Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Wyroby Tarczyńskiego wyróżniają się pozytywnie, przynajmniej tak mi się wydaje.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    W Trzebnicy nie jada się wiele jego wyrobów, za dużo ludzi wie jak wygląda produkcja a poza tym straszny z niego cham, traktuje pracowników jak podludzi :confused:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Tak samo jak w przypadku Stokłosy z Piły, pewnie?
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    JEMMA poruszyła dobry temat jeśli chodzi o jedzenie. Często kiedy jedni sie zachwycają jakimiś produktami to Ci co w ich miejscowości są produkowane i wiedzą w jaki sposób- nie tykają tego,. Dlatego z komentowaniem produktów trzeba uważać i podejść do nich z przymróżeniem oka. Bo dzisiaj wszystko co jemy pozostawia wiele do życzenia. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    No własnie, bo to że coś jest dobre, smakuje i ładnie pachnie nie oznacza że jest dobrej jakości, ale to już są triki producenta. Są takie puszki mielonki takie tłuste, to znaczy mięso z tłuszczem takie do smarowania, wiecie że zdarzają się przypadki że ten tłuszcz jest po prosu specjalnie "farbowany" żeby wyglądał jak mięso ? W rezultacie wydaje nam się że tam jest dużo mięsa a to tylko zabarwiony tłuszcz, łatwo oszukać wlaśnie takie konserwy mięsne z dużą ilością tłuszczu
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Nie znam przypadku Stokłosy. Mi się wydaje, że w każdej masarni wyprawia sie to samo, najlepiej nie jadac mięsa mielonego, żadnych pasztetów, wędlin z mielonki... Najlepiej kupic cały kawałek mięsa.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Jaki rodzaj kiełbasy nadaje się do jedzenia? Czy istnieje taki? Czy wszystkie wędliny to jedno bajoro?
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Taki jaki Ci smakuje i nie śmierdzi. Ale to nie znaczy, że jest super zdrowy. To wiedzą tylko sami producenci.
    A tak naprawdę najzdrowszy to ten, który sama zrobisz, oczywiście z dobrego mięsa.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Amazonka chyba tylko taka właśnej roboty :wink:, kiełbasa z samego mięsa musiałaby kosztowac chyba z 50zł , ale kto by to kupił, dlatego producenci stosują całą armię dodatków itp. Poczytaj etykiety konserwa wysokowydajna to znaczy że tam jest mało tych podstawowych składników, to tak jakbyś z np, z kilograma szynki zrobiła 2 kilo ( czyli do surowego mięs dodasz wypelniacze, spulchniacze itp) no i masz 2 kg chociaż samego mięsa był jeden na wejściu , tak to się robi w zakładach
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Jemma, hehe w sprawie kaca to powiedziec bede mogla cos dopiero za rok :bigsmile: I bardzo sie z tego ciesze !

    Ja w zasadzie jem to samo co przed ciaza, tylko zdecydowanie wiecej owocow, warzyw, ryb jadlam zawsze bardzo duzo,wiec ten problem mam z glowy. Generalnie mam rewelacyjne trawienie - jak na ciaze, wiec nie odmawiam sobie specjalnie smakolykow:shamed: Zapewne dlatego mam juz nieco na plusie i beeeedzie duuuuzoo wieceje. Ale co tam, kiedys przytyc trzeba :bigsmile: Zuza, nic sie nie przejmuj, smacznego i na zdrowie. Tak to juz jest, ze jedna z nas przytyje 4 kg a inna 30kg i tak to nie mam najmniejszego znaczenia, najwazniejsze zeby maluszek zdrowo rosl a M mocno kochal :bigsmile:

    A kawka juz mi smakowicie pachnie :wink:
    --
  1.  permalink
    ble nie cierpie kawy...nigdy nie lubiłam ,to w sumie dobrze:)
    Co do miesa-kiedys sie strułam parówkami. były drogie i z firmowej wędliniarni i od tej pory dziekuje za nie bardzo.
    Z miesa najbardziej lubie kurczaczka
    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    z kurczakami to też odrębna historia :bigsmile:, lepiej przerzucić się na indyka
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    "Dobry" producent to potrafi wyczarowac z 1kg nawet 2,5kg miesia dodajac rozne badziewia wypelniajace...czasem napisze na etykiecie prawde a czasem podaje jakies czary mary. Jesli ktos nie ma dostepu do zaufanego producenta lub dostepu do dobrej ubojni , to niestety jest zdany na to co jest na polkach w sklepie :confused:

    Ciacho, ja popytam w rodzince co do jakiegos dobrego "miesnego" u Ciebie (mam troszke rodzinki w Lesznie) :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Wymiękłam. Nie było mnie tu parę godzin, a Wy wyprodukowałyście prawie 130 nowych postów...

    Dzięki za rady typu szpital czy kładzenie się, niestety, pracuję, więc nie wchodzą w grę. W przerwie zadzwoniłam do ginki, kazała mi... wypić dobrą kawę :wink: no i proszę, łup!

    Co do jedzenia to może byśmy przeniosły przepisy na wątek "mniam mniam"?
    --
  2.  permalink
    tagusia-tylko i wyłacznie kupuje u Słomińskiego ale popytaj może faktycznie ma ktos lepsze wyroby.O jak miło ,że masz tu rodzinke

    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Hahaha. jestem od Was uzależniona. Ledwo wpadłam z pracy do domu, zjadłam obiad i od razu wskakuje co naskrobałyście przez ten czas.
    Dzisiaj mam całe popołudnie wlne. Wczoraj wysprzątałam mieszkanko. Tylko jeszcze psiakowi muszę dać jeść i mogę się byczyć do końca dnia. :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    JEJU, ile postów...od wczoraj , kiedy ostatnio tu zaglądałam, przybyły 3 strony.Siedzę czytam i czytam :)Dziewczyny, niezłe jesteście.
    Gdyby,m nawet chciała na cokolwiek odpowiedzieć to temat już nieświeży.
    Justyś, ja w którejś książce ciążowej czytałam że Fruagin tylko w ktrórymś z 3 trymestrów jest bezpieczny, ale nie wiem w ltórym.Na mnie działał urosept.
    Dziś miałam rewelacyjny dzień, szybko mi minął czas w pracy, kierowniczka wyszła i mogłam wcześniej "zwiać".hehe :)
    Jestem pozytywnie nastrojona na weekend,
    Justyś nasze dzidze już słyszą :)w 16 tygodniu...więc wydaje mi się że już :)
    Nareszcie będę mogła puszczać dzidzi muzyczkę.
    Mojego męża kuzynka ma dzidziusia malutkiego i słuchała w ciąży Norah J. Teraz przy tej muzyczce śpi :)
    Ukaja jej płacz :D
    Idę teraz na mini drzemkę i biorę się do jakiejś roboty.
    Pozdrowienia
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    Moje dziecko jak narazie jest zmuszone słuchać robiego williamsa, roling stones i klasyki :bigsmile:
    A ja pękam z przejedzenia.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 5th 2007
     permalink
    z tym słyszeniem, to w 4 miesiącu zaczyna słyszeć, ale odgłosy z zewnątrz będzie słyszeć troszkę później, czytałam, że muzyczkę warto zacząć od 6 miesiąca. Oczywiście wcześniej też nie zaszkodzi :)) I najlepiej mieć jedną piosenkę, czy melodię taką spokojną i puszczać ją codziennie przed snem, przy tym już najlepiej leżeć w łóżku i głaskać brzuszek, i potem puszczać, jak się już maluch urodzi i właśnie wieczorem - przed snem - to będzie znak dla malucha, że czas na wyciszenie i uspokojenie. Może być muzyczka albo wierszyk melodyjny.

    A ja wczoraj byłam u lekarza, maluch waży 880g, rozwija się prawidłowo, wszystko jest ok, nadal ma ptaszka ;)) i nadal ma nóżki dłuższe o tydzień niż pozostałe pomiary :))
    --
  3.  permalink
    czesc wszytskim w sobote.Pogoda za oknem nieciekawa a ja mm dzisisiaj duuużżooo pracy.przede wszystkim musze pomóc zrobić bratu jakis projekt o artystach których zainspirowała Biblia....i wieżcie mi ze za duzo ich nie znam...a on to juz wcale.Może pamiętacie ze szkoły jakis artystów ?malarze,pisarze wszystko jedno

    poza tym M powiedział mi dzis rano ,że teraz nawet jak dotyka mojego brzuszka w nocy to czuje jak kopie.J atego nie czuje w nocy to sa widocznie słabe te kopniaczki ale te w dzien co mi serwuje czasem! aż sie wzdrygne nie raz!
    czas sie ubrać i zaczac cos robic bo mi dnia ni starczy

    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 6th 2007
     permalink
    Też witam w sobotę.
    Niestety nie znam takich artystów, może w google coś wyskoczy jak się wpisze hasła.
    Chciałam dziś długo pospać, ale jak już przychodzi ta sobota, to jakoś nie mogę. Ósma godzina??co to za długie spanie...Ja bym chciała tak jak niektórzy do 10 :D minimum.
    A tu zaraz znowu poniedziałek, wstawanie o 5.00, i bycie niewyspanym.
    Też dziś cosik posprzątam, czeka mnie prasowanie, ble.
    Miłej soboty życzę
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 6th 2007
     permalink
    Ciasteczko, chodzi o malarzy czy ogólnie artystów, piosenkarzy itp.? Bo w malarstwie to połowa każdego muzeum, sprawdź choćby twórczość Boscha, Michała Anioła, Rafaela... Z popularnych piosenkarzy polskich to choćby Kukulska czy Szcześniak, w muzyce klasycznej Bach, Haendel...
    --
  4.  permalink
    Fiufiu dzieki za podpowiedz z tymi pisoenkarzami!!! znalazłam troszke artystów ale głównie pisarzy ,myśle że nam wystarczy w koncu to poziom gimnazjalny...
    ja mam narazie posprzataną łazienke został mi pokój i sypialnia a najgorsze czyli kuchnie zostawiam na koniec.
    Fmartunia oooo widze nowy suwaczek...fajniutki.
    Jesli chcesz to wyprasuje za Ciebie wszystko tylko posprzataj mi w kuchni,pozmywaj...wrrr już mi sie odechciewa

    ubranka dzieciece


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 6th 2007
     permalink
    Mamy zmywarkę :D To jest duży plus/
    Ja prasowanie zawsze lubiałam, ale nie jak mam całą kupkę ...Nie chce się.Posprzątałam już, teraz chyba muszę zaliczyć spacerek codzienny,dotlenić dzieciaczka póki nie pada :)
    Suwaczek nowy, spodobał mi się :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2007
     permalink
    W najblizsza srode (10 pazdziernika)przy ulicy Dewajtis 3 w WARSZAWIE rozpocznie sie miedzynarodowa konferencja o poszanowaniu dla macierzynstwa i ludzkiego zycia w praktyce Polozniczo-ginekologicznej.
    Tematyka:
    -diagnostyka prenatalna,
    -trudnosci w karmieniu piersia,
    -zapobieganie powiklaniom polozniczym,
    -nieplodnosc,
    -planowanie rodziny,
    -syndrom postaborcyjny.
    Kazdy moze sie zglosic-a zapisy przyjmuja pod numerem 693-876-067
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 6th 2007
     permalink
    Aniu, nie masz może info ile ta konferencja ma trwać? to jeden dzień czy jakoś dłużej? masz jakiś szczegółowy program godzinowy?? chętnie się tam wybiorę

    fmartunia - suwaczek suuuuper

    Ciasteczko, co do artystów, to Leonardo DaVinci i jego "Ostatnia wieczerza" chyba najbardziej popularny

    a ja właśnie wróciłam ze ślubu wujka i cioci (już oficjalnie). To trzeci ślub wujka ;)) powiedział, że w urzędzie jak pytali który to ślub, to powiedział, że ostatni, sam cywilny brali. Było bardzo miło, patrzyli sobie w oczy wypowiadając regułkę, słodkie to było, szczególnie że wujek po 50, jego już żona może z 5 lat młodsza.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 6th 2007
     permalink
    Hej :smile:
    A ja po obiadku właśnie jestem i układam nowe uranka. Zakupiłam z mamą dzisiaj cały wór :bigsmile: Wszystko w tych sklepach jest tak piękne, że wszystko bym kupiła. Fnartunia ja też tak mam. Codzienni marudzę, że bym sobie pospała a jak mam okazję to o 7 oczy w sufit i zaraz wstaje.A jak tak lubisz prasować to szkoda, że daleko mieszkasz bo ja mam całą stertę prasowania. A nie lubię prasować :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 6th 2007
     permalink
    Harpijka super, że z dzidzią wszystko oki i że ptaszek nie odleciał :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Mojej szefowej siostrzenica miała urodzić synka. Całą ciąże lekarze potwierdzali, że będzie syn-a tu niespodzinka córcia wyszła :bigsmile: To dopiero niespodzianka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 6th 2007
     permalink
    ale u mnie dziś ładna pogoda, a mój M znów pomaga ojcu - w ten weekend siatkę naciągają, ale jest szansa, że dziś skończą, więc jutro byśmy mieli dla siebie - w końcu - to już 3 weekend pod rząd jak M nie ma :((( No ale rodzice to kurcze trafili z pracami działkowymi, ta pogoda to chyba im przysługę robi
    A u mnie właśnie kot teściów zabuszował w garderobie, pozrzucał rzeczy z najwyższej półki i uciekł, bo się przestraszył :))) idę jej poszukać
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2007
     permalink
    Harpijko mowisz masz - prosze bardzo :rainbow:

    PLAN MIEDZYNARODOWEJ KONFERENCJI "Ginekologia - etyczna czyli ludzka" TUTAJ
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 6th 2007
     permalink
    A mnie czeka jutro obiad u teściowej. Już jestem chora :angry:
    --
  5.  permalink
    uuuu Justyś nie zazdroszcze,ja byłam wczoraj na kolacji i sama bez M,nie było źle bo umni e nie tesciowa jest problemem tylko teść
    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 7th 2007
     permalink
    Hello w niedzielę. Znowu wstałam o 7.40 Spoko, to nic że jutro już poniedziałek...BUUUU
    Jakoś nie mogę dłużej spać, bolą mnie boki i plecy od ciągłego przewracania się. Co to będzie jak brzuch będzie duży.
    Wczoraj mierzyłam obwód brzuszka 89 cm.

    Tym czasem czekam na śpiące forumowe koleżanki.Miłej niedzieli
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 7th 2007
     permalink
    Hej :bigsmile:
    Ja już od rana zamawiam na allegro rożki, kocyki i pościele. Opanowała mnie od wczoraj mania kupowania. :bigsmile: A co dostałam podwyżkę to mogę szaleć :bigsmile:
    U nas okropna pogoda, cały czas leje :cry:
    Idę kompu kompu i powoli będę się brała za obiadek.
    --
  6.  permalink
    fmartunia ja wstałam tak jak Ty bo M dziś do pracy pojechał:((((( byłam sobie po mleko bo mni e zgaga juz od rana atakuje.az tym przewracaniem to faktycznie jest problem,ja jak sie przewracam to stękam że M sie az budzi i nie raz mi pomaga...tak wiec pije zimne mleko juz od rana,nawet nie mam ochoty na zadne snaidanie-pojade gdzies na obiad bo dla siebie samej to az sie nie chce gotowac.

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 7th 2007
     permalink
    a ja dziś cały dzień z M i próbujemy się zorganizować, żeby coś wymyślić konstruktywnego i leżymy w wyrku cały czas :))
    mnie na razie przewracanie nie sprawia problemu, mam wręcz wrażenie, że teraz mi łatwiej jakoś, nic nie ciągnie. No ale jeszcze mam czas pewnie :))
    miłej niedzieli dziewczyny
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeOct 7th 2007
     permalink
    Hej, hej :bigsmile:

    A u nas dziś sprzątanko i przemeblowanko. Jeszcze tylko pozostaje łóżeczko wstawić i będzie :thumbup:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 7th 2007
     permalink
    A moje spotkanie z teściową skończyło się oczywiście ostrą wymianą zdań. Dzisiaj się od niej dowiedziałam, że jestem niepoważna i gadam bzdury. oczywiście nie pozostałam jej dłużna aż w końcu mój m wstał podziękował swojej mamusi za "bardzo mile spędzony czas" i wyszliśmy. całe szczęście, że on zawsze staje po mojej stronie i zdaje sobie sprawę z tego, że jego mama sama jest niepoważna i gada bzdury.
    Co za babsko. :angry::angry::devil::devil:
    Ale i tak nie zepsuła mi dobrego humorku. Idę na kolacyjkę i do łóżeczka bo jutro znów budzik zadzwoni o 5 30 :cry:
    Miłej nocki pozdrawiam pa :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 7th 2007
     permalink
    Justyś, masz przechlapane.Rzeczywiście dobrze że mąż po Twojej stronie.
    Ja idę też zaraz kompu kompu i lulu.
    wstaję o 5.00 :cry:
    i mi sie nie chce
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 7th 2007
     permalink
    Justyś, mam koleżanki, gdzie mąż nie staje po ich stronie w konfliktach z głupimi teściowymi - uwierz mi masz skarb. Mój M nie musi takich wyborów podejmować, bo jego mama nie problemowa, ale gdyby coś, to wiem że mam go koło siebie - ja z resztą częściej muszę stawać po jego stronie w jakiś konfliktach z jego rodzicami :))
    --
  7.  permalink
    Ja własnie wróciłam z imieninek.Fajnie było...szkoda że bez M-on jeszcze w pracy.co do tesciowych -tak naprawde nie moge narzekac czasem cos tam głupiego powie ale umie sie przyznac do błędu za to tesc to same głupoty wygaduje...już nawet go nie słucham.tesciowa moja ma 3 synowe i niedługo bedzie miała zięcia i niestety nie traktuje wszystkich równo...ja jestem ze tak powiem środkowa-da sie to odczuc.Trudno...
    Wieczorek spedzam znów sama.co za dziwna niedziele , nie jestem przyzwyczajona że M tak długo w pracy siedzi ,ale poczekam na niego przeciez rano i tak nigdzie mi sie nie spieszy...no prawi e na 9.30 ide do fryzjera zrobić cos z kłakami bo już patrzec na nie nie moge
    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeOct 7th 2007 zmieniony
     permalink
    witam wczesnym, poniedizalkowym rankiem :bigsmile:

    wstałam z mysla wyruszenia na badania, bo w srode wizyta...ale oświeciło mnie, ze... najadłam sie na noc słodkosci - skleroza - a mialam robic glukoze 75g..więc zeby przypadkiem nie sfałszowac wynikow, i sobie biedy nie na robic - badania będa jutro :smile:
    a dzis popoludniu - zaczynamy szkołe rodzenia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 7th 2007
     permalink
    Hej :bigsmile:
    Vall ja też często zapominam o badaniach. Zazwyczaj o zrobieniu siusiu do pojemniczka. Przypominam sobie jak już zrobię. :bigsmile:
    Pooglądałam sobie trochę wasze fajowskie brzusie przy śniadanku. A teraz siedze i się nudzę. Muszę sobie zaraz jakąś robotkę znaleźć. Okropnie rano niechce mi się wstawać i siedzieć w pracy. No ale cóż. Czuję się dobrze, brzuch mi w niczym nie przeszkadza bo właściwie go nie mam no to nie będę fisiować ze zwolnieniem. Ale by się pospało :bigsmile:
    --
  8.  permalink
    czesc dziewczyny.Vall ja tez wyruszam na badanie glukozy w tym tygodniu ale jeszcze nie wiem który mam dzien poswiecic sie:)
    własnie jem pizze na śniadanie bo wczoraj nie zmiesciłam całej a normalnie miałam na te dwa kawałki taka ochote wiec jem:)


    Nie lubie poniedziałku....wrrrr

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 8th 2007
     permalink
    pizza na śniadanie - no bardzo zdrowo, bardzo ;))))
    Justyś - jak potrzebujesz odpocząć, to idź na zwolnienie, to żadne fisiowanie, masz pełne prawo potrzebować więcej odpoczynku i tydzień czy dwa zwolnienia potrafią dać dużo energii.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 8th 2007
     permalink
    o kurde, studniówka dziś!!!!
    pamiętam jak Vall i Ciacho mialy 100dniówkę - wydawało mi sie, że minie wieczność nim ja do was dołączę
    --
  9.  permalink
    Hej ja takze witam w poniedziakowy poranek :)
    ja w przyszym tygodniu bede robic dopiero te pierwsze badania by ybly swierze na wizyte u lekarza.
    A dzisiaj znowu mnie mdli od rana.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 8th 2007
     permalink
    Ja dzisiaj idę zobaczyć mojego dziubulka. Jeny już się nie mogę doczekać :bigsmile:
    A no i lece do sklepu dla ciężarówek bo widziałam, że super rzeczy dostali. Muszę coś nowego kupić - mam ciągle ciśnienie na zakupy :bigsmile:
    --
  10.  permalink
    Mi zostalo jeszcze 16 dni az wkoncu zobacze moje malenstwo a ten czas sie dluzy strasznie.
    Ja w sobote sobie kupilam sweterek az do kolan ktory mam nadzieje bedzie mi dlugo sluzyl. :)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 8th 2007
     permalink
    Harpijka, gratulacje studniówkowe! Ależ ten czas leci...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.