Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 25th 2007
     permalink
    harpijko :((
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 25th 2007 zmieniony
     permalink
    cześc dziewczynki..kilka dni mnie nie było... ale obiecuje ze od dzis juz nie będę robic sobie zaległości :bigsmile:
    a teraz biegne czytac co spłodziłyście przez ten czas :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 25th 2007
     permalink
    a..ale powiem Wam jeszcze ze mama z teściową..kracza..ze urodze na Boże Narodzenie..bo one obie swoje ciąze przenosiły..wiec 2 tyg w ta cz w ta top norma..i mają ubaw jak ja sie złoszcze..cała soba jestem przekonana i nastawaiłam sie na koniec listopada,,a nie "miesiac" poźniej :devil:
    --
  1.  permalink
    Vall nie przejmuj sie gadaniem , one Ci porodu nie przyspiesza.jak bedzie miał być to będzie.Ja twierdze i móój gin też że prawdopodobnie nie donosze do terminu wiec i nie przenosze.Jutro wizyta wiec zobaczymy co tam u mojego Synusia słychac.dzisiaj od rana znów mi krew z nosa leci-mam chyba za suche powietrze w domu,czas właczac nawilżacz powietrza...
    Poza tym dzisiaj leniuchuje w domu , moze później wybiore sie na jakis spacerek ale jak narazie żadnych planów nie mam.

    Tagusia -Harpijka ma racje-weź odpuśc sobie prace teraz i nerwy i stres.Pomyśl o sobie i dziecku ,reszte miej gdzies,Dadza rade bez Ciebie-bedą musieli.Ja tez z ciezkim sercem szłam na L4 ale wiem ,że dopiero jak poszłam na nie tak naprawde moja praca została doceniona.trzymaj sie:hugging:

    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
  2.  permalink
    Dopiero wstalam a spalam jak zabita a wiec.
    4 tydzien, 2 tygodnie po zapłodnieniu. USG mi nie robil bo za wczesnie. Termin ewentualny porodu 02. czerwiec 2008. Musze brac folik i przepisal mi badania takie jak gr krwi, morfologie, mocz, glukoze, toxoplazomowe. KOlejna wizyta za miesiac 23. 10.2007.
    Wkoncu dotarlo to do mojego narzeczonego. Cieszyl sie i krzyczal ze zostanie Tatuskiem a do mnie teraz wola mamuska i mowi juz mi ze mam jesc.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 25th 2007
     permalink
    Vall, na pewno miesiąc nie przenosisz, a jak one tak gadają, to się do tego uśmiechaj i mów im: noo, pewnie tak, na pewno. Jak im przytakniesz, to cię przestaną przekonywać, a co w myslach to w myślach :)))
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 25th 2007
     permalink
    Ewelina, a jak to lekarz tak dokładnie określił kiedy zapłodnienie było? miałaś monitoring cyjlu robiony? czy może stwierdził to po wykresie?
    a do narzeczonego to dotrze jak ci brzuch urośnie :)))
    --
  3.  permalink
    nie nie mialam USG ale tak mi powiedzial ze to 4 tydzien czyli 2 od zaplodnienia.
    Narzeczony sie cieszy i to bardzo.Mysle ze z kazdym dniem to dotrze coraz bardziej do niego.
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 26th 2007 zmieniony
     permalink
    :bigsmile: harpijka ja wiem, ze nie powinnam wogole słuchac tego co gadaja mamy :wink: ale.. wiesz jak jest niby sie usmiechasz,a w środku sobie myslisz :) rany jesli faktycznie tak bedzie to.......... :shocked: :bigsmile:

    Ewelinka i tutaj Ci poratuluje :cheer::cheer::cheer:
    --
  4.  permalink
    Dziekuje Vall :)
    --
  5.  permalink
    Vall ja mam zamiar być w domu z dzidzia juz na urodziny męza czyli 18 grudnia i to "na chodzie"
    hahahaha ale tak naprawde co ma być to będzie.Wczoraj byłam u szwagierki która rodziła u nas w szpitalu rok temu , wszystko sie wypytałam i wogóle tak wiec wiem juz ze do nas nie opłaca sie zabierac swoich ciuszków do przebierania maluszka a jedynie te które chce ubrać na wyjscie.Bo położne przychodza przebierać i nie patrza czy t o Twoje czy szpitalne-wszystkie wrzucaja do wspólnego kosza i do prania.Ona rodziła z mężem wiec troche to inaczej wyglądało niż bedzie u mnie.
    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
  6.  permalink
    Ewelino to teraz dbaj o siebie bo początki są bardzo ważne ,żeby nie przesadzac z niczym.Dużo wypoczywaj
    Swoją drogą masz dobrego gina bo niejeden by Cie odesłal do domu z tak wczesna ciażą i kazał przyjśc jak cos bedzie widać na USG.Ale jeszcze pare tygodni i już też zobaczysz na monitorze swoja kropeczke a potem bedziesz widziała jak z wizyty na wizyte ta "kropeczka"robi sie coraz większ ai nie miesci sie cała w ekraniku:)

    A ja jutro mam wizyte:cheer::clap::crazy::jumping:
    a nie wiem czemu sie tak ciesze,znów strace 70 zł ale mam radoche jak nie wiem co! Mam nadzieje że sie nic mi tam dalej nie otwarło.tRADYCYJNIE-TRZYMAJCIE KCIUKI ZEBY BYŁO OK I OBYŁO SIE BEZ LEKÓW

    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
  7.  permalink
    hehe ja place tez 60 zl +40 USG
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Ciacho, będzie dobrze :)))
    Ewelinko, dbaj o siebie i często do nas zaglądaj :)))
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    a ja 100 zł za całą wizytę, z usg czy bez, zawsze 100 zł
    --
  8.  permalink
    łomatko Harpi a moze chodzisz do jakiegos profesora?bo ja słyszałam ze oni sie tak własnie cenią...za 100 zł to kawa i ciasta powinny być jeszcze....
    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
  9.  permalink
    ewelina co??? 40 zł za Usg? Strasznie dużo kasuje za to....u nas wizyta z USG -70 zł a jak dochodzi jakaas tam cytologia lub inne rzeczy to za każde 10 zł wiecej.Badania z krwi i moczu tez płatne ale to robie w całkiem innej przychodni bo i tak płace to bez róznicy.ostatnio za przeciwciała zapłaciłam 30 zł.A teraz kolej na krew i mocz standardowe wiec około 15 zł.To widze że nie mam co narzekac ...
    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
  10.  permalink
    sama wizyta kosztuje 60 zl.
    USG 40 zl
    reszta nie wiem.
    To jest drogi lekarz wiem o tym ale jesli chodzi o prowadzenie ciazy to dobry jest.
    --
  11.  permalink
    najważniejsze ze sprawdzony i polecany.Jeśli jest obry to warto tą kase wydać.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    No to ja mam ceny wizyta 60zł a usg u innego lekarza 80 zł :devil:
    --
  12.  permalink
    No tak sie cenią niestety,trudno trzeba wydać za to obsługa jest fachowa i kompleksowa.

    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    O rany , to cenią się Ci Wasi lekarze. Ja płace za wizytę 50zł z USG. A za cytologie +10zł. Jak mnie przyjmuje w szpitalu no to nic nie płace. O rany to mam chyba najtaniej :shocked:
    Oczywiście za reszte badań w labolatorium płacę oddzielnie za samą morfologię i mocz to 15 zł. czyli nie jest źle. Jak narazie najdroższa była toksoplazmoza 50zł i badanie grupy krwi M 40zł.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    No ja chodzę do lekarza w Warszawie, a tutaj takie są ceny, u mnie w Wołominie - pod Warszawą - tak samo, 110 nawet, i wierzcie mi że ja mało płacę, koleżanka mi proponowała swojego lekarza i u niego wizyta 200 zł (z usg), no a w Wawie to taniej niż 70 zł to nie słyszałam
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Dziewczyny co można wziąść na ból głowy, zaraz mi pęknie.:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Jeśli nie pomagają okłady, masaże, cisza i ciemność (wyłącz komputer!) to w ostateczności można po konsultacji z ginekologiem wziąć paracetamol. Moja pani gin poleciła nie więcej niż 1000 mg w ciągu 24 h. Ja jak już nie mogę wytrzymać to biorę dziecięcą dawkę 250 mg i się kładę.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    paracetamol, apap - wszystko gdzie masz czysty paracetamol - i lepiej i zdrowiej dla ciebie i dziecka jak weźmiesz lek niż męczysz się z bólem
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Hello laseczki.
    Mnie dopadło choróbsko wstrętne!!Ale mój kochany M wziął sobie wczoraj wolne ,zaprowadził i odebrał dzieci ze szkoły a ja cały dzień w łóżku przeleżałam i mi się polepszyło już dziś:bigsmile:
    Ostatnio co raz częściej zaczyna mnie boleć brzuch tak jak na @....
    Robie pranie bo ładna pogoda się zrobiła....oczywiście rzeczy dzidziusia piore:bigsmile:
    -- http://
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    wypiłam malutką filiżankę kawki i od razu lepiej:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Ja w polsce za wizytę z USg płaciłam 50 zł......

    Mamy wybrane imię dla synusia,prawdopodobnie będzie nazywał się Natan:bigsmile:
    -- http://
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    dziewczyny, czy wy też macie niesformatowane forum?? bo ja mam taką wersję roboczą jakby - i nie wiem czy to u mnie problem czy ogólny? Aplikacja mi działa bez zarzutu
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Jeju jakie tu dziś pustki:cry:
    -- http://
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Dzisiaj dzien zaczelam od powaznej rozmowy z szefem...powiedzialam co mysle o takich jego pomyslach (konferencja), pogadalismy powaznie i mysle, ze od serca i przeprosil :shocked:, powiedzial, ze ten jego pomysl byl nieco nierozsadny :shocked: Doznalam szoku ale jakze milego. Mam nadzieje, ze bede miala juz spokoj. Harpijko, niestety ja juz dwa razy przekonalam sie, ze dla firmy to nie ma sensu nigdy sie poswiecac! i nie zamierzam przekonywac sie o tym trzeci raz :wink:

    Ladne macie cenniki za wizyty, ja prace 60 zl wizyta, w tym mam czasem co 2-3 wizyte usg gratis, normalne uas 70 zl, cyto 30 zl...w sumie to tez nie malo.... :neutral:

    Czy jesli pusci sie troche krwi z nosa to typowe, bo ja nigdy wczesniej tego nie mialam ale moj maz to ma cos takiego raz w roku.

    Aha, co do katowickiego zlotu , to ja jade autkiem wiec moge kogos wziasc :bigsmile:

    Teraz lece, bo stolarz ma wlasnie przyjsc, potem moze uda mi sie wpasc jeszcze wieczorkiem no i musze w koncu dac zdjecie swojego orgomnego brzuuuucha :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Kurczę nie mogłam się zalogować. Ale się nadenerwowałam. :angry::angry::angry:
    Tagusia mi od jakiegoś tygodnia zawsze rano na chusteczce zostanie trochę krwi. Ale pytałam i to nic groźnego. Poprostu w tym okresie nasze narządy są bardziej ukrwione i to tak może być.
    A brzuch to pewnie faktycznie masz wieeeeeeeeeeeeelki :wink: Już sobie wyobrażam. JASNE:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Monia no pustki pustki. A chciałam sobie poklikać. Siedze sama jak palec, kumpela poszła obiad swojemu M robić a ja się nudzę, chyba zaraz zacznę ze swoim psem gadać :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    no to ja jestem, choć dziwnie mi się pisze, bo nadal forum jakby niesformatowane, ale co tam
    u mnie właśnie mąż w kuchni szaleje, powiedział, że ja mam sobie siedzieć, a on zrobi kotlety mielone i pulpety i zamrozimy żeby było na dłużej - no cóż - chce, to niech robi, kupiliśmy 2,5kg mielonego i on chce to przerobić :))) nawet jak się zniechęci w połowie to i tak uznam jego inwencję za wspaniałą

    Tagusia, z szefem super- ważne, że się dogadaliście i wstawiaj koniecznie brzucha!!
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Monia, a ty do wyrka, kuruj się, nie ma chorowania :)) niech cię chłopaki z mężem na czele rozpieszczają
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    A ja się właśnie dzisiaj przy mielońcach nastałam. Maskra. Jakby mój M był chętny je zrbić to bym mu chyba kwiaty kupiła. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Witam :)

    Ale naskrobałyście :wink:

    KiciaG dużo zdrówka i siły dla ukochanego :rainbow:

    tagusia w ciąży krwawienia z nosa czy dziąseł zdarzają się dosyc często. I fajnie, że szef pokazał ludzkie oblicze ;)

    Co do usg, to ja mam co wizytę. Płacę 50 za wizytę z usg.

    ------------
    A u mnie na sam koniec kłopoty z płytkami :confused: Mam za mało płytek i czas krwawienia i krzepnięcia też nie jest idealny. Dostałam tablety i mam nadzieję, że jeszcze przed porodem zadziałają.
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Kicia jak się czujecie z M. ?? Jak będziesz miała czas kochana to napisz co u Was. Całuję Cię mocno :kissing:
    Fmartunia a ty kochana co tak cichutko siedzisz?? :bigsmile:
    Ja mam za niski poziom płytek ale mam wielkość ponad normę. Lekarz mówił, ze to nic takiego ale ja jednak wolałabym mieć poziom w normie.
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    U mnie wielkość ok, ale poziom płytek w normie też bym chciała.
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Oki stolarz zalatwiony, ciekawe ile sobie zarzyczy...:neutral:
    Ja mam nadzieje, ze szefowi nagle rogi, kurcze nie wyrosna...ale co tam, jestem szczesliwa z zaciazenia, super mezusia i tego sie bede trzymac :bigsmile:

    Tej krwi to nie bylo duzo, ale u mnie to tak nietypowe, ze sie zastanowilam, dzieki za wsparcie, ze to norma :winkkiss:

    A to nie wiedzialam, ze mierzona jest wielkosc plytek - jak to jest oznaczone , znaczy jaki to parametr, to sprawdze czy ja cos takiego mam. A co to moze oznaczac jesli wszystkie parametry krtwi z badania na badanie sa coraz nizsze a ilosc plytek krwi coraz wieksza? To dobrze czy zle?
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Harpijko to smacznego zycze, hehe te 2,5 kg mieska mielonego to mezus bedzie do nocy obrabial, nionio...hm wlasnie wzial mnie smak na sznycelki, chyba jutro zrobie:bigsmile:

    Ciacho ja to tez ciesze sie jak glupia na kazda wizyte u ginka, bo dla mnie , na moim etapie ciazy to jakby spotkanie z dzidzi:bigsmile: Trzymam kciuki, moooccccnoooo !!! Bedzie super !

    Justyś nio to wklejam swojego giganta...:wink: Tylko bartdzo Was prosze, nie straszcie dzieci swoich moim wielkim brzuchalkiem .... :shamed::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    HIHIHI tagusia takiego masz giganta, że go nigdzie nie widzę. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 26th 2007 zmieniony
     permalink
    Justys teraz mozesz kukac, bo zapomnialam jak sie te zdjecia wkleja, i troche mi zajelo...:wink: Ty sie nie smiej, bo mam taki brzusio jak napompowany balonik :crazy: ale co tam, wazne zeby dzidzi bylo zdrowe a ja moge miec brzuchala giganta, hehe moze mnie w tv pokaza :jumping::tooth:
    Nio w sumie, to wedlug ginka jestem juz 17tc...hihi tlumacze sie...:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Tagusia to wcale nie jest wielki brzuchol. :bigsmile:
    Ja niestety jeszcze mam mniejszy :sad: Czasami myśle, że mojemu maluszkowi tam za ciasno. No ale ja z natury straszny chudzielec jestem, moja normalna waga to 49 -50 kg więc na brzuszek to chyba jeszcze muszę trochę poczekać. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Dzieki Justys za pocieszenie:bigsmile: Ja tam swoje widze, no ja taka szczupla jak Ty to niestety nie bylam, waga wyjsciowa 56/57 kg...kiedys to wazylam nawet 47 :shocked: ale wygladalam strasznie chudo. Justys dzidzi Twoje ma na pewno supoer duzo miejsa i jest mu bardzo wygodnie :bigsmile:
    Kiedy masz nastepne badanie, ja dopiero 11.10 i nie moge sie juz doczekac.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Ja zawsze biegam 7 każdego miesiąca. Teraz to przypada w niedziele więc albo 5 albo 8 zobacze jak moja Ginka będzie przyjmowała. Ale już nie mogę się doczekać. Zawsze mam straszną treme i nerwa przed wizytą. Spokojna jestem dopiero jak zobacze, że mój maluszek fika sobie i serduszko mu bije. Pewnie jak będę czuła ruchy to nie będę się tak denerwować.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Aha co do brzusia ja Cię kochana nie pocieszam tylko stwierdzam fakty. No naprawdę masz fajny brzuszek i wcale nie taki wielki.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Hej
    Justyś siedzę cichutko,ale myślami jestem z Wami :)
    Wracam z pracy od dwóch dni i padam spać.
    Nie wiem co sie dzieje, chyba jestem przemęczona. A nie chcę iść na zwolnienie przed 30 października, bo muszę mieć 60 dni przerwy w okresie zasiłkowym żeby biegł na nowo.
    Już się nie mogę doczekać siedzenia w domku.

    A poza tym u mnie okej.Dzisiaj przyszły do mnie jeansy co kupiłam sobie przez neta i sie bardzo ucieszyłam.
    Mimo deszczyku poszliśmy na długi spacer z M. Staram się codziennie chodzić.

    Ostatnio ledwo siedzę w pracy.Już mnie dupcia boli od siedzenia. :smile:

    I to chyba tyle. Poza tym wszystko okej.
    Pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 26th 2007
     permalink
    Aha, no to masz blizej do spotkania z maluszkiem. Ja tez zawsze mam jakiegos stresa przed wizyta, normalnie sie boje, pewnie przez to zaplamienia na poczatku. Ale jak widze juz go na monitorku to mi serce skacze :bigsmile: i jak serduszko mocno bije, to juz pelnia szczescia :bigsmile: Ciekawe kiedy poznamy plec naszych malych lokatorow, ale beda emocje wtedy :bigsmile: A nad imionkami myslalas? My na razie tylko tak wstepnie, w sumie to jeszcze sporo czasu...:wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.