Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeOct 2nd 2007
     permalink
    czyli umnie moze to juz to dokladnie taki pukanie. albo mam urojone bo tak bardzo bym chciala juz poczuc.:bigsmile:
    A i jeszcze jedno niemoge wogole spac na lewej stronie czuje taki dziwny ucisk co to moze byc???
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 2nd 2007
     permalink
    Lili, twoje dzieciątko ma już słuszne rozmiary, więc miejsca potrzebuje do rozwoju, pewnie rozpycha się, a jednocześnie jeszcze jest na tyle małe, że może się przemieszczać po macicy i może upodobało sobie lewą stronę :))
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 2nd 2007
     permalink
    Hej
    A ja mam dzisiaj coś doła i w ogóle mi się nic niechce. Najchętniej uciekłabym do domu, zaszyła pod kocem, albo spotkała z dobrymi znajomymi. A tu lipa trzeba w pracy siedzieć i głupot słuchać. :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 2nd 2007
     permalink
    Justyś, ciąża ma swoje przywileje, i takie dni też się nam zdarzają - niestety, a jeszcze pogoda za oknem raczej nie nastraja optymistycznie. Ale staraj się walczyć z takimi nastrojami - kawałek czekolady, albo gorąca czekolada, ew. ciastko, spróbuj złapać oddech, odprężyć się i przypomnij sobie, że masz w brzuszku maleńką istotkę i uśmiechnij się do niej. Ona wyczuwa, że coś jest nie tak i że mama się denerwuje i też jest niespokojna, więc wycisz siebie i uspokój maluszka :))

    a ja dziś mam dobry nastrój, mam taki porządeczek w domu jak lubię :)) wczoraj kurze powycierałam, odkurzyłam bardzo dokładnie, zmyłam podłogi w całym domku, mąż wieczorkiem wysprzątał w kuchni, fajosko :))) nic tylko usiąść przed kompem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 2nd 2007
     permalink
    Dzięki Harpijko. Już mi lepiej z resztą u nas pięknie słoneczko świeci także jest oki. Ja właśnie zasiadłam do śniadanka.
    --
  1.  permalink
    Ciastko -tak tak tak to jest dobry pomysł!


    czesc dziewczyny!
    spotkanie ze znajomymi udało sie super.naśmialismy sie powspominalismy zjadłam duże lody pyyyszzzne chociaz za te pieniadze to powinno być ich troche więcej...
    ja od rana mam nawet dobry humorek ,na dworze faktycznie nie za ciekawie.
    Nie mam nic słodkiego i jem wiecie co?...czekolade do chleba...łyżeczką...

    Lili faktycznie możesz już czuc te pierwsze ruchy-ja czułam tak w 19 tygodniu ale to było podobne do burczenia w brzuchu-jednak nie trudno było to pomylić z czym innym.Moj synuś upodobał sobie swojąprawą noge i ciagle czuje jak nią wywija.

    fmartunia czasem sa takie dni -ja niekiedy nie moge wstać z łóżka bo sensu nie widze i wogóle nie mam na nic siły i wyglądam jak pół nieszczescia.ale takie dni sa i przechodza wiec nic sie nie martw!

    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Lili, moje czuję już od końcówki 16. tc, o ile dobrze pamiętam. Ucisk to zwykle wiadomość od Twojego Maleństwa pt.: "Mamo, zmień pozycję, teraz ja tu leżę". Przykro mi z powodu auta, a tak w ogóle to na jakich tablicach jeździsz, PL czy DE?

    Nie chcę Was tu wkurzać, ale ja mam dzisiaj wolne, jeszcze siedzę w szlafroku, idę zaraz do wanny, potem depilacja i masaże odpowiednie, mmhm ;)
    --
  2.  permalink
    Fiufiu mnie nie wkurzysz...ja mam wolne od połowy sierpnia hahahhaa
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    A ja od poniedziałku w pracy i jeszcze moja koleżanka poszła na urlop bo ma w poniedziałek obrone :sad: Nie ma za bardzo z kim pogadać a miesiąc jeszcze nie zamknięty i nudzi mi sie potwornie. Już przeczytałam wszystkie wiadomości, przejżałam listy wyborcze i siedze jak...Chyba sobie jakąś grę zainstaluje :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Widziałaś wątek "Gry ciążowe"?
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Ja preferuje gry typu Need for Speed.
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    FIUFIU mam na niemieckich tablicach,nam to dobrze wszyscy sie dzisiaj bycza i nawet pogoda unas dopisuje,napewno pojedziemy cala rodzinka gdzies do parku
    JUSTYS ja tez lubie te gre zawsze z braciszkiem wygrywalam ale teraz niewiem czy bym dala radehihi dawno niegralam.

    wczoraj moje malenstwo lo mi sobie pospac na lewym boku:bigsmile:

    pozdrawiam Was buziaki
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Lili, generalnie lewy boczek najlepszy do leżenia, więc może maluch się dobrze ułożył - ale tak jak pisze Fiufiu, najczęściej jak ci coś gdzieś uciska, to musisz zmienić pozycję, bo maluchowi niewygodnie - chcąc nie chcąc teraz to dzieci nami rządzą :)))
    a ja z bratem kiedyś i jego kolegami (brat 7 lat młodszy) grałam w CounterStrika - w kafejce internetowej - całą noc!!!!! (a miałam ze 23 lata, więc nie takie dziecko byłam) i jeszcze wiele innych nocy w tej kafejce grałam z kuplem w Diablo - kocham tą grę i czekam na wydanie jej na XBoxie - ale się pewnie nie doczekam, przeszłam ją już conajmniej kilka razy i coś znów mnie kusi - chyba sobie na laptopoie zainstaluję ;))
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Witam :)

    Justy2325 gratulacje dla szczęśliwych rodziców :clap::cheer:

    marta500 gratuluję synka :clap: Chyba chłopaki zaczczynają przeważać na forum ;)

    wer03, trzymam mooooocno kciuki :thumbup:

    A ja po wizycie u ginka. Według usg mały waży 3030g Ginek stwierdził, że do przyszłej środy na 100% powinnam urodzić :tooth: Ale się cieszę. Jakoś wizja porodu mnie nie przeraża, w końcu będziemy mogli przytulić naszego synka :)
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    MałaMi czyli finiszujesz :)) trzymamy kciuki za udany poród i zdrowego Grzesia
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    MalaMi jak fajnie juz tylko pare dni i bedziesz miec swoje dzieciatko na raczkach ja usze jeszcze troche poczekac:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    A ja już bym chciała poczuć kopniaka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Justyś, na kopniaka to poczekaj jeszcze z 4-5 tygodni :)) wtedy pojawiają się już kopniaki takie prawdziwe :))
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Hello laseczki.
    Musze cofnąć się w czasie i poczytać co naskrobałyście.
    Ja też chciałabym mojego niuńka przytulić:bigsmile:

    Byłam u połoznej,omówiłysmy kwestie znieczulenia.Pytała mnie jak rodziłam w polsce z jakim znieczuleniem.Jak jej powiedziałam że z żadnym to zrobiła bardzo dzuże oczy.Tu najpierw gaz, potem zastrzyk w udo,a jak to nie pomoże to w kręgosłup.Ale na to ostatnie jakoś nie mam odwagi.

    Pisałam Wam że Hoga ma coś z komputerem.Wszystko u niej ok,
    -- http://
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    ale dzisiaj mi brzuszek wyskoczyl taki napiety i tak jakos dziwnie mnie boli takie sciaganie.



    Justys tak jak harpijka mowi kopniaki bedziemy takie dostawaly ze niebedziemy w nocy mogly spac hihi

    monia to w kregoslup nieboli przynajmniej umnie tak bylo.
    --
  3.  permalink
    czesc dziewczynki :) ja dzisiaj bylam n rozmowie w sprawie pracy teraz jestem w domku i jest mi strasznie niedobrze, a jak probuje cos zjesc to jeszcze gorzej bleee.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Monia, a ja o tobie dziś myślałam, czy przypadkiem synek się wcześniej na świat nie wybiera, bo się nie odzywałaś :))
    Lili - nospę weź i się połóż, to pewnie tylko oznaki rozciągania się macicy, ale nigdy nic nie wiadomo
    Ewelinko - zaczęło się!!!! jeszcze ze 2 miesiące i przejdzie hehehe
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 3rd 2007
     permalink
    Hej.
    A ja dzisiaj pół nocy przytulałam się do WC. Masakra tak mnie wszystko od wymiotów boli....
    Zdaję sobie sprawę, że kopniaki jeszcze będą uciążliwe. :bigsmile:
    Mnie znieczulenie w kręgosłup też nie bolało. Jest oki.
    --
  4.  permalink
    NO tak ale i tak nie jest az tak zle, bo mysle ze w pierwszym miesiacu bylo gorzej.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Kurczę coś tu dzisiaj cicho.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    o 16 mam usg , mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
    --
  5.  permalink
    to powodzonka na USG ja dopiero za 3 tgodnie.
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    zuza 3mam kciuki i czekamy na wieści :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Zuza daj znać co słychać u maleństwa :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    A ja miałam iść jutro ale przełożyła mi wizytę moja GIN na poniedziałek. Kurczę 3 dni myślenia dłuzej. A już się nie mogę doczekać. Jeny nie wiedziałam, że już w ciąży będę tak tęskniła za moją kluseczką. Co to będzie jak się urodzi...
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    harpijka: MałaMi czyli finiszujesz :)) trzymamy kciuki za udany poród i zdrowego Grzesia

    Dzięki :)

    Lili04: MalaMi jak fajnie juz tylko pare dni i bedziesz miec swoje dzieciatko na raczkach ja usze jeszcze troche poczekac

    Szybko Ci zleci ;)

    Justyś, jeszcze troszkę i poczujesz.

    zuza, trzymam kciuki :thumbup:

    U mnie objawów porodowych jakoś brak. Jedynie bóle brzucha jak na @ mam silniejsze i biodra tak dziwnie mnie bolą. Zobaczymy czy lekarz miał rację z tymi 100% do środy.

    Miłego dnia dziewczyny :grouphug:
  6.  permalink
    czesc wszystkim
    wysiadł nam wczoraj prad w całym domu i to jakas powazniejsza sprawa bo potrzebny był fachowiec.Własnie sobie poszedł.
    ja dzisiaj czuje sie nawet dobrze,wczoraj sie troche pokłóciłam wieczorem z M napewno o pierdoł bo juz nie pamietam ale nad ranem już mnie głaskał po głowie i brzuchu wiec chyba jest ok...myslał zę spie i nie czuje hahaha a ja wszystko czuje:)

    Zrobie mu pyszny obiadek zeby sie napewno juz nie gniewał.
    Fajna pogoda u nas jest dzisiaj.Byłam na miescie troszke w poszukiwaniu butów i nawet znalazłam,teraz tylko sponsora jakiegos znaleźć i bedzie ok:thumbup:

    Mała Mi trzymam kciukaski za łatwy i szybko i oczywiscie bezbolesny poród!

    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Ciasteczko to fajnego masz tego M, mój to nawet jak o pirdułkę się pokłucimy to sie do mnie nie odzywa dopuki ja go nie zaatakuje i nie każe mu się do mnie odzywać. On z fochem może nawet tydzień chodzić i nic się nie odezwie a jak już odezwie to od nowa zaczyna...:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    ....ech faceci ;))))
    i niech ktoś powie że kobiety humorzaste i skłonne do foszków :)))
    a ja dziś miałam bardzo miłych gości :)) przyjechała koleżanka z synkiem (2 latka) i maleństwem w brzuchu (11 tc), pobuszowałyśmy po Pepco, ciuholandzie i sklepie z ciuchami ciązowymi, pośmiałyśmy się, że tak niedawno to się na piwo spotykałyśmy, a teraz grzebiemy w rzeczach dla maluchów :)) pogadałyśmy o wózkach, ciążach, teściach :)))
    chyba brakuje mi ostatnio ludzi, bo się cieszyłam jak głupia na jej wizytę, dobrze że jutro jadę do pracy - tak na pół dnia - to się trochę rozerwę ;))
    --
  7.  permalink
    :) faceci tak maja chociaz nie powiem ale moj sie nie obraza tylko mi czasem cos nie pasuje.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    U mnie to mój się zachowuje jakby był w ciąży a nie ja :bigsmile:
    --
  8.  permalink
    tak wlasnie czasem bywa.
    --
  9.  permalink
    hmm mój sie kiedyś też obrazał i fochy miał,ale ja sie nauczyłam nie wyciagac zawsze pierwsza ręki...poza tym teraz to pewnie ze wzgędu na ciąże traktuje mnie "łagodniej".Mam pytanie do Was czy z zkazdym problemem możecie sie zwrócić do M? bo ja może i tak i może on by nawet chciał ale ja nie umiem sie czasem otworzyc.Poprostu kiedys nie zaachował sie tak jakbym chciała i mam jakis uraz.Tzn gdy mnie skreslili z listy studentów-zamiast mnie wesprzec tylko słuchałam ciagłych pretensji.dlatego sie w sobie zamknęłam i nie mówiłam mu jak pojawiał sie jakis problem.Bo nie chciałam takich reakcji jak wtedy.
    Teraz jest trooche inaczej poniewaz nawet jesli sie obrazi i nie bedzie chciał rozmawiac too juz wie że ja potrafie nawet tydzien gadac do siebie a nie odezwe sie pierwsza.a ze tak sie trudno mieszka gdy panuje taka atmosfera to konflikty staramy sie szybko likwidować.
    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 4th 2007 zmieniony
     permalink
    Właśnie zauważyłam, że mój suwaczek "przeskoczył" dziś na 6. miesiąc ciąży, wow! :wink: Ale ten czas leci...

    A co do związków to trzeba:
    1. rozmawiać
    2. rozmawiać
    3. rozmawiać

    Tak, do mojego męża mogę się zwrócić z każdym problemem.

    Ściskam!
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    ciekawy temat poruszyłaś Ciasteczko. Mój M to dla mnie przyjaciel, często gadamy o różnych sprawach, często omawiamy jakieś sytuacje wśród naszych znajomych, przypominamy sobie jakąś sytuację i potem wyrażamy swoje zdanie na ten temat. Ale czy zwracam się do niego ze wszystkim? raczej nie, na pewno nie, trudno mi w tej chwili o przykład, ale czasem wolę się wam czymś pożalić, bo dla niego zawsze przesadzam, wymyślam (no może w ciąży słucha jak mi źle :wink: ale to bardzo rzadkie, żeby źle mi było). Ale w trudnych chwilach mam w nim oparcie, rozmawiamy o uczuciach, o tym co mnie boli, co jest trudne. Ciężko mi się odnieść do sytuacji twojej Ciacho, bo myślę, że mój mąż też by mnie nie wspierał - uznając, że to moja wina. ALe z drugiej strony ja bym w takiej sytuacji nie oczekiwała jego wsparcia, jeśli zasłużyłabym sobie na skreślenie z listy. No ale to też do końca tak powiedzieć się nie da, dopóki się nie jest w takiej sytuacji samemu
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Ja na pewno wiem, że mogę o wszystkim porozmawiać ze swoim M, zawsze mnie wspiera w moich działaniach ale też krytykuje kiedy robię coś źle albo mu się nie podoba. To normalne ja też tak robie w stosunku do niego.
    To prawda trzeba rozmawiać i ja twierdzę, że o wszystkim. Czasami bywają takie momenty kiedy mam wrażenie, że mówię sama do siebie. Ale przynajmniej się wygadam. Kiedyś jak było mi trudno z nim o czymś porozwawiać to pisałam mu list i zostawiałam na stole. Jak przeczytał to wiedziałam, że przynajmniej wie o co mi chodzi.
    Teraz nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać o wszystkim, niestety czasami wykrzykujemy te swoje rozmowy. Ale tak naprawdę to jest tak, że my zazwyczaj rozwijamy temat i go drążymy a dla facetów wszystko jest o wiele prostrze i im takie rozmowy poprostu nie są potrzebne.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    A jak mnie nie słucha i nic nie pomaga to się wsciekam, wyłączam telewizor, zabieram mu pilota i każe na siebie patrzeć i słuchać mnie dopuki nie skończe. Biorę go siłą :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    no tak, kto ma pilota - ten ma władzę w domu :))))
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Wróciłam , na usg wszystko ok, przezierność karku 1,3 czyli w normie, tylko napisał tak "tkanka łozyskowa na ścianie przedniej, prawidłowa, brzegiem dolnym zachodzi na ujście wewnętrzne na około 14mm." Czy mówi wam to coś ? Lekarz zabronił seksu i orgazmu dla mnie, już od miesiąca nie ma kochania bo miałam plamienia, myślałam że dziś uczcimy że maluch zdrowy, no ale niestety. Najważniejsze że z nim ok, ale fikał na monitorku, aż stawał na głowie !. Fotkę wklejam w galerii.
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    zuza gratuluje :) i biegne do galerii :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    Zuza no to super, że z dzidzią wszystko oki. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 4th 2007
     permalink
    A ja jestem już strasznie zmęczona. Idę powoli do łóżeczka i spać. Ale mam dobry humor bo M już wraca do domku więc pewnie będzie jutro w południe no i jutro piątek - ostatni dzień do pracy (oczywiście w tym tygodniu). :bigsmile:
    To dobranoc dziewczyny, miłych snów o swoich dzidziach.
    PS. ostatnio ciągle mi się śni, że trzymam na rączkach swoją kilkumiesięczną córeczkę.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeOct 4th 2007 zmieniony
     permalink
    witam piątkowo :swingin::swingin::swingin:

    nadrabiam miną, bo wstałam dziś lewa nogą - jestem jakas poddenerowana, zła i wogole...bez kija nie podchoć :crazy::crazy:
    ale źle spałam, wczorja wkurzyłam sie na męża... i wogole..hehehhe - odreagowuje :tooth:

    a ha - w galerii aktualne brzucho :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 5th 2007 zmieniony
     permalink
    Fajna stronka o usg

    http://www.usg-3d.pl/index.html
    --
  10.  permalink
    WItam w piatkowy dzionek :)
    Tez dopiero wstalam i narazie jest oki. Wczoraj wrocilam z pracy o 23 i padlam zaraz nawet nie pamietam kiedy. ALe za to wczoraj moj S wieczorkiem mi powiedzial ze zauwazyl ze zaczynam sie zaokrąglac , na buzi, udach i posladkach hehe chodzil i sie cieszyl ze bede wkoncu troszke pulchniejsza :) sexi mama :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.