatnio budzę się po 4 nad ranem i już nie mogę zasnąć
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    No spanie jest najgorszym momentem w Ciągu doby!
    wITAM W KLUBIE :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    A to widze, ze wiecej dziewczyn jest z Krakowka , fajnie :bigsmile:
    Agnieszka C - to pozwolisz, ze bede Cie podpytywac nieco o szkole rodzenia i generalnie wrazenia z Zeromskiego :shamed:
    Honia - super, mamy termin na ten sam dzien... :bigsmile:
    Vall - ja to jeszcze mam niby kupe czasu na decyzje i wybor, ale sama nie wiem na jakiej podstawie wybierac, kurcze czuje ze to bedzie trudna decyzja :confused: Ale w zwiazku z tym co sie dzieje ze szpitalami, to obawiam sie ze pewnie co nieco polikwiduja, dzisiaj slyszalam, ze w sosnowcu odsylaja babki z ginekologii z kwitkiem :shocked::sad:
    Ciasteczko - trzymamy kciuki jak najmocniej :peace:! Trudno M dzisiaj przez to nie bedzie miec obiadku .... :bigsmile:, no ale nic to. Trzymaj sie bedzie dobrze.
    --
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    Tagusia mozesz śmiało pytać. Zaczynamy w poniedziałek, więc opiszę potem wrażenia ze Szkoły
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    AgnieszkaC to super, bede Ci bardzo wdzieczna :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    tylko jak chcesz się wybrać to dowiaduj się już o terminy, bo są odległe
    --
  4.  permalink
    a wiecie co jest w tym spaniu najgorsze? ze jak sie przekrecam w nocy to stękam i M sie budzi przez to i tez mu niewygodnie i nie moze spac , ale jak mu zaproponowałam ze sie przeniose do pokoju dla dziddzi to mi nie pozwolił bo mówi ze w nocy by tez nie spał tylko chodził do mnie sprawdzac czy wszystko ok.
    --
  5.  permalink
    ja mam na plusie już 13kg, ale przytyłam w zasadzie tylko na brzuchu:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    beate, to chyba bardzo dobry wynik jak na trojaczki :))
    ciasteczko, miło że jesteś :))
    a co do spania, to ja z kolei nie mogę zasnąć wieczorami, kręcę się i wiercę - dobrze, że w razie co mam zajęcie, bo gadam sobie z dzidzią i skupiam się na odczuwaniu kopniaczków, natomiast rano śpię do 10 i się podnieść nie mogę, noce póki co jak już zasnę przesypiam dobrze, wcześniej miałam z tym problemy, teraz jest ok
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    Kurcze a ja marudzę na nocki, że muszę siusiu raz wstać. A tu widzę, że dopiero mnie czeka zabawa :bigsmile:
    Siusiu to jeszcze nie problem, najgorsze jest to, że potrafie się obudzić w nocy i myśleć co by tu zjeść...:bigsmile:
    Ciasteczko mam nadzieję, że wszystko będzie oki, trzymam kciuki.
    O rany Fiufiu dzięki bardzo. My dopiero pierwszy raz pomyśleliśmy o tych zastrzykach no ale M nie poszedł w pore do weterynarza- i chyba całe szczęście. A szczeniaki planujemy jak najbardziej, bo cała rodzinka już się czai:bigsmile: Mieliśmy właśnie teraz ją dopuścić, ale jak się z M śmiejemy sami się dopuściliśmy :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    Beate3 mam kciuki za trojaczki :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    a z tymi nockami to jest różnie ,mi dopiero zaczeło się latanie nocne w III trymestrze , a teraz jesio do tego doszło to że od 5 nie spie :neutral: chyba się już przygotowywuje do zrywania nocek :wink:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthorsaska25
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    To i ja dąłącze się do rozmowy o spaniu:))
    Dla mnie najtrudniejsze jest to wstawanie na siusiu teraz maksymalnie do 3 razy w nocy (chyba pęcherz mi sie rozciągnąl) bo wcześniej to 4 razy obowiązkowo. Poza tym dobrze śpie, tylko jak się przewracam z boku na bok to stękam głośno bo coraz trudniej się obrócić:)) ogólnie jest całkiem nieźle:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    tagusia - tez oglądałam to co dzieje sie w Sosnowcu.
    Ja szkołe rodzenia planuje na pażdziernik - UJASTEK.
    A poród - najprawdopodobniej Siemiradzki, może na Galla...
    mam tez ew. opcje a la zibi blisko rodziców, znjamoi lekarze, ew. cesarka... ale nie umie jeszcze podjąc decyzji :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    a dziś czuje sie średnio....
    Maluch chyba gniecie sie blisko pęcherza.... i co 3 min siku biegam... a teraz jescze zaczął mnie brzuch boleć... jakos dziwnie... jak na @ lub "czyszczenie" jelitek... ale moze to to własnie.. chyba ze tak wygladaja skurcze :confused: no nic..przejdzie - poleże - zobacze...
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    hej HONIA mnie juz konto na 28 wygaslo.
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    VALL tak się wydaje dużo czasu do podjęcia decyzji a tu czas tak szybko zaiwania :bigsmile:
    ja mam już termin cc ustalony na 10.09 :crazy:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeSep 4th 2007
     permalink
    Ja tez ganiam do toalety, ale juz prawie od samego poczatku.Srednio co 1.5godziny.Masakra.Jak sie zbliza spanie to sie wkurzam,Nie dosc ze boki bola to jeszcze to ganianie.
    A ja dzis czuje jak mi sie skora na brzuchu rozciaga, dziwne uczucie.Musze duzo balsamu wkremowac :bigsmile:
    a poza tym to okej. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.