Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 12th 2007 zmieniony
     permalink
    Zuza no to super, ze jest ok, u mnie tez na razie wszystko w porzadeczku :bigsmile:

    Ewa podeslij troche tego sloneczka :whorship:

    Wkleilam pierwsza swoja golizna :shamed: , niestety fotki maluszka nie mam, bo nie bylo robione usg pelne. Ale widzielismy naszego szkrabika :clap:

    U mnie pogoda kichowata, zimno, ciemno i deszczyk pada :fierce:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    jeju ,bierze mnie na slodkie a jak ,zjem cokolwiek slodkiego to dzidzia tak szaleje w brzuchu,ze az mnie boli skòra...
  1.  permalink
    witajcie.chciałam się zameldować.beta z dziś 52,07.samiutki początek 4 tygodnia:)
  2.  permalink
    A jednak! zrobiłas tą Bete...no to gratulacje to teraz uwazaj na siebie ,wiesz że poczatki najwazniejsze.

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  3.  permalink
    tak wiem i bardzo się boję, ale wiem, że będzie dobrze...
    • CommentAuthormarta500
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Czesc dziewczyny!Dawno tu nic do was nie pisałam ale dzis mam 100 dniówke z czego sie bedzo ciesze!!Jak ten czas szybko leci.Dużo zdrówka dla was!!:bigsmile:
    --
  4.  permalink
    gratulacje z okazji 100 dniówki! ja swoja przegapilam:(


    a my z M zamówilismy sobie pizze:tongue:

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    wstrętne ciężarówy - zawsze mi smaka narobicie :fierce:
  5.  permalink
    pomysl o tym tak ,ze ja bede miała o ta jedna pizze do zrzucenia wiecej.poza tym opycham sie teraz póki mi "wolno"po takiej jednej pizzy musze wypic litr mleka zeby nie miec zgagi:)

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    pamiętam jak dziś :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    ja tez mam ochote na pizze ale nie mam kasy na nią ;)
    --
  6.  permalink
    mi najpierw M kazał zadzwonic a potem mi kazał za nia zapłacic bo też nie miał:) niech zamawia teraz bo potem bedzie pieluchy kupował to juz na pizze nie bedzie:)
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    witam w sobotni ladny sloneczny poranek
    a mnie od pizzy odrzucilo totalnie, mimo ze wczesniej bardzo lubialam i czesto jadlam.
    Dziwnie:)
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    zniknal mi suwaczek i nie wiem dlaczego :(
    --
  7.  permalink
    czesc dziewczyny,u nas słoneczko ślicznie swieci ale strasznie zimno na dworze.My w domku mamy cieplutko;)
    Jak ja nie lubie soboty....ehhh M pojechał do rodziców na wieś pewnie przed 21 nie wróci i mi kazał odpoczywac.ale jak odpoczywac w sobote-sprzatanie czeka.

    Fmartunia nie wiem co z Twoim suwaczkiem ale mój juz dwa razy mi sie zatrzymał:)

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  8.  permalink
    a ja niedawno wstałam i chciałam się przywitać:)
  9.  permalink
    no czesc nowa przyszła mamuśko!
    ja zaraz kłade sie z powrotem do łóżka nudzi mi sie.


    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  10.  permalink
    mnie też się nudzi i przywitałam się dziś pierwszy raz z kibelkiem jak wypiłam troche herbatki...
    jestem slaba...
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    ja sprzatam tymczasem, ale mam zamiar isc na swieze powietrze jak skoncze, do parku.
    Wczoraj bylam na imprezie firmowej na swiezym powietrzu 4 godziny, przy muzyczce, troche sie z dzidzia pokiwalam w rytm muzyki :)
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    ... a mòj maz ma chyba okres,bo marudzi strasznie ,w domu mu zle ,w sklepie za duzo ludzi,na ulicy korek...ufa
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    Marta gratulacje studnioweczki :bigsmile:
    Witam swieza mamuske :bigsmile:
    Ewa hehe, moze on sie tak stresuje przed\porodem ze dziwnie sie zachowuje :wink:

    A u mnie pogoda super ale zimno strasznie :bigsmile:

    Dziewczyny kiedy czulyscie pierwsze ruchy? Bo ja zaczynam sie juz powoli niepokoic, bo chyba jeszcze nic nie czuje....:confused:
    --
  11.  permalink
    oj jak ja bym chciała już być w drugim miesiącu, zeby wszystko bylo ok...
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    spokojnie Tagusia
    Mi lekarz powiedzial ze poczuje za miesiac i zebym narazie sie nie wysilala z tym "wyczuwaniem".
    Gdyby to bylo kolejne dziecko poczulabys szybciej, przy pierwszym rowno polowa ciazy.
    Ja tez jestem w 17 tygodniu i czekam spokojnie az ten dzien nastapi:)
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    myszka24_1983 uwazac musisz najbardziej do 16 tygodnia:)
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    Myszka nawet sie nie obejrzysz a bedziesz juz tulic maluszka :bigsmile:
    Musisz na siebie uwazac i sie nie forsowac , a bedzie ok.
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    Fmartunia, no to czekamy cierpliwie, chcoc ja taka niecierpliwa....:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    Cześć KOCHANIUTKIE !!
    Dawno mnie u Was nie było i nie sposób przeczytać wszystkiego co pisałyście - tyle tego łooooooo ...
    Gratuluję "NOWYM" i zdróweczka tradycyjnie dla Was - trzymam kciuki za Wasze Kruszynki pod :heartbounce:
  12.  permalink
    tak do 16, ale teraz to sam począteczek i sie martwie..
    w piatek do gina i zrobie badania...
  13.  permalink
    Izunia Witaj! śliczne zdjecia chłopaczków!!!.Fajnie ,że do nas zagladasz mimo braku czasu.Z małymi pewnie dużo roboty co?


    Tagusia ja pierwsze babelki poczułam coś w 19-20 tygodniu ale kopniaczki to tak koło 23-24 tyg.za to teraz jestem cała poobijana:)

    Myszka dziewczyny maja racje.za 3 tygodnie śmigaj do lekarza-cos już bedzie widac napewno.Nie przemęczaj sie i duuużo odpoczywaj.akurat wypoczynek w ciaży działa tylko na naszą i dzidzi korzysc.

    a ja już mam pół domu pospzratane.Drugie pół to zostawie sobie na później.Z tym brzucholem coraz trudniej cos robic

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  14.  permalink
    do gina na piątek jestem umówiona...
  15.  permalink
    no w sumie ja tez byłam pierwszy raz w 4 tygodniu ale z innych powodów.jesli Ci nic nie jest to moze poczekaj do tego 6 tygodnia-wtedy juz bedzie cos widac.Wiem ze jestes niecierpliwa ale te dwa tygodnie szybko mina a Ty wtedy na Usg sama dojrzysz swoja kropeczke.

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    "myszka24_1983 uwazac musisz najbardziej do 16 tygodnia:) "

    czemu do 16 ? A nie pierwszy trymestr ?
    --
  16.  permalink
    no własnie...chyba do 12 tygodnia jest jakies zagrozenie najgorsze a potem to już maleje i to dużo.ale nie wiem jestem w ciązy pierwszy raz , moze sie myle...


    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    Myszka, zauważyłaś, co masz napisane na swoim neutralnym światopoglądowo suwaczku?
    "Jestem malutką drobniutką zbitką komórek: epiblastów i hipoblastów, ktora będzie mną w przyszłości. Mam 3 tygodnie i jeden dzien, zostało jeszcze 258 dni"
    --
  17.  permalink
    no tak Amazonko i co w związku z tym?
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    w 16 tygodniu dopiero jest uksztaltowane calkowicie lozysko.
    Poza tym z tego co czytalam to trymestry sa nierowno podzielone i drugi zaczyna sie w 16 tygodniu wlasnie
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 13th 2007
     permalink
    zmienilam suwaczek,bo tamten przestal dzialac:(
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeOct 13th 2007 zmieniony
     permalink
    no kobitki,bylam u gina ,38 tydz i dzidzia uklada sie do wyjscia,szyjka sie rozwiera ,aha dzidzia ma juz wloski,chyba odziedziczyla po tatusiu ,bo ja bylam lysa,nastepna wizyta za tydz w sobote..
  18.  permalink
    ewa licze na relacje z porodu....

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  19.  permalink
    witam w niedzielny poranek :)
    tak wlasciwie to chcialam zapytac czy mam dobrze ustawiony licznik bo dziewczyny na moim wykresie 28 dni wyliczyly mi ze rto juz 8 tc a nie koncze 6,mi sie wydaje ze dobrze bo ostatnia @ mialam 25 sierpnia.
    --
  20.  permalink
    czesc ewelina i czesc wszystkim.
    co do suwaczka ustawionego to nie mam pojecia.
    dzisiaj słońmce od rana a u nas niedziele handlowa czyli pootwierane wszystkie sklepy.Już dawno umówilismy soe z M ze dzisiaj pojedziemy ale cos czuje ze bedzie sie wykręcał...a na dodatek jedziemy popołudniu na imieniny do tesciowej.a we wtorek mamy trzecią rocznice ślubu!!!dlatego chce go wyciagnąc do miasta.
    cos synuś bł wczoraj wieczorem niespokojny bo nie dawał mi zasnąć.co mi sie oczy przymykały to mi wystawiał coś pod żebra:)

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 14th 2007
     permalink
    Hej
    Myszka moje gratulacje. Uważaj na siebie kobitko :bigsmile:
    czuję się potwornie. W piątek poszłam do lekarza i swierdziła, że to zwykły kaszelek i katarek i można swobodnie sobie chodzić. z resztą to 2 trymestr więc ... Obsłuchała mnie, przepisała leki i oczywiście żadnego zwolnienia nie dała. A ja się męczę z tym kaszlem i katarem. Bolą mnie plecy, brzuch i nie mam siły nawet herbaty sobie zrobić. Tak właśnie mogę chodzić ze zwykłym katarkiem i kaszelkiem. :angry: A to, że przy takiej pogodzie osłabiona kobieta w ciąży może złapać zapalenie płuc czy oskrzeli to nie przyszło pani doktor do głowy. Mam ją za przeproszeniem gdzieś dzwonie jutro do gina niech mi da zwolnienie. a jak tylko się będę dobrze czuła to od razu zmieniam lekarza rodzinnego.
    Miłęgo dnia dziewczyny ja wracam do łóżka.
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 14th 2007
     permalink
    duzo zdrowka Justys
    --
  21.  permalink
    witam Was z samego rana:)
  22.  permalink
    a ja sie już żegnam ide spać po bezsensownym głupim dniu!!!! oby takich mniej...dopada mnie jakis dół ciażowy czy coś..szkoda wogóle gadac.

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeOct 14th 2007
     permalink
    no co ty ciacho,jaki dòl? szczesciara jestes bo juz niedlugo ,bedziesz tulic bobaska...ja doczekac sie nie moge...
  23.  permalink
    a ja znów witam z samego rana mamuśki:)
  24.  permalink
    Ja takze witam w poniedzialkowy poranek dzisiaj czeka mnie wyprawa do Trzebiatowa po akt urodzenia.
    --
  25.  permalink
    a ja dzisiaj jade do miasta wydać troche pięniedzy na rachunki...:)nikt tego nie lubi pewnie.Dzisiaj zimno jak nic.Wiozłam M do pracy i mielismy zamarzniete szyby !Głowa mnie troche boli od rana ale juz sie ratowalamm apapem.Jutro lece na badanie krwi wiec dzisiaj zero słodkiego.Moje dziecko od rana cos spokojne....

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  26.  permalink
    ja już byłam na kolejnej becie i teraz musze czekać do 12 na wynik:(
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.