Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Pociesz mnie i powiedz że to raczej łechtaczka hahahahahaha
    -- http://
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    słuchaj Monia to może się dzieciakami po porodzie zamienimy :rolling::rolling::rolling: całą ciąże o siebie bardzo dbałam,odżywiałam.....buahahhahahahahah
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    to chyba baaaaaardzo dużo łechtaczka ;))))))
    3 chłopaków, ale numer :))) widocznie twój M ma silne chłopaczkowe plemniki
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Albo twój oranizm odrzuca żeńskie :wink: ale faktycznie to ptak nawet nie ptaszek
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    zuza: faktycznie to ptak nawet nie ptaszek


    :peace::peace::peace:
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    no tak ptak
    A u mnie w rodzinie jak i ze strony taty tak i mamy rodzą się same dziewczyny.I to już nawet po dwie.Kuzynka niedawno urodziła drugą córę:cry:
    -- http://
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    u nas do 33tc nie bylo nic widac za to w 33tc na usg 3 niezaleznych lekarzy pokazalo nam sprzecior ;)

    Monia na tej focie to ja tez na facecika stawiam :)

    Zibi a u ciebie na babe, nie wiem czemu ale jakies takie dziewczynkowe mam wrazenie :)

    ale ciasteczko ma racje - mnostow chlopcow sie rodzi. z tego co mowila koleznaka polozna w lipcu i sierpni prawie 80% porodow u nas w szpitalu to panowie!!!
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 13th 2007 zmieniony
     permalink
    Wojna idzie czy co? U MagdyRybki też mężczyzna.
    --
    • CommentAuthortipsiara
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    no ale moje kolezanki, ktore rodzily w lipcu i w sierpniu to same dziewuszki!!

    Kona trzymam kciuki:clap:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Zibi trzymam jutro kciuki :thumbup: !!!:bigsmile:
    Monia witam i uściski :bigsmile:
    No zaczynają nam się dziewczyny rozpakowywać, A ja jeszcze taki kawał czasu.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    <strong>Justyś</strong> zobaczysz jak to szybko zleci:bigsmile:
    -- http://
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    a ja u Zibi stawiam na chłopaka, natomiast u Kony na dziewczynkę. Już jutro wszystko będzie wiadomo. Też zauważyłam, że nawet wśród ciążówek tutaj więcej chłopaków.
    Chłopaki - Vall, Ciasteczko, Monia78, harpijka
    dziewczyny - Asiula82

    zapomniałam o kimś kto zna płeć?
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    MagdaRybka, netka24: chłopak, wer03: panna
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    rzeczywiście same facety:shocked:
    -- http://
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    no to będą miały w czym panny wybierac :clap::clap:
    a Kona jesio nic ??
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    od Kony żadnych wieści na razie, czekamy

    z nieforumowych to jeszcze jest
    Patrycja219 - u niej też chłopak
    AgnieszkaC - dziewczynka
    Agnieszka 74 - chłopak
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Kona - trzymam kciukasy :bigsmile:
    Chyba woreczek wrzesniowek sie na dobre rozsypal...:clap:
    Drugi taki wysyp to bedzie chyba w marcu, jak my zaczniemy sie po kolei rozpakowywac :crazy:

    A ja dzisiej po pelnym usg - maluszek jest duzy 84mm, strasznie ruchliwy - wierzgal raczkami i nozkami - rewelacyjny widok :cheer: Seduszko, mozg, zoladek dobrze zbudowane, nerki pelne :tooth:, przeizernosc karkowa w normie. Ginka sugeruje wiek na 14 tydzien....:bigsmile: A serduszko bije juz 159 :cheer: Wszystko w porzadekczku, nastepna wizyta za miesiac.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Tagusia, czyli wszystko się zgadza z Twoim suwaczkiem, jesteś w 14. tygodniu :). Serduszko bije bardzo dziewczynkowo ;)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Tagusia, super wieści, 84mm :)))) ależ to brzmi jak się tak przemyśli, niespełna 8,5 cm, a to już malutki człowieczek
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Tagusia:))) gratuluje :clap::clap::clap: dobrze że wszystko ok:thumbup:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Zibi ja również trzymam kciuki i życzę powodzonka :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Dzieki Dziewczyny, dzisiaj jestem maxi szczesliwa, lzy w oczach mam non stop, w koncu ze szczescia :tooth: Mezus wszystko widzial i tez jest zachwycony.

    Fiufiu - chyba masz jakies przecieki :wink: To mozna jakos poznac po biciu serduszka ?

    Faktycznie same chlopaczki ostatnio sie ujawniaja, to moze moja bedzie dziewuszka :shamed: :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    No ja też jeszcze nie mam wieści od Kony jak dzwoniłam to właśnie się rejestrowali w szpitalu była 9 .....
    --
    • CommentAuthortipsiara
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Zibi zycze Ci powodzenia i szybkiego powrotu do domku z Malenstwem:grouphug:
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    dzięki dziewczyny :grouphug::grouphug:
    MAGG jak to 9 ?? to co tam rodzi się w kolejności przyjęc?? czy Konie skurcze przeszły ??
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Ja zrozumiałam, że chodzi o godzinę 9:00?
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    a no to chyba że tak.....:thumbup: to co tak długo ??? od 3 rano to już ponad 12 godz. przy skurczybykach co 5 min:confused:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    harpijka: Chłopaki - Vall, Ciasteczko, Monia78, harpijka
    dziewczyny - Asiula82

    zapomniałam o kimś kto zna płeć?

    U mnie też chłopak :wink:

    I jak tak pytam wśród znajomych ciężarówek, to też przewaga chłopaków. Ale pamiętam, że jednego roku większość kobitek gdzie nie pytałam, to akurat rodziła dziewczynki. Może teraz dla równowagi w przyrodzie więcej facetów będzie :wink:
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeSep 13th 2007 zmieniony
     permalink
    witam monia78:bigsmile:
    <zibi> powodzenia jutro wracaj szybciutko do domciu z bobaskiem bedziemy czekac na fotki:smile:
    ja mam w poniedzialek termin gin iekawe czy juz mi powie kto sie ukrywa w moim brzuszku:wink:

    tagusia super ze mlenstwo zdrowe i rosnie

    no mam nadzieje ze Kona juz przytula swoje malenstwo
    --
  1.  permalink
    Witam :bigsmile:
    Dawno mnie nie bylo :shamed: U nas wszystko wporzadku :bigsmile: We wtorek mialam wizyte u gina :bigsmile: szyjka nie skrocona, zamknieta, taka jak powinna byc :bigsmile: dno mcicy mam na 3 palce nad pepkiem stad mala kopie tak wysoko :bigsmile: Na nastepnej wizycie dostane skierowanie na USG ostatnie i ostatnie badania w ciazy. Czyli to bedzie okolo 32 tc :bigsmile:
    Ps.Zastanawia mnie ta beata wiem o Klaudi bo mialam "przyjemnosc" poznac ja na innym forum na grudniowkach ale szybko zostala usunieta.Tylko nie rozumiem Vall ze pisala obok nicka tej dziewczyny moj nick :confused: dojkaldnie an stropnie 14 albo 15 dokaldnie etraz niepamietam.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 13th 2007 zmieniony
     permalink
    hej Pszczółko, co do nicka to być może ta wredna osoba- Klaudia i takiego nicka gdzieś tam użyła, na pewno nie chodziło o ciebie :smile:
    Dobrze, że wizyta wypadła pomyślnie :smile: i kurcze już tak wszystko ostatnie piszesz, widać, że coraz bliżej końca

    no i Pszczółka jest z dziewczyną pod sercem :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Cześć Kobiety o 20.20 Kona urodziła synka waży 3040g i ma 54 cm.
    Gratulacje dla dumnych i szczęśliwych rodziców :crazy::clap::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::swingin::swingin::swingin::swingin::peace::peace::peace:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    wow, trochę się bidulka namęczyła, ale ważne, że wszystko ok :)))) to czekamy na powrót całej trójki :))))) Gratulacje!!!!
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Kona - gratulacje :clap::clap::clap::cheer::cheer::cheer::flowers:

    Zibi a za Ciebie juz zaczynamy trzymac kciuki :peace::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Kona gratulacje :clap: ale się bidulka namęczyła :flowers::flowers:

    a ja idę na filmik :grouphug: no to 3majcie kciuki za nas :whorship::whorship::whorship:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthortipsiara
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Kona odemnie tez gratulacje :clap::clap::clap::jumping:
    • CommentAuthortipsiara
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Zibi trzymamy trzymamy:grouphug: powodzenia
    • CommentAuthortipsiara
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    ehh ja dalej mam plamienia, ale wyczytalam ze jesli biore duphaston i leze i leze to moze bedzie dobrze. Jade jutro o 12 w nocy do polski a w poniedzialek pojde do lekarza.
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    :crazy::crazy:
    Kona GRATULACJE:cheer::cheer::cheer:

    Zibi trzymam kciuki, powodzenia.:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Gratulacje dla dzielnej Kony, czekamy na pierwsze zdjęcie!

    Nota bene moja Mama też trafiła do szpitala ze skurczami co 5 minut o godz. 12:00 w południe i jak zobaczyła salę i wrzeszczące baby to jej skurcze przeszły. Tak to przyszłam na świat dopiero o 3:35 dnia następnego :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 13th 2007 zmieniony
     permalink
    Tak jak obiecalam postaram sie na biezaco informowac o przebiegajacej akcji porodowej u naszej drogiej ZIBI
    A wiec , tak tak wiem ze od a wiec sie zdania nie zaczyna hihihi..... no to a wiec... Zibi doniosla mi rano ze jak wstala to pojawilo sie brunatne plamienie a z najswiezszych wiesci to i rozwarcie juz ma ladne bo 5cm. Za ok godzine (a wiadomosc jest z 8 rano) laduje na stole i bedzie male Zibiatko juz z nami :crazy:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    To juz za chwilę , juz za momencik :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    ojeeej, to ja już mocno trzymam kciuki, a swoją drogą w ostatniej chwili to cc
    Tipsiara, dużo spokoju, bo to ważne, nie wiem czy podróż długa to dobry pomysł, może jednak lepiej odczekać parę dni, aż się uspokoi, no chyba że nie masz wyboru, to postaraj się zapewnić sobie pozycję wygodną, najlepiej conajmniej pół-leżącą
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 13th 2007
     permalink
    Kona gratuluje serdecznie, uściski :grouphug: i całuski :kissing:
    Jeśli chodzi o ZIBI to czekam na wieści. O rany to normalnie się przeżywa jak własny poród chyba :crazy:
    --
  2.  permalink
    dziewczyny mam mały problem.od dwóch trzech dni nie moge w nocy spac bo boli mnie brzuch ale nie na dole tylko tak pośrodku-jakbym nie była w ciazy to bym potrafiła rozpoznac czy to żołądek czy co,a tak nie wiem.Ból nie jest jakis ostry czy silny ale poprostu przy przekrecaniu sie z boku na bok czuje go.w dzien nie mam tego problemu wcale.Możliwe ze to macica jeszcze sie rozciaga ???

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 14th 2007
     permalink
    ciasteczko, twój maluch przecież cały czas rośnie, i to chyba teraz najbardziej, więc macica musi się jeszcze trochę rozciągnąć, a może przesuwa się również. Możliwe że w nocy, jak leżysz, to macica uciska na żołądek czy inne narządy. Oczywiście to moje przypuszczenia tylko, bo ja jak zawsze parę tygodni za tobą :))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 14th 2007
     permalink
    ciasteczko jest dokladnie tak jak pisze harpijka... za jakis czas moga sie pojawic nawet problemy z oddychaniem bo wszystko sie w srodku przemieszcza. byc moze maluszek tez uciska na jakis nerw i sprawia ze odczuwasz to tak a nie inaczej.
  3.  permalink
    kona GRATULUJE SYNUSIA PO TEJ STRONIE BRZUSZKA :bigsmile::clap::flowers:
    zibi trzymam mocno kciuki :kissing:
    harpijka oj tak mam mala Weronike pod sercem ale (mam nadzieje) ze na ostatnim USG nadal okaze sie dziewczynka :rolling: Co do nicjka byc moze masz racje,ze ta dziewczyna uzywa podobnego do mojego :confused:
    A co do ostatnich badan to tak je wszystkie nazwal moj gin :bigsmile: ostatnie USG, krew,mocz i jakies tam jeszcze badanie. A ze bede dopiero okolo 31tc wykonywac je bede okolo 32tc :bigsmile: a wtedy juz bede tylko czekac na mala :bigsmile: Choc przyzbnaje sie do bicia,ze dopadaja mnie mysli jak to bedzie :wink:
    Ps. Od wczoraj wieczora do dzis do 9. z minutami bolala mnie okropnie glowa, w nocy spac nie moglam przez ten bol i nic nie pomagalo,zadne kompresy zimne, cisza, ciemno nic zupelnie nic az rano postanowilam wziac apap slyszalam,ze jest bezpieczny ale powiedzcie,ze tym nie zaszkodzilam malej. Wzielam tylko jedna tabletke i przeszedl bol.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 14th 2007
     permalink
    nie wiem czy znacie Pampersowy KALENDARZ CIAZY mozna zalozyc swoj indywidualny, bardzo fajna sprawa
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 14th 2007
     permalink
    Pszczolko zarowno APAP , PANADOL jak i czysty w swej formie PARACETAMOL jest dozwolony dla kobiet w ciazy jak i dla karmiacych :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.